Skip to content

Test zestawu słuchawkowego Audio Technica MSR7 – słuchawki przewodowe

Plikaudio technica msr7 to konsumencki zestaw słuchawkowy audio, marce udało się ustanowić nowy standard audio w stylowych i solidnych słuchawkach, a zrównoważony dźwięk zadowoli użytkowników nomadycznych lub siedzących. Ostatecznie MSR7 to odrębny projekt sam w sobie od M50x. Jest nieco droższy, ale gdy już będziesz w rękach, zrozumiesz, dlaczego biorąc pod uwagę wykończenie i jakość dźwięku.

Słuszne uwagi
– Równowaga dźwięku
– Bardzo wygodny
– Krzepki


Punkty ujemne
– Sybilanse
– Nie można złożyć

Audio-Technica ATH-MSR7


ath-msr7

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7 to słuchawki przeznaczone głównie do użytku przenośnego. Marka rozstała się ze słuchawkami ATH-M50X ze względu na projekt i dźwięk, ale wprowadziła pewne ulepszenia. Logo Hi-Res na pudełkuAth msr7 podkreśla fakt, że ten zestaw słuchawkowy obejmuje szerszy zakres częstotliwości, od 5 Hz do 40 kHz w przypadku MSR7.

Co jest w pudełku


ath-msr7-review

W pudełku znajdziesz słuchawki technica msr7, kabel o długości 1,2 m, 3 m oraz kolejny kabel o długości 1,2 m ze zintegrowanym pilotem. Jest też pokrowiec transportowo-ochronny. Możesz kupić zestaw słuchawkowy na stronie Amazon za około 190 €.

Funkcje i wygląd


ath-msr7-review

ATH-M50X były słuchawkami stworzonymi głównie dla DJ-ów i do użytku studyjnego, ale słuchawki ATH MSR7 zostały zaprojektowane tak, aby zadowolić ogół społeczeństwa. Pałąk jest węższy, nakładki bardziej subtelne, kształtami dość zbliżonymi do high-endowych słuchawek Sony. Zestaw wykonany jest z tworzywa sztucznego i aluminium, co zapewnia atrakcyjny wygląd. Nauszniki i pałąk są grube i wyściełane pianką z pamięcią kształtu. Nauszniki dobrze dopasowują się do uszu dzięki swojemu kształtowi, a pianka z pamięcią kształtu zapewnia wygodniejsze dopasowanie.

Zestaw słuchawkowy msr7 jest dostępny w dwóch kolorach, standardowej czerni i mieszance brązu i srebra. Pianka na nausznikach jest odpinana i łatwa do znalezienia w Internecie, co jeszcze bardziej wydłuża żywotność zestawu słuchawkowego. Metalowe nauszniki wykonane są w taki sposób, aby uniknąć rezonansu, opierają się na dwóch zawiasach zamocowanych na wsporniku obracającym się wokół własnej osi, całość jest bardzo solidna. Być może spodobałby nam się kask, który można złożyć, co jest ciekawym atutem podczas transportu.

Słuchawki i pałąk są nieco twarde przy pierwszym użyciu, ale nawet po długim słuchaniu zestaw pozostaje wygodny. Ucisk jest bardzo równomierny, dlatego uczucie twardości znika po chwili. Dzięki dużym wyściółkom, piance i twardości pałąka kask pozostaje na swoim miejscu i zapewnia dobre dopasowanie, nie poczujesz dyskomfortu. Kabel wyposażony w pilota z jednym przyciskiem, ma długość 1,2m i współpracuje z telefonami z systemem Android oraz Ios, 3 kable zakończone są na końcu wtykami 3,5 mm. Kabel z pilotem umożliwia odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / rozłączanie połączeń telefonicznych.

Wydajność i jakość dźwięku


recenzja audio-technica-ath-msr7

Izolacja akustyczna jest nieco lepsza niż w ATH-M50X, zestaw słuchawkowy zapewnia wystarczającą izolację w transporcie publicznym. Przedsionki mają małe kratki, które umożliwiają przepływ powietrza między kierowcą a światem zewnętrznym. Ale pamiętaj, że msr7 nie jest zestawem słuchawkowym z redukcją szumów.

Dźwięk msr 7 pozostaje dość powszechny w produktach Audio Technica, ci, którzy są przyzwyczajeni do marki, rozpoznają ten dźwięk. Dźwięk słuchawek pozostaje czysty i szczegółowy, całość jest zbalansowana, żadna częstotliwość nie jest zbyt dominująca. Niskie, średnie czy wysokie tony nie są uwydatniane względem siebie. Jest to cecha charakterystyczna, którą można znaleźć w wielu muzyce azjatyckiej, zwłaszcza w Japonii, więc jest bardzo odpowiednia dla lokalnych gatunków. Nie można go zakwalifikować jako basseux, ale bas jest bardzo obecny, głosy też są bardzo dobrze definiowane i czytelne. Współczynnik zniekształceń harmonicznych jest potężny i dobrej jakości. Dźwięki przechodzą przez twoją czaszkę z piekielną głębią.

Zwróć uwagę, że fani mocnego basu będą musieli poszukać innego odniesienia i powinieneś wiedzieć, że jakość dźwięku słuchawek zależy od niezawodności i jakości źródła. Najlepiej używać go ze źródłem DAP: cyfrowym odtwarzaczem audio lub DAC: przetwornikiem cyfrowo-analogowym.

Wniosek


audio-technica-msr7

Japońska marka coraz bardziej ugruntowuje swoją pozycję w sektorze publicznym i oferuje ten model super wydajności. Doskonała harmonia komfortu, jakości dźwięku oraz eleganckiej i solidnej konstrukcjiaudio-technica ath-msr7 to najlepszy wybór dla wymagających konsumentów.

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7


Kup Teraz
/* */