Skip to content

Recenzja zestawu słuchawkowego Sony MDR-ZX110

Sony przez lata udowodniło, że jest w stanie wytwarzać wysokiej jakości produkty audio. Oferują w sprzedaży wszystkie typy słuchawek: przewodowe, Bluetooth, z redukcją szumów… i na każdą kieszeń. Ich katalog jest dobrze zaopatrzony, jest mnóstwo referencji z wyższej półki, średniej i niższej półki. W tym teście przedstawiamy Państwu kask Sony MDR-ZX110, ultra-kompaktowy nauszny zestaw słuchawkowy.

Słuszne uwagi
– Niedrogie
– To jest poprawne w tej cenie
– Lekki
– Łatwy do przenoszenia


Punkty ujemne
– Krucha konstrukcja
– Niski środek i góra
– Brak etui do przenoszenia

Słuchawki Sony MDR ZX110


mdr-zx110

Słuchawki sony zx110 mają 30-milimetrowe przetworniki, pasmo przenoszenia 12-22 000 Hz, impedancję 24 Ω i czułość 98 dB. Jest w stanie zagrać zaskakująco przyjemny i głęboki bas. Jest dostępny w dwóch kolorach, czarnym i białym oraz z wbudowanym mikrofonem lub bez. Jest dostarczany w podstawowym przezroczystym plastikowym pudełku. Na pudełku nie ma wiele do wskazania, tylko logo marki i fraza „ zrównoważony, mocny i wysokiej jakości dźwięk ”.

Test Sony MDR ZX110


słuchawki-sony-mdr-zx110

Posiada matowe i błyszczące wykończenie, użyty plastik nie jest najbardziej wytrzymały, radzimy obchodzić się z nim ostrożnie. Mechanizm składania pozwala na złożenie nauszników do wewnątrz, w kierunku obręczy. Nauszniki można rozłożyć płasko, zestaw jest naprawdę lekki (120g) i kompaktowy. Jest łatwy w transporcie podczas podróży (nie ma pokrowca ochronnego).

Funkcje i wygląd


słuchawki-sony-mdr-zx110-opinia

Nauszniki są lekko wyściełane, co zapewnia wygodne dopasowanie. Jest to zestaw słuchawkowy nauszny, słuchawki spoczywają na chrząstce uszu, podkładki służą jako ochrona. Pałąk nie jest wyściełany, ale po założeniu na głowę kask pozostaje na swoim miejscu. Regulowany pałąk umożliwia dopasowanie hełmu do każdego rozmiaru głowy. Plik MDR ZX110 wyposażony jest w gruby i wytrzymały kabel “Y”, mierzy 1,2m i zakończony jest wtyczką jack 3,5mm kątową (złącze nie jest złocone). Konstrukcja i grubość kabla zapobiegają splątaniu. W Internecie znajdziesz go za mniej niż 20 €!

Wydajność i jakość dźwięku


słuchawki-sony-zx110

Odkryliśmy, że sony mdrzx110 ma sygnaturę dźwiękową, która podkreśla bas, dźwięk jest ciepły. Renderowanie dźwięku nie jest niestety wystarczająco szczegółowe, średnica i góra są cofnięte. Jeśli szukasz zestawu słuchawkowego, który zapewnia wyraźną reprodukcję dźwięku, to nie jest to typ zestawu słuchawkowego dla Ciebie. Izolacja akustyczna pozostaje przeciętna, nie zapominaj, że jest to kask naduszny. Jego konstrukcja nie pozwala na idealne połączenie nakładek z uszami, docenią niektóre osoby, które nie chcą całkowicie odłączyć się od hałasu z zewnątrz.

Wniosek


kask-zx110

Sony MDR-ZX110 to niskobudżetowe, lekkie, kompaktowe słuchawki nauszne, które stanowią dumę dla basu. Za 20 € nie powinieneś prosić o zbyt wiele.

Sony MDR-ZX110


Kup Teraz
/* */