Skip to content

Recenzja zestawu słuchawkowego Pioneer MS7BT – słuchawki Bluetooth

Marka Pioneer chce nadal umacniać swoją obecność na rynku słuchawek ogólnodostępnych i niedrogich, jest dostępny za sto euro na stronie Amazon. Plik Pioneer MS7BT ma dobry komfort i pełen zakres elementów sterujących, a zestaw słuchawkowy ma certyfikat Hi-Res, gdy jest podłączony. Ale nawet w Bluetooth jakość dźwięku jest na miejscu dzięki głośnikom o wysokiej rozdzielczości.

Słuszne uwagi
– Jakość wykonania
– Zamówienia
– Mocny / lekki


Punkty ujemne
– Wysokie tony
– Autonomia
– Nie można sztaplować

Pioneer MS7BT


Pioneer-SE-MS7BT

Zestaw słuchawkowy SE-MS7BT jest kompatybilny z kodekami Qualcomm aptX i AAC, co poprawia jakość transmisji Bluetooth. Jest wyposażony w NFC, można go podłączyć do innych urządzeń. Ma 40-milimetrowe przetworniki i wyściełane poduszki nauszne, które otaczają całe ucho. W kasku zintegrowano sterowanie operacjami za pomocą smartfona. Dołączone złącze jack 3,5 mm zapewnia wysoką rozdzielczość dźwięku.

Funkcje i wygląd


MS7BT

Słuchawki pioneer se ms7bt to słuchawki z redukcją szumów z dużymi nausznikami, są to słuchawki dookólne, które obejmują uszy, wkładki są w bezpośrednim kontakcie z głową. Obręcz obszyta skórą i zszyta białą nicią, przegubowe ramiona wykonane są z metalu, na nausznikach nadrukowana jest nazwa marki. Kask ma elegancki i czysty wygląd, jest częściowo wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego. Kask dostępny w 3 kolorach, czarnym, srebrnym i brązowym. Przepraszamy za defekty estetyczne, jak nieregularne szwy, plastik użyty do produkcji zawiasów i przycisków sterujących.

Elementy sterujące o różnej wielkości są kompletne i nie ślizgają się, jednak nie są zaznaczane po dotknięciu. Aby włączyć / wyłączyć będziesz musiał nacisnąć główny przycisk, aktywacja Bluetooth odbywa się poprzez długie naciśnięcie, możesz też wstrzymywać / odtwarzać i odbierać lub odrzucać połączenia. Pozostałe dwa przyciski „+” i „-” umożliwiają regulację głośności i nawigację między utworami. Długie naciśnięcie, aby wyregulować głośność i krótkie naciśnięcie, aby zmienić utwory. Dlatego będziesz potrzebować trochę czasu na adaptację, aby opanować sterowanie, które niekoniecznie jest bardzo intuicyjne. Łuk łatwo dopasowuje się do każdego typu sylwetki, ucisk pozostaje dobrze rozłożony słuchawki pioneer ms7bt zapewnia dobry komfort. Nie powinno przeszkadzać Ci jego waga, która jest dość niska, 290g, całość dobrze leży, nie powinieneś odczuwać dyskomfortu podczas długich odsłuchów.

Autonomia Pioneera MS7BT jest jednym z ujemnych punktów zestawu słuchawkowego, oferuje tylko 12 godzin autonomii, co nie jest dużo w porównaniu z konkurencją, ponadto będziesz potrzebować około 4 godzin ładowania, aby ponownie uzyskać ładowanie. Pełne, co jest naprawdę dużo w porównaniu z uzyskaną autonomią i nie ma szybkiego ładowania. Marka nie zapewnia pokrowca ochronnego, a kask nie można złożyć, a szkoda, ponieważ pozostaje imponujący.

Wydajność i jakość dźwięku


SE-MS7BT

Plik MS7BT posiada certyfikat Hi-Res (bezstratny dźwięk, zdolny do odtwarzania pełnego spektrum dźwięku nagrań ze źródeł muzycznych wyższej jakości niż płyty CD). Z łatwością odnajduje się w muzyce, która jest instrumentalna w bogactwie i której brakuje basu (jazz, folk). Wysokie tony są szczegółowe i zapewniają świętą precyzję wokalną i instrumentalną. Całość jest precyzyjnie przepisana i daje poczucie przestrzeni i głębi. Co prawda osoby wrażliwe na wysokie tony niekoniecznie docenią te słuchawki i nadal zauważymy nieregularność w dźwięku. Izolacja pasywna jest skuteczna, a wzmacniacz zintegrowany jest cholernie mocny. Nie będziesz mieć dużego problemu z opóźnieniem obrazu i dźwięku, jeśli oglądasz film, ale najlepiej jest użyć oprogramowania, które może dostosować to opóźnienie.

Wniosek


słuchawki-pioneer-ms7bt

Za cenę 100 € SE-MS7BT firmy Pioneer ma dobre walory estetyczne i dźwiękowe, ale żywotność baterii jest niska, nie ma zbyt intuicyjnych elementów sterujących, a jego wydajność dźwiękowa mogłaby być bardziej spójna. Wszystko to sprawia, że ​​nie staje się punktem odniesienia w dziedzinie zestawów słuchawkowych Bluetooth.

Słuchawki Pioneer MS7BT


Kup Teraz
/* */