Skip to content

Recenzja zestawu słuchawkowego Philips SHB4000

Holenderska firma przez lata była w stanie udowodnić, że jest w stanie projektować produkty wysokiej jakości o dobrych parametrach. Marka oferuje naprawdę wszystko, dźwięk / obraz, sprzęt AGD, oświetlenie, produkty na PC, smartfon / tablet… Referencji nie brakuje, zwłaszcza w audio. Przedstawiamy Ci kask Philips shb4000, w tym teście zobaczymy, czy ten zestaw słuchawkowy audio nie zaszkodzi reputacji marki.

Słuszne uwagi
– Niedrogie
– To jest poprawne w tej cenie
– Lekki


Punkty ujemne
– Krucha konstrukcja
– izolacja
– Brak etui do przenoszenia

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Philips SHB4000


shb4000

Shb4000 to zestaw słuchawkowy nauszny, słuchawki są przymocowane do regulowanego pałąka i spoczywają na chrząstce w uszach. Ma bardzo minimalistyczny styl i lekką konstrukcję (75g). Kask jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego i ma błyszczące wykończenie. Jest dostępny w kolorze czarnym lub białym. Zawartość pudełka jest bardzo ograniczona, ponieważ po otwarciu znajdziesz w środku Zestaw słuchawkowy Bluetooth Philips SHB4000, kabel do ładowania micro-USB i instrukcję obsługi. Marka mogła dodać mały płócienny pokrowiec ochronny, nie sądzę, aby koszt produkcji gwałtownie podniósł cenę kasku. Kask jest często w sprzedaży w Internecie! Sprzedawany jest za około 25-50 €.

Test Philips SHB 4000


uwaga-philips-shb4000

Polecenia: odbieranie / kończenie połączenia, odrzucanie połączenia, ponowne wybieranie ostatniego numeru, zawieszanie
Czas czuwania: 200 godz
Bluetooth: tak
Projekt: naduszny
Kable w zestawie: USB
Częstotliwość słuchawek: 20-20 000 Hz
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Impedancja: 24 Ohm
Waga: 71g
Zasięg routera bezprzewodowego: 15 m
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Maksymalna moc wejściowa: 100 mW
Technologia baterii: litowo-polimerowa
Technologia łączności: bezprzewodowa
Czas rozmów: 9 godz
Typ magnesu: neodymowy
Typ zestawu słuchawkowego: obuuszny
Wersja Bluetooth: 3.0 + EDR
Średnica głośnika: 32 mm


Funkcje i wygląd


słuchawki-philips-bluetooth-shb4000

Plastikowa konstrukcja sprawia, że ​​zestaw słuchawkowy philips shb4000 jest bardzo lekki, ale całość nie jest najmocniejsza. Będziesz musiał się nim zająć, jeśli chcesz, aby trwał przez długi czas, nie jest to rodzaj kasku, który będziesz mógł bez ryzyka wrzucić do plecaka. W celu uzyskania większej zwartości konieczne byłoby złożenie przedsionków do łuku lub płaskie obrócenie przedsionków. W ten sposób po założeniu na szyję nauszniki są płaskie, a zestaw słuchawkowy jest łatwiejszy do noszenia.

Pałąk jest bardzo cienki (nie jest wyściełany), można go łatwo regulować i dopasowuje się do każdego kształtu głowy. Słuchawki są duże i wyściełane dość miękką pianką. Po założeniu na głowę dopasowanie jest dobre Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Philips SHB4000 pozostaje wygodny nawet podczas długotrwałego słuchania. Gniazdo micro-USB jest zintegrowane z prawym nausznikiem, znajduje się tuż poniżej, zestaw słuchawkowy można ładować, podłączając kabel do tego gniazda. Polecenia mogą być używane przez słuchawki, pozostają klasyczne. Będziesz mógł włączać / wyłączać słuchawki, zmieniać głośność, zmieniać ścieżki audio i odbierać telefony.

Wydajność i jakość dźwięku


philips-shb4000-test

Shb4000 oferuje autonomię 9 godzin czytania i 200 godzin w trybie czuwania, co jest dość godne szacunku dla tego typu zestawu słuchawkowego i za jego cenę. Parowanie odbywa się za pomocą Bluetooth 3.0, czy to z tabletem, czy smartfonem, bez problemu z połączeniem. Łączność działa, sygnał pozostaje stabilny, nie ma zakłóceń, zasięg routera bezprzewodowego to 15 metrów. Mikrofon douszny działa dobrze w cichym otoczeniu, ale będzie trudniejszy, gdy wokół Ciebie będzie hałas, zwłaszcza na zewnątrz.

Jeśli szukasz zestawu słuchawkowego audio zdolnego do odtwarzania dźwięku o wysokiej wierności, będziesz musiał wybrać inną referencję. Plik kask shb4000 wyraźnie nie jest przeznaczony dla audiofilów. Chociaż w dźwięku bardzo brakuje szczegółów, nadal jest przyzwoity jak na cenę. Praktycznie nie ma izolacji, częściowo jest to spowodowane jego konstrukcją nauszną, nauszniki przylegają do uszu, a nie obejmują uszu jak słuchawki nauszne. A także dlatego, że zestaw słuchawkowy wykorzystuje proste pianki przymocowane do słuchawek. Hałas z zewnątrz może być uciążliwy dla użytkowników, którzy chcą być całkowicie odcięci od hałasu otoczenia.

Wniosek

Jeśli nie jesteś wymagający, Philips shb4000 może Cię zadowolić. To bezpretensjonalny, niedrogi zestaw słuchawkowy Bluetooth, który po prostu spełnia swoje zadanie. To nie są słuchawki dla audiofilów czy dla osób poszukujących najlepszego benchmarku Bluetooth.

shb4000


Kup Teraz
/* */