Skip to content

Recenzja zestawu słuchawkowego Mpow H7

zestaw słuchawkowy bluetooth-Mpow-H7

H7 to zestaw słuchawkowy dookólny, nauszniki otaczają uszy podczas noszenia. Nie ma wątpliwości, że ten model należy do kategorii low-end. Gdy tylko masz go w ręku, czujesz, że materiały użyte w jego konstrukcji nie są niezwykłe. Hełm został zaprojektowany głównie z tworzywa sztucznego. Jest tylko łuk wzmocniony metalem. Zastosowanie plastiku pozwala odciążyć całość, ale jakość tworzywa pozostawia wiele do życzenia. Plik Kask Mpow H7 nie zostanie uszkodzony przez najmniejszy wstrząs, jednak będziesz musiał się nim zająć, jeśli chcesz, aby trwał długo. Ze względu na cenę sprzedaży nie należy spodziewać się konstrukcji z wyższej półki. H7 może być używany w trybie siedzącym i nomadycznym, ale zachowaj ostrożność podczas posługiwania się nim.

Raz w dłoni kontakt jest bardzo „tani”. Wykończenia odpowiadają również cenie kasku. W testowanej przez nas wersji na plastikowej powłoce były białe ślady. Nie da się ich usunąć, ale na szczęście są ledwo widoczne. Kask dostępny tylko w kolorze czarnym. Jedyne, co przecina monotonię koloru, to logo Mpow nadrukowane na biało po zewnętrznej stronie nauszników. Nauszniki można płasko obracać (jest to przydatne, gdy zestaw słuchawkowy jest założony na szyję). Z drugiej strony nie mogą opaść na łuk. Szkoda, że ​​zaoszczędziłoby to miejsce i łatwość transportu. Producent zapewnia w pudełku niewielką saszetkę do przenoszenia. Po umieszczeniu w środku kask będzie lepiej chroniony przed wstrząsami podczas podróży.

Charakterystyka


Recenzja Mpow-H7

Pałąk i nauszniki są wyściełane pianką z pamięcią kształtu, a pianka pokryta jest sztuczną skórą. Kontakt jest bardzo przyjemny w dotyku. Pianka na pałąku i nausznikach jest wystarczająco gruba. Litery „L” i „R” są wydrukowane na biało po wewnętrznej stronie tamborka. Ten wizualny przewodnik umożliwia prawidłowe ustawienie kasku. Po założeniu na głowę kask jest lekki i wygodny. Dopasowuje się do każdego typu sylwetki. Wystarczy dopasować pałąk do rozmiaru głowy (mały czy duży to żaden problem dla H7). Plastikowi brakuje solidności, ale dzięki temu kask jest super lekki. Kask nosiliśmy przez kilka godzin, nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Podczas użytkowania wkładki doskonale otaczały nasze uszy. Ale wciąż brakuje im głębi i przestrzeni. Osoby z dużymi uszami będą zawstydzone tym kontaktem. Więc komfort Mpow H7 nie będzie optymalny dla wszystkich typów sylwetki.

Zestaw słuchawkowy wykorzystuje technologię Bluetooth. Połączenie bezprzewodowe jest bardzo proste. Wystarczy włączyć zestaw słuchawkowy, rozpocząć parowanie, a następnie wybrać zestaw słuchawkowy w menu Bluetooth urządzenia (smartfon / odtwarzacz audio). Połączenie pozostało stabilne podczas naszego testu. Możesz przejść do 10 metrów od źródła. Zestaw słuchawkowy H7 może być również używany przewodowo, gdy bateria jest rozładowana. Kabel audio jest dostarczany w pudełku.

Przyciski sterujące znajdują się na krawędzi prawego przedsionka. Za pomocą przycisków „+” i „-” można zmieniać głośność dźwięku (długie naciśnięcie) i poruszać się między ścieżkami audio (krótkie naciśnięcie). Jeśli chodzi o trzeci przycisk, to jest wielofunkcyjny. Użyjesz go do włączenia / wyłączenia zestawu słuchawkowego (naciśnij 1-2 sekundy: wł., Naciśnij 3-4 sekundy: wył.), Zainicjuj parowanie Bluetooth (naciśnij 3-4 sekundy, gdy zestaw jest włączony) i podnieś słuchawkę. / rozłącz rozmowy telefoniczne). Korzystanie z zestawu słuchawkowego jest bardzo łatwe. W najgorszym razie możesz zajrzeć do instrukcji obsługi.

Wydajność i jakość dźwięku


Test Mpow-H7

Po włączeniu słuchawek i sparowaniu ich ze smartfonem / tabletem lub odtwarzaczem audio nie musisz już uruchamiać muzyki. Cóż, bez wątpienia Mpow H7 po raz kolejny potwierdza swój low-endowy status po stronie dźwiękowej. Po raz kolejny słuchawki sprzedawane w tym przedziale cenowym nie potrafią zdziałać cudów. Przetworniki obecne w nausznikach mają 40 mm (gdyby były super jakości, słuchawki byłyby sprzedawane drożej). Oddawanie dźwięku nie jest katastrofalne, ale trudno jest wyraźnie rozróżnić wszystkie częstotliwości. Użytkownicy szukający precyzyjnego i szczegółowego dźwięku mogą pójść własną drogą. Po stronie izolacji, jeśli nakładki obejmują uszy, hałas z zewnątrz zostanie zredukowany. Kask ma wystarczającą moc, abyś mógł go używać w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Zestaw słuchawkowy Mpow H7 oferuje nieco ponad 15 godzin użytkowania w trybie Bluetooth. Nie jest to najlepszy wynik na rynku, ale wciąż zadowalający. Przypominamy, że autonomia zmienia się w zależności od głośności dźwięku. Baterię zestawu słuchawkowego można ładować przez port micro USB w prawym zestawie słuchawkowym. Kabel ładujący jest dostarczany w pudełku. Gdy bateria jest rozładowana, zestawu słuchawkowego można używać w trybie przewodowym.

Wniosek


test-Mpow-H7

Plik Mpow H7 to low-endowy zestaw słuchawkowy Bluetooth, który spełnia swoją rolę. Ale nie oczekuj niczego niezwykłego ani pod względem jakości wykonania, ani reprodukcji dźwięku.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Mpow H7


Kup Teraz
/* */