Skip to content

Recenzja zestawu słuchawkowego JVC HA-S90BN

jvc-ha-s90bn-b

Kask JVC HA-S90BN jest dostarczany w standardowym pudełku kartonowym, w środku znajdziesz akcesoria. Etui do przenoszenia, kabel micro USB do ładowania słuchawek, kabel audio jack 3,5 mm do używania go jako przewodowego i kilka dokumentów (instrukcje i gwarancja). To klasyczne opakowanie na tego typu produkt. Kask jest dostępny za nieco ponad 100 € w Internecie!

Funkcje i wygląd


Test JVC-HA-S90BN

Słuchawki JVC HA-S90BN mają konstrukcję nauszną, a poduszki nauszne obejmują uszy. Jest to dość klasyczny design, z dużą plastikową skorupą i nakładkami oraz pałąkiem pokrytym imitacją skóry. Muszle nauszników mają błyszczące, odblaskowe wykończenie. Niektórzy użytkownicy nie docenią tej migającej strony, ale ponieważ całość jest w kolorze czarnym, kask pozostaje stosunkowo dyskretny. Na kopertach i zawiasach znajduje się srebrny akcent.

Jakość wykonania nie jest super elastyczna w porównaniu z niektórymi konkurentami. Plastik lekko pęka, a zawiasy nie są super mocne. Nie pęknie przy najmniejszym upadku, jednak należy obchodzić się z nim ostrożnie. Z drugiej strony, raz założony na głowę jest wygodny, możesz bez dyskomfortu słuchać muzyki przez kilka godzin. Nauszniki są wyściełane grubą pianką, a imitacja skóry jest miękka. Skorupy składają się na pałąku, aby uzyskać miejsce, co ułatwia transport kasku. Pokrowiec z tkaniny dostarczany z kaskiem jest bardzo przydatny podczas umieszczania Kask JVC HA-S90BN w torbie. Istnieje mniejsze ryzyko drwin z błyszczących kadłubów.

Na prawej słuchawce znajdziesz przycisk zasilania, gniazdo micro USB do ładowania baterii zestawu słuchawkowego, gniazdo 3,5 mm do słuchania przewodowego, przesuwany przycisk do regulacji głośności, przycisk odtwarzania / pauzy oraz przełącznik do włączania i wyłączania ANC . Przycisk odtwarzania ma kilka funkcji. Naciskając go po uruchomieniu muzyki lub wstrzymaniu. Aby przejść do następnego utworu, musisz dwukrotnie i trzy razy nacisnąć, aby wrócić do poprzedniego utworu. Jeśli otrzymasz telefon, odpowiesz również tym przyciskiem.

Wydajność i jakość dźwięku


test-JVC-HA-S90BN

Parowanie HA-S90BN z urządzeniem jest bardzo łatwe. Możesz użyć przycisku zasilania, musisz przytrzymać go przez siedem sekund, aby przejść w tryb parowania. LUB użyj układu NFC, po prostu dotknij go kompatybilnym urządzeniem. Połączenie przez Bluetooth jest doskonałe, nie ma zakłóceń podczas korzystania z zestawu słuchawkowego.

Jeśli korzystasz tylko z Bluetooth, zestaw słuchawkowy zapewnia 27 godzin pracy na baterii. Ale jak tylko aktywujesz ANC oprócz Bluetooth, wszyscy od razu padamy o 16:00. Z drugiej strony, jeśli aktywujesz tylko ANC, będziesz mieć dużą autonomię: 35 godzin. System redukcji szumów naprawdę nie może się równać z tym, który można znaleźć w słuchawkach Sony i Bose. Zmniejsza tylko określony hałas zewnętrzny. Jeśli używasz go na zewnątrz, zauważysz, że może wyeliminować hałas o wysokiej częstotliwości, ale nie o niskiej częstotliwości. Na przykład przejeżdżający obok autobus. Nagle izolacja nie jest całkowita, ANC tłumi tylko określone hałasy, nie izoluje całkowicie od świata zewnętrznego.

JVC HA-S90BN ma przyzwoite renderowanie dźwięku, dźwięk nie jest zamulony. Ale słuchawki Urbanista Seattle i AKG Y50BT zapewniają lepszą jakość dźwięku. Średnie brakuje definicji, wokale nie są wystarczająco szczegółowe. Dźwięk jest dużo bardziej płaski, mniej dynamiczny. Jest tam bas, ale nie ma to wielkiego wpływu na dźwięk. Renderowanie dźwięku jest mniej wyraźne niż w przypadku wspomnianych przez nas słuchawek. Poziom czułości zestaw słuchawkowy jest wydajny, nie ma potrzeby zwiększania głośności. Zalecamy używanie zestawu słuchawkowego z aktywnym ANC, dźwięk będzie lepszej jakości, znacznie przyjemniejszy dla twoich uszu.

Wniosek


Recenzja kasku jvc-ha-s90bn

JVC HA-S90BN oferuje wiele funkcji w tej cenie sprzedaży. Zwykle te technologie można znaleźć w wysokiej klasy słuchawkach. Istnieje układ NFC do szybkiego parowania zestawu słuchawkowego, a połączenie Bluetooth jest stabilne. Problem w tym, że ANC nie jest super wydajne, a konkurenci oferują lepszą reprodukcję dźwięku. Jeśli szukasz przede wszystkim dobrego dźwięku, polecamy słuchawki Urbanista Seattle i AKG Y50BT.

Kask JVC HA-S90BN


Kup Teraz
/* */