Skip to content

Recenzja zestawu słuchawkowego JVC HA-S600

Czy za mniej niż 30 € te słuchawki JVC to dobra okazja? Marka znana jest z oferowania różnych produktów audio (słuchawki / słuchawki) w naprawdę agresywnych cenach. Plik JVC HA-S600 to przewodowy zestaw słuchawkowy dookólny, którego można używać zarówno w trybie siedzącym, jak i koczowniczym.

Słuszne uwagi
– Cena £
– Projekt
– Kompaktowy


Punkty ujemne
– Jego
– Dźwięk wycieka

Zestaw słuchawkowy JVC S600


słuchawki-jvc-ha-s600-test

HA-S600 to dość klasyczny zestaw słuchawkowy, po założeniu na głowę słuchawki obejmują uszy, a nakładki stykają się z głową. W porównaniu ze słuchawkami JVC HA-FX1X nie ma oznaczenia „Xtreme Xplosives”. Jest dostępny w kolorze czarnym, niebieskim i czerwonym, wykończenia są błyszczące i mają jasny kolor.

Test słuchawek JVC HA-S600


kask-jvc-ha-s600-opinia

Jest to podstawowy zestaw słuchawkowy audio, zestaw słuchawkowy jvc s600 jest dostarczany bez akcesoriów. Nie ma pokrowca, a kabel jack 1,2 m jest nieusuwalny. Kabel nie zawiera pilota ani mikrofonu do odbierania połączeń telefonicznych. Nie zapominaj, że jest to kask sprzedawany w Internecie za mniej niż 30 €!

Funkcje i wygląd


kask-jvc-ha-s600-test

Owalne koperty są wykonane z tworzywa sztucznego i otoczone srebrnym pierścieniem. Hełm jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego z wyjątkiem pałąka regulacyjnego, który jest wykonany z metalu. Pałąk i ochraniacze są wyściełane i pokryte imitacją skóry. Zastosowany plastik nie jest bardzo dobrej jakości, ale wystarczająco mocny, aby kask nie pękł przy najmniejszym uderzeniu. Na każdej skorupie zobaczysz nazwę marki „JVC” oraz litery „L” i „R”, mały wizualny przewodnik, który pomoże Ci prawidłowo umieścić kask na uszach. Nauszniki są nieco sztywne, ale poprawia izolację akustyczną i niezawodność dopasowania. Plik ha s600 jvc jest wygodny, nacisk pałąka na głowę jest rozsądny. Poduszki nauszne zapewniają dobre uszczelnienie i poprawiają izolację akustyczną, jest to ważna cecha słuchawek nausznych.

Kask S600 jest dobrze dopasowany, a pałąk łatwo dopasowuje się do każdego kształtu głowy. Dzięki wadze całości, nawet przy szybkich ruchach głową kask nie przesuwa się, pozostaje na swoim miejscu, a podparcie jest dobre. Słuchawki są również składane, zawiasy są umieszczone tuż nad słuchawkami. Nauszniki składają się do wewnątrz, co ułatwia przenoszenie. Nauszniki można położyć płasko, co jest bardzo przydatne podczas zakładania zestawu słuchawkowego na szyję. Niestety nie ma w zestawie etui ochronnego, jest to dość niezbędny dodatek do tego typu kasku. Po prostu musisz być bardziej ostrożny podczas noszenia go!

Wydajność i jakość dźwięku


jvc-ha-s600-test

Plik JVC HA-S600 nie ma wybuchowego basu w porównaniu z innymi produktami tej marki, ale reprodukcja dźwięku nie jest dobrej jakości. W tych słuchawkach bas przesłania szczegóły dźwięku i okrada muzykę z klarowności i uderzenia. Są słabo kontrolowane i płytkie. Wysokie tony są bardziej wydajne, ale nie poprawiają reprodukcji dźwięku. W dźwięku brakuje jednolitości i równowagi, brakuje szczegółów. Głosy są obecne, ale brakuje im blasku. Jego strona jvc ma 600 to rozczarowanie!

Plik Sennheiser HD201 to dobra alternatywa, oferują znacznie płynniejszy dźwięk za tę samą cenę. To bardzo podobny zestaw słuchawkowy: wokółuszny, nieusuwalny kabel, ale z bardziej jednolitą reprodukcją dźwięku za praktycznie tę samą cenę.

Wniosek


kask-jvc-s600

Biorąc pod uwagę cenę sprzedaży, podejrzewamy, że JVC HA-S600 nie jest wysokiej klasy zestawem słuchawkowym. Ma minimalistyczny, ale elegancki wygląd. Jego lekka i kompaktowa konstrukcja pozwala na łatwy transport. Gdy tylko przylega do uszu, zapewnia wygodę. Niestety renderowanie dźwięku jest całkowicie pominięte! Jeśli szukasz tego samego typu kasku w podobnej cenie, polecamy Sennheiser HD201. Nie ma wyraźnego i precyzyjnego odtwarzania dźwięku, ale brzmi lepiej.

Zestaw słuchawkowy S600


jvc-ha-s600-avis

Kup Teraz
/* */