Skip to content

Recenzja zestawu słuchawkowego AKG Y50BT – słuchawki bezprzewodowe

Brak dyskrecji z tym hełmem Y50BT Bluetooth, marka AKG wyświetla swój baner bezpośrednio na tych kaskach, co nadaje im młody i asertywny wizerunek. Niemiecka marka nie stawia na wygląd w porównaniu z niektórymi konkurentami. Niemniej jednak wiadomo, że dostarczają społeczeństwu produkty wysokiej jakości.

Słuszne uwagi
– Zrównoważony dźwięk
– Wysokiej jakości materiały
– Dobra autonomia


Punkty ujemne
– Trochę żmudnych kontroli

AKG Y50BT


akg-y50bt-avis

W słuchawkach AKG Y50BT i tylko w wersji bezprzewodowej słuchawek Y50, litery BT oznaczają Bluetooth. Jest to hełm super uszny z mechanizmem składania na osi 3D. Zawierają głośniki 40 mm, pasmo przenoszenia 20-20 kHz i impedancję 32 omów.

Co jest w pudełku


test akg-y50bt

W pudełku znajdziesz słuchawki AKG Y50BT, kabel połączeniowy o długości 1,2 m, kabel do ładowania micro USB oraz futerał do przenoszenia. Oferowany w cenie producenta 179 euro, kask jest jednak bardzo regularnie dostępny w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach, szczególnie w Amazon podczas wyprzedaży promocyjnych!

Funkcje i wygląd


Recenzja akg-y50bt

Słuchawki Y50BT są bardziej żywiołowe i nieco większe niż przeciętne słuchawki nauszne, mają specjalną powłokę, która przyjmuje błyszczący i matowy wygląd. Będziesz mógł zobaczyć logo AKG na metalowych nausznikach, jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, niebieskim, srebrnym. Ruchome części są podparte solidnymi zawiasami, powinny wytrzymać zużycie czasu.

Każdy nausznik ma dość grube nauszniki ze skóry syntetycznej, dzięki obrotowemu systemowi, grubej piance i stosunkowo niewielkiej wadze, Słuchawki AKG Y50BT udaje mu się uniknąć problemów związanych z dyskomfortem. Pozostaje wygodny w noszeniu, nawet w okularach, i nie nagrzewa zbytnio chrząstki uszu. Jest to łatwy do przenoszenia zestaw słuchawkowy, nauszniki można złożyć na płasko, a nawet przy pałąku, co ułatwia mobilność. Można je przechowywać w materiałowej torbie do przenoszenia.

Elementy sterujące są zintegrowane ze słuchawkami, prawy nausznik ma przyciski głośności, odtwarzania / pauzy i zasilania, a także wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych. Mały punkt ujemny, główne elementy sterujące znajdują się na prawym uchu, a przyciski są dość małe, czasami będziesz próbować zlokalizować właściwy przycisk. Musisz nacisnąć raz, dwa lub trzy razy, aby wybrać odpowiednią funkcję.

Wydajność i jakość dźwięku


uwaga-akg-y50bt

Słuchawki AKG Y50BT są wyposażone w kodek aptX, który jest kodekiem o stałej przepustowości, dzięki czemu jakość dźwięku zawsze pozostanie taka sama. Nie ma degradacji jakości dźwięku podczas używania go w Bluetooth. Dzięki autonomii wynoszącej 20 godzin może z łatwością obsługiwać długie sesje odsłuchowe, musisz ładować baterię przez port micro-USB. Jeśli bateria się wyczerpie, możesz użyć jej przewodowo. Niezawodność sygnału jest niższa niż w przypadku innych marek, ale będziesz doświadczać niewielkich zakłóceń. Będziesz mógł przejść do 5 do 8 m od źródła, zanim sygnał ustanie. Funkcje, które można było dodać, to odporność na zachlapanie i system redukcji szumów.

Poziom jakości dźwięku słuchawki AKG Y50BT powinny spodobać się zarówno audiofilom, jak i tym, którzy po prostu szukają słuchawek zapewniających przekonujący bas. Bas jest mocny, ale nie przytłacza całkowicie spektrum dźwięku. Góra jest cofnięta, co wpływa na okrągłość dźwięku. Średnie są wyważone, wokale obecne i dobrze zdefiniowane. Jakość, jaką udaje się zapewnić słuchawkom AKG, jest przyzwoita w tej cenie.

Wniosek


akg-y50-bt

AKG Y50BT ma ładne wykończenie w solidnej i wygodnej konstrukcji nausznej. Nie zapewnia wysokiej klasy wstrząsającego dźwięku, ale zapewnia uczciwą i niedrogą wydajność.

Kask AKG Y50BT


Kup Teraz
/* */