Skip to content

Recenzja zestawu słuchawkowego AKG K845BT

Recenzja AKG-K845BT

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, gdy spojrzysz na K845BT, jest to, że w jego konstrukcji zastosowano AKG. Pod względem kolorystycznym model ten łączy w sobie odcienie czerni i szarości, dzięki czemu jest atrakcyjny. AKG różne rodzaje materiałów do jego produkcji. Obręcz jest wykonana z aluminium, ramiona mechaniczne z metalu, a muszle słuchawek z tworzywa sztucznego. Poszczególne elementy mają matowe wykończenie lub efekt lustra. Tak jest na przykład w przypadku trzech liter AKG wydrukowanych na górze łuku, litery odbijają się, gdy tylko padnie na nie światło. PlikAKG K845BT nie pozostawiaj obojętnym.

Kask również nie zawodzi jeśli chodzi o wygodę. Pałąk i piankowe podkładki są dobrze wyściełane. Pokryte są miękką w dotyku skórą. K845BT jest wygodny w noszeniu. Dzięki wysuwanemu łukowi kask dopasowuje się do każdego kształtu głowy (małej lub nieporęcznej). Na pałąku znajduje się stopniowana skala umożliwiająca dopasowanie nauszników do tego samego rozmiaru. Istnieją również litery „L” i „R”, które są nadrukowane po wewnętrznej stronie nauszników, aby zapewnić prawidłowe ułożenie hełmu. Nauszniki obracają się płasko, dzięki czemu zestaw słuchawkowy można nosić na szyi.

Charakterystyka


słuchawki-AKG-K845-BT

Przyciski sterujące znajdują się na krawędzi zestawu słuchawkowego. Użycie przycisków nie jest optymalne. Użyjesz ich do regulacji głośności dźwięku (przycisk z tyłu zwiększa głośność, a przycisk z przodu ją zmniejsza). Możesz także zarządzać odtwarzaniem / wstrzymywaniem muzyki oraz odbierać / rozłączać połączenia telefoniczne. Nawigacji między ścieżkami audio nie można wykonywać bezpośrednio w słuchawkach. Aby zmienić utwory, musisz skorzystać ze swojego smartfona / odtwarzacza audio. Nie można również aktywować wirtualnego asystenta na smartfonie.

Na krawędziach słuchawek znajdziemy również port analogowy do odsłuchu przewodowego (kabel audio jest w zestawie) oraz przycisk do bezprzewodowego parowania. PlikAKG K845BT korzysta z technologii Bluetooth w wersji 4.0. Wystarczy nacisnąć przycisk parowania, aby rozpocząć połączenie bezprzewodowe. Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w chip NFC, aby uprościć połączenie z różnymi urządzeniami zgodnymi z tą technologią.

Gdy bateria jest prawie rozładowana, należy ją naładować przez port micro USB na krawędzi zestawu słuchawkowego. Pełne naładowanie trwa 3 godziny. Po pełnym naładowaniu zestaw słuchawkowy zapewnia nieco ponad 8 godzin pracy na baterii. Przypominamy, że autonomia zmienia się w zależności od głośności dźwięku. Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym. Niestety mikrofon jest anegdotyczny, Twoi rozmówcy Cię nie usłyszą. Przy tak małej wydajności lepiej bezpośrednio używać smartfona.

Wydajność i jakość dźwięku


uwaga-AKG-K845BT

Producent obiecuje super jakość dźwięku, z bogatym basem. Pierwszą rzeczą, jaką zauważyliśmy, jest to, że bas jest rzeczywiście bogaty, ale nie tłumi reszty pasma. Bas jest obecny, ale pozwala wyrazić siebie średnim i wysokim tonom. I w żadnym momencie nie ślinią się. Dźwięk jest czysty i precyzyjnyAKG K845BT oferuje przyjemne i szczegółowe renderowanie. Użytkownicy, którzy lubią utwory bogate w instrumenty, będą zachwyceni. Wszystkie są dobrze przepisane, a dźwięk nigdy nie jest agresywny dla błony bębenkowej. Głosy są zrozumiałe, ładnie przedstawione.

Słuchawki AKG K845BT mają dobrą moc, nie potrzeba audiofilskiego urządzenia do zasilania słuchawek. Współczynnik zniekształceń pozostaje niski, nawet po zwiększeniu głośności. Pianka na muszlach słuchawek jest wygodna, ale nie izoluje całkowicie hałasu z zewnątrz. Nie jest to negatywny punkt, ponieważ jeśli używasz zestawu słuchawkowego w trybie nomadycznym, pozostajesz świadomy swojego otoczenia. Nie ma wycieku dźwięku nawet przy dużej głośności. Ludzie wokół ciebie w transporcie publicznym i twoi współpracownicy nie będą przejmować się twoją muzyką.

Wniosek


słuchawki-AKG-K845BT-opinie

Słuchawki Bluetooth AKG K845BT zapewniają bogaty i szczegółowy dźwięk. Zadowoli wymagających użytkowników w zakresie jakości dźwięku. Jego konstrukcja i wygoda są równie zadowalające. Austriacka marka po raz kolejny udowodniła swoje know-how.

AKG K845 BT


AKG-K845-BT

Kup Teraz
/* */