Skip to content

Recenzja słuchawek SoundMagic E11BT

Założona w 2005 roku przez inżyniera Tony’ego Xu, SoudMagic projektuje i produkuje słuchawki i słuchawki douszne. Niektóre referencje słuchawek dousznych oferowanych przez markę stały się bardzo popularne wśród odbiorców. W szczególności SoundMagic E10, który sprzedał się w milionach egzemplarzy. Tym razem SoundMagic przeciął przewód i ostatecznie zdecydował się na technologię bezprzewodową. Plik SoundMagic E11BT to słuchawki z pałąkiem na szyję, które współpracują z technologią Bluetooth. Konkurencja jest ostra w tej niszy, wystarczy przeszukać internet, aby zobaczyć tysiące referencji. Dowiedzmy się razem, czy E11BT zdołają się wyróżnić.

Słuszne uwagi
– Autonomia
– Projekt
– Renderowanie dźwięku


Punkty ujemne
– Brak płetwy zapewniającej stabilność

Słuchawki SoundMagic E11BT


słuchawki-SoundMagic-E11BT

Słuchawki SoundMagic E11BT są dostarczane w kartonowym pudełku ze zdejmowaną pokrywą. Po otwarciu natrafisz na przezroczysty element, który pozwala zobaczyć wygląd E11BT. Producent wyszczególnił również niektóre ich właściwości na okładce kartonowej. Po rozpakowaniu wszystkiego otrzymasz słuchawki na szyję, małe etui ze sztucznej skóry na chronione / transportowane silikonowe końcówki w kilku rozmiarach, kabel micro USB do ładowania baterii oraz instrukcję obsługi. Słuchawki E11BT są dostępne w Internecie za mniej niż 100 euro.

Test SoundMagic E11BT


Recenzja SoundMagic-E11BT

SoundMagic E11BT to klasyczne słuchawki z pałąkiem na szyję. Dwa douszne zestawy słuchawkowe są połączone kablem, który z kolei jest połączony z paskiem na szyję. Budowniczy użył do produkcji kilku rodzajów materiałów. Nauszniki ochronne są plastikowe i metalowe, a obudowy spoczywające na obojczykach są wykonane wyłącznie z tworzywa sztucznego. Te same pudełka integrują baterię i elementy elektroniczne. Jeśli chodzi o element, który nosi się na szyi, to jest on wykonany z elastycznej gumy. Zwykle SoundMagic używa w swoich słuchawkach jaskrawych kolorów, ale producent zachował trzeźwość dla tego modelu. Słuchawki E11BT są całkowicie czarne, na muszlach słuchawek jest tylko mała biała obwódka. SoundMagic nadrukował również litery „L” i „R” na ochronnych etui (co wizualnie ułatwi ułożenie słuchawek we właściwym kierunku), a logo marki jest widoczne na zewnętrznej części.

Słuchawki SoundMagic E11BT są bardzo dyskretne. Matowe czarne i błyszczące czarne wykończenie zabezpiecza etui ochronne. Wreszcie projekt, wykończenie i użyte materiały są identyczne jak w przypadku innych par dousznych SoundMagic. Nie będziesz rozczarowany ich projektem i budową, jeśli wcześniej korzystałeś ze słuchawek tej marki. Jakość całości wciąż pozostaje nieco w tyle w porównaniu do OnePlus Bullets Wireless. W E11BT szczególnie tani jest pilot znajdujący się pod jedną z muszli słuchawkowych (użyty plastik nie jest najwyższej jakości). Na resztę nie ma na co narzekać. E11BT mają certyfikat IPX4, co oznacza, że ​​są chronione przed rozbryzgami wody ze wszystkich kierunków. Deszcz lub Twój pot nie uszkodzą ich, ale nie można ich zanurzyć w wodzie.

SoundMagic E11BT to lekkie i wygodne słuchawki. Pałąk na szyję jest smukły, elastyczny, a zamontowane z przodu obudowy nie przeszkadzają, gdy spoczywają na obojczykach. Pasek na szyję nie ślizga się ani nie podskakuje podczas użytkowania. W pudełku znajdziesz kilka par silikonowych końcówek dousznych. Jak zwykle będziesz musiał wypróbować różne rozmiary wkładek dousznych, aby znaleźć te, które pasują do twojego typu ciała (każdy kanał słuchowy jest inny dla każdego użytkownika). Preinstalowane końcówki w E11BT pasowały do ​​naszej sylwetki, ale nie do każdego. Poświęcenie czasu na wybór silikonowych wkładek dousznych jest ważne, ponieważ wpływa na wygodę, wsparcie i izolację. Co więcej, mówiąc o konserwacji, szkoda, że ​​SoundMagic nie oferuje stabilizatorów jako opcji lub bezpośrednio zintegrowanych z intrami. OnePlus Bullets Wireless są w to wyposażone.

Charakterystyka


Test SoundMagic-E11BT

Tylna część muszli ochronnych jest namagnesowana, co umożliwia połączenie ze sobą dwóch nauszników. Jest to bardzo praktyczne, gdy tylko nie używasz już słuchawek, łączysz ze sobą słuchawki i nosisz E11BT jak naszyjnik. Dzięki części magnetycznej słuchawki nie zsuwają się z szyi, gdy ich nie używasz.

Pilot umieszczony pod lewym nausznikiem wyposażony jest w trzy przyciski. Oferuje zwykłe sterowanie. Będziesz używać przycisków „+” i „-” do poruszania się między ścieżkami audio i zmiany głośności dźwięku. Środkowy przycisk jest wielofunkcyjny, za jego pomocą możesz przeczytać, gdzie zatrzymać muzykę, rozpocząć parowanie Bluetooth oraz odbierać / rozłączać połączenia telefoniczne. Mikrofon wbudowany w pilota nie jest super jakości (tak jest często w przypadku słuchawek Bluetooth). Dlatego do odbierania połączeń telefonicznych najlepiej jest używać bezpośrednio smartfona.

E11BT korzysta z technologii Bluetooth w wersji 5.0. Ten nowy standard poprawia odbiór i zasięg sygnału. Połączenie bezprzewodowe jest bardzo łatwe. Rozpoczynasz parowanie za pomocą przycisku na pilocie. Następnie przechodzisz do menu Bluetooth swojego urządzenia i wybierasz słuchawki. Połączenie bezprzewodowe jest szybkie i niezawodne podczas użytkowania.

Wydajność i jakość dźwięku


opinie-SoundMagic-E11BT

Jedną z mocnych stron tych słuchawek z pałąkiem na kark jest ich niezależność. Konkurencyjne pary słuchawek na ogół zapewniają od 8 do 10 godzin pracy na baterii. SoundMagic ogłasza 20 godzin autonomii z E11BT. Ale byliśmy mile zaskoczeni, widząc, że ta obietnica jest niedoceniana. Podczas naszego testu uruchomiliśmy słuchawki z playlistą. Po 24 godzinach ciągłej gry pozostało 40% baterii. Biorąc pod uwagę ich wytrzymałość, bez problemu dotrzesz do 30 godzin użytkowania. Plik SoundMagic E11BT zajmują czołowe miejsca w rankingu pod względem autonomii. Możesz ich używać przez cały tydzień bez konieczności ich ładowania (szkoda, że ​​nie ma sygnalizacji dźwiękowej ani wizualnej, która wskazywałaby, że bateria jest prawie pusta). Słuchawki ładujesz przez port micro USB na pilocie. Port jest chroniony małym gumowym klipsem. Nie zapomnij włożyć go z powrotem na miejsce, port micro USB nie może stykać się z wodą. Kabel ładujący jest dostarczany w pudełku.

Jeśli kiedykolwiek używałeś pary słuchawek marki SoundMagic, będziesz wiedział, że reprodukcja dźwięku nie podkreśla basu (często znajdujemy to renderowanie w niektórych konkurencyjnych słuchawkach). Fale SoundMagic E11BT nie zawiedzie, mają też dobrą moc. Ta moc jest nawet zadziwiająca, biorąc pod uwagę rozmiar słuchawek.

Głosy są czyste i słodkie. Głośniki zapewniają również dobrą ilość basu. Byliśmy pod wrażeniem mocnego basu w piosence Kanye Westa „Flashing Lights”. Wzloty nie są pomijane, są wyraźne i krystaliczne. Dynamiczne głośniki zapewniają wspaniały dźwięk. Przypominamy, że podczas korzystania z E11BT ważne jest, aby używać końcówki o odpowiednim rozmiarze. Dobre dopasowanie poprawia reprodukcję dźwięku, a także izolację akustyczną.

Wniosek


test-SoundMagic-E11BT

SoundMagic E11BT to bardzo przekonujące słuchawki z pałąkiem na kark. Mają prostą konstrukcję, ale zapewniają doskonałą jakość dźwięku i długą żywotność baterii. Polecamy E11BT, jeśli szukasz słuchawek bezprzewodowych, które sprzedają się za mniej niż 100 USD.

Słuchawki SoundMagic E11BT


Kup Teraz
/* */