Skip to content

Recenzja słuchawek SoundMagic E10BT

Od wielu lat różne wersje SoundMagic E10 (zwłaszcza E10C) są bardzo popularne wśród użytkowników dysponujących ograniczonym budżetem na zakup słuchawek. Ponieważ firma oferuje słuchawki o świetnym dźwięku i wytrzymałej konstrukcji w przystępnej cenie. Plik SoundMagic E10BT są bezprzewodową wersją Bluetooth E10, dowiedzmy się o nich więcej.

Słuszne uwagi
– Wydajność bezprzewodowa
– Autonomia
– Jakość dźwięku


Punkty ujemne
– Bateria może przeszkadzać
– Brak poprawy dźwięku w porównaniu z wersją przewodową

Słuchawki SoundMagic E10BT


E10BT

E10BT ma baterię zintegrowaną z kablem łączącym dwie słuchawki. Bateria jest oddzielona od pilota. Bateria jest dość duża, co może być niewygodne dla niektórych użytkowników. Albo umieścisz go z tyłu szyi, gdzie za pomocą zintegrowanego klipsa umieścisz go na koszuli, kołnierzyku koszulki. Chociaż jest dość duży, waży zaledwie kilka gramów.

Test SoundMagic E10BT


słuchawki-SoundMagic-E10BT

Słuchawki są dostarczane w małym kartonowym pudełku, z przodu pudełka znajdują się przedstawione na zdjęciu słuchawki i ich różne cechy. W pudełku znajdziesz plik Słuchawki SoundMagic E10BT, 5 par silikonowych końcówek (S / M / L / płaskie / kopułkowe), 4 pary potrójnych silikonowych końcówek (XS / S / M / L), 1 para podwójnych silikonowych zacisków, kabel do ładowania USB i twardy futerał do przenoszenia / ochronny. Na siłę swojego sukcesu bardzo często są promowani w serwisie Amazon!

Funkcje i wygląd


słuchawki-E10BT

Są bardzo podobne do SoundMagic E10, obudowy słuchawek są wykonane z aluminium, jednak są dostępne tylko w kolorze czarnym z zakrzywioną linią w kolorze szarym (E10C oferuje wiele opcji kolorystycznych). Na każdej słuchawce zawsze znajdują się białe litery L i R. Kabel jest trochę inny, E10 oferuje kabel w oplocie, natomiast kabel do słuchawek E10BT to standardowy kabel okrągły. Łatwiej się plącze, ale kabel wersji Bluetooth jest znacznie krótszy.

SoundMagic zawiera wiele końcówek w opakowaniu, oferują dwa rodzaje zaokrąglonych końcówek (kopułkowe i okrągłe). Są też mniej izolujące wkładki uszne, przepuszczają powietrze, a nie całkowicie blokują kanały słuchowe, będziesz w stanie usłyszeć, co dzieje się wokół ciebie, idealnie, gdy biegasz na zewnątrz. Bity są dostępne w kilku rozmiarach, łącznie jest ich 10.

Słuchawki E10BT są dostarczane z futerałem i kablem do ładowania, które można podłączyć do portu USB komputera lub ładowarki do telefonu. Jedną z głównych zalet korzystania z osobnego akumulatora jest to, że słuchawki działają znacznie dłużej. Słuchawki bezprzewodowe zwykle wytrzymują 6/8 godzin, ale tutaj masz 10/12 godzin pracy na baterii, w zależności od głośności.

Pilot z trzema przyciskami zawiera mikrofon, możesz regulować głośność, nawigować między poszczególnymi ścieżkami, zarządzać odtwarzaniem muzyki, a także rozmowami telefonicznymi. Aby kontrolować głośność, będziesz musiał użyć przycisków „+” i „-”, to również na tych samych przyciskach będziesz zmieniać ścieżki.

Wydajność i jakość dźwięku


Test SoundMagic-E10BT

Połączenie z twoim urządzeniem jest szybkie, musisz przytrzymać środkowy przycisk przez kilka sekund, aby je włączyć i ręcznie je sparować, a następnie automatycznie sparują się z telefonem. Większość bezprzewodowych słuchawek Bluetooth ma połączenia, które czasami są niestabilne z powodu problemów z ruchem lub zakłóceniami. Bezprzewodowa wydajność SoundMagic E10BT jest wydajny i pozostanie stabilny, używa chipsetu bluetooth 4.2, jednak nie obsługuje kodeka aptX i nie ma chipa NFC.

Dźwięk oferowany przez E10BT jest bardzo podobny do dźwięku ze słuchawek E10C, chociaż zawierają one przetwornik dynamiczny 13,5 mm, przetwornik użyty w wersji przewodowej ma 10 mm. Jakość dźwięku jest świetna w cenie, oferują szczegółowy i przyzwoity dźwięk dla słuchawek ze średniej półki. Mają dźwięk, który lekko podkreśla bas, to całkiem ciepły dźwięk. Bas i środek są podkreślone, ale góra pozostaje w tyle. Głosy są słyszalne, ale można je lepiej zdefiniować. Jeśli chcesz uzyskać lepszą jakość dźwięku na słuchawkach Bluetooth, musisz poszukać innego odniesienia, ale spodziewaj się, że zapłacisz znacznie więcej.

Wniosek


Recenzja SoundMagic-E10BT

Ze wszystkich budżetowych słuchawek dousznych Bluetooth, SoundMagic E10BT są jednymi z najlepszych, naprawdę zapewniają świetny stosunek jakości do ceny. Są niezawodnymi, wytrzymałymi słuchawkami bezprzewodowymi.

E10BT


Kup Teraz
/* */