Skip to content

Recenzja słuchawek Sennheiser HD 569

Sennheiser nie jest marką podążającą za trendami, skupia się na tym, co stanowi o jej reputacji. Słuchawki o wysokiej jakości dźwięku i nowoczesnym designie. Seria HD 500 firmy Sennheiser oferuje kilka słuchawek z bogatym, czystym dźwiękiem, na przykład HD 598CS. Kask HD 569 Zamknięta wokółuszna kontynuuje tę dynamikę, zapewnia naprawdę szczegółowy dźwięk, elegancki wygląd i dobry komfort, gdy masz na głowie. Wszystko to za mniej niż 150 € w Internecie. Ma oczywiście pewne niedoskonałości, odkryjmy w tym razem test czego mu brakuje.

Słuszne uwagi
– Krzepki
– wygodny
– Szczegółowy dźwięk


Punkty ujemne
– Nieporęczna konstrukcja
– Miłośnicy basu szukają innego odniesienia

hd 569


hd-569

Słuchawki Sennheiser HD 569 to zamknięte wokółuszne słuchawki z serii HD 500. Te słuchawki o nowoczesnym wyglądzie są jednocześnie atrakcyjne i ergonomiczne. Łączy w sobie wygodę i technologię, zapewniając wciągające wrażenia muzyczne. Nowość w tej serii HD 569 to zamknięte słuchawki z ekskluzywną technologią przetwornika firmy Sennheiser. HD 569 skłania się ku audiofilskiej reprodukcji. Komfort zapewniają duże słuchawki wyposażone w pluszowe welurowe nakładki.

Będąc częścią serii HD 500 niemieckiej marki, odziedziczył ten sam projekt co bracia: duże nauszniki, plastikowy design i grube wyściełanie. Cały hełm Sennheiser HD 569 jest czarny, korpus, nakładki, pałąk … Nazwa i logo marki widoczne są na środku słuchawek i na pałąku (kolor biały). Większość słuchawek w tym przedziale cenowym wykorzystuje materiały syntetyczne. Ale doświadczenie Sennheisera z tego rodzaju materiałem jest namacalne. Matowe czarne wykończenie plastikowych części jest odporne na odciski palców, a kask jest odporny na przypadkowe uderzenia / upadki.

Test Sennheiser HD 569


test hd-569

Hełm jest dostarczany w standardowym pudełku kartonowym, z przodu pudełka na zdjęciu HD 569 i kilka specyfikacji do wskazania. Po otwarciu pudełka hełm jest umieszczany w gąbce, aby go chronić (nie ma się czym martwić o dostawę). Do zestawu słuchawkowego dołączony jest 3-metrowy kabel z prostą wtyczką jack 6,35 mm. Kabel o długości 1,2 mz pilotem z jednym przyciskiem i mikrofonem, zakończony prostą wtyczką mini-jack 3,5 mm. Oraz pozłacany adapter jack 6,35 mm na minijack 3,5 mm. Jest to naprawdę nieporęczny kask i niełatwy do przenoszenia, chcielibyśmy mieć futerał, który chroniłby go podczas podróży. Słuchawki są sprzedawane za 149 € na oficjalnej stronie Sennheiser, ale można je znaleźć w znacznie lepszej cenie na stronie Amazon!

Funkcje i wygląd


sennheiser-hd-569-review

Obudowa jest plastikowa, ale ogólna estetyka jest dość szykowna, nie możemy nazwać projektu kasku minimalistycznym. Wyściółka z pianki memory jest miękka i wygodna. Owalne otwarcie poduszek jest obszerne i głębokie (72mm x 46mm), kask dostosowuje się do każdego typu ciała. Regulacja jest łatwa, po założeniu na głowę pozostaje na swoim miejscu. Nauszniki są regulowane, lekko obracają się na swoich osiach (poziomo i pionowo). Porównaj z konkurencją Słupsk 569 nie można zginać, nie można złożyć słuchawek na pałąku ani położyć ich płasko. To jedna z czarnych plam tego zestawu słuchawkowego, nie jest łatwa do przenoszenia ze względu na nieporęczną konstrukcję. Jednak rozmiar wkładek i mocny docisk zapewniają nie tylko bezpieczne i wygodne dopasowanie, ale także tworzą mocną izolację akustyczną. Hałas z zewnątrz jest dobrze tłumiony.

Wydajność i jakość dźwięku


test sennheiser-hd-569

Wbudowany pilot na kablu ma jeden przycisk, który umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki, obsługę połączeń telefonicznych za pomocą jednego dotknięcia. Możesz także nawigować między ścieżkami audio. Niestety nie możesz kontrolować głośności, co jest trochę rozczarowujące. Ale jest to kask, który jest łatwiejszy do użytku w domu niż na zewnątrz. Istnieją lepsze słuchawki do użytku mobilnego.

Słuchawki są wyposażone w głośniki 38 mm, które wykorzystują ergonomiczną konstrukcję wyrafinowaną akustycznie, która kieruje dźwięk bezpośrednio do uszu. Słuchawki mają pasmo przenoszenia od 10 Hz do 28 kHz i impedancję 23 omów, dzięki czemu można je doskonale stosować z każdym rodzajem źródła, w tym z urządzeniami mobilnymi.

Renderowanie dźwięku w HD 569 jest raczej neutralne. Dźwięki basowe mają wpływ na muzykę. Ale to bogate średnie i szczegółowe tony wysokie zapewniają gładki, zrównoważony dźwięk. Zamknięta konstrukcja nauszna skutecznie redukuje hałas otoczenia, aby poprawić słuchanie, izoluje hałas, zapewniając naturalną równowagę tonalną.

Wniosek

Sennheiser HD 569 robi to dobrze, choć z kilkoma wadami (które jesteśmy gotowi wybaczyć). Jeśli wolisz dźwięki akustyczne, HD 569 będzie dla Ciebie idealny (miłośnicy basu szukają innego odniesienia). Oferuje bogatą i wyraźną sygnaturę dźwiękową, a także bardzo dobry komfort i wydajną izolację pasywną. Audiofile, którzy szukają solidnego i niedrogiego zestawu słuchawkowego, nie będą zawiedzeni.

Słuchawki Sennheiser HD 569


Kup Teraz
/* */