Skip to content

Recenzja słuchawek Beyerdynamic DT 1770 Pro

słuchawki-Beyerdynamic-DT-1770-Pro

DT 770 Pro był już specjalistycznym kaskiem, to wręcz flagowy produkt producenta Beyerdynamic. Nie ryzykujemy mówiąc, że jest to jeden z najlepiej sprzedających się produktów niemieckiego producenta. Ludzie, którzy pracują w studiach nagraniowych, telewizji czy radiu, używają go od ponad 30 lat. Jego rozgłos nie ukradł mu, biorąc pod uwagę jego cechy i osiągi, które oferuje. Ale pewnego dnia musimy ustąpić. To jest Beyerdynamic DT 1770 Pro kto go zastąpi.

Słuchawki Beyerdynamic DT 1770 Pro są wytwarzane ręcznie w Niemczech, podobnie jak DT 770 Pro. Oba modele mają podobieństwa konstrukcyjne. Są to słuchawki typu zamkniętego, nausznego (nakładki obejmują uszy) o impedancji 250 omów. Jak widać, te słuchawki zostały zaprojektowane przede wszystkim dla muzyków i profesjonalistów od dźwięku. Ale może bardzo dobrze usatysfakcjonować audiofilskich użytkowników. Z drugiej strony będzie musiał być używany w domu, nie jest to hełm nomadyczny. Ma nieporęczną konstrukcję, słuchawek nie można złożyć. Dlatego też etui ochronne jest tak nieporęczne.

Funkcje i wygląd


Recenzja Beyerdynamic-DT-1770-Pro

Beyerdynamic zbudował solidny i elegancki kask, użyte materiały są wysokiej jakości. Aluminiowe osłony utrzymują przewody na miejscu. Regulowane wsporniki łączą dwie muszle słuchawek z pałąkiem na głowę. Całość jest solidna i schludna, Beyerdynamic przejął pewne wizualne atrakcje 770, wprowadzając modyfikacje. Pałąk wyściełany pianką z pamięcią kształtu jest wygodny. Jest grubszy i bardziej miękki niż w DT770 Pro. Z drugiej strony Beyerdynamic DT 1770 Pro jest cięższy niż poprzedni model, waży 388 gramów bez kabla. Pomimo swojej wagi ciśnienie jest dobrze rozłożone, nie będzie Ci przeszkadzać podczas sesji w studio nagraniowym.

Kabel jest wyjmowany w słuchawkach Beyerdynamic DT 1770 Pro. To była jedna z wad DT770 Pro, ale teraz została naprawiona. Jeśli masz najmniejszy problem z kablem, wystarczy go wymienić. Do wyboru są dwa kable: 3-metrowy kabel prosty lub 5-metrowy skrętka. Oba kable mają miękką, miękką w dotyku gumową powłokę. Dwa kable łączą się ze słuchawką za pomocą złącza XLR, aby zmniejszyć hałas i poprawić stabilność.

Wydajność i jakość dźwięku


Test Beyerdynamic-DT-1770-Pro

Jeśli chodzi o dźwięk, Beyerdynamic DT 1770 Pro oferuje praktycznie taką samą reprodukcję dźwięku, jak DT 770 Pro. Słuchając muzyki country naprawdę zdaliśmy sobie sprawę, że oba słuchawki oferują mniej więcej ten sam dźwięk. Różnica polega na głosach, w DT 770 Pro miały one bardziej ochrypłe intonacje. Ale te dwie słuchawki pozostają blisko tego rodzaju muzyki. Słuchając mocniejszych stylów (electro / hip-hop), 1770 Pro oferuje trochę więcej basu w porównaniu do 770 Pro, są one nieco bardziej obecne. Średnie mają ten sam balans, a wysokie częstotliwości są klasyczne dla słuchawek Beyerdynamic. Dźwięk w obu modelach jest tak dynamiczny, że nie możemy ich rozdzielić. Nawet słuchanie popowych piosenek potwierdza, że ​​te dwie słuchawki są bardzo blisko. Wysokie pasmo jest podobne, przy wysokich częstotliwościach z 1770 słychać tylko trochę więcej sybilantów. Istnieje niewielka różnica między tymi dwoma modelami, ale Słuchawki Beyerdynamic DT 1770 Pro nie jest bardziej wydajna. Powinno to jednak mieć miejsce, ponieważ ten nowy model jest sprzedawany znacznie drożej. Renderowanie dźwięku pozostaje precyzyjne i szczegółowe, jednak nie ma zauważalnej zmiany.

Wniosek


test-Beyerdynamic-DT-1770-Pro

Firma Beyerdynamic poprawiła jakość wykonania, wygodę i wygląd DT 770 Pro. Ten nowy model ma bardziej atrakcyjny wygląd, schludne wykończenia i solidną konstrukcję. Plik Słuchawki Beyerdynamic DT 1770 Pro w zestawie dwa wyjmowane kable, pokrowiec na protegowanego i parę dodatkowych podkładek. Z drugiej strony, jeśli chodzi o dźwięk, rozczaruje użytkowników, którzy oczekiwali poprawy. Oczekuje się, że wyższa cena sprzedaży spowoduje naprawienie poważnych błędów. Niestety renderowanie dźwięku tak naprawdę się nie zmieniło. Plik Beyerdynamic DT 1770 Pro to luksusowy DT 770 Pro z większą liczbą akcesoriów. To jedne z najlepszych słuchawek Beyerdynamic pod względem jakości wykonania, ale od strony dźwiękowej nie oferuje nic więcej w porównaniu z DT 770 Pro.

Słuchawki Beyerdynamic DT 1770 Pro


Kup Teraz
/* */