Skip to content

Recenzja kasku JBL Everest Elite 750 NC

kask-JBL-Everest-Elite-750-NC

Firma JBL postanowiła ulepszyć konstrukcję i pewne cechy swoich słuchawek. Z pary JBL Everest Elite 750 NC to zestaw słuchawkowy audio wyposażony w nowoczesną technologię. Raz w rękę zdajemy sobie sprawę, że JBL naprawdę zmienił ogólny wygląd kasku. W porównaniu ze starszymi modelamiEverest Elite 750 NC wygląda znacznie bardziej ekskluzywnie. Nikt nie poprosi Cię o markę twoich słuchawek, biorąc pod uwagę rozmiar logo JBL wybite na zewnątrz etui. Są to słuchawki nauszne, nakładki obejmują uszy. Producent twierdzi, że poprawił komfort, aby zapewnić wygodę słuchawek podczas długich sesji odsłuchowych. Zauważyliśmy, że podkładki były grubsze, pianka z pamięcią jest lepszej jakości w tym modelu. Z drugiej strony, po założeniu hełmu na głowę, obręcz spoczywa na czubku głowy. Nacisk będzie mniejszy, jeśli obręcz będzie lepiej wyściełana.

Firma JBL nadrukowała litery „L” i „R” po wewnętrznej stronie nauszników, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na zastanawianie się, w którą stronę kask pasuje. Przyciski sterujące znajdują się na prawej muszli słuchawkowej. Jest przycisk do włączania / wyłączania zestawu słuchawkowego, przyciski do regulacji głośności i przycisk wielofunkcyjny, który umożliwia odtwarzanie lub wstrzymywanie muzyki lub odbieranie / rozłączanie połączeń telefonicznych. Rozpórki są małe i blisko siebie, więc dość trudno jest używać ich na ślepo, gdy JBL Everest Elite 750 NC jest na naszej głowie. Przycisk parowania, programowalny i port micro USB do ładowania są również umieszczone na prawym nauszniku. Plik JBL Everest Elite 750 NC waży 280 gramów na skali, jest lżejszy od poprzedniego modelu (323 gramy). Ogólnie zapewnia dobry komfort, po prostu żałujemy tego dyskomfortu na czubku głowy.

Charakterystyka


Recenzje JBL-Everest-Elite-750-NC

JBL Everest Elite 750 NC jest wyposażony w adaptacyjny system redukcji szumów. Oznacza to, że ma funkcję, która pozwala dostosować system do hałasu wokół ciebie. Ta technologia pozwala kontrolować hałas otoczenia, który chcesz wpuścić lub przeciwnie, zablokować. Aby włączyć reduktor szumów, naciśnij dedykowany przycisk na słuchawce. Następnie możesz zarządzać systemem za pomocą dedykowanej aplikacji (My JBL Headphones). Ponadto aplikacja oferuje ciekawe funkcje w porównaniu z niektórymi konkurencyjnymi słuchawkami. Możesz go użyć do włączania / wyłączania systemu redukcji szumów i ustawiania efektu na obu słuchawkach. Aplikacja oferuje również korektor, który oferuje trzy ustawienia wstępne. Możesz także tworzyć różne profile dźwiękowe, dostosowując częstotliwości.

JBL nadal ulepsza aplikację, więc czasami trzeba ją zaktualizować. Wystarczy zaktualizować zestaw słuchawkowy za pomocą aplikacji My JBL Headphones. Dzięki temu będziesz korzystać z najnowszych funkcji. Dzięki aplikacji będziesz mógł zobaczyć poziom naładowania baterii, a także zmodyfikować programowalny przycisk. Aplikacja uruchamia również automatyczną kalibrację dźwięku (TruNote). Ta technologia kalibracji dostosowuje parametry akustyczne słuchawek do kształtu Twoich uszu i małżowiny usznej. Jeśli jesteś typem hakera, będziesz mógł pobrać zestaw deweloperski, aby móc modyfikować wszystkie ustawieniaEverest Elite 750 NC. Jedyne rozczarowujące jest to, że aplikacja nie jest przetłumaczona na język polacy.

To model typu wokółusznego (nakładki obejmują uszy) wyposażony w przetworniki 40 milimetrów. Słuchawki mogą być używane przewodowo (kabel audio jest w zestawie) z redukcją szumów, Bluetooth, a także Bluetooth z włączoną redukcją szumów.

Wydajność i jakość dźwięku


Test JBL-Everest-Elite-750-NC

Podczas korzystania ze słuchawek przewodowych wysokie tony nie są odtwarzane wystarczająco dobrze. Ma wpływ na muzykę z wokalem. Obecność innych częstotliwości jest prawidłowa. Otrzymujesz to samo przewodowe renderowanie z włączonym systemem redukcji szumów, jedyną zauważalną zmianą jest wzmocnienie basów.

W Bluetooth z redukcją szumów lub bez, odtwarzanie dźwięku jest identyczne. W tej konfiguracji podkreślony jest również bas. Podczas słuchania przewodowego zniekształcenia prawie nie istnieją, możesz zwiększyć głośność bez odczuwania jakichkolwiek negatywnych skutków. W Bluetooth jest to trochę bardziej zauważalne, z systemem redukcji szumów lub bez niego. Występuje również niewielki hałas w tle ze względu na reduktor szumów. Jest słyszalny tylko czasami, więc nie przeszkadza w słuchaniu muzyki. Kask ma dobrą czułość. Nie potrzebujesz super mocnego źródła do zasilania JBL Everest Elite 750 NC.

Everest Elite 750 NC jest wydajny pod względem pasywnej i aktywnej izolacji. Adaptacyjna technologia redukcji szumów pomaga kontrolować hałas otoczenia. Wpuszczasz lub blokujesz dźwięk za pomocą dedykowanej aplikacji. W rzeczywistości reduktor hałasu jest skuteczny, doskonale izoluje Cię od świata zewnętrznego. Jesteś zanurzony w swojej muzycznej bańce. Jeśli chodzi o autonomię, masz 19 godzin użytkowania w Bluetooth i 15 godzin w Bluetooth z włączonym systemem redukcji szumów. Uzyskanie 100% baterii zajmie 3 godziny. Zestaw słuchawkowy będzie ładowany za pomocą kabla micro USB dostarczonego w zestawie.

Wniosek


test-JBL-Everest-Elite-750-NC

Zmiany w hełmach są sukcesem. Dzięki temu JBL Everest Elite 750 NC jest wygodniejszy w noszeniu, a także wydajniejszy. Niezależnie od tego, czy słuchanie przewodowe czy Bluetooth jest przyjemne, a system redukcji szumów jest skuteczny. Jest w stanie dostosować się do środowiska wewnętrznego / zewnętrznego.

Słuchawki JBL Everest Elite 750 NC


Kup Teraz
/* */