Skip to content

Recenzja bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Skullcandy Hesh 3

Recenzja Skullcandy-Hesh-3-Wireless

Projekt Hesh 3 Wireless został całkowicie zmieniony w stosunku do drugiej wersji. Krzywe tego nowego zestawu słuchawkowego Bluetooth są bliższe Cusher Wireless. Kask dostępny w kilku kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, szarym, białym i zielonym. Oferowane kolory mają wykończenie matowe (bez połysku). Testujemy wersję w kolorze czerwonym. Będziesz musiał przejść na ciemne kolory, jeśli chcesz mieć nieco bardziej dyskretny kask. W przeciwnym razie budowniczy był w samym sercu jego konstrukcji.

To całkowicie klasyczne słuchawki wokółuszne. Poszczególne elementy składające się na hełm są wykonane z tworzywa sztucznego. Materiały nie są super grube, ale wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać przypadkowe uderzenia i upadki. Pałąk jest wzmocniony aluminium, a nakładki pokryte są imitacją skóry. Podkładki można łatwo zdjąć i ponownie założyć. Jakość wykonania Skullcandy Hesh 3 Wireless nie jest nadzwyczajne. Jednak zastosowanie tego rodzaju materiału ma tę zaletę, że kask jest super lekki. Waży 204 gramy na wadze. Nauszniki obracają się płasko, co jest wygodne, gdy zestaw słuchawkowy jest umieszczony na szyi. Możesz również złożyć nauszniki na pałąku, aby zajmował mniej miejsca i ułatwiał transport. Szkoda tylko, że producent nie zapewnia etui transportowo-ochronnego.

Charakterystyka


Test Skullcandy-Hesh-3-Wireless

Po umieszczeniu na głowie, Hesh 3 Wireless jest wygodny. Jego waga wynosząca 204 gramów jest koniecznie pozytywna podczas słuchania. Kask dostosowuje się do wszystkich rozmiarów głowy (małych lub dużych), obręcz rozkłada się zgodnie z twoją morfologią. Punkty nacisku są równomiernie rozłożone. Poduszki obejmują uszy, a ciśnienie jest wokół. Przyjemny jest też kontakt z poduszkami, są one dostatecznie grube. Podczas naszego testu nie odczuwaliśmy dyskomfortu ani bólu. Wiedzieliśmy lepiej, jeśli chodzi o izolację pasywną, ale słuchawki nadal wycinają część hałasu z zewnątrz. W tej kwestii pozostaje zadowalająca.

Skullcandy Hesh 3 Wireless jest bardzo łatwy do podłączenia i użytkowania. Nie zgubisz się, jeśli wcześniej używałeś tego typu zestawu słuchawkowego. Połączenie bezprzewodowe nawiązuje się, wybierając zestaw słuchawkowy z listy w menu Bluetooth urządzenia (smartfon, tablet, odtwarzacz audio). Możesz go używać w trybie Bluetooth lub przewodowo za pomocą kabla mini jack 3,5 mm. Podczas korzystania z zestawu słuchawkowego w połączeniu bezprzewodowym można nim sterować za pomocą trzech przycisków umieszczonych na krawędzi zestawu słuchawkowego. Istnieją dwa przyciski „+” i „-”, które służą do nawigacji między ścieżkami audio i modyfikowania głośności dźwięku. Środkowy przycisk jest wielofunkcyjny. Używasz go do czytania lub wstrzymywania muzyki, zarządzania połączeniami telefonicznymi i uruchamiania wirtualnego asystenta smartfona. Port ładowania micro USB i port 3,5 mm do słuchania przewodowego są umieszczone na tym samym zestawie słuchawkowym.

Różnym poleceniom towarzyszą diody LED i wskazówki głosowe, które prowadzą użytkownika. Z drugiej strony głos jest w języku angielskim. W każdym razie zestaw słuchawkowy jest bardzo łatwy w użyciu, zwykle większość użytkowników nie potrzebuje instrukcji obsługi, aby zrozumieć jego działanie. Możesz podłączyć tylko jedno urządzenie do Hesh 3 Wirelesspołączenie bezprzewodowe jest niezawodne i stabilne. Nadal szkoda, że ​​producent nie zintegrował układu NFC, aby uprościć parowanie. Podczas korzystania z zestawu słuchawkowego w trybie przewodowym nie można używać elementów sterujących na prawym nauszniku ani mikrofonu.

Jak zwykle mikrofon zintegrowany ze słuchawkami nie działa cuda. Jest to zawsze negatywny punkt w przypadku zestawów słuchawkowych Bluetooth. Należy preferować spokojne miejsca, ale nawet w takim otoczeniu głosy są przytłumione. W hałaśliwych miejscach Twój głos nie będzie się wyróżniał na tle otaczającego hałasu. Dlatego lepiej jest odbierać połączenia bezpośrednio za pomocą telefonu.

Wydajność i jakość dźwięku


test-Skullcandy-Hesh-3-Wireless

Pod względem autonomii, Skullcandy Hesh 3 Wireless oferuje 22 godziny użytkowania, gdy bateria jest w 100%. Podczas naszego testu udało nam się nawet nieznacznie przekroczyć tę wydajność. Ponadto zestaw słuchawkowy oferuje szybkie ładowanie, w 10 minut uzyskujesz prawie 3 godziny użytkowania. Ta funkcja będzie bardzo przydatna dla użytkowników, którzy zawsze zapominają o ładowaniu swoich urządzeń. Zestaw słuchawkowy ładujesz za pomocą kabla micro USB dostarczonego w zestawie.

Konstrukcja hełmu została zmieniona w stosunku do poprzedniej wersji. Producent dokonał również zmian w poziomie dźwięku. Po pierwsze, głośniki nie są takie same. Te z hełmu Hesh 2 miały średnicę 50 mm, te z Skullcandy Hesh 3 Wireless 40 mm. Ta zmiana rozmiaru sterownika nie ma wpływu na moc zestawu słuchawkowego.

Hesh 3 Wireless oferuje sygnaturę V, której czasami brakuje kontroli. Audiofile będą musieli szukać innego odniesienia, jeśli szukają precyzyjnej i szczegółowej reprodukcji dźwięku. Inni użytkownicy będą zadowoleni z tego nomadycznego zestawu słuchawkowego. Robi tak dobrze, jak konkurencja.

Niskie częstotliwości są lekko wzmocnione. Są głębokie, a uczucie ucisku jest świetne. Membrany są również reaktywne. Problem w tym, że tej kolorystyce brakuje kontroli, zniekształcenie psuje renderowanie. Nawet bez zbytniego zwiększania głośności te częstotliwości tracą precyzję. Nagle bas maskuje niektóre efekty. Na szczęście średnie są bardziej zrównoważone, głosy są wyraźne i czytelne. W przeciwieństwie do renderowania wysokich tonów również czasami stanowi problem. Restytucja jest precyzyjna, ale są one zbyt obecne. To wzmocnienie staje się agresywne dla naszych bębenków, gdy zwiększamy głośność. Pozytywne jest to, że Hesh 3 Wireless nadal oferuje szeroką reprodukcję sceny dźwiękowej.

Jest to zestaw słuchawkowy o dużej mocy, który może być używany z dowolnym źródłem Bluetooth (smartfon / tablet / komputer). Z drugiej strony, gdy używasz go przewodowo, twoje urządzenie zewnętrzne będzie musiało być wyposażone w minimalną moc. Jeśli wyjście słuchawkowe twojego urządzenia jest zbyt ograniczone, nie uzyskasz dobrej głośności odsłuchu. Opóźnienie komunikacji bezprzewodowej nie jest zbyt duże. Będziesz mógł oglądać wideo bez zbytniego opóźnienia między obrazem a dźwiękiem. Zawsze możesz przesuwać ścieżkę dźwiękową do przodu w odtwarzaczu.

Wniosek


zestaw słuchawkowy-Skullcandy-Hesh-3-Wireless

Skullcandy Hesh 3 Wireless ma do zaoferowania kilka fajnych rzeczy, ale wydaje się, że nie jest w stanie pokonać konkurencji. Jest to lekki, wygodny i wytrzymały zestaw słuchawkowy Bluetooth. Jednak jego podpis w V jest pozbawiony kontroli.

Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Hesh 3


słuchawki-Skullcandy-Hesh-3-Wireless

sprawdź cenę
/* */