Skip to content

Ostateczna recenzja zestawu słuchawkowego Sonorous III

Final-audio-design-sonorous-iii

Final Audio Sonorous III to słuchawki nauszne, nauszniki całkowicie zakrywające uszy. Przedsionki są obszerne i szerokie. Nie jest to najbardziej dyskretny model, jeśli szukasz kasku nomadycznego. Ale po założeniu na głowę kask jest wygodny. Wyściółka pałąka i muszli słuchawek jest gruba i miękka, a nauszniki pokryte są miękką w dotyku imitacją skóry. Nawet jeśli całość jest dość ciężka, ciśnienie jest dobrze rozłożone. Z drugiej strony po pewnym czasie użytkowania można odczuć efekt rozgrzania. Podczas słuchania będziesz musiał robić przerwy.

Pady odgrywają ważną rolę w reprodukcji dźwięku. Przestrzeń między uchem a słuchawkami wpływa na jakość dźwięku i ciśnienie akustyczne. Producent zastosował skórę syntetyczną, która ma właściwości elastyczne, dzięki czemu słuchawki dopasowują się do kształtu Twoich uszu. Kask dostosowuje się do każdego typu sylwetki (małe i duże głowy). Do regulacji należy użyć systemu przegubów kulowych Final Sonorous III.

Funkcje i wygląd


kask-Final-Sonorous-III

Zamknięta konstrukcja nauszników i pianka z pamięcią kształtu zwiększają izolację akustyczną (niektóre dźwięki są dobrze tłumione). W porównaniu do Sonorous X użyte materiały są bardziej zwyczajne, ale ten model jest sprzedawany za 4600 euro! Materiały użyte na Dźwiękowy III są nadal solidne, wytrzymają wstrząsy. Kiedy się nim posługujesz, nie słychać żadnego niepożądanego trzasku ani hałasu. Z drugiej strony chcielibyśmy, aby producent zapewnił pokrowiec do przechowywania i ochrony kasku.

Zestaw słuchawkowy Final Sonorous III jest dostarczany z odłączanym kablem o długości 1,5 metra i zakończony złotym złączem mini-jack 3,5 mm. Kabel podłącza się do dwóch muszli słuchawek. Jest to kabel z mechanizmem blokującym obracającym się o 90 stopni. Użytkownicy mobilni będą rozczarowani, gdy dowiedzą się, że nie ma w zestawie kabla z pilotem. To prawda, że ​​to wstyd, ponieważ kiedy używasz słuchawek audio na zewnątrz, lubisz mieć możliwość interakcji z muzyką bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni.

Wydajność i jakość dźwięku


Końcowy test Sonorous-III

Szerokość słuchawek jest uzasadniona, ponieważ słuchawki wyposażone są w przetworniki dynamiczne o średnicy 50 mm z tytanową membraną. W modelu Sonorous X przetwornik jest zamontowany bezpośrednio w przedniej części obudowy. Do wykonania obudowy używany jest twardy wosk wykonany z twardego poliwęglanu. Eliminuje to rezonanse i poprawia ostrość reprodukcji dźwięku. Plik Dźwiękowy III używa tej samej membrany.

Odtwarzanie dźwięku przez słuchawki jest precyzyjne, gdy dźwięk dociera do bębenków, jesteś zanurzony w muzyce. Ma doskonały obraz stereo, a scena dźwiękowa ma imponującą głębię. W połączeniu z dobrej jakości ścieżkami dźwiękowymi masz wrażenie, że instrumenty grają dookoła Ciebie. Przestrzeń pomiędzy i wokół różnych instrumentów jest znacznie większa niż w przypadku niektórych konkurencyjnych kasków. Ale renderowanie dźwięku jest lepsze na Oppo PM-3.

Final Sonorous 3 oferuje ciepły bas, ale nie jest wystarczająco głęboki. Przy każdym rodzaju muzyki są dyskretni. Odkrywamy, że brakuje im uderzenia i uderzenia. Ale to kwestia preferencji. Średnie są dobrze oddane, wokale, instrumenty dęte drewniane, dęte blaszane, fortepiany i smyczki są ładne i precyzyjne. Góra mogłaby być lepiej oddana, skupia się na pewnych partiach. Wzmacniają blask wokali, chrupkość blach i detal skrzypiec.

Najlepsze dostępne na rynku słuchawki poradzą sobie z każdym rodzajem muzyki. Ale po tej stronie Dźwiękowy III jest ograniczona, ponieważ renderowanie dźwięku jest zmienne. Różni się w zależności od kompozycji tonalnej piosenki. Zestaw słuchawkowy oferuje bardzo dobrą czułość, której można używać z dowolnym odtwarzaczem audio / smartfonem. Zniekształcenie pozostaje dyskretne w całym spektrum dźwięku.

Wniosek


Recenzja Final-Sonorous-III

Final Sonorous III jest bardziej odpowiedni do siedzącego trybu życia. Słuchawki mają duże rozmiary, a zestaw jest ciężki. Renderowanie dźwięku jest precyzyjne, ale nie zadowoli eklektycznych melomanów. To może być interesujące, jeśli jesteś miłośnikiem muzyki klasycznej. Zestaw słuchawkowy Oppo PM-3 zapewnia lepszą jakość dźwięku i jest łatwiejszy w użyciu na zewnątrz.

Final Audio Sonorous III


Final-Sonorous-3

Kup Teraz
/* */