Skip to content

Mpow H19

zestaw słuchawkowy bluetooth-MPOW-H19

Hełm Mpowa nie jest oryginalny w swojej konstrukcji. To zestaw słuchawkowy dookólny, nauszniki otaczają uszy. Pod względem materiałów producent zastosował solidne tworzywo sztuczne, ale niedrogie. Cały kask jest wytrzymały, ale nadal wiemy, że będziemy musieli uważać, jeśli zechcemy go zachować przez długi czas. H19 wytrzyma wstrząsy i upadki, jednak musisz uważać, aby nie narażać go na zbyt duże zużycie podczas różnych zastosowań. Pałąk i nauszniki są wyposażone w piankę pokrytą czarną syntetyczną skórą. Przyciski sterujące są umieszczone na krawędziach nauszników. Tutaj też znajdziesz złącze (port USB do ładowania baterii i jack 3,5 mm do odsłuchu w trybie przewodowym). Litery „L” i „R” są nadrukowane na biało iw dużym formacie po wewnętrznej stronie nauszników, aby użytkownik nie mógł pomylić kierunku podczas zakładania zestawu słuchawkowego na głowę.

Projekt i jakość materiałów są prawidłowe. Podczas obsługi zestawu słuchawkowego słychać ciche piski, ale nic nie pęka podczas obsługi. Zaletą tego zestawu słuchawkowego jest to, że można obracać nauszniki o 90 °. Możesz więc założyć zestaw słuchawkowy na szyję i oprzeć przedsionki na obojczykach. Jest to bardzo praktyczne, gdy chcesz nosić przy sobie kask bez jego używania. Możesz również złożyć nauszniki na obręczy. Umożliwia to uzyskanie zwartości. Po złożeniu można go włożyć do torby. Pamiętaj, aby używać małego etui ochronnego dostarczonego w pudełku, aby zapobiec porysowaniu plastikowej powłoki przedmiotami w torbie.

Funkcje i wygląd


uwaga-MPOW-H19

Kask waży 240 gramów w skali. Nie ma więc potrzeby martwić się o stabilność. Kask pozostanie na miejscu raz na głowie. Z drugiej strony komfort będzie różny w zależności od morfologii. H19 to słuchawki nauszne, nakładki obejmują uszy. Wreszcie mają obejmować Twoje uszy. Problem polega na tym, że w zależności od morfologii wkładki będą spoczywały na nich w połowie lub Twoje uszy będą miały kontakt z imitacją skóry. Otwór w poduszkach nie jest wystarczająco duży, aby dostosować się do każdego typu ciała (małe i duże uszy). Ponadto nacisk wywierany na uszy jest zbyt duży. Już po 10 minutach stosowania staje się zbyt wyraźny. Dzięki temu masz pewność, że nie będziesz mógł używać Mpow H19 przez godzinę z rzędu bez wykonania instalacji. Chcielibyśmy również, aby wyściółka wewnątrz łuku i poduszeczki były mniej twarde. Jedyną dobrą rzeczą dotyczącą siły docisku jest to, że hełm wyjątkowo dobrze trzyma głowę. Poza tym uczucie jest raczej przeciętne.

Zestaw słuchawkowy wykorzystuje technologię Bluetooth w wersji 5.0. Oczywiście jest zgodny ze starymi standardami (4.2, 4.1, 4.0). Zasięg połączenia bezprzewodowego to około 10 metrów. Podczas użytkowania sygnał nigdy nie był zbyt zakłócany w pomieszczeniach ani na zewnątrz. Parowanie jest łatwe. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania, aby włączyć zestaw słuchawkowy i przytrzymać go, aby zainicjować tryb parowania. Następnie przejdź do menu urządzenia źródłowego, aby wybrać zestaw słuchawkowy. Tę manipulację należy wykonać tylko przy pierwszym użyciu. Po tym, jak zestaw słuchawkowy automatycznie połączy się z ostatnim urządzeniem do sparowania. H19 oferuje funkcję wielokrotnego parowania. Te ostatnie powinny występować częściej. Jest to przydatne, gdy chcesz przełączyć się z jednego urządzenia na drugie. H19 jest wyposażony w chip 8.0 CVC. Ta ostatnia poprawia jakość rozmów telefonicznych. Doświadczenie użytkownika nie zależy od tego, co oferuje Apple, ale rozmowy pozostają jasne. Szum otoczenia jest stosunkowo dobrze filtrowany. Dlatego możesz używać zestawu słuchawkowego podczas odbierania połączeń telefonicznych.

Zestaw słuchawkowy może być używany przez Bluetooth lub przewodowo przez port 3,5 mm. Dwa złącza są umieszczone na krawędziach przedsionków. Znajduje się również na skraju prawego przedsionka. Za pomocą przycisków można włączać / wyłączać słuchawki, inicjować parowanie bezprzewodowe, odtwarzać lub wstrzymywać muzykę oraz zmieniać głośność dźwięku. Przyciski są dostatecznie rozmieszczone i rozpoznawalne w dotyku. Nie będziesz miał problemów z interakcją. Nie znaleźliśmy również opóźnienia między momentem naciśnięcia a fazą akcji.

Wydajność i jakość dźwięku


Recenzja MPOW-H19

Mpow H19 jest wyposażony w głośnik 40 mm. Nie spodziewaj się więc, że będziesz cieszyć się taką samą jakością dźwięku, jak w przypadku słuchawek Sony WH-1000XM3. Jednocześnie jest to całkiem logiczne, ponieważ między dwoma modelami jest różnica 250 euro. O dziwo, bas nie jest w tym modelu przesadnie podkreślony. Mpow nie podąża za trendem niektórych innych marek, które oferują kaski z niższej półki. Po tym, jak nie kładzie się nacisku na średnicę ani na górę, dźwięk jest nieco pozbawiony charakteru. Słuchanie nie jest złe, moglibyśmy nawet porozmawiać o równowadze. Jednak całości brakuje dynamiki i detali. Tak więc większość użytkowników będzie usatysfakcjonowana, ale nie osoby, które patrzą na to bogate i szczegółowe.

Z drugiej strony pewne jest to, że H19 ma dobrą moc dźwięku. Nie będziesz miał problemu z tłumieniem dźwięków otoczenia, gdy jesteś w transporcie publicznym lub na ruchliwej ulicy, zwiększając głośność (zwróć uwagę na błony bębenkowe). Jak powiedzieliśmy powyżej, zestaw słuchawkowy może być używany w trybie Bluetooth i przewodowym. Jest też funkcja ANC. Problem polega na tym, że dźwięk jest włączony, gdy jest włączony. Wysokie i średnie tony stają się wyraźniejsze, ale bas jest przytłumiony. Jakby redukcja szumów zniwelowała niektóre częstotliwości obecne w muzyce. Zwróć więc uwagę, że renderowanie dźwięku różni się z ANC lub bez niego. Wolimy to z, ponieważ wysokie tony są wyraźniejsze, a dźwięk ostrzejszy i bardziej definiowany. Problem w tym, że z tyłu słychać syczenie.

Funkcję ANC włącza się za pomocą dedykowanego przycisku na krawędzi zestawu słuchawkowego. ANC należy włączać i wyłączać ręcznie przy każdym użyciu. Przede wszystkim nie zapomnij go wyłączyć, w przeciwnym razie przy następnym użyciu słuchawek wyczerpie się bateria. Wtedy musisz wiedzieć, że ANC jest po prostu nieskuteczny. Po aktywacji już słychać dźwięk. Będziesz musiał zwiększyć głośność do około 50%, aby spróbować go zakamuflować. Pod względem wydajności ANC nie jest w stanie usunąć części niskich częstotliwości. Zestawy słuchawkowe Bluetooth wyposażone w funkcję redukcji szumów i sprzedawane w tej samej cenie zazwyczaj oferują tę samą wydajność. Nagle obejdziesz się bez ANC, biorąc pod uwagę jego wydajność i hałas, który wyzwala podczas użytkowania.

Zestaw słuchawkowy nie zawiódł nas pod względem autonomii. Udało nam się osiągnąć nieco ponad 30 godzin użytkowania przy średniej głośności i przy włączonym ANC. Mpow dotrzymuje obietnicy. Dodatkowo istnieje funkcja szybkiego ładowania. 10 minut ładowania zapewnia dwie godziny słuchania. Jest to przydatne, gdy chcesz używać zestawu słuchawkowego w ostatniej chwili, a bateria jest rozładowana. Z drugiej strony producent zintegrował port micro USB do ładowania baterii. Szkoda, bo USB-C staje się obecnie normą.

Wniosek


test-MPOW-H19

Mpow H19 oferuje mieszane wrażenia użytkownika. Komfort będzie mniej więcej dobry w zależności od morfologii, dźwięk zmienia się z ANC lub bez niego, a redukcja szumów jest nieskuteczna w redukcji hałasu. Oczywiste jest, że 5 z 5 gwiazdek na Amazon jest więcej niż przesadzone. Z pewnością ludzie zapłacili marce za podniesienie jej ogólnej oceny. Nie wszystko jest do wyrzucenia, ale jego mocne strony nie są w stanie podnieść jakości całości.

Hełm Mpow H19


Kup Teraz
/* */