Skip to content

nóż do rzeźbienia w drewnie

Bestseller No. 1

Zestaw narzędzi do rzeźbienia w drewnie – 12 szt. noży snycerskich i jeden kamień szlifierski dla dorosłych i dzieci, zestaw noży snycerskich do drewna, owoców, warzyw, rzeźbienia DIY, woskowania i rzeźbienia

 • Profesjonalny nóż do rzeźbienia w drewnie – zestaw narzędzi do rzeźbienia w drewnie jest wyjątkowo stabilny i odporny na wysokie temperatury, ostrze ze stali węglowej SK2, zestaw narzędzi skrawających jest wyjątkowo twardy i zużyty. Ostrza są polerowane dwukrotnie, są gładkie i wyjątkowo ostre.
 • 12 różnych noży snycerskich – 12 sztuk najwyższej jakości narzędzi do rzeźbienia w drewnie o różnych kształtach i rozmiarach do specjalnego rzeźbienia w drewnie. W zestawie nóż płaski, zakrzywiony nóż, nóż szpiczasty, nóż okrągły, nóż trójkątny, skośny itd.
 • Wszechstronny zestaw narzędzi do rzeźbienia – dłuta nadają się idealnie do rzeźbienia w miękkim i średnio twardym drewnie, owoców, warzyw, świec i gliny. Ten zestaw dłut stanowi podstawę do różnych prac snycerskich, niezależnie od tego, czy jest to rzeźbienie, czy rzeźba rzeźbiarska. Niezależnie od tego, czy dla początkujących, profesjonalistów, młodzieży czy dzieci, ten zestaw narzędzi do rzeźbienia jest zawsze dobrym wyborem.
 • Zestaw noży snycerskich premium – 12 różnych noży z drewnianym uchwytem. Narzędzia do rzeźbienia w drewnie leżą wygodnie w dłoni i można je łatwo prowadzić. Zestaw noży snycerskich to wspaniały prezent dla ojca, dziadka lub matki. Super jako prezent urodzinowy dla chłopców, dziewcząt, mamy lub taty.
 • 100% gwarancji satysfakcji – 12 noży snycerskich z 1 kamieniami szlifierskimi w eleganckiej torbie. HOSPAOP ma 1 rok gwarancji. Jeśli otrzymasz uszkodzony artykuł, skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem serwisu amazon Message box. Możemy zwrócić lub zwrócić nową biżuterię.
Bestseller No. 2

SYCASE Zestaw narzędzi do rzeźbienia w drewnie, zestaw 7 w 1, nóż do rzeźbienia w drewnie, nóż do wybielania drewna, nóż do wycinania wiórów, ostrzałka do noża, rękawice odporne na cięcie z torbą do przechowywania

 • 【Zestaw narzędzi do rzeźbienia w drewnie 7 w 1】 Zestaw zawiera nóż z haczykiem do rzeźbienia w drewnie, nóż do wybielania, nóż z detalami do wycinania wiórów, skórzany strop, mieszankę polerską, parę rękawic odpornych na cięcie i torbę do przechowywania.
 • 【Wysokiej jakości materiał】 Uchwyty noża do grawerowania mają wysoką gęstość i nie wypadają łatwo i nie pękają. Narzędzia do rzeźbienia wykonane są z wysokiej jakości stali manganowej 65, mają dobrą twardość i wytrzymałość.
 • 【Torba do przechowywania】 - znajduje się kompaktowa, płócienna torba zwijana, indywidualne otwory na każdy narzędzia do rzeźbienia, dzięki czemu wszystko jest delikatniejsze, zapewnia maksymalną ochronę i organizację, łatwe do przenoszenia.
 • 【Dobre pomocniki】 – zestaw do rzeźbienia jest wyposażony w skrobiony strop i mieszankę polerską w zestawie narzędzi. Nałożyć mieszankę polerską na szorstką stronę skórzanego stropa, a następnie przetrzeć ostrze tam i z powrotem. Zapobiega rdzewieniu ostrza, dzięki czemu jest błyszczący. Ten zestaw do rzeźbienia w drewnie to świetny prezent, który zaspokoi potrzeby początkujących, amatorów i profesjonalnych rzeźbiarzy.
 • 【Szerokie zastosowanie】 – zestaw narzędzi do rzeźbienia w drewnie nadaje się do rzeźbienia łyżek, ostrzenia i łyżki do polerowania, noża do rzeźbienia lub filiżanek, różnych rozmiarów i okrągłych krawędzi, cięcia delikatnego drewna, rozjaśniania lub szorstkiego drewna.
Bestseller No. 3

TIMESETL 14 sztuk dłut wydrążonych, zestaw dłut, dłuta, dłuta, dłuta, dłuta, ręczne narzędzie do obróbki drewna, zestaw dłut z 4 sztukami kamieni szlifierskich dla profesjonalistów i początkujących majsterkowiczów

 • 【Profesjonalny zestaw dłut 】- dłuta ze wzbogaconej stali manganowej 65# do precyzyjnego i szczegółowego rzeźbienia w drewnie. Dłuta 200 mm, w tym prosty dłuto, zakrzywiony dłuto, zaokrąglone dłuto, łącznie 12 wydrążonych dłut z 12 różnymi ostrzami. Zestaw dłut do drewna ma odpowiedni rozmiar.
 • 【Praktyczne pilniki】- Zestaw pilników jest wykonany z wysokiej jakości stali manganowej 65#, składającej się z różnych rodzajów pilników i tarników, nadaje się do piłowania wklęsłych powierzchni.
 • 【Bezpieczna i wygodna】 Stabilny drewniany uchwyt z delikatną powierzchnią szlifującą zapewnia bezpieczne i wygodne rzeźbienie drewna. Dzięki nasadkom na noże można lepiej chronić głowice noży i dłonie.
 • 【Z kamieniem szlifierskim i przenośnym】- Dzięki 4 różnym kształtom wysokiej jakości osełki, można ostrzyć wszystkie dłuta, idealne dla początkujących. Wszystkie narzędzia do rzeźbienia w super praktycznej walizce do przechowywania EVA sprawiają, że rękodzieło drewniane jest przenośne i praktyczne.
 • 【Szerokie zastosowanie】- Ten zestaw do rzeźbienia w drewnie nadaje się do rzeźbienia, zaznaczania, formowania, modelowania, cięcia i skrobania, do elementów drewnianych lub z tworzywa sztucznego itd.
Bestseller No. 4

Fiskars Nóż Uniwersalny, Pochwa do bezpiecznego przechowywania w zestawie, Długość: 22,5 cm, Czarno-pomarańczowy, Ziarnistość 40, 1001622

 • Nóż uniwersalny (długość ostrza: 10 cm) do prostych prac na zewnątrz i w ogrodzie, do krojenia owoców i warzyw czy do rzeźbienia w drewnie Doskonały również jako uniwersalny nóż na polowanie i wędkowanie
 • Duża siła cięcia i trwałość ostrza ze stali nierdzewnej
 • Ergonomiczna, antypoślizgowa rączka z tworzywa sztucznego zapewnia wygodne ułożenie dłoni, Specjalna ochrona palców zapewnia bezpieczne cięcie bez ryzyka zranienia
 • W zestawie pochwa z pętelką do bezpiecznego przechowywania i transportu, Wysoka wytrzymałość, Łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą, Uszczelka „Safety Approved”, Fiński design
 • Zawartość: 1x Fiskars Nóż uniwersalny K40, Pochwa, Długość całkowita: 22,5 cm, Długość ostrza: 10 cm, waga: 70 g, Materiał: stal nierdzewna, Kolor: czarny/ pomarańczowy, 1001622
Bestseller No. 6

SYCASE Zestaw narzędzi do rzeźbienia w drewnie 7 w 1 nowy hak do rzeźbienia drewna orzechowego z okrągłym uchwytem, nóż do wybielania drewna, nóż do krojenia wiórów, ostrzałka do noża, rękawice odporne na przecięcia z torbą do przechowywania

 • 【Zestaw narzędzi do rzeźbienia w drewnie 5 w 1】 Zestaw zawiera nóż z haczykiem do rzeźbienia w drewnie, nóż do wybielania, nóż z detalami do wycinania wiórów, skórzany strop, mieszankę polerską, parę rękawic odpornych na cięcie i torbę do przechowywania.
 • 【Drewno orzechowe i okrągłe uchwyty 】 – w przeciwieństwie do innych narzędzi do rzeźbienia, nasz zestaw do rzeźbienia jest wykonany z drewna orzechowego. Wygodniejszy i bardziej wytrzymały niż zwykle. Nowa okrągła konstrukcja uchwytu ułatwia pracę. Uchwyty noża do grawerowania mają wysoką gęstość i nie wypadają łatwo i nie pękają. Narzędzia do rzeźbienia wykonane są z wysokiej jakości stali manganowej 65, mają dobrą twardość i wytrzymałość.
 • 【Torba do przechowywania】 - znajduje się kompaktowa, płócienna torba zwijana, indywidualne otwory na każdy narzędzia do rzeźbienia, dzięki czemu wszystko jest delikatniejsze, zapewnia maksymalną ochronę i organizację, łatwe do przenoszenia.
 • 【Dobre pomocniki】 – zestaw do rzeźbienia jest wyposażony w skrobiony strop i mieszankę polerską w zestawie narzędzi. Nałożyć mieszankę polerską na szorstką stronę skórzanego stropa, a następnie przetrzeć ostrze tam i z powrotem. Zapobiega rdzewieniu ostrza, dzięki czemu jest błyszczący. Ten zestaw do rzeźbienia w drewnie to świetny prezent, który zaspokoi potrzeby początkujących, amatorów i profesjonalnych rzeźbiarzy.
 • 【Szerokie zastosowanie】 – zestaw narzędzi do rzeźbienia w drewnie nadaje się do rzeźbienia łyżek, ostrzenia i łyżki do polerowania, noża do rzeźbienia lub filiżanek, różnych rozmiarów i okrągłych krawędzi, cięcia delikatnego drewna, rozjaśniania lub szorstkiego drewna.
Bestseller No. 8

Kosmos - Zestaw do Rzeźbienia Łódka, Biały, M, 604257

 • Krok dla bezpiecznej i łatwej nauki cięcia – proste, zrozumiałe i bezpieczne wykonanie z materiału do pierwszych projektów
 • Z oryginalnym nożem dla dzieci OPINEL – w zestawie znajduje się nóż Opinel z zaokrąglonym ostrzem dla maksymalnego bezpieczeństwa. Odpowiedni również dla osób leworęcznych
 • Szczegółowa instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim) – krok po kroku wyjaśniono rzeźbienie małej łódki, dalsze techniki rzeźbienia oraz drewna
 • Wysokiej jakości zawartość – nóż snycerski, blok z drewna lipowego, inne akcesoria do majsterkowania i kurs rzeźbienia na małej łódce z wieloma motywami
 • Wyróżniony – zestaw do majsterkowania został wyróżniony "Złoty koń na biegunach 2016" w kategorii "Dla artystów i budowników"
Bestseller No. 9

Narzędzia do rzeźbienia w drewnie zestaw 10 w 1 - proste rzeźbienie hak nóż, nóż do wybielania drewna, nóż do rzeźbienia wiórów, ostrzałka do noży, pusta łyżka do drewna, prezenty dla mężczyzn

 • ✅ Kompletny zestaw do cięcia frytek – w przeciwieństwie do tradycyjnego zestawu trzech noży dodajemy dwa noże do wyrzeźbienia dużego konturu, co jest wygodne do wykonywania innych prac ręcznych oprócz drewnianej łyżki. Zestaw do rzeźbienia w drewnie Snewvie zawiera: nóż Sloyd, nóż do frytek, nóż do haka, ukośny nóż, nóż do rzeźbienia, 5 pokrowców silikonowych, rękawice odporne na przecięcie, łyżkę do rzeźbienia w drewnie, plecioną skórę, pastę polerską, kamień nożny, instrukcję i wałek do przechowywania.
 • ✅ Ostre ostrze noża: nasze ostrze jest wykonane ze stopu stali chromowo-wanadowej, jego twardość jest lepsza niż większość zwykłych ostrzy ze stali nierdzewnej, ma doskonałą wydajność cięcia, dużą twardość i wyjątkową odporność na korozję. które mają wystarczającą twardość, aby utrzymać noże ostre i nie zwijały się po kilku rzeźbach w drewnie.
 • ✅ Ergonomiczny uchwyt z orzecha włoskiego: czarny orzech włoski, pierwszy wybór rzeźbiarek do drewna tworzy wygodne i zielone narzędzia stolarskie. Ergonomiczny uchwyt noży do drewna umożliwia pracę przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia w dłoniach, jest specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy cenią sobie komfort podczas pracy z drewnem. Długość uchwytu: od 45,7 do 58,4 cm, nawet dorośli i starsze dzieci mogą mocno trzymać drewniany nóż.
 • ✅ Szerokie zastosowanie: noże do drewna nadają się idealnie do ostrzenia drewna, nóż do haków służy do stworzenia wklęsłego kształtu lub zaokrąglonych krawędzi. Następnie można użyć noża do drewna do wykończenia cięcia i dodać piękne wzory. Ukośny nóż i nóż do rzeźbienia służą do stworzenia dużego wzoru na drewnie. Ten zestaw pomoże Ci w rzeźbieniu z reliefu, produkcji drewnianych niedźwiedzi, sowy, pióra, dynie, czarodziejów, miski, kubki, geometryczne rzeźby w drewnie, narzędzia ręczne DIY, narzędzia robocze.
 • ✅ Weź odpowiedzialność za zadowolenie – jeśli znajdziesz jakiekolwiek problemy z jakością tego produktu, skontaktuj się z nami bezpośrednio, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem i chronić Twoje pieniądze przed utratą. Będziemy online 24 godziny na dobę, aby rozwiązać Twoje problemy.
Bestseller No. 10

Flexcut - Spoon Carvin Jack, nóż snycerski, uchwyt aluminiowy, nóż do rzeźbienia w drewnie, nóż do rzeźbienia w drewnie, ostry nóż do rzeźbienia w drewnie, dla majsterkowiczów,

 • Ostrze: stal nierdzewna
 • Uchwyt: Czerwony aluminiowy uchwyt
 • Ostrze: 10,8 cm - zamknięcie: Lockback
 • Łącznie z głębokim nożem hakowym, nożem hakowym i nożem do detali
 • Znana precyzja i jakość marki Flexcut

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */