zyczenia urodzinowe na 50 lat

B3AL Karta 50 lat Pomysł na prezent urodzinowy Rocznica życzenia Plakat Droga Trasa (1973-mod.2)

70,06  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • Ekskluzywna wiadomość na Amazon: Emocjonalny plakat wspomnień z okazji 50. urodzin urodzonych w 1973 roku.
 • Podróż w czasie: Plakat ujawnia niesamowitą drogę, która doprowadziła urodzinowego chłopca do 2023 roku, pokazując doniosłe wydarzenie, które wydarzyło się na świecie na każdy rok jego życia.
 • Zapewniona zabawa: Podróż tą ścieżką wspomnień będzie super zabawnym doświadczeniem dla tych, którzy świętują razem z urodzinowym chłopakiem.
 • Jakość i oryginalność: Plakat jest wykonany z oryginalnych i przyjemnych ilustracji na tekturze o dużej grubości, w formacie A3 (30 x 42cm).
 • Unikalny i ograniczony prezent: Ten produkt jest dostępny w limitowanej edycji tylko na Amazon.it, co daje możliwość zaskoczenia bliskich specjalnym prezentem.

Kartka urodzinowa 50 lat karty z życzeniami Pop-up 3d z kopertą prezent dla kobiet, mężczyzn, dziewczyn, przyjaciół matek (A50)

23,99  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY: Ta pop-up kartka urodzinowa jest bardzo ład i zaprojektowa z grubego papieru, schludnym i wygodnym wykończeniem, trwałym, bezwonnym, jasnym i żywym wzorom, może być przechowywa przez długi czas.
 • UNIKALNY DESIGN: kartka urodzinowa dla dziewczynki pop up jest złożo, ale po otwarciu jest o prezentowa w 3D, pokazując lata z materiału pełnego brokatu z wieloma kolorowymi dekoracjami, bardziej realistycznie niż tradycyjne kartki okolicznościowe.
 • WYKONANIE RĘCZNIE PISANE: Wyskakujące okienko działało bardzo dobrze, gdy było otwarte. Do zestawu dołączo jest również koperta kartkę urodzinową pop-up. abyś mógł pisać swoje szczere życzenia do przyjaciół lub rodziny. Osoba będzie zadowolo!
 • Zaskakujący efekt: Kartka urodzinowa 3D składa się z wielowarstwowych konturów o szczegółowym, kolorowym i ręcznie wykonym wzorze. Piękny efekt wizualny pozwala ciepłą niespodziankę, gdy tylko go otworzysz. Prawdziwy wyjątkowy element i dzieło sztuki o kreatywnym projektowaniu.
 • WYJĄTKOWY PREZENT: Najlepsze pop-up kartki urodzinowe 3D dla dzieci, mamy, taty, sy, córki, żony, męża, dziewczyn, chłopaków i członków rodziny. Wyjątkowa kartka urodzinowa przypomi m o tych wyjątkowych urodzich.

YUNLI Drewniany szyld księga gości, 50 urodziny dla kobiet i mężczyzn, 50 urodziny jubileusz, 2023, drewniana tabliczka księga gości na urodziny jako spersonalizowany prezent, dekoracyjne cyfry 50 lat z liczbami rocznymi

44,40  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • 【Dekoracja stołu urodzinowego】Zestaw dekoracji urodzinowych zawiera: 1 x duże cyfry, 1 x stojak, 1 x zdejmowany dodatek roczny. Chcesz, aby Twoje urodziny i jubileusz były czymś wyjątkowym. Oferujemy szeroką gamę opcji: 30 lat, 40 lat, 50 lat, 60 lat, 70 lat, 80 lat, jest to zdecydowanie najbardziej osobisty i wyjątkowy pomysł na prezent na rok 2023, aby Twoje imprezy były jeszcze bardziej niezapomniane.
 • Drewniana księga gości - dekoracja stołu dla kobiet i mężczyzn na 50 urodziny jest wykonana z wysokiej jakości drewna o grubości 5 mm, które jest wytrzymałe i stabilne i nie chwieje się. Wymiary produktu wynoszą 29 x 21 cm. Stojak ma 5 otworów, z czego 3 szt. o średnicy 0,6 cm pasuje np. do popularnych małych świec urodzinowych lub innych oraz 2 szt. o średnicy 0,8 cm, dzięki czemu zwinięty banknot bez problemu zmieści.
 • Drewniane tabliczki do opisywania - jest to coś w rodzaju księgi gości, a nie tylko dekoracja. Zapewnia dużo miejsca do pisania. Możesz napisać na przedniej lub tylnej stronie, błogosławieństwo lub własne imię, możesz również samodzielnie napisać piękne powiedzenie lub pomalować je według własnego życzenia. Puść wodze fantazji, aby w tym szczególnym dniu zostawić mu niezapomniane wspomnienia.
 • 【Fajny prezent na 50 urodziny】Niepowtarzalne wspomnienie szczególnego dnia. Dołączone akcesoria roczne można dowolnie zdemontować i zastąpić innymi interesującymi rzeczami i włożyć do otworu w podstawie, daje nieskończone możliwości dalszego korzystania z tej drewnianej księgi gości. Można go używać przez każdy kolejny rok.
 • 【Perfekcyjne przedstawienie Twojego błogosławieństwa】Jest to nie tylko bardzo popularny prezent, ale również idealny na urodziny, jubileusze, rocznice ślubu, rocznice firmowe i nie tylko dla rodziny, ojca, matki, dziadków, przyjaciół i kolegów. Świetnie nadaje się również jako dekoracja stołu lub dekoracja na imprezę do sypialni, salonu, ogrodu i wielu innych, również na rocznicę ślubu.

Magic Ants Kartka rocznicowa, kartka urodzinowa, rocznica ślubu, kartka z życzeniami 3D, kartka urodzinowa na 50 lat, kartka z życzeniami z bukietem róż (50)

37,99  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • Ręcznie wykonany prezent – kartki Magic Ants są wykonane z wysokiej jakości papieru. Jest produkowany w technologii cięcia laserowego i charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem i wysoką jakością.
 • Akcesoria – kartka urodzinowa 3D Popup ma wymiary 150 x 200 mm. Akcesoria to pasująca koperta, piękna naklejka kopertowa, wykwintna karta na notatki, na której możesz zapisać swoje serdeczne życzenia i wiadomości.
 • Efekt niespodzianki – kartka jest złożona na płasko. Po otwarciu kartki zaprezentuj napis z numerem i kolorowy bukiet róż. Łączy w sobie kilka elementów, aby stworzyć radosną atmosferę. Obdarowana osoba z pewnością ucieszy się i pozostawi głębokie wrażenie w tym wzruszającym momencie.
 • Kartka jubileuszowa – ta kartka jubileuszowa z numerem to wspaniała pamiątka. Może być używany do świętowania urodzin i rocznicy ślubu. Może być stosowany w firmie.
 • Pomysły na projekt – Naszym pierwotnym celem przy projektowaniu jest tworzenie prawdziwych więzi emocjonalnych między ludźmi poprzez połączenie sztuki i technologii w naprawdę niezapomniane kartki z życzeniami na każdą okazję.

GoldRock Kartka urodzinowa dla mężczyzny i kobiety, duża, 63 x 40 cm, kartka Happy Birthday, czarno-złota, 30-70 lat (kartka urodzinowa 50 lat)

33,97  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • Informacje o kartce urodzinowej 3d - duża kartka urodzinowa GoldRock mierzy ok. 63 x 40 cm w stanie rozłożonym i 21,5 x 40 cm po złożeniu, co jest ogromnym rozmiarem i zapewnia dużo miejsca dla przyjaciół, rodziny, kolegów itd. do podpisania lub pisania wiadomości; zapis czasu przyjęcia urodzinowego i sprawi, że przyjęcie urodzinowe będzie bardziej zczące. Uwaga: kartki Happy Birthday nie zawierają kopert.
 • Wysokiej jakości materiał - kartka pocztowa GoldRock urodziny jest wyko z wysokiej jakości materiału papierowego, drukowanego 3D i wycinego laserowo z jaskrawymi kolorami i gładkimi krawędziami, aby zachować i przechowywać szczęśliwe wspomnienia przez długi czas. Moż niej łatwo pisać markerami, akwarelami lub innymi długopisami, a po zebraniu moż ją złożyć lub rozłożyć do przechowywania w salonie.
 • Kreatywne prezenty urodzinowe - kartki z życzeniami GoldRock w kolorze czarnym i złotym z motywem Happy Birthday i klasycznymi elementami, takimi jak balony, gwiazdy, kokardki, kapelusze urodzinowe, ciasto i kieliszki do wi, idealne jako prezent urodzinowy, kartka urodzinowa lub księga gości. Świet altertywa dla każdej dekoracji urodzinowej, daje się dla kobiet, mężczyzn, chłopców lub dziewcząt.
 • Piękny prezent urodzinowy lub artykuł imprezowy - sze kartki z życzeniami urodzinowymi w klasycznym czarno-złotym wzornictwie są idealne jako prezent urodzinowy i dekoracja urodzinowa, aby Twoja impreza była czarująca. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych, np. jako dekoracja w wieku 18, 21, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 i 100 lat. Kartkę moż również wykorzystać jako rekwizyt do zdjęć, aby zrobić piękne i niezapomniane zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi.
 • Jakość - GoldRock specjalizuje się w projektowaniu imprez. Oprócz kartek urodzinowych mamy również balony urodzinowe, banery urodzinowe, konfetti urodzinowe, prezenty pieniężne z drew i inne dekoracje urodzinowe. Jeśli przed lub po zakupie masz jakiekolwiek pytania dotyczące szych kartek z życzeniami, skontaktuj się z mi, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Życzymy udanych zakupów!

TAKULA Prezent 30 Lat 30 Lat Urodziny Kobieta Prezent Mężczyzna 30 Lat Urodziny 30 Lat Mężczyzna Kartka Z Życzeniami Urodziny 30 Lat Kartka Życzenia 30 Lat|30

36,36  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • UNIKALNY PROJEKT: Te dekoracje urodzinowe są zaprojektowane w formie prezentu i są wyposażone w prezent, który pasuje do kartki. Tematy obejmują 18. urodziny, 30. urodziny, 40. urodziny i tak dalej. Urodziny i tak dalej. Są proste, ale nie monotonne i zapewniają dobrą zabawę wizualną i idealny efekt dekoracyjny.
 • TRWAŁY I TRWAŁY: Prezenty urodzinowe wykonane są z litego drewna o grubości 4 mm z przymocowaną podstawą. Niezawodny i wielokrotnego użytku, bez zapachów, bez plam, dobrze wykonany i może być nietknięty przez długi czas. Może służyć jako prezent pieniężny lub jako podstawa prezentów DIY.
 • UNIKALNY DEKORACJA: Nasze prezenty urodzinowe dla wieku są lekkie i przenośne, odpowiednie dla większości miejsc, łatwe do dekoracji w domu i na imprezach. Może być również używany jako zabawne pudełko upominkowe, bez konieczności posiadania nudnych kartek okolicznościowych w kopercie.
 • KSIĄŻKA GOŚCI: Jeśli twoi rodzice lub przyjaciele mają 40, 50, 60, 70 lat, możesz wykorzystać nasz pamiątkowy prezent urodzinowy jako piękny prezent urodzinowy dla rodziców, wyrazić swoje szczere błogosławieństwa i gratulacje, i poprawić bliskie relacje między tobą a twoimi rodzicami. Takie jest znaczenie tego prezentu.
 • SINCERIAL AUGURY: Zaufaj nam, jest to zdecydowanie najpopularniejsza niespodzianka w tym roku, która wyraża najszczersze życzenia i sprawia, że prezent jest praktyczny i piękny. takula przywiązuje wagę do satysfakcji klienta. Jeśli masz jakieś pytania, zapewniamy 24-godzinną obsługę klienta online.

Blaszana tabliczka tabliczka 50 urodziny, szyld 50 lat klasyków, prezenty dla 50 urodzin mężczyzny, pomysł na prezent na 50. rocznicę, tabliczka 50 urodziny dekoracja jako kartka urodzinowa, tabliczka

49,99  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • Wymiary - blaszana tabliczka w popularnym formacie 20 x 30 cm z nawierconymi otworami – można ją łatwo przymocować wszędzie.
 • Wysoka jakość - stosujemy jasne kolory i wyjątkowo mocną blachę stalową. Wszystkie blaszane tabliczki mają wybrzuszenie i są uszlachetnione lakierem bezbarwnym, co zapewnia wyjątkowy połysk i długą trwałość.
 • Łatwa instalacja - dzięki czterem otworom na śruby jest lekki i można go przymocować za pomocą gwoździ i opasek kablowych lub dwustronnej taśmy piankowej z tyłu, idealny do domu, sypialni, kuchni, biura, łazienki. IDEALNY PREZENT: Jest idealna jako dekoracja ścienna do domów, garaży, barów, kawiarni, męskich jaskiń, domków i innych. Bardzo artystyczne! Naprawdę wyjątkowy prezent.
 • Pomysł na prezent na każdą okazję - Boże Narodzenie, urodziny, Dzień Ojca, imieniny, święto, jako specjalna niespodzianka lub upominek, jako zaproszenie na imprezę lub uroczystość, wieczór kawalerski (JGA), prezent ślubny, dla kolekcjonerów, do wprowadzenia/parapetówki do nowego domu, do mieszkania, pamiątka na imprezę z grilla, jako prezent pożegnalny, jako podziękowanie lub po prostu do siebie siebie małe sprawić radość.
 • 【Znaki w stylu vintage】Prezent dla mężczyzn i kobiet na 50 urodziny. Zabawne prezenty dla mężczyzn i kobiet - zabawne tabliczki z sentencjami jako prezent urodzinowy - świetne pomysły na prezent dla mężczyzn 50. Podaruj oryginalną kartkę urodzinową dla mężczyzny z metalu, na której wszyscy podpiszcie – idealna dekoracja urodzinowa dla mężczyzny.

popcarte - kartka urodzinowa - ciasto - w języku francuskim - 1 karta i 1 biała koperta w zestawie - Format 14x14cm składany - papier premium (300g/m²) - idealny na życzenia urodzinowe

36,33  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • ✅ FOCUS PRODUKT & TEMAT: Kartka urodzinowa z przesłaniem "Happy Birthday" napisanym na przedniej stronie, wraz z piękną ilustracją tortu urodzinowego. Niebieskie tło, które wydobywa różne elementy i białe wnętrze do napisania wiadomości
 • Cechy: 1 karta, wraz z białą kopertą w formacie 14x14 cm złożonym. Puste wnętrze ułatwiające pisanie ręcznie wiadomości urodzinowych na wysokiej jakości papierze
 • ✅ JAKOŚĆ: Wysokiej jakości papier (300 g/m²) z efektem papieru kreślarskiego, który sprawia, że pisanie spersonalizowanego słowa jest szybkie i łatwe
 • Odpowiedzialny : Kartki urodzinowe wykonane we Francji z papierem z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. know-how rzemieślnicze i produkcja z siedzibą w Bretanii
 • ✅ POPCARTE towarzyszy klientom na wszystkie okazje w życiu. Odkryj wysokiej jakości kartkę urodzinową i obsługę klienta do wysłuchania!

CENTRAL 23 Śmieszne spóźnione kartki urodzinowe dla niej dla niego - 'Sorry It's Late Turtle' - kartka urodzinowa dla mężczyzn kobiet - w zestawie z zabawną naklejką - wyprodukowano w Wielkiej

5,87  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • Zabawna kartka urodzinowa: W porządku, jeśli zapomniałeś o urodzinach, ta zabawna kartka wywoła uśmiech
 • Wysokiej jakości materiały: Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii na grubej karcie 300 g/m2 z trwałych materiałów dla minimalnego wpływu na środowisko.
 • Puste wnętrze: W zestawie z zabawnym arkuszem wskazówek, które pomogą Ci napisać miłą wiadomość w środku.
 • Kompletny zestaw: zawiera kartę 11,9 x 17,0 cm i kopertę 12,4 x 17,5 cm w zamkniętej torebce foliowej.
 • Zabawne naklejki: Włóż naklejki, aby Twoja wiadomość była osobista i ostra. Wzory mogą się różnić w zależności od opinii.

50. Dekoracja urodzinowa, 50 dekoracji urodzinowych, 50 lat dekoracji urodzinowych, 50 balonów czarny złoty dekoracja, balon 50. urodziny dekoracja,50 urodziny kobieta,50 urodziny mężczyzna, dekoracja 50 urodziny kobiety

45,77  disponible
Amazon.pl
as of 1 czerwca, 2024 11:28 am

Características

 • 【Dekoracja 50. urodzinowa】Balony foliowe: 1 x czarne balony foliowe, 1 x złote balony foliowe, 1 x czarne balony foliowe z miłosnymi serduszkami, 1 x złote balony foliowe (18 cali), cyfry 50 balonów foliowych (32 cale). Balony: 8 złotych, 8 czarnych, 8 srebrnych, 6 czarnych cyfrowych cyfrowych "50" złoty cyfrowy "5" 1 szereg złotych gwiazd (4 metry) + "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, 2 x złote wstążki do balonów.
 • 【Interesująca impreza 50. urodzinowa】Może być używana jako 50-letnia kobieta i mężczyzna, wnosi do 50 lat cudowną atmosferę urodzinową. przyjęcie urodzinowe
 • 【Wysokiej jakości balony】Wszystkie balony są wykonane z lateksu, który jest bezpieczny i trwały. Wspiera hel lub powietrze. Balony są wytrzymałe i trwałe. Nie musisz się martwić, że po nadmuchaniu balon pęknie.
 • 【Szerokie zastosowanie】Łatwa do dekorowania, zestaw balonów do dekoracji urodzinowych nadaje się na wszystkie okazje, takie jak urodziny, rocznice, itd.
 • 【Zadowolenie obsługi】W przypadku problemów z produktem i obsługą prosimy o kontakt. Odpowiemy za pierwszym razem. Wszystkie Twoje propozycje są cenne i witasz.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.