zestaw tv do ciezarowki

Unispectra® 14” TV 12V / 230V HD LED Tuner DVB-T/T2, technologia dublowania ekranu, USB PVR i odtwarzacz multimedialny, HDMI. Telewizor 12 V do samochodów kempingowych, ciężarówek, łodzi i kuchni

777,10  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • TECHNOLOGIA EKRANU LUSTRZANEGO Telewizor — podłącz swój smartfon, tablet, iPada lub komputer PC za pomocą bezprzewodowej technologii tworzenia kopii ekranu, aby oglądać obrazy, filmy, YouTube i inne treści na telewizorze.
 • CYFROWY TELEWIZOR LED 14 CALI: z DVB-T/T2 dla platformy Freeview HD i niekodowanej telewizji w całej Europie. Wejście HDMI, wejście/wyjście audio-wideo 3,5 mm, USB PVR i odtwarzacz multimedialny.
 • Wbudowany tuner RADIO FM.
 • IDEALNY DO: samochodów kempingowych, przyczep kempingowych, ciężarówek, łodzi, domów, ponieważ może działać przy napięciu 12 V DC (akceptuje napięcie od 6 do 16 V DC) lub 230 V AC (oba kable zasilające w zestawie). Posiada wbudowaną komorę baterii, która może pomieścić 2 baterie litowo-jonowe 18650 typu Button-Top (baterie nie są dołączone).
 • ODTWARZACZ MEDIA: Możliwość oglądania filmów w różnych formatach wideo (AVI, MKV, MP4), przeglądania obrazów (JPEG, BMP) i słuchania muzyki (MP3, WMA) z pamięci USB (combo). PVR: Możliwość nagrywania programów telewizyjnych na pamięć USB (funkcja USB PVR) z funkcją Time Shift. EPG – elektroniczny przewodnik po programach, teletekst, MHEG5.

Unispectra ® Telewizor Full HD 22 cale 12 V 220 V z cyfrowym naziemnym H.265 i SAT, USB, HDMI, do kampera, przyczepy kempingowej, ciężarówki, łodzi, małej kuchni, sypialni

785,10  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • Model z roku 2022. 22-calowy cyfrowy telewizor LED Full HD 230V/12V
 • IDEALNE DLA: kamperów, przyczep kempingowych, ciężarówek, łodzi, domu zasilanych 12 V DC lub 230 V AC (oba kable zasilające w zestawie). Zasilacz 24 V do ciężarówek / ciężarowych jest opcjonalny, odwiedź sklep Amazon Unispectra. Może być używany jako monitor CCTV / HDMI PC.
 • TRZYOSOBOWY tuner – tuner DVB-T/T2 do wszystkich europejskich telewizorów. Tuner DVB-S2 do telewizji satelitarnej HD. Zintegrowany CI+ dla usług subskrypcji Pay TV. DVB-C do telewizji kablowej
 • PVR: możliwość nagrywania programów telewizyjnych na pamięć USB (funkcja USB PVR) z funkcją Time Shift. EPG – elektroniczny przewodnik po programach, telegazeta, MHEG5
 • VESA 100 x 100 mm do uchwytu ściennego Niskie zużycie energii (17 W).

Unispectra® 12 cali 12 V lub 230 V HD LED Telewizor cyfrowy DVB-T/T2 (darmowy przegląd) i tunery FM. HDMI, USB PVR i odtwarzacza multimedialnego. Idealny do kamperów, przyczep kempingowych,

666,10  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • Cyfrowy telewizor LED 12" z DVB-T i DVB-T2 dla telewizorów w całej Europie. Wbudowany tuner FM. Wejście HDMI, wejście/wyjście AV 3,5 mm, USB PVR i odtwarzacz multimedialny.
 • IDEALNY DLA RV, przyczepy kempingowej, ciężarówki, ciężarówki, łodzi, ponieważ może być zasilany przez 230 V AC lub 12 V DC (przewód zasilający 12 V do zapalniczki samochodowej zawiera). Idealnie pasuje do kuchni, farmy lub może być używany jako monitor CCTV HDMI.
 • MEDIA PLAYER: Możliwość oglądania filmów w różnych formatach wideo (AVI, MKV, VOB), przeglądania obrazów (JPEG, BMP) i słuchania muzyki (MP3, WMA) z pamięci USB.
 • PVR: Możliwość nagrywania programów telewizyjnych na pamięci USB (funkcja USB PVR) z funkcją zmiany czasu. EPG - Elektroniczny przewodnik po programach, Teletekst, MHEG5.
 • kompaktowy, mały, przenośny i lekki. Wymiary tego modelu to: 308x25x197 mm, waga 0,7 kg. Combo: Pochodzi z uchwytem ściennym/sufitem i anteną telewizyjną cienką jak brzytwa z opcjami wielokrotnego montażu.

Zestaw kamer cofania do kampera, z monitorem 7", 2 kamerami cofania, wodoszczelna kamera cofania z noktowizorem, 18 IR LED, kamera cofania do przyczepy kempingowej, ciężarówki, przyczepy kempingowej

422,55  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • 【Kamera cofania i monitor】 Zestaw do monitorowania kamery cofania jest standardowo wyposażony w zasady parkowania i automatycznie wyświetla zdjęcia wsteczne i zasady parkowania w pełnym wymiarze godzin, niezależnie od tego, czy jedzie do tyłu, czy jedzie do tyłu. Idealnie nadaje się do cofania w wąskich miejscach lub do cofania, szczególnie w przypadku dużych pojazdów, dokładnie jak dodatkowe oko z tyłu.
 • 【Przewodowa kamera cofania ze stabilną transmisją】 Kamera cofania jest dostarczana z 4-biegunowym kablem o długości 15 m, który nadaje się do większości samochodów, samochodów dostawczych, kamperów, samochodów ciężarowych, przyczep, a nawet kamperów. Przesyłanie przewodowej kamery cofania jest bardziej stabilne i niezawodne, nie straci żadnego znaku w ważnym momencie. 24/7 chroni bezpieczeństwo samochodu.
 • 【Łatwa instalacja i pilot zdalnego sterowania】Kamera cofania do systemu samochodowego jest łatwa w instalacji. Ekran można zamontować bez ograniczania widoczności i jest wystarczająco duży, aby dobrze widzieć z fotela kierowcy. Monitor kamery cofania jest ponadto wyposażony w pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu użytkownik nie musi sięgać po monitor, aby go włączyć lub wyłączyć.
 • 【Wodoszczelna kamera cofania IP67 do samochodu】 Podczerwień IR LED to wspaniała funkcja cofania w nocy, która zapewnia wyraźny obraz w nocy. Dzięki wodoodpornemu czujnikowi poziomu napełnienia IP67 i CMOS zapewnia wyraźne obrazy nawet w deszczowe dni.
 • 【Zestaw kamery cofania 12-24 V do samochodów kempingowych】Obsługiwany zakres napięcia DC 12-24 V DC, idealnie nadaje się do wielu dużych pojazdów, szczególnie nadaje się do samochodów ciężarowych/kamperów/przyczep/autobusów/maszyn do zbiorów/pickupów/kamperów/vanów. itd.

Podofo RüCerkKamera AHD 1080p, kamera cofania, IP69, wodoszczelna, pomoc przy parkowaniu, widoczność w nocy, wytyczne dot. kamery, zestaw z 7-calowym ekranem LCD, do przyczepy kempingowej, ciężarówki, przyczepy, autobusów, vanów

401,03  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • 【Cyfrowy 7-calowy monitor TFT】 7-calowy monitor z dużym wyświetlaczem HD (1024 x 600) pokazuje obraz kamery cofania o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli w doskonałej ostrości. Pierwsza pierwsza technologia, która wprowadza technologię AHD 1080p do kamer cofania. Cyfrowy procesor obrazu o wysokiej rozdzielczości sprawia, że obsługa jest bardziej świadome i bezpieczniejsze. Ten przewodowy system nie ma opóźnienia obrazu ani problemów z sygnałem, inaczej niż w przypadku niestabilnych produktów bezprzewodowych.
 • 【Wodoszczelna całkowicie metalowa kamera】Wodoszczelna kamera z liniami współczynnikowymi. Ta mała kamera wykorzystuje trwałe materiały metalowe, posiada wodoszczelność IP69, jest łatwa instalacja. Nie będzie już więcej niż dotychczasowa plastikowa kamera, która jest podatna na wodę i nie widzi obrazu. Jest również odporna na zaparowanie dzięki noktowizorowi. Dzięki czujnikowi Sharp CCD w ciemności można uzyskać wyraźne i żywe obrazy.
 • 【Dwa wejścia wideo】: Ten zestaw można dodać do 2 kamer (CH1 / CH2), dzięki czemu istnieje 2 kanały. Można dowolnie przełączać każdy kanał. Jeśli potrzebujesz dodatkowej kamery, skontaktuj się z nami, aby ją otrzymać.
 • 【Bardzo szeroki kąt widzenia】 Wysokiej jakości kamera cofania zapewnia dzięki kątowi widzenia 170° cały widok z tyłu pojazdu i pomaga w niezawodnie rozpoznaniu ludzi i obiektów pod martwym kątem.
 • 【Kompatybilny z wieloma pojazdami】 Ten system kamery cofania jest dostarczany z kablem o długości 15 m w najwyższej jakości i tym samym nadaje się do montażu w najróżniejszych pojazdach, takich jak kampery/przyczepy kempingowe/ciężarowe/autobusy/vany/samochody ciężarowe/pojazdy rolnicze / ciężkie pojazdy użytkowe itd.

CAMECHO Kamera cofania zestaw i 9 Cal LCD Monitor+2* AHD Kamera Tylna Samochód z DVR Nagrywania Wideo, Wodoodporna 18IR Night Vision+2 x 10 m/12V-35V Kabel do ciężarówki/autobusu/przyczepy/RV

799,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • 【Zestaw kamer cofania】 9-calowy monitor IPS HD z kamerą AHD z tylną kamerą*2+ przedłużacz 10M x 2+ 32G karta TF + pilot zdalnego sterowania. Plug and play, nie wymaga doświadczenia. Zaawansowane systemy kamer, które są mniej podatne na topienie bezpieczników niż zwykłe kamery.
 • 【Tylna kamera samochodowa】Posiada 9-calowy ekran IPS Full HD z ekranem odpowiedni do samochodów, ciężarówek, ciężarówek, małych przyczep kempingowych, kamperów itp. Obsługuje systemy wideo NTSC i PAL oraz oferuje możliwość regulacji jasności, kontrastu, koloru i języka.
 • Rejestrator i odtwarzanie: system tylnej kamery rejestruje super wyraźny widok i rejestruje warunki drogowe. Szerokokątne kamery przednie/tylne / boczne przechwytują wszystkich pieszych i pojazdów wokół samochodu, zapewniając wystarczające dowody na tylne kolizje lub kolizje itp. Obsługuje nagrywanie w pętli.
 • 【2 tylne kamery AHD】Standardowa w branży wodoodporna kamera tylna IP69 w pełni chroni Twój system przy każdej pogodzie, zapewnia doskonały wyraźny obraz w deszczowe dni. Zachowaj bezpieczeństwo w nocy dzięki żywym obrazom Night Vision nawet w słabym świetle. Dzięki obrazom HD możesz wyraźnie i ostro zobaczyć obiekty.
 • 【Podział ekranu i obrazu lustrzanego】9-calowy monitor ma 2 kanały wideo do oglądania drogi z wielu kierunków. Obsługuje odwracanie obrazów w celu odzwierciedlenia lub normalnego oglądania. Możesz włączać i wyłączać przewodnik według własnych upodobań.

Hikity Bezprzewodowa stabilna cyfrowa kamera cofania z monitorem 7 cali AHD 1080p, wodoszczelna kamera zapasowa IP68, linie siatkowe, szeroki kąt cofania, zestaw noktowizyjny do vanów, ciężarówek,

469,76  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • Bezprzewodowa konstrukcja ułatwiająca instalację: koniec z skomplikowanymi długimi kablami wideo z kamery cofania do monitora i nie ma potrzeby szukania dodatkowego miejsca dla wbudowanego nadajnika bezprzewodowego. Tylko 2 kroki: 1. Zainstaluj monitor; 2. Podłącz kamerę cofania do światła cofania. Ułatw sobie wszystko.
 • Stabilny i żywy obraz HD 1080p: bezprzewodowa kamera cofania z cyfrową transmisją sygnału, ciesz się nieprzerwaną szybką transmisją bez zakłóceń, takich jak Bluetooth, WiFi lub radio. Jest to najlepszy wybór do samochodów, pickupów, ciężarówek, SUV-ów, vanów i tak dalej.
 • Super widoczność w nocy: 4 lampki nocne LED bezprzewodowej kamery cofania mogą wysyłać kolorowe i wyraźne obrazy AHD nawet przy słabym oświetleniu. Kamera cofania do samochodów ciężarowych ma szeroki kąt widzenia, zapewnia większy obszar widoczności dla bezpieczeństwa również w nocy.
 • Wodoszczelna kamera cofania pojazdu i odporna na wysokie temperatury: standard wodoszczelności tej kamery to IP68, a najwyższa i najniższa odporność na temperaturę wynosi -22°F~176°F, bezprzewodowa kamera cofania samochodu wyróżnia się zawsze w każdych warunkach pogodowych.
 • Bezpieczne parkowanie: kamera cofania do samochodu ciężarowego jest wyposażona w funkcje takie jak wł./wył. i dostosowywanie linii prowadzących. Bezprzewodowe kamery cofania obsługują zdjęcia z klapką i dostosowują język, nasycenie, jasność, kontrast i inne ustawienia do Twoich potrzeb.

CAMECHO Zestaw do ciągnika rolniczego z 7-calowym monitorem, kamera cofania z wodoodpornym noktowizorem do ciągnika rolniczego/ciężarówki/przyczepy/maszyn rolniczych (DC12V-36V)

512,38  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • 【Specyfikacja】 7-calowy ekran HD z pełnokolorową kamerą noktowizyjną, możesz powiedzieć, co jest wokół Ciebie nawet w słabo oświetlonych miejscach. Nadaje się do pojazdów o napięciu 12-36 V, do ciężarówek / przyczep / autobusów / furgonetek / pojazdów rolniczych / samochodów / SUV-ów, MPV / samochodów ciężarowych itp.
 • 【Nagrywanie w pętli i odtwarzanie wideo】Obsługuje funkcję nagrywania w pętli, możesz ustawić interwał nagrywania na 1 minutę lub 3 minuty. Obsługuje odtwarzanie wideo, oglądanie wideo w dowolnym miejscu i czasie bez komputera lub innych urządzeń. Może być ustawiony na 2x, 4x lub 8x prędkość do przodu lub do tyłu.
 • Wodoodporna i noktowizorna】 Wyposażony w wodoodporną kamerę, nawet przy złej wietrznej i deszczowej pogodzie, może utrzymać dobry kąt widzenia. Czujnik obrazu HD 1080P Full Color Night Vision, uzyskaj wyraźny obraz nawet w nocy.
 • 【Obraz HD】Obsługuje odbicie przedniego aparatu, obraz tylnej kamery można przełączać w górę iw dół. Swobodnie zmienić linię tylnej kamery, aby lepiej rozpoznać odległość między pojazdem a przeszkodami.
 • 【Uwagi dotyczące zakupu】①Obsługuje tylko chiński, angielski i japoński; ② Karta TF nie jest dołączona, musisz ją kupić samodzielnie. Maksymalna obsługa 128G karty TF; ③Obsługuje tylko 1 kanał wejściowy wideo; ④Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami pod adresem icamecho@hotmail.com.

Unispectra ® 19-calowy telewizor HD 230 V (Volt) 12 V TV DVB-T2 i tuner SAT, USB. Mały telewizor 12 V do samochodów kempingowych, samochodów kempingowych, samochodów kempingowych, samochodów

789,10  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • Nowy model na rok 2023. 19-calowy cyfrowy LED HD 230 V/12 V TV
 • Idealny dla: kampera, przyczepa kempingowa, ciężarówka, łodzi, dom zasilany przez 12 V DC lub 230 V AC (oba kable zasilające w zestawie). Zasilacz 24 V do ciężarówki i ciężarówki jest opcjonalny, odwiedź sklep Unispectra Amazon. Może być używany jako monitor HDMI CCTV / PC.
 • TRIPLE Tuner: Tuner DVB-T/T2 dla całej Europy telewizji free-to-air. Tuner DVB-S2 do telewizji satelitarnej HD. Wbudowany CI+ dla usług subskrypcji płatnej telewizji. DVB-C do telewizji kablowej.
 • Odtwarzacz multimedialny USB i PVR: oglądanie filmów, oglądanie zdjęć i słuchanie muzyki z pamięci USB.
 • W zestawie przechylany i obrotowy uchwyt ścienny. Niskie zużycie energii (15 W).

Camecho Samochodowa kamera cofania + 7" monitor LCD zestaw 12 V - 24 V Wodoodporny system parkowania kamery noktowizyjnej do autobusu/przyczepy/vana/ciężarówki/samochodu kempingowego

417,56  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:09 pm

Características

 • Monitor widzenia z tyłu: duży wyświetlacz TFT LCD 17,8 cm, wysoka rozdzielczość, kolory, obsługa 2 wejść wideo, przełączany przyciskiem V1/V2 lub pilotem. Zdjęcie PAL / NTSC.
 • Kamera cofania: Anioł z widokiem 20 stopni. Wodoszczelność IP68, z linią prowadzącą (Aby dodać linię prowadzącą odległość do obrazu, należy odciąć mały zielony przewód obok portu kamery. ), 12 pojedynczych diod LED na podczerwień do noktowizor, 9 m (maks.) widocznych w ciemności.
 • Z przedłużkami do aparatu o długości 50 stóp (15 M): ten przewód ma jakość lotniczą i ma dłuższą żywotność. Silne zabezpieczenie przed zakłóceniami, stabilny sygnał. 4-pinowy kabel umożliwia zasilanie kamery i przesyłanie jej za pomocą jednego kabla. Nie ma potrzeby podłączania dodatkowych kabli zasilających do kamery.
 • Szerokie zastosowania: zasilacz DC 12 V - 24 V, odpowiedni do większości dużych pojazdów, takich jak przyczepy kempingowe, ciężarówki, przyczepy kempingowe, autobusy, przyczepy kempingowe i kampery.
/* */ Go up