zestaw do malowania w walizce

Artina Profesjonalny Zestaw Malarski Bologna 127 Elementów Zestaw do Rysowania i Malowania w Drewnianej Walizce z Farbami Akrylowymi, Kredkami, Akwarelami, Pastelami Olejnymi, Ołówkami

299,99  disponible
4 used from 299,99 zł
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • ZESTAW ARTYSTYCZNY W WALIZCE – Zestaw do rysowania i malowania Bologna od Artina zawiera 127 przyborów malarskich. Zestaw malarski znajduje się w drewnianym futerale z przegródkami, które ułatwiają przechowywanie i używanie akcesoriów.
  • ZAWARTOŚĆ – Duży zestaw artystyczny oferuje świetny wybór farb, takich jak farby akrylowe czy akwarele, oraz pastele olejne, pisaki, kredki i ołówki. Oprócz tego w zestawie znajdują się pędzle malarskie, gumka do ścierania i temperówka.
  • WSZECHSTRONNOŚĆ – Profesjonalny zestaw artystyczny jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych artystów. Co więcej, przybory artystyczne sprawią radość dzieciom, nastolatkom i dorosłym.
  • DREWNIANA WALIZKA – Zestaw do rysowania znajduje się w drewnianej walizce z 2 głównymi i 2 bocznymi przegródkami. Przegródki mają wystarczającą ilość miejsca na wszystkie materiały.
  • ZESTAW NA START – Zestaw artystyczny to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto chce rozpocząć przygodę z malowaniem lub rysowaniem. Dzięki praktycznemu rozmiarowi i uchwycie na górze walizkę malarską można łatwo przenosić.

Artina 89-częściowy zestaw do malowania z walizką Genova – zestaw do malowania artystycznego XXL w walizce do malowania drewna – pudełko do malowania z kredkami woskowymi, zestaw kredek, akwareli,

114,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • Wysokiej jakości – 89-częściowy zestaw do malowania Genova firmy Artina zawiera duży wybór przyborów do rysowania, takich jak 30 kredek świecowych, 4 ołówki, 42 kredki, 24 akwarele, 3 pędzle i wiele innych.
  • Kuferek do malowania drewna Genova to idealny zestaw do malowania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, aby zanurzyć się w świecie malowania i rysowania.
  • Bezpieczne przechowywanie – w praktycznej walizce z drewna sosnowego długopisy i akcesoria pozostają chronione przed wpływami zewnętrznymi. Wszystko jest pod ręką.
  • Łatwa w transporcie – dzięki praktycznemu uchwytowi walizka do malowania jest łatwa do przenoszenia i używania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
  • Doskonały prezent – zestaw artystyczny to doskonały prezent na każdą okazję, czy to na Boże Narodzenie, urodziny, Walentynki, rocznicę firmy, komunię, bierzmowanie itd.

Zestaw Artystyczny do Malowania w Walizce 142 szt 15611

82,62  disponible
3 new from 82,62 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • MNÓSTWO ELEMENTÓW - zestaw do malowania w walizce posiada wiele elementów, w tym: 60 kredek woskowych, 24 pastele, 24 kredki drewniane, 24 farbki wodne, ponadto 2 p?dzelki, temperówk?, 2 szt. papieru ?ciernego, gumk?, dwa o?ówki HB oraz 2B.
  • PRAKTYCZNA WALIZKA Z SZUFLADK? - zestaw artystyczny dla dzieci posiada praktyczn? drewnian? walizk?, która wyposa?ona jest w zamkni?cie i uchwyt. Dzi?ki temu transportowanie zawarto?ci walizki jest komfortowe i bardzo proste.
  • UNIWERSALNY - zestaw plastyczny dla dzieci przeznaczony jest dla dzieci w ka?dym wieku - sprawdzi si? zarówno w przypadku starszych, jak i m?odszych dzieci, niezale?nie od p?ci. Mog? z niego korzysta? równie? osoby starsze. Zestaw mo?e by? u?ywany zarówno do zabawy w domu, jak i w szkole.
  • ?ATWY DOST?P DO poszczególnych ELEMENTÓW - zestaw do malowania posiada specjalne przegródki, które umo?liwiaj? szybki i prosty dost?p do poszczególnych elementów, zapewniaj?c im jednocze?nie ochron? oraz utrzymanie ?adu.
  • SPECYFIKACJA - materia?: drewno; zamykana walizka: tak; r?czka: tak; wymiary: 23/37,5/8cm; waga: 1,96kg; waga w opakowaniu: 2,61kg.

Zestaw Artystyczny do Malowania w Walizce 208 szt 17239

79,90  disponible
3 new from 53,88 zł
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • PRAKTYCZNA WALIZKA - zestaw artystyczny dla dzieci posiada praktyczn? walizk? z wyt?oczkami, która wyposa?ona jest w zamkni?cie na 3 rzepy oraz wygodn? r?czk?. Dzi?ki temu transportowanie walizki jest komfortowe i bardzo proste, a zawarto?? si? nie rozsypuje. Zestaw ?wietnie sprawdzi si? na wyj?cia do szko?y, przedszkola, w plener czy do kole?anki.
  • GIGANTYCZNY ZESTAW - zestaw do malowania w walizce to a? 208 elementów, w tym: walizka 12 grubych markerów, 24 kredki o?ówkowe, 24 kredki woskowe, 48 pasteli olejnych,18 kolorów farb akwarelowych, 24 pisaki,1 linijka, 30 spinacze, 1 p?dzel, 1 temperówka, gumka,4 klipsy,1 o?ówek,1 paleta,1 klej, 15 kartek A4, 1 g?bka.
  • SPECYFIKACJA - kolor: ró?owy; materia?: tworzywo sztuczne; wiek: 3+; ilo?? elementów w zestawie:208; wymiary z?o?onej walizki: 31/41/5cm; wymiary roz?o?onej: 41/103/28cm; waga zestawu:1,413 kg
  • ?ATWY DOST?P DO POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW - zestaw do malowania posiada specjalne przegródki, które umo?liwiaj? szybki i prosty dost?p do poszczególnych elementów, zapewniaj?c im jednocze?nie ochron? oraz utrzymanie ?adu.
  • WBUDOWANY DWUSTRONNY ORGANIZER DO MALOWANIA A4 - z miejsca do rysowania mo?e korzysta? dwoje dzieci na raz, wystarczy roz?o?y? walizk? na stoliku i posadzi? dzieci na przeciwko siebie.

Northam 91-częściowy zestaw do malowania w walizce malarskiej, zestaw do rysowania Creative Artist, drewniane pudełka do malowania z farbami wodnymi, pastelami olejnymi, flamastrami i wieloma innymi, 91-częściowy

149,59  disponible
2 new from 149,59 zł
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • Creative Artist 86-częściowy zestaw do malowania i rysowania
  • Kompleksowy zestaw do malowania i rysowania
  • Z ołówkami, farbami, kredą i pisakami w różnych kolorach
  • Limitowana edycja, nie przegap tego!
  • Materiał: drewno Kolor: brązowy Ten 86-częściowy

Spetebo Zestaw do rysowania i rysowania w praktycznej walizce – walizka malarska z 112 elementami – w wysokiej jakości walizce z drewna z praktycznym uchwytem, idealna do transportu

114,88  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • Wymiary walizki wynoszą ok. 38 x 23,5 x 8,5 cm (szerokość x głębokość x wysokość)
  • Materiał: drewno sosnowe – kolor: bordowy
  • Waga: ok. 2,5 kg
  • Obejmuje istotne potrzeby artystów do rysowania, szkicowania, kolorowania i cieniowania
  • W walizce znajdują się wysokiej jakości farby akrylowe, olejne, farby wodne i wiele innych

Revell 39199 Airbrush Basic zestaw w praktycznej walizce z pistoletem natryskowym, kompresorem i innymi akcesoriami, akcesoria do malowania i majsterkowania, niebieski

428,74  disponible
3 new from 428,74 zł
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • AIRBRUSH – lakierowanie i uszlachetnianie – dzięki delikatnemu naniesieniu farby można równomiernie i perfekcyjnie lakierować powierzchnie w kilku warstwach
  • Airbrush doskonale nadaje się również do wycinania małych szczegółów lub uzyskania pracochłonnych efektów
  • Wszystkie komponenty są dobrze przechowywane w stabilnej walizce z tworzywa sztucznego.
  • Zakres dostawy: pistolet natryskowy z mieszaniną wewnętrzną (dysza 0,5 mm), kompresor (ciśnienie robocze 1 bar), 2 x 18 ml Aqua Color Farba, 2 szklanki do mieszania z pokrywką, 2 pipety 25 ml Aqua Color Clean, 25 ml Aqua Color Mix, wąż sprężonego powietrza, zasilacz, instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim)
  • Airbrush nadaje się do każdego podłoża. Prawie każdy płynny kolor jest "można myć aerografem"! Farby należy odpowiednio rozcieńczać.

Spetebo Znak i zestaw do malowania w walizce – 145 części – wysokiej jakości walizka malarska z drewna – akcesoria do malowania dla dzieci i dorosłych, pomysł na prezent

157,50  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • Rozmiar zamkniętej walizki ok. 34 cm x 24 cm x 9 cm / otwarta walizka ok. 67,5 cm x 9,5 cm x 36,5 cm (szer. x wys. x gł.)
  • Materiał: drewno / sztuczna skóra / metal – Kolor: czarny – Waga: ok. 2,8 kg
  • Walizka z 4 poziomami do wyciągania, uchwyt ze sztucznej skóry i 2 metalowe zamknięcia
  • Zawiera istotne potrzeby artystyczne do rysowania, szkicowania, kolorowania i cieniowania
  • Zawartość walizki: 33 x markery akwarelowe / 24 x tubka farby akwarelowej / 28 x kredki / 24 x farby wodne / 24 x kredy olejne / 4 x pędzle (2 x pędzel płaski rozmiar 3, 2 x pędzel okrągły rozmiar 2) / 2 x paleta do mieszania / 2 x ołówek (HB) / 2 x gumka do ścierania / 1 x temperówka / 1 x walizka

Zestaw do malowania sztalugi stołowej PARIS, 21-częściowy z 12 farbami akrylowymi, zestaw 3 miękkich pędzli, blejtram 24 x 30 cm, paleta malarska i inne, walizka na przybory, sztaluga walizkowa

199,00  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • ✔ Sztaluga stołowa: Po otwarciu walizki pokrywa zmienia się w regulowaną sztalugę stołową na blejtramie lub kartonie malarskim do 54 cm w formacie pionowym. Kąt malowania jest regulowany bezstopniowo od poziomego do pionowego. Walizka jest zamykana, ma stabilny uchwyt do noszenia i cztery małe gumowe nóżki na spodzie zapewniają stabilność. Idealnie nadaje się również jako walizka na przybory do przechowywania różnych artykułów malarskich
  • ✔ Zacznij od razu – wystarczy rozpakować i zacząć. Zestaw do malowania Paris zawiera wszystko, czego potrzebujesz do malowania. Płótno jest gotowe do malowania za pomocą Gesso wielokrotnie zagruntowane. Harmonijny wybór kolorów z 12 odcieniami nie pozostawia nic do kreatywnych życzeń. Dobre miękkie pędzle, blejtram i duża paleta do mieszania są również w zestawie. Niezależnie od tego, czy jako zestaw startowy, czy to spontanicznie w domu, czy w podróży – ten zestaw zawsze daje możliwość malowania!
  • ✔ Jakość: wszystkie komponenty pochodzą z naszego wysokiej jakości asortymentu artystów: walizka ze zintegrowaną sztalugą stołową jest wykonana z najlepszego drewna sosnowego FSC. Oryginalne farby artystyczne firmy MAGI oferujemy do uzupełnienia jako zestaw 12 x 12 ml lub jako zestaw studyjny o pojemności 12 x 100 ml. Pędzle są oryginalnymi pędzlami artystycznymi Soft i są dostępne również w wielu innych rozmiarach. Dołączone płótno ma wysokiej jakości obicie z bawełny 320 g/m².
  • ✔ Pomysł na prezent: zestaw do malowania Paris to również piękny pomysł na prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub po prostu jako mała radość w międzyczasie. 20-częściowy zestaw do malowania z dużą ilością akcesoriów nadaje się jako początek malarstwa, dla dzieci, ale również dla doświadczonych artystów jako zestaw podróżny. Dzięki praktycznemu uchwytowi do noszenia w walizce można wygodnie zabrać ze sobą swoje przybory malarskie i natychmiast rozpocząć pracę. Farby i pędzle można kupić pojedynczo.
  • ✔ Zakres dostawy: otrzymasz walizkę / sztalugę stołową (ok. 38 x 27 x 10 cm) z drewna sosnowego, 12 tubek po 12 ml oryginalnej farby akrylowej Magi w przemyślanej kompozycji kolorystycznej, gotowy do malowania blejtram 24 x 30 cm z 8 klinami napinającymi, zestaw 3 pędzli SOFT, w okrągłym rozmiarze 0, płaski/prosty rozmiar 6 i koci język rozm. 10. Duża paleta do mieszania (23 x 17 cm) z 10 powierzchniami mieszania, nóż do palet z tworzywa sztucznego oraz dwa ołówki do szkicowania HB

Maltec 8643 Teczka do kolorowania dla dzieci 258 TLG z kredkami woskowymi, akwarela, pastele, filc, pędzle, gumka, długopis w praktycznej walizce

63,10  disponible
3 new from 63,10 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 3:52 pm

Características

  • Naczynia wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mają szeroką paletę atrakcyjnych kolorów
  • Zestaw znajduje się w walizce, która sprawia, że noszenie całej zawartości jest łatwe i wygodne; dodatkowo posiada uchwyt do wygodnego transportu
  • Oddzielne przegródki umożliwiają szybki i łatwy dostęp do potrzebnych przedmiotów oraz zapewniają bezpieczeństwo i porządek w Twojej walizce
  • Szeroki wybór opcji z pewnością wpłynie na zadowolenie każdego użytkownika i pozwoli na długie i wielokrotnego użytku
/* */ Go up