zestaw do czyszczenia plyt winylowych

BIG FUDGE 4 w 1 Zestaw do Czyszczenia Płyt Winylowych - Zawiera Miękką, Nierysującą Szczotkę do Płyt, Szczotkę do Igły, XL Roztwór Czyszczący i Etui - Profesjonalny Środek do Czyszczenia Płyt

 out of stock
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • Dlaczego BIG FUDGE? - Rozpoznawana na całym świecie przez nowych i starych fanów winyli, Big Fudge oferuje profesjonalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie czyszczenia. Jako zapaleni kolekcjonerzy wiemy, że wysokiej jakości winyl zasługuje na wysokiej jakości pielęgnację.
 • Muzyka, która trwa wiecznie - Wyczyść kurz, brud i odciski palców z cennych płyt, używając aksamitnej szczoteczki w połączeniu ze sprayem czyszczącym. Dołączona szczoteczka do igły usunie wszelkie zanieczyszczenia z igły Twojego odtwarzacza płyt.
 • Wyczyść swoje płyty LP i inne ekrany: W przeciwieństwie do innych szczotek do płyt, miękka aksamitna szczotka nie pozostawi zadrapań na cennych winylach. PS: Możesz nawet użyć jej do czyszczenia ekranu swojego telefonu.
 • Połącz, aby zaoszczędzić - Połącz ten zakup z jakimkolwiek innym produktem BIG FUDGE (okładki foliowe, chętny?) i otrzymaj 10% zniżki na zamówienie. Wiecie kim jesteście... kolekcjonerzy, właściciele sklepów płytowych i wszyscy polujący na zakurzone pchle targi w poszukiwaniu ukrytych klejnotów.
 • BIG FUDGE - Naszym celem jest pomóc Twojej muzyce żyć wiecznie. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nasz system czyszczenia płyt nie będzie działał tak jak w reklamie, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy. Nie zadajemy żadnych pytań.

Zestaw do czyszczenia płyt winylowych 6 w 1 – rozwiązanie do czyszczenia płyt, środek do czyszczenia rysika, ściereczka z mikrofibry, silikonowy ochraniacz etykiet, szczotka węglowa i aksamitna

155,89  disponible
2 new from 155,89 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • Zestaw do czyszczenia płyt winylowych: Nasz wysokiej jakości zestaw do czyszczenia płyt winylowych zawiera 200 ml (7,5 uncji) roztworu do czyszczenia płyt, 30 ml (1 uncja) rysika, 1 pędzel z włókna węglowego, 1 aksamitny pędzel, 1 ściereczkę z mikrofibry i instrukcję obsługi.
 • POLSKUJ SWOJĄ KOLEKCJĘ: Ściereczka z mikrofibry i antystatyczna szczotka z płyty winylowej z włókna węglowego są idealne do czyszczenia powierzchni lekkich, podczas gdy aksamitna szczotka w połączeniu z rozpylaczem winylowym usuwa kurz i elektryzuje się.
 • Środek czyszczący do rysika: Dokładnie chroń końcówkę igły gramofonu przed gromadzeniem się kurzu i innych niepożądanych cząstek. Zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze, delikatnie sięgnij i wyczyść końcówkę delikatnego rysika za pomocą zwilżonej szczotki, nie powodując uszkodzeń.
 • Niezbędny dla każdego entuzjasty muzyki: eliminując ładunki statyczne i usuwając cząsteczki kurzu, które mogą zniekształcać dźwięk, ten winylowy zestaw do czyszczenia utrzymuje cenne albumy w nieskazitelnym stanie, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla profesjonalnych DJ-ów i audiofilów!
 • Zachowaj dźwięk: Zestaw do czyszczenia płyt zawiera wszystkie akcesoria do gramofonu potrzebne do utrzymania gramofonu i utrzymania albumów w czystości. Delikatne i cenione dźwięki winylu wymagają odpowiednich narzędzi do pielęgnacji. To są te narzędzia.

BIG FUDGE Profesjonalny zestaw do czyszczenia płyt winylowych – zawiera aksamitną szczotkę do czyszczenia winylu, płyn do czyszczenia i żel rysik – wyściełane etui do przechowywania

 out of stock
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • Dlaczego duży pokrowiec? Firma Big Fudge jest znana na całym świecie przez nowych i starych fanów winylu. Oferuje profesjonalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem. Jako kolekcjonerzy z pasją wiemy, że wysokiej jakości winyl zasługuje na jakość pielęgnacji
 • Profesjonalne rozwiązanie: Czyszczenie twoich zapisów może być prawdziwym problemem, ale nie musi być! Ten poręczny zestaw sprawia, że rekordowa pielęgnacja jest tak prosta jak 1-2-3. Czyścić kurz, brud i odciski palców za pomocą antystatycznej aksamitnej szczotki w połączeniu z płynem czyszczącym. Wypróbuj nasz żel do czyszczenia rysika, który uniesie kurz z igły odtwarzacza płyty
 • W zakres dostawy wchodzą: Czyszczenie igły do rysika nigdy nie było tak łatwe! Wypróbuj nasz żel do rysika, który usunie kurz z igły w ciągu kilku sekund, zapewni wolniejszą degradację wydajności i poprawi trwałość twoich zapisów
 • W domu lub w podróży: Przechowuj swoje niezbędne rzeczy do czyszczenia w bezpiecznej i wolnej od kurzu przestrzeni wewnątrz naszej wysokiej jakości podróżnej, smażonej, wyściełanej obudowie z zamkiem błyskawicznym. Niezależnie od tego, czy zacinasz się w konfiguracji domowej, czy ciągniesz skrzynki na następny koncert DJ, trzymaj ten zestaw blisko swoich płyt
 • BIG FUDGE: Jeśli z jakiegokolwiek powodu produkt nie będzie dostępny w reklamie, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Bez zadawania pytań!

Legend Vinyl Profesjonalny zestaw do czyszczenia winylu – płyn czyszczący 200 ml z bardzo dużą niestrzępiącą się ściereczką z mikrofibry – idealny dla wszystkich poważnych entuzjastów winylu

49,04  disponible
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • Odkryj na nowo prawdziwy dźwięk swojego winylu: Ten środek do czyszczenia płyt winylowych został specjalnie zaprojektowany, aby wyeliminować brud, oleje i elektrostaty, które przylegają do winylu i pogarszają jakość dźwięku cennego winylu.
 • ZAAWANSOWANA FORMULACJA REKORDU WINYLOWEGO REKORDOWANIA REKORDOWEGO ODKRYCIA: Delikatnie unosi kurz i brud, które leżą głęboko w rowkach płyt, ułatwiając utrzymanie płyt CD w czystości. Preferowane przez niezależne sklepy muzyczne i kolekcjonerów w całym kraju.
 • ZAWIERA BARDZO DUŻĄ ODZIEŻ CZYSZCZENIE: Ta ściereczka z mikrofibry ma wymiary 38 x 38 cm i jest idealnie zaprojektowana, aby służyć jako super miękka mata do umieszczania płyt LP podczas czyszczenia. Jego rozmiar sprawia, że pokrywa całą powierzchnię winylu.
 • Antystatyczna odzież bez kłaczków: Oprócz zwykłego czyszczenia, ta tkanina ma wyjątkowe właściwości antystatyczne, które odgrywają kluczową rolę w zachowaniu życia i jakości dźwięku Twojego winylu. Taka konstrukcja sprawia, że Twoje zapisy pozostają wolne od zakłóceń statycznych.
 • Przemyślany prezent: Szukasz przemyślanego i funkcjonalnego prezentu dla innego entuzjasty winylu, kolekcjonera lub miłośnika muzyki? Ten zestaw do czyszczenia płyt winylowych to idealny wybór. Prezent, który łączy w sobie użyteczność i głębokie uznanie dla ponadczasowej muzyki.

3 Czesciowy Zestaw do Czyszczenia Plyt Winylowych, Zestaw do Czyszczenia Plyt Winylowych z Miekka Aksamitna Szczotka do Plyt, Szczotka do Rysika i Srodkiem do Czyszczenia Plyt (Czarny)

35,99  disponible
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • Tresc opakowania: Otrzymasz zestaw do czyszczenia plyt zawiera miekkie aksamitne szczotke rekordów i szczotke Stylus, Duster Player Player.Wystarczy, aby zaspokoic Twoje potrzeby.
 • Material wysokiej jakosci: Nasze rekordowe szczotki sa wykonane z premium aksamitne i wlókna weglowe, które moga skutecznie usuwac kurz, plamy, znaki odcisków palców i inne reszty z powierzchni odtwarzacza rekordu, utrzymujac go w czystosci.
 • Latwy w uzyciu: nasz szczotka do czyszczenia moze skutecznie wniknac gleboko w rowki winylowe, aby usunac najmniejsze czasteczki brudu, a takze kurz z powierzchni winylowej, aby zapobiec zarysowaniu rekordu.
 • Glebokie czyszczenie: aksamitne szczotke plytowa bezpiecznie usuwa kurz i brud z powierzchni odtwarzacza plytowego bez drapania, wiec muzyka brzmi zgodnie z oczekiwaniami.Mozesz uzyc go z pewnoscia.
 • Specjalny prezent: nasz zestaw do czyszczenia plyt winylowych utrzymuje cenne plyty w nienaruszonym stanie, pomagajac zachowac zywotnosc i jakosc dzwieku Twoich plyt, dzieki czemu jest idealnym prezentem dla profesjonalnych DJ-ów, entuzjastów winylu i audiofilów.

Legend Vinyl Aksamitna antystatyczna szczotka do czyszczenia z drewnianym uchwytem do czyszczenia płyt winylowych - wysoce skuteczna i długotrwała - eliminuje elektryzację

42,42  disponible
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • UNIKAJ SZCZYKÓW I Pęknięć: Ta antystatyczna szczotka jest niezbędna do uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku z Twojej płyty winylowej i kolekcji LP. Użyj suchego lub płynu czyszczącego zawierającego alkohol izopropylowy nałożony na powierzchnię płyty.
 • ZMNIEJSZE ŁADOWANIE STATYCZNE: Delikatnie zawiń pędzel winylowy kilka razy po powierzchni winylu. Ten subtelny ruch neutralizuje elektryzowanie, uwalniając uwięziony kurz z rowków płyty. Natychmiast zauważysz i będziesz cieszyć się lepszą jakością dźwięku.
 • ŁATWY W UŻYCIU - Drewniany uchwyt: Wygodny drewniany uchwyt tej szczotki do czyszczenia płyt winylowych sprawia, że czyszczenie płyt jest dziecinnie proste. Nie zawiera plastiku, więc wykonujesz solidną robotę dla planety. Obowiązkowy element zestawu do czyszczenia winylu.
 • Utrzymuje mocne płyty: Zadbaj o swój winyl i będzie Ci służyć przez całe życie. Regularne sprzątanie oznacza, że dłużej będziesz cieszyć się lepszym dźwiękiem. Ponadto utrzymywanie kurzu z dala od igły gramofonu również wytrzyma dłużej.
 • Przemyślany prezent: Szukasz przemyślanego i funkcjonalnego prezentu dla innego miłośnika winylu, kolekcjonera lub miłośnika muzyki? Ta szczotka do czyszczenia winylu to idealny wybór. Prezent, który łączy w sobie użyteczność i głębokie uznanie dla ponadczasowej muzyki.

BIG FUDGE Szczotka z płytą winylową i żel, bez zarysowań, antystatyczny zestaw do czyszczenia płyt węglowych, profesjonalne rozwiązanie do czyszczenia usuwania kurzu

38,39  disponible
2 new from 38,39 zł
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • Dlaczego duży pokrowiec? Firma Big Fudge jest znana na całym świecie przez nowych i starych fanów winylu. Oferuje profesjonalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem. Jako kolekcjonerzy z pasją wiemy, że wysokiej jakości winyl zasługuje na jakość pielęgnacji
 • Łatwe jak 1-2-3: Czyszczenie płyt może być prawdziwym problemem, ale nie musi być! Ten poręczny zestaw sprawia, że rekordowa pielęgnacja jest tak prosta jak 1-2-3. Oczyść kurz i brud za pomocą antystatycznej szczotki węglowej
 • TRWAŁY ANTYSTATICZNY: Nasza winylowa szczotka pomaga usunąć ładunki statyczne z zapisów, które przyciągają kurz i inne cząsteczki, przedłużając żywotność płyt i dając muzyce zupełnie nowy, ulepszony dźwięk. Gdy nie jest używany, wsuń się w osłonę ochronną, aby zapobiec gromadzeniu się kurzu
 • W zakres dostawy wchodzą: Czyszczenie igły do rysika nigdy nie było tak łatwe! Wypróbuj nasz żel do rysika, który usunie kurz z igły w ciągu kilku sekund, zapewni wolniejszą degradację wydajności i poprawi trwałość twoich zapisów
 • BIG FUDGE: Jeśli z jakiegokolwiek powodu produkt nie działa w reklamie, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Bez zadawania pytań!

Profesjonalne rozwiązanie do czyszczenia płyt LP: Antystatyczny zestaw do renowacji i czyszczenia płyt winylowych (250 ml) ze stojakiem, supermiękkimi mikrowłóknami i płynem do czyszczenia rysika. Ciesz się bezkliknięciowym, krystalicznie czystym dźwiękiem.

97,04  disponible
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • Spraw, aby irytujące trzaski i kliknięcia należą do przeszłości. Vinyl Clear to profesjonalny profesjonalny płyn do czyszczenia płyt winylowych ADVANCED VINYL RECORD CLEANER, który delikatnie przywraca nawet najbrudniejsze płyty winylowe do ich oryginalnego, krystalicznie czystego dźwięku
 • Nie powiemy, że jest to NAJLEPSZY DOSTĘPNY DO CZYSZCZENIA WINYLOWEGO, ale Vinyl Clear jest jedynym profesjonalnym rozwiązaniem do czyszczenia płyt o szerokim uznaniu w branży i wiarygodnym zatwierdzeniu przez strony trzecie. Duża butelka płynu do czyszczenia płyt winylowych o pojemności 250 ml wyczyści po obu stronach 350 LP.
 • Możesz zaryzykować tańszą, nieprzetestowaną alternatywę, ale czy każde nagranie w Twojej kolekcji nie zasługuje na standard branżowy VINYL RECORD CLEANER, który pomoże zachować wierną reprodukcję i krystalicznie czystą czystość?
 • Łatwo jest sprawić, by Twoje nagrania LP znów brzmiały świetnie. W skład zestawu wchodzą: pełnowymiarowy płyn do czyszczenia płyt winylowych o pojemności 250 ml z mikroatomizerem w sprayu. Składany stojak na płyty 30,5 cm, aby w pełni wysuszyć płytę. Dwie super miękkie, pełnowymiarowe (38 x 38 cm) ściereczki do czyszczenia i ochrony winylu. PLUS: 15 ml butelka rysika przezroczystego (o wartości 6,99 GBP), która zawiera pędzel do rysika
 • Jakość, której możesz zaufać, jedyny środek do czyszczenia płyt winylowych wybrany przez Abbey Road Studios, zatwierdzony przez codzienną pocztę, The DAILY MIRROR, THE GUARDIAN AND THE TELEGRAPH, współpracujący z Lenco Turntables i sprzedawany na QVC. Przekonaj się, dlaczego uważają, że Vinylclear jest najlepszym dostępnym środkiem do czyszczenia płyt winylowych. Wspierane przez naszą PEŁNĄ 100% GWARANCJĘ ZWROTU PIENIĘDZY BEZ QUIBBLE

Zestaw do czyszczenia płyt winylowych 5 w 1, antystatyczna szczotka do czyszczenia płyt winylowych z włókna węglowego, rysik do obrotu, płyn do czyszczenia dmuchawy powietrza, płyn do czyszczenia,

115,69  disponible
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • Najlepszy zestaw 5 w 1 – zestaw do czyszczenia płyt winylowych kulloomii zawiera szczotkę z włókna węglowego, dmuchawę powietrza, żel do czyszczenia rysika, butelkę roztworu czyszczącego o pojemności 28 ml i ściereczkę do czyszczenia. Jeden zestaw zawiera wszystkie Twoje potrzeby związane z pielęgnacją cennej płyty winylowej. Nie tylko do samodzielnego użytku, ale także idealny prezent dla kolekcjonerów płyt winylowych.
 • Antystatyczna szczotka do czyszczenia płyt – dwurzędowe miękkie włosie z włókna węglowego może sięgać do głębokich rowków, usuwając kurz bez zarysowań. Jest antystatyczna i przewodząca prąd, co może pomóc w usuwaniu szkodliwych cząstek. Używaj go przed i po odtwarzaniu z każdej strony, nie tylko chroń nagrania przed kurzem, ale także przedłuża żywotność rysika.
 • Wielofunkcyjna dmuchawa powietrza: potężny strumień powietrza zdmuchuje kurz, włosy, zanieczyszczenia i zapobiega zarysowaniom. Może być również używany do czyszczenia kącika gramofonu, obiektywu aparatu i innej elektroniki. Odpowiedni rozmiar ułatwia użytkowanie.
 • Żel do czyszczenia rysika – zakurzony rysik może trwale uszkodzić płytę. Dlatego żel do czyszczenia rysika jest niezbędny. Żel przylega do kurzu poprzez delikatne dotknięcie rysika, chroni nasze płyty i jednocześnie zapewnia idealną ucztę słuchową. Żel nadaje się do wielokrotnego użytku.
 • Roztwór do czyszczenia i ściereczka – zawiera bezalkoholowy roztwór czyszczący o pojemności 30 ml w butelce z rozpylaczem i ściereczce. Spryskać tkaninę roztworem i lekko wytrzeć okrężnymi mi wokół winylu. Tkanina jest miękka, niestrzępiąca się, okrągła i większa niż płyty winylowe, co oznacza, że można ją również umieścić pod winylem jako podkładkę ochronną. Jeśli masz jakiś problem z naszym zestawem do czyszczenia płyt, skontaktuj się z nami.

Płyn do czyszczenia płyt, 13 sztuk, zestaw do czyszczenia płyt winylowych, 200 ml, 2 ściereczki z mikrofibry, 10 x chusteczki nawilżane i suche, najlepszy zestaw do kolekcji płyt winylowych dla entuzjastów

67,26  disponible
2 new from 67,26 zł
1 used from 115,37 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 13 kwietnia, 2024 3:51 pm

Características

 • Zaprojektowany dla osób, które kochają swój winyl. Ten kompletny, wysokiej jakości winylowy zestaw do czyszczenia został wykonany z myślą o profesjonalistach i poważnych kolekcjonerach i zawiera wszystkie niezbędne komponenty, których potrzebujesz do regularnego i niezawodnego głębokiego czyszczenia Twojej kolekcji winylowej. Gwarantuje to najlepszą jakość dźwięku i przyjemność z płyt CD i albumów.
 • Zaawansowany płyn czyszczący 200 ml. Poważni kolekcjonerzy wiedzą, że wysokiej jakości płyn do czyszczenia płyt robi różnicę. Ten antystatyczny płyn bez pozostałości jest zatwierdzony przez profesjonalistów, którzy czyszczą i przywracają tysiące płyt, i twierdzą, że jest to najskuteczniejszy środek do usuwania głęboko osadzonego kurzu i brudu.
 • Czyści ponad 250 LPS. Większa niż inne konkurencyjne produkty, ten płyn czyszczący o pojemności 200 ml zapewnia wystarczającą ilość do dokładnego czyszczenia co najmniej 250 LP. Dysza natryskowa zapewnia równomierne rozprowadzanie płynu i minimalizuje ilość odpadów. Dodatkowe chusteczki do czyszczenia na mokro i na sucho oraz dodatkowa ściereczka z mikrofibry 32 cm x 32 cm są również dołączone, aby zapewnić maksymalną jakość dźwięku.
 • Duża niestrzępiąca się ściereczka do czyszczenia z mikrofibry 38 cm x 38 cm. Ten winylowy środek czyszczący do płyt zawiera super miękką, niestrzępiącą się ściereczkę z mikrofibry, która nie wytwarza puchu podczas użytkowania lub wytwarza ładunek statyczny, który przyciąga kurz na powierzchnię płyt. Zaprojektowany, aby zapewnić pełną ochronę albumu podczas nakładania płynu i delikatnie usunąć osadzony brud i kurz z rowków. Ściereczkę z mikrofibry można prać i jest przeznaczona do szerokiego użytkowania.
 • Przechowuj wszystko w jednym miejscu. Nie będziesz chciał ukrywać tego zestawu do czyszczenia winylu po użyciu. Ten mocny i praktyczny pojemnik do przechowywania w kształcie tuby w stylu retro będzie wyglądał szczególnie dobrze obok gramofonu i ulubionych płyt winylowych. Idealnie nadaje się do przechowywania wszystkich narzędzi, których regularnie używasz, pod ręką, dostępnymi i widocznymi.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.