wyswietlacz do roweru stacjonarnego

Rower treningowy – JOROTO rowery stacjonarne do domu, magnetyczny rower treningowy, rowery do wewnątrz, z 4-kierunkową regulowaną kierownicą i wyświetlaczem obr./min – 2023 nowa wersja

1.418,68  disponible
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

 • Nowa wersja 2023 – JOROTO kładzie nacisk na zagwarantowanie wysokiej jakości rozwoju i produkcji produktów, koncentrując się na doświadczeniach użytkownika i zadowoleniu klienta, a w ciągu ostatnich trzech dekad służył ponad 30 milionom rodzin. Rower rowerowy JOROTO X1P został opracowany pod dużą presją rynku, kładąc nacisk na doskonałe funkcje i wysoką jakość dla wszystkich entuzjastów jazdy na rowerze. Dzięki starannemu porównaniu z innymi rowerami stacjonarnymi możesz bez obaw wybrać JOROTO
 • Bardziej płynny i cichy – bezdotykowa odporność na magnes i rower treningowy z napędem pasowym dla domu zapewniają płynniejszą i cichszą jazdę niż rowery z oporami filcowymi i transportem łańcucha. Nie przeszkadza sąsiadom ani śpiącym dzieciom i prawie w 100% bezobsługowy.
 • W PEŁNI REGULOWANY – 4-kierunkowa regulowana antypoślizgowa kierownica i wyściełane siedzisko w 4 kierunkach pasują do prawie wszystkich użytkowników o różnych wysokościach (odpowiedni szew wewnętrzny: maks. 92 cm - 69 cm). Mikroregulowane napięcie magnetyczne zapewnia potrzeby początkujących i profesjonalistów. 4 poziomo ustawiane pod stabilizatorami utrzymują rower treningowy stabilnie na różnych powierzchniach. Idealny do treningu rodzinnego.
 • Bardziej wytrzymałe i stabilne: prawdziwe koło zamachowe 16 kg i nośność 136 kg. Wytrzymała stalowa rama sprawia, że waga netto tego cyklu wewnętrznego osiąga 35 kg, co jest cięższe niż większość produktów w tym samym przedziale cenowym na rynku i zapewnia stabilność podczas jazdy.
 • 【Przemyślany monitor i montaż na tablecie】 – W odróżnieniu od tradycyjnego monitora nasz JOROTO X1P ma powiększony uchwyt na tablet o przekątnej 11,8", może obsługiwać wiele urządzeń, tak małych jak telefony komórkowe, tablety itp., tak duże jak laptop. Monitor LCD śledzi czas, prędkość, obroty, dystans, spalone kalorie, co pozwala na bardziej efektywne monitorowanie postępów i osiąganie celów fitness.

Micyox MX-600 rower treningowy, magnetyczny, składany rower do jazdy na rowerze stacjonarnym z wyświetlaczem LCD i czujnikiem tętna, domowy rower treningowy z taśmami oporowymi, oszczędność miejsca,

1.149,99  disponible
2 new from 1.149,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

 • ❤ Wewnętrzny rower treningowy Micyox ma 16-stopniową konstrukcję oporu magnetycznego, 7-stopniową regulację wysokości siedzenia, szerokie i wygodne siedzisko, doskonałe wykonanie i trwałą ramę, wiele danych sportowych w czasie rzeczywistym, opaski oporowe na ramię, cichą konstrukcję, oszczędność miejsca, jest wyposażony w matę do ćwiczeń. Nasz zespół obsługi klienta jest bardzo profesjonalny i może odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące produktów i sportu w ciągu 8 godzin!
 • Świetny prezent: Rower treningowy Micyox to doskonały wybór dla osób, które tracą na wadze i kształtują się, a także jest świetnym prezentem dla rodziców; Micyox oferuje 12-miesięczną gwarancję dla spokoju ducha, prosimy o kontakt, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
 • 【Oszczędność miejsca】 Ten składany rower stacjonarny jest idealną opcją do domowej siłowni, zwłaszcza jeśli nie masz dużo wolnego miejsca; Składa się do zaledwie 27 cm x 135 cm, gdy jest na biegu jałowym, można go łatwo umieścić w szafie, w rogu; wyposażony w kółka transportowe, które umożliwiają łatwe poruszanie rowerem.
 • 【16-stopniowy opór magnetyczny】Opór magnetyczny pozwala zwiększyć lub zmniejszyć poziom oporu za pomocą mikroregulowanego pokrętła oporu. Możesz wprowadzić niewielkie zmiany w oporze podczas jazdy na magnetycznym rowerze treningowym i wybrać opór, który jest odpowiedni dla Ciebie; Oznacza to, że możesz dostosować intensywność treningu w razie potrzeby.
 • 【Taśmy oporowe na ramię】 Możesz nie tylko uzyskać świetny trening cardio i nóg na rowerze treningowym z taśmami oporowymi, ale także opaski na ramiona, które pozwalają jednocześnie ćwiczyć ramiona; co za wspaniały sprzęt do ćwiczeń, który zapewnia pełne wrażenia treningowe całego ciała.

Dskeuzeew Składany rower treningowy 4 w 1, magnetyczny składany rower rowerowy do użytku wewnątrz z wyświetlaczem LCD i czujnikiem tętna, rower treningowy z taśmami oporowymi, sprzęt do ćwiczeń w

669,60  disponible
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

 • Rower treningowy 4 w 1: Wyprostowana postawa tego roweru zapewnia ćwiczenia o wysokiej intensywności i pomaga spalić więcej kalorii. Pozycja półleżąca przy niewielkim stopniu uderzenia i wygodniejsza jazda. Rower jest również wyposażony w taśmy oporowe na ramiona, które pomagają wzmocnić mięśnie górne i trening całego ciała.
 • 【8-stopniowa regulacja oporu magnetycznego】Rower rowerowy do użytku wewnątrz zapewnia bardziej regulowane opcje wagi. Używamy cichych i płynnych magnetycznych kół zamachowych, aby upewnić się, że podczas ćwiczeń w domu nie ma nietypowego hałasu. 8-stopniowa regulacja oporu magnetycznego spełni Twoje różnorodne potrzeby.
 • Bezpieczny w użyciu: Ten składany rower stacjonarny fitness jest wykonany z grubszej stali wyższej jakości. Wytrzymała stalowa rama w połączeniu z teorią równowagi fizycznej konstrukcji typu X, zapewnia stabilny rower treningowy, wsparcie ograniczone do 150 kg.
 • Składana konstrukcja i łatwa do przenoszenia: Składana konstrukcja pozwala zaoszczędzić 80% miejsca do przechowywania, pasuje do prawie każdej przestrzeni w domu, mieszkaniu lub sali fitness. Jest wyposażony w kółka transportowe, dzięki którym możesz łatwo przenosić ten rower treningowy z pokoju do pokoju w domowej siłowni.
 • Komputer z dużym ekranem i pulsometr - nasz monitor LCD śledzi czas, prędkość, dystans, spalone kalorie i tętno podczas jazdy na rowerze, dzięki czemu dane dotyczące ćwiczeń są jasne na pierwszy rzut oka. Jednocześnie umieść telefon/iPada na uchwycie i jednocześnie oglądaj ulubione programy. Co za zabawa!

MOCOERL Mini rower, mini rower treningowy, maszyna do nóg, cyfrowa pod biurko, rower nożny, pedał, maszyna z wyświetlaczem LCD

900,00  disponible
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

 • Przenośne narzędzie do ćwiczeń: ten mini pedał rowerowy o kompaktowej i lekkiej konstrukcji. Można go również przechowywać w wielu miejscach, takich jak pod biurkiem, dzięki czemu możesz ćwiczyć podczas pracy.
 • Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych: Ten pedał do roweru treningowego ma regulowane paski na pedałach, które pasują do wszystkich rozmiarów stóp, a wygodne pokrętło sterowania napięciem umożliwia szeroki opór pedałów dla programu progresywnych ćwiczeń. Pracownicy biurowi o ograniczonej sprawności ruchowej i osoby, które nie mają dużo czasu na wyjście na siłownię.
 • Wyświetlacz LCD: Te mini pedały do roweru treningowego działają zarówno nogi, jak i ramiona, wyświetlacz LCD wyraźnie wyświetla 4 wartości: czas ćwiczeń, zużycie kalorii, cykle i obroty na minutę (obr./min) i spalone kalorie, a także zawiera funkcję skanowania, która pokazuje wszystkie pomiary w kolejności.
 • Cichy i kompaktowy: Ultracicha praca nie będzie przeszkadzać podczas ćwiczeń, dzięki czemu idealnie nadaje się do fitnessu domowego, użytku biurowego lub codziennego użytku. Aby chronić podłogę, umieść matę pod rowerem treningowym.
 • Rower treningowy do wewnątrz: Ten mini rower treningowy może być używany do ćwiczeń górnej i dolnej części ciała, aby poprawić siłę mięśni, zakres ruchu stawów i koordynację. Możesz go używać na stole jako ćwiczenia ramion lub położyć na podłodze do ćwiczenia nóg. Kiedy chcesz ćwiczyć nogę, pamiętaj, aby nigdy nie stać na niej, ale siedzieć

Gymrex GR-MG122 Koło zamachowe do roweru stacjonarnego, 8 kg, LCD, rower treningowy, rower stacjonarny, rower treningowy, tworzywo sztuczne (ABS/PP), stal, żeliwo, guma)

799,00  disponible
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

 • Regulacja – siodełko i kierownicę można indywidualnie regulować
 • Wytrzymałość – o nośności do 100 kg i masie koła zamachowego 8 kg
 • LCD – z dużym wyświetlaczem z następującymi funkcjami: skanowanie, czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, ODO
 • Mobilny – dzięki niewielkiej wadze i kółkom transportowym
 • Trwałe – z wytrzymałymi materiałami i wysokiej klasy wykonaniem

Mini rower treningowy Rower treningowy na pedały z elektronicznym wyświetlaczem do treningu nóg i ramion Stacjonarny rower treningowy do domu i biura

507,89  disponible
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

Part NumberDiochezxgq4buh7g1731

Rower treningowy dla dzieci Sprzęt do ćwiczeń dla dzieci Fitness, rower do treningu kardio Rower stacjonarny z wyświetlaczem cyfrowym, prezenty urodzinowe dla dzieci Zabawka, niebieski beautiful

4.285,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

 • Regulowane siedzisko: Twoje dziecko może regulować wysokość siedziska roweru treningowego Air Walker zgodnie z jego potrzebami, aby zapewnić zdrowe ćwiczenia i poprawić inteligentny cykl myślenia i uczenia się
 • Mocna stalowa rama: wykonana z wytrzymałej stalowej ramy, maksymalna waga podparcia do 120 kg, zapewnia wysoką stabilność.Po przetestowaniu ten rower treningowy może wytrzymać WIĘCEJ niż 120 KG w krótkim czasie, jednak ze względów bezpieczeństwa zalecamy, aby nie przeciążać go podczas użytkowania.
 • Cyfrowy wyświetlacz LCD: Wbudowany ekran LCD może zapewniać cyfrowe śledzenie w czasie rzeczywistym, umożliwiając rejestrowanie prędkości, czasu, dystansu i spalonych kalorii w dowolnym momencie, a wszystko to pomaga zwiększyć efektywność treningów.
 • Regulowane napięcie: napięcie roweru można dostosować do różnych poziomów ćwiczeń.Różny opór, różna intensywność ćwiczeń, może sprostać większości rowerów treningowych dla małych dzieci
 • Przenośna konstrukcja: kompaktowa, składana konstrukcja, rower treningowy składa się bardzo mały, pozwala wykonywać aerobowe ćwiczenia sercowo-naczyniowe w domu lub biurze, aby zachować formę fizyczną i zyskać wytrzymałość przez cały czas, unikając zajmowania przestrzeni.

Bike Nook - stojak rowerowy, przenośny i stacjonarny stojak zajmujący mało miejsca z regulowaną wysokością, do przechowywania rowerów wewnątrz

269,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

 • Prawdziwa oszczędność miejsca — zwolnij 1 metr powierzchni podłogi w salonie, sypialni lub garażu
 • Bike Nook umożliwia natychmiastowe przechowywanie roweru w pozycji stojącej
 • Ta specjalistyczna, pionowa konstrukcja zapewnia przestrzeń, bezpieczeństwo i stabilność w kilka sekund
 • Szybko i prosto - koniec z podnoszeniem i umieszczaniem ciężkich rowerów na wieszaku
 • Wystarczy wtoczyć tylne koło na rampę, podnieść przednie koło i zablokować je na pionowym wsporniku, a następnie zabezpieczyć przednie koło paskiem, aby zwiększyć stabilność

Składany stacjonarny rower treningowy do ćwiczeń, regulowany rower dynamiczny do aerobiku, 8-biegowa regulacja oporu, wyświetlacz elektroniczny (Green)

2.219,30  disponible
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

 • KONSTRUKCJA MAGNETYCZNIE KONTROLOWANA: Koło zamachowe sterowane magnetycznie, bezpieczna i cicha praca, płynna i wygodna, brak zacięć, 8 poziomów regulowanego oporu magnetycznego, składane i stacjonarne rowery zapewniają więcej opcji regulacji ciężaru, zapewniając, że podczas ćwiczeń nie będzie nienormalnego hałasu dom
 • WSPANIAŁY PREZENT DLA STARSZYCH, RODZICÓW: To bardziej odpowiedni prezent dla zdrowia rodziców, ma więcej regulacji, mniej hałasu, zajmuje mniej miejsca, łatwiejszy sposób instalacji, bardziej przenośne składanie Funkcja przechowywania, bardziej stabilna konstrukcja nośna
 • INTELIGENTNY WYŚWIETLACZ MONITOROWANIA DUŻY EKRAN: Monitor cyfrowy będzie śledzić i rejestrować czas ćwiczeń, prędkość, dystans, kalorie i tętno w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz poznać swoje postępy i dostosować plan ćwiczeń na czas
 • 7-BIĘDNA PODUSZKA PODNOSZĄCA: Szeroka i gruba poduszka w kształcie bioder zapewniająca komfort jazdy, poduszka wykonana jest z wysokiej jakości pianki, wielokrotne efekty odbicia, wygodna i interesująca, może bezpieczniej chronić biodra, odpowiednia dla różnych wysokości, poduszkę można regulować w górę i w dół
 • STAL WYSOKOWĘGLOWA TYPU X: Rama wielorurowa, wykonana z wysokiej jakości stali wysokowęglowej, mocniejsza nośność, mechaniczna zasada stabilności trójkątnej, stabilna nośność 150 kg bez drgań, fizyczna konstrukcja w kształcie litery X, mocna i trwała , Pogrubiona stalowa podstawa, z gumowymi podkładkami pod stopy

Bardzo Cichy Domowy Rower Treningowy, Regulowany Rower Stacjonarny, Rower Z Wyświetlaczem Lcd, Inteligentne Oprogramowanie Do ćwiczeń Z Aplikacją, Maksymalne Obciążenie 150 Kg Bluetooth black

2.650,38  disponible
Amazon.pl
as of 7 listopada, 2023 12:58 pm

Características

 • Wszechstronna konstrukcja: ten rower do jazdy na rowerze stacjonarnym oferuje trzy różne pozycje jazdy i wiele regulowanych funkcji dla rowerzystów o każdym wzroście.
 • Solidna konstrukcja: rower ma solidną konstrukcję ze stali wysokowęglowej ze wzmocnionym dnem i dwiema stalowymi rurami dla dodatkowej stabilności, wytrzymując do 150 kg.
 • Cechy jakościowe: Wyposażony w wyświetlacz LCD i inteligentną aplikację fitness, ten rower oferuje efekty jazdy 3D w czasie rzeczywistym, wideo, muzykę, śledzenie danych i funkcje monitorowania tętna.
 • Wciągające wrażenia z jazdy: dzięki wielu realistycznym symulacjom scenerii ten rower zapewnia użytkownikom wciągającą i zabawną sesję treningową.
 • Konsekwentne osiągi: ten rower szczyci się wysokiej jakości konstrukcją rdzenia, doskonałym kunsztem i pięciogwiazdkowymi osiągami, zapewniając spójne i niezawodne wyniki za każdym razem.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.