wyciskanie pryszczy dr pimple

Zestaw do usuwania wągrów, zestaw do usuwania ekstraktora, profesjonalny przyrząd do wyciskania pryszczy ze stali nierdzewnej, narzędzie do leczenia usuwania niedoskonałości, trądziku, trądziku, pryszczy (4 szt., srebrny)

40,44  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2023 1:11 am

Características

 • ✅ 【Materiał premium】 Korpus ze stali nierdzewnej w 100% z galwanizowaną igłą, ten zestaw do wyciskania pryszczów nie powoduje problemów z wrażliwością, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Możemy ich używać ze 100% zaufaniem.
 • ✅ 【Podwójne zakończenie】 Ten wysokiej jakości środek do usuwania wągrów jest bardzo praktyczny dzięki podwójnej końcówce. Idealnie nadaje się do usuwania pryszczów, trądziku, skaz, zaskórników, zaskórników, zaskórników, zatrzasków na czole, twarzy, boków nosa i innych obszarów skóry.
 • ✅ 【4 w 1 narzędzia】 4 szt. różnych igieł może skutecznie pomóc w obchodzeniu się z zaskórnikami, pryszczami, trądzikiem i różnymi niedoskonałościami w różnych rozmiarach i rodzajach, utrzymuje twarz w czystości i gładkości, bez zaczerwienienia i blizn.
 • ✅ 【Antypoślizgowy uchwyt】 Ten uchwyt do usuwania wągrów ma ergonomiczną konstrukcję antypoślizgową, rombową teksturę, która może pomóc nam lepiej kontrolować nacisk i precyzję, aby uniknąć uszkodzenia skóry.
 • ✅ 【Przenośne pudełko】 To lekkie pudełko utrzymuje narzędzia w czystości i idealnie pasuje do torebki, torby, a nawet do naszej kieszeni, łatwe do przechowywania lub transportu. można go używać wszędzie, zawsze i bardzo wygodnie.

Plaster na trądzik - (Pack of 56) Pimple Spot Treatment Hydrocolloid Bandages Absorbing Zit Cover Dots, Heart And Star Shapes by MEDca

50,49  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2023 1:11 am

Características

 • UNIWERSALNY PLASTER NA TRĄDZIK: Pozbądź się obrzydliwych pryszczy natychmiast dzięki naszym rewolucyjnym hydrokoloidowym plastrom na trądzik. Czy tłuste, suche lub łagodne, ten plaster trądzik jest dobre dla wszystkich rodzajów skóry w każdym wieku.
 • SAFE I SKIN-FRIENDLY: Teraz nie trzeba się martwić o wysypki skórne. W przeciwieństwie do innych zwykłych plastrów na pryszcze, są one całkowicie bezpieczne dla skóry, z zerowym skutkiem ubocznym lub kłopotów skórnych utrzymując trądzik darmo.
 • POCHŁANIA I CHRONI: Nasze nakładki pochłaniające naklejki na trądzik działają jak gąbki i wchłaniają ropę i olej, dokładnie oczyszczając pory. Działają one również jako osłony ochronne przed brudem i zmniejszają chęć wyciskania.
 • 100% NATURALNY: Ten opatrunek na trądzik jest wykonany w 100% z naturalnych i prawdziwych składników. Działają one jako naturalny uzdrowiciel pryszcz. Wszystkie 56 zit eliminując plastry przyjść sterylne i sortowane dla najlepszego wykorzystania.
 • EASY TO USE PATCHES: Nasze szybkie rozwiązanie anti-trouble opieki plasterki trądzik są głęboko łatwe w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zastosować pokrywę kropki do porów trądzikowych i zmienić go codziennie. Można powiedzieć, że plaster działa, gdy jego kolor zmienia się z półprzezroczyste do białego.

JOLIFILE Narzędzie do usuwania zaskórników, 9 elementów, zestaw do usuwania zaskórników, z zakrzywioną pincetą i wypychaczem pryszczy do skóry twarzy

56,99  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2023 1:11 am

Características

 • 7-w-1 przydatne narzędzia do pielęgnacji skóry: 7 różnych rozmiarów igieł, pętelki i pęsety skutecznie pomagają w usuwaniu wszystkich rodzajów niedoskonałości i wyprysków, zaskórników, trądziku, wągrów i pryszczy.
 • Antyalergiczna konstrukcja: Profesjonalna elektrolityczna igła i powłoka antybakteryjna ze stali nierdzewnej nie powodują problemów z wrażliwością, pomagają zminimalizować ryzyko infekcji, nasz zestaw do wyciskania pryszczy może działać na wszystkie rodzaje skóry.
 • Unikalna konstrukcja: Pęseta prosta i zakrzywiona działa lepiej niż pętelki w miejscu, które jest trudno dostępne. Obie pęsety są ostre jak brzytwa, antypoślizgowe uchwyty pomagają lepiej kontrolować nacisk podczas użytkowania, zapewniając, że każdy krok może być wykonany z wyjątkową kontrolą i precyzją w celu uniknięcia uszkodzenia skóry.
 • Bardziej bezpieczne i łatwiejsze: Dermatolodzy udowodnili, że usuwanie pryszczy palcami może powodować więcej problemów z powodu rozprzestrzeniania się bakterii na zainfekowaną skórę. Wszystkie te narzędzia do wągrów są trwałe, ze stali nierdzewnej klasy chirurgicznej, co pomaga zminimalizować ryzyko infekcji bakteryjnej.
 • Opakowanie i ostrożność: Indywidualne opakowanie ze skóry jest bezpieczne i wygodne do przechowywania i transportu.

nousen zestaw narzędzi do usuwania wągrów, 4 sztuki, z tworzywa sztucznego, ze stali nierdzewnej, do usuwania wągrów i zaskórników

19,49  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2023 1:11 am

Características

 • Materiał: wykonany z nierdzewnej stali nierdzewnej, ma długą żywotność
 • Zalety: dzięki naszej wyciskaczce do zaskórników można skutecznie i skutecznie usunąć trądzik, pryszcze i wągry
 • Bezpieczeństwo: zawiera 4 różne narzędzia do usuwania zaskórników, trądziku, pryszczy i trądziku. Utrzymuje nos, twarz jest czysta i gładka bez zaczerwienienia
 • Przenośny: zestaw do usuwania wągrów jest zapakowany w pudełko z tworzywa sztucznego, aby utrzymać go w czystości i uniknąć infekcji
 • Wzornictwo: antypoślizgowa konstrukcja doskonale nadaje się do różnych pozycji trzymania i pomaga mocno trzymać wągrów. Zapewnia lepszą kontrolę podczas użytkowania i zapobiega uszkodzeniom skóry

Trądzik Absorbing Covers - Hydrocolloid Acne Care Bandages (24 Count) Trzy uniwersalne rozmiary łatek, trądzik leczenie plam na twarzy i skóry Pore Patch, że ukrywa, zmniejszenie pryszcze i zaskórniki ...

55,62  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2023 1:11 am

Características

 • COMBO PACK: Ten zestaw zawiera 3 rozmiary 10mm 12mm i 8mm w sumie 24 łatki!
 • UNIWERSALNY PLASTER NA TRĄDZIK: Pozbądź się obrzydliwych pryszczy natychmiast dzięki naszemu rewolucyjnemu plastrowi na trądzik. Czy tłuste, suche lub łagodne, ten plaster trądzik jest dobre dla wszystkich rodzajów skóry w każdym wieku.
 • ABSORBUJE I CHRONI: Nasze nakładki absorbujące na trądzik działają jak gąbki i wchłaniają ropę i olej, dokładnie oczyszczając pory. Działają one również jako osłona przed brudem i zmniejszają chęć wyciskania.
 • BEZPIECZNY I SKIN-FRIENDLY: Teraz nie trzeba się martwić o wysypki skórne. W przeciwieństwie do innych zwykłych plastrów, są one całkowicie bezpieczne dla Twojej skóry, z zerowym efektem ubocznym lub problemami skórnymi.
 • EASY TO USE PATCHES: Nasze szybkie rozwiązanie anti-trouble opieki plasterki trądzik są głęboko łatwe w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zastosować okładkę do porów trądzikowych i zmienić go codziennie. Można powiedzieć, że plaster działa, gdy jego kolor zmienia się z półprzezroczyste do białego.

8 szt. ekstraktor do usuwania trądziku ze stali nierdzewnej narzędzie do usuwania trądziku pielęgnacja skóry twarzy usuwanie zaskórników pryszczy ekstraktor komedonu zestaw igieł do trądziku trądzik pryszczy zabiegi kosmetyczne narzędzia

31,32  disponible
2 new from 31,32 zł
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2023 1:11 am

Características

 • Profesjonalne narzędzie do usuwania zaczerpanej głowy: Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i powłoki antybakteryjnej, zestaw do usuwania pryszczy może działać na wszystkich rodzajach skóry. Antykorozyjne i czyste bez problemów z czułością.
 • Wielofunkcyjny zestaw ekstraktorów do czarnogłowy: niektóre narzędzia o różnych rozmiarach, pętle i pęsety mogą pomóc w łatwym usuwaniu zaskórników, trądziku i różnych przebarwień, utrzymując twarz w czystości i gładkości bez zaczerwienień lub blizn.
 • Ergonomiczne zestawy uchwytu: Antypoślizgowa tekstura uchwytu pomaga lepiej kontrolować nacisk podczas użytkowania, zapewniając wyjątkową kontrolę i precyzję, aby uniknąć uszkodzenia skóry.
 • Idealny do pielęgnacji twarzy - ten zestaw narzędzi do usuwania wągrów jest bezpieczny i czysty, odpowiedni do pielęgnacji twarzy. Możesz ich użyć do usuwania zaskórników, pryszczy, porów i trądziku, dzięki czemu Twoja twarz będzie czysta i zdrowa, sprawi, że będziesz piękniejsza i pewniejsza siebie.
 • INSTRUKCJA PRZED UŻYCIEm: Nie używaj żadnych narzędzi do usuwania zaskórników, dopóki trądzik nie dojrzeje. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby używać każdego narzędzia i sterylizować wszystkie narzędzia przed i po każdym użyciu.

AMZBY Zestaw narzędzi do usuwania wągrów 4 szt. Wyciskarka do usuwania wągrów ze stali nierdzewnej do wyciskania punktów ze stali nierdzewnej

32,20  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2023 1:11 am

Características

 • 【Antyalergiczny zestaw do pielęgnacji skóry】 – Nadal ściskasz wągry palcami? Zestaw do usuwania zaskórników jest czystszym i bardziej higienicznym sposobem niż palce do usuwania zanieczyszczeń, takich jak trądzik, zaskórniki, zaskórniki, zaskórniki i pryszcze, co nie spowoduje poważniejszych problemów skórnych z powodu infekcji bakteryjnych.
 • 【100% stal nierdzewna】– wszystkie narzędzia do usuwania wągrów są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej, nie rdzewieją łatwo, są trwałe i łatwe do czyszczenia. Profesjonalna elektrolityczna igła nie powoduje problemów z czułością, co może działać na wszystkich rodzajach skóry.
 • 【4-w-1 zestaw wielofunkcyjny】 – zestaw punktowy składa się z 4 różnych rozmiarów igieł i pętli, skutecznie pomaga w obsłudze wszystkich rodzajów zaskórników, trądziku, zaskórników, białych głów, pryszczów i plam na podbródku, policzku, czole i nosie.
 • 【Ergonomiczny uchwyt】 – narzędzie do usuwania plam z antypoślizgową rączką pomaga lepiej kontrolować nacisk podczas użytkowania, zapewniając, że każdy krok można wykonać z wyjątkową kontrolą i precyzją w celu uniknięcia uszkodzenia skóry.
 • 【Środki ostrożności】 Zalecamy użycie narzędzia do usuwania punktów po całkowitym dojrzewaniu trądziku i wytrzyj wszystkie narzędzia alkoholem przed i po każdym użyciu, aby zdezynfekować i sterylizować.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.