wyciskanie pryszczy dr pimple

Zestaw do usuwania wągrów, zestaw do usuwania ekstraktora, profesjonalny przyrząd do wyciskania pryszczy ze stali nierdzewnej, narzędzie do leczenia usuwania niedoskonałości, trądziku, trądziku, pryszczy (4 szt., srebrny)

40,44  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • ✅ 【Materiał premium】 Korpus ze stali nierdzewnej w 100% z galwanizowaną igłą, ten zestaw do wyciskania pryszczów nie powoduje problemów z wrażliwością, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Możemy ich używać ze 100% zaufaniem.
 • ✅ 【Podwójne zakończenie】 Ten wysokiej jakości środek do usuwania wągrów jest bardzo praktyczny dzięki podwójnej końcówce. Idealnie nadaje się do usuwania pryszczów, trądziku, skaz, zaskórników, zaskórników, zaskórników, zatrzasków na czole, twarzy, boków nosa i innych obszarów skóry.
 • ✅ 【4 w 1 narzędzia】 4 szt. różnych igieł może skutecznie pomóc w obchodzeniu się z zaskórnikami, pryszczami, trądzikiem i różnymi niedoskonałościami w różnych rozmiarach i rodzajach, utrzymuje twarz w czystości i gładkości, bez zaczerwienienia i blizn.
 • ✅ 【Antypoślizgowy uchwyt】 Ten uchwyt do usuwania wągrów ma ergonomiczną konstrukcję antypoślizgową, rombową teksturę, która może pomóc nam lepiej kontrolować nacisk i precyzję, aby uniknąć uszkodzenia skóry.
 • ✅ 【Przenośne pudełko】 To lekkie pudełko utrzymuje narzędzia w czystości i idealnie pasuje do torebki, torby, a nawet do naszej kieszeni, łatwe do przechowywania lub transportu. można go używać wszędzie, zawsze i bardzo wygodnie.

Boxoyx Zestaw narzędzi do wyciskania pryszczy - 6 szt. zestaw narzędzi do usuwania zaskórników, ekstraktorów komedonu z metalową obudową do szybkiego i łatwego usuwania pryszczy, wągrów, usuwania zitu, czoła, twarzy i nosa (czarny)

160,36  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • ✔ Zestaw narzędzi do usuwania wągrów, trądziku, różne, skazy i pryszczy na podbródku, policzku, czole i nosie. To narzędzie do robienia zit utrzymuje twarz w czystości i gładkości w domu w znacznie tańszej cenie niż salon piękności.
 • ✔ Ekstraktor ze stali nierdzewnej 420: wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 420 i przyjazna dla środowiska powłoka, bezpieczna i niezawodna, bez rdzy, nie powoduje problemów z wrażliwością i minimalizuje ryzyko infekcji. Nasz zestaw do wyciskania pryszczów nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.
 • ✔ Antypoślizgowa konstrukcja uchwytu: Ten ekstraktor do wągrów wykorzystuje antypoślizgową konstrukcję uchwytu, rombowa tekstura pomaga lepiej kontrolować nacisk podczas użytkowania, zapewniając przy tym wyjątkową kontrolę i precyzję, aby uniknąć uszkodzenia skóry.
 • ✔ UWAGA: Prawidłowe użytkowanie ułatwia przygotowanie rzeczy, nie zaleca się stosowania preparatu do usuwania wągrów przed dojrzewaniem trądziku. Przed i po każdym użyciu przetrzeć wszystkie narzędzia alkoholem i postępuj zgodnie z instrukcjami.
 • ✔ Jedyne w swoim rodzaju opakowanie: Zestaw narzędzi do wyciskania pryszcza kompaktowy rozmiar, lekki z pojemnikiem do przechowywania ze stali nierdzewnej, aby zapewnić bezpieczeństwo i czystość narzędzi, zarządzanie brzydkimi pęknięciami. Nadaje się do codziennego sklepu lub noszenia na zewnątrz. (Wystarczy kliknąć "DODAJ DO KOSZA TERAZ!)

Boxoyx Zestaw narzędzi do wyciskania pryszczy - 6 szt. zestaw narzędzi do usuwania zaskórników, ekstraktorów komedonu z metalową obudową do szybkiego i łatwego usuwania pryszczy, wągrów, usuwania zitu, czoła, twarzy i nosa (srebrny)

171,72  disponible
2 new from 171,72 zł
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • ✅ Zestaw narzędzi do usuwania pryszczów 6 w 1 różnych narzędzi do usuwania wągrów, trądziku, różnych skaz, śladów i pryszczów na podbródku, policzku, czole i nosie. To narzędzie do robienia zit utrzymuje twarz w czystości i gładkości w domu w znacznie tańszej cenie niż salon piękności.
 • ✅ Ekstraktor do pryszczów ze stali nierdzewnej 420: wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 420 i przyjazna dla środowiska powłoka, bezpieczna i niezawodna, bez rdzy, nie powoduje problemów z wrażliwością i minimalizuje ryzyko infekcji. Nasz zestaw do wyciskania pryszczów nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.
 • ✅ Antypoślizgowa konstrukcja uchwytu: Ten ekstraktor do wągrów wykorzystuje antypoślizgową konstrukcję uchwytu, rombowa tekstura pomaga lepiej kontrolować nacisk podczas użytkowania, zapewniając przy tym nadzwyczajną kontrolę i precyzję, aby uniknąć uszkodzenia skóry.
 • ✅ Środki ostrożności: właściwe użytkowanie ułatwia przygotowanie rzeczy, nie zaleca się stosowania preparatu do usuwania wągrów przed dojrzewaniem trądziku. Przed i po każdym użyciu wytrzeć wszystkie narzędzia alkoholem i postępuj zgodnie z instrukcjami.
 • ✅ Jedyne w swoim rodzaju opakowanie: Zestaw narzędzi do wyciskania pryszczy, kompaktowy rozmiar, lekki z pojemnikiem do przechowywania ze stali nierdzewnej, aby zachować bezpieczeństwo i czystość narzędzi, zarządzaj brzydkimi pęknięciami. Nadaje się do codziennego sklepu lub noszenia na zewnątrz. (Wystarczy kliknąć "DODAJ DO KOSZA TERAZ!)

Kresecioo 9 szt. narzędzi do usuwania zaskórników, zestaw narzędzi do wyciskania pryszczy, narzędzia do wyciskania trądziku, profesjonalny zestaw do usuwania twarzy nosa, niedoskonałości, narzędzia do usuwania zaskórników, z przenośną skórzaną torbą (różowy)

215,58  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • 【9 sztuk wielofunkcyjnych narzędzi do pielęgnacji skóry】 Narzędzie do usuwania zaskórników Kresecioo jest bardziej higieniczne niż palce, aby łatwo usunąć wągry i różne niedoskonałości, co zapobiega infekcjom. Jest specjalnie do salonów kosmetycznych i użytku osobistego.
 • 【Różne wzory antypoślizgowe】Nasze narzędzia do usuwania wągrów i wągrów z antypoślizgowym uchwytem, takie jak spiralne antypoślizgowe antypoślizgowe, antypoślizgowe płaskie, trójwymiarowe antypoślizgowe, ergonomiczne. Łatwo kontrolujesz je w użyciu i unikniesz uszkodzenia skóry.
 • 【Antyalergiczny metal 410】 100% stal nierdzewna 410 zestaw do wyciskania trądziku ze stali nierdzewnej z profesjonalnymi głowicami do usuwania i trójwarstwowymi korpusami z powłoką natryskową nie powoduje problemów z czułością, co sprawia, że nasze narzędzia do wyprysk mogą działać na wszystkich rodzajach skóry.
 • 【Przenośny i idealny prezent】Nasz zestaw narzędzi do usuwania wągrów jest dostarczany z przenośną skórzaną torebką, zapewnia bezpieczeństwo i czystość, wygodne pakowanie do transportu lub przechowywania. Będzie to również przemyślany prezent dla mamy, córki, ukochanej osoby i przyjaciela.
 • 【Gwarancja i obsługa Kresecioo】 Wszystkie narzędzia należy przetrzeć alkoholem przed i po każdym użyciu na skórze. Nie należy używać żadnych narzędzi do ekstrakcji przed dojrzewaniem trądziku; zachować ostrożność podczas użytkowania; proszę zapoznać się z dostarczoną przez nas instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). Co więcej, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Nousen narzędzie do usuwania wągrów, 4 sztuki w pudełku z tworzywa sztucznego, stal nierdzewna, do usuwania wągrów i zaskórników

13,99  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • Materiał: wykonany ze stali nierdzewnej, ma długą żywotność
 • Zalety: dzięki naszym wyciskaczom do zaskórników możesz skutecznie i skutecznie usunąć trądzik, pryszcze i zaskórniki
 • Bezpieczny: zawiera 4 różne narzędzia do usuwania zaskórników, trądziku, pryszczy i odłamków trądziku. Utrzymuje nos, twarz jest czysta i gładka bez zaczerwienienia
 • Przenośny: zestaw do usuwania wągrów jest zapakowany w pudełko z tworzywa sztucznego, aby utrzymać go w czystości i uniknąć infekcji
 • Wzornictwo: antypoślizgowa konstrukcja doskonale nadaje się do różnych pozycji trzymania i pomaga mocno utrzymać Schwarzkopf Zapewnia lepszą kontrolę podczas użytkowania i pozwala uniknąć uszkodzenia skóry

Narzędzie do usuwania zaskórników, 7 elementów, zestaw do usuwania zaskórników, z zakrzywioną pincetą i wypychaczem pryszczy do skóry twarzy

81,45  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • 7-w-1 przydatne narzędzia do pielęgnacji skóry: 7 różnych rozmiarów igieł, pętelki i pęsety skutecznie pomagają w usuwaniu wszystkich rodzajów niedoskonałości i wyprysków, zaskórników, trądziku, wągrów i pryszczy.
 • Antyalergiczna konstrukcja: Profesjonalna elektrolityczna igła i powłoka antybakteryjna ze stali nierdzewnej nie powodują problemów z wrażliwością, pomagają zminimalizować ryzyko infekcji, nasz zestaw do wyciskania pryszczy może działać na wszystkie rodzaje skóry.
 • Unikalna konstrukcja: Pęseta prosta i zakrzywiona działa lepiej niż pętelki w miejscu, które jest trudno dostępne. Obie pęsety są ostre jak brzytwa, antypoślizgowe uchwyty pomagają lepiej kontrolować nacisk podczas użytkowania, zapewniając, że każdy krok może być wykonany z wyjątkową kontrolą i precyzją w celu uniknięcia uszkodzenia skóry.
 • Bardziej bezpieczne i łatwiejsze: Dermatolodzy udowodnili, że usuwanie pryszczy palcami może powodować więcej problemów z powodu rozprzestrzeniania się bakterii na zainfekowaną skórę. Wszystkie te narzędzia do wągrów są trwałe, ze stali nierdzewnej klasy chirurgicznej, co pomaga zminimalizować ryzyko infekcji bakteryjnej.
 • Opakowanie i ostrożność: Indywidualne opakowanie ze skóry jest bezpieczne i wygodne do przechowywania i transportu.

Narzędzie do usuwania zaskórników pryszczy narzędzie do usuwania zaskórników najlepszy zestaw do usuwania trądziku - leczenie niedoskonałości, wyciskanie białych głów, usuwanie zit dla skóry twarzy bez ryzyka, galwanizowane najlepszy sprzedawca 4 szt. z etui.

358,64  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • ✅ Użyteczny zestaw do pielęgnacji skóry: czystszy i bardziej higieniczny sposób niż palce do usuwania zanieczyszczeń, takich jak trądzik, zaskórniki, zaskórniki, zaskórniki i pryszcze.
 • ✅ Zestaw 4 sztuk z pokrowcem do przechowywania – 8 różnych główek skutecznie pomaga w obchodzeniu się z pryszczami i trądzikiem o różnych rozmiarach i rodzajach.
 • ✅ Ergonomicznie ukształtowana stal nierdzewna: narzędzia są wykonane ze stali nierdzewnej i mają antypoślizgowy uchwyt.
 • ✅ Proszę poświęcić czas i zachować ostrożność podczas używania tego zestawu narzędzi. Ma ostre krawędzie punktowane.
 • ✅ Środki ostrożności: właściwe stosowanie ułatwia przygotowanie rzeczy, nie zalecamy stosowania środka do usuwania wągrów przed dojrzewaniem trądziku, a wszystkie narzędzia należy wytrzeć alkoholem przed i po każdym użyciu. Prosimy postępować zgodnie z instrukcjami.

Plaster na trądzik - opakowanie 112 sztuk, opatrunki hydrokoloidowe na pryszcze, pochłaniające krople, w kształcie serca i gwiazdy MEDca

37,22  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • UNIWERSALNY PLASTER NA TRĄDZIK: Pozbądź się obrzydliwych pryszczy natychmiast dzięki naszym rewolucyjnym hydrokoloidowym plastrom na trądzik. Czy tłuste, suche lub łagodne, ten plaster trądzik jest dobre dla wszystkich rodzajów skóry w każdym wieku
 • SAFE I SKIN-FRIENDLY: Teraz nie trzeba się martwić o wysypki skórne. W przeciwieństwie do innych zwykłych plastrów na pryszcze, są one całkowicie bezpieczne dla skóry, z zerowym skutkiem ubocznym lub kłopotów skórnych utrzymując trądzik darmo
 • POCHŁANIA I CHRONI: Nasze nakładki pochłaniające naklejki na trądzik działają jak gąbki i wchłaniają ropę i olej, dokładnie oczyszczając pory. Działają one również jako osłony ochronne przed brudem i zmniejszyć chęć do wyciskania
 • 100% NATURALNY: Ten opatrunek na trądzik jest wykonany w 100% z naturalnych i prawdziwych składników. Działają one jako naturalny uzdrowiciel pryszcz. Wszystkie 112 zit eliminując plastry przyjść sterylne i sortowane dla najlepszego wykorzystania
 • EASY TO USE PATCHES: Nasze szybkie rozwiązanie anti-trouble opieki plasterki trądzik są głęboko łatwe w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zastosować pokrywę kropki do porów trądzikowych i zmienić go codziennie. Można powiedzieć, że plaster działa, gdy jego kolor zmienia się z półprzezroczyste do białego

TOITOYS DEUTSCH 35534A alarm pryszczy

21,93  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • Ekliger gnieciona zabawa.
 • Twarz jest wypełniona pastą i następnie wycisnąć.
 • Zabawna gra do wyciskania pryszczy

Trądzik Absorbing Covers - Hydrocolloid Acne Care Bandages (24 Count) Trzy uniwersalne rozmiary łatek, trądzik leczenie plam na twarzy i skóry Pore Patch, że ukrywa, zmniejszenie pryszcze i zaskórniki ...

55,62  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2022 8:16 pm

Características

 • COMBO PACK: Ten zestaw zawiera 3 rozmiary 10mm 12mm i 8mm w sumie 24 łatki!
 • UNIWERSALNY PLASTER NA TRĄDZIK: Pozbądź się obrzydliwych pryszczy natychmiast dzięki naszemu rewolucyjnemu plastrowi na trądzik. Czy tłuste, suche lub łagodne, ten plaster trądzik jest dobre dla wszystkich rodzajów skóry w każdym wieku.
 • ABSORBUJE I CHRONI: Nasze nakładki absorbujące na trądzik działają jak gąbki i wchłaniają ropę i olej, dokładnie oczyszczając pory. Działają one również jako osłona przed brudem i zmniejszają chęć wyciskania.
 • BEZPIECZNY I SKIN-FRIENDLY: Teraz nie trzeba się martwić o wysypki skórne. W przeciwieństwie do innych zwykłych plastrów, są one całkowicie bezpieczne dla Twojej skóry, z zerowym efektem ubocznym lub problemami skórnymi.
 • EASY TO USE PATCHES: Nasze szybkie rozwiązanie anti-trouble opieki plasterki trądzik są głęboko łatwe w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zastosować okładkę do porów trądzikowych i zmienić go codziennie. Można powiedzieć, że plaster działa, gdy jego kolor zmienia się z półprzezroczyste do białego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.