wentylacja okapu przez sciane

Kratka Ochronna 120mm Kratka Wentylacyjna Ze Stali Nierdzewnej Listwy Chroniące Przed Warunkami Atmosferycznymi Okrągła Siatka Przeciw Owadom Kratka Powietrza Wywiewanego Kratka Powietrza Wywiewanego Nawiew Powietrza Wentylacja Garaż Kuchnia Łazienka Ściana Okap Powietrza

59,99  disponible
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

Part NumberFBA-LQ-FM-120mm
Model120mm
Size120mm

Kratka Ochronna 100mm Kratka Wentylacyjna Ze Stali Nierdzewnej Listwy Chroniące Przed Warunkami Atmosferycznymi Okrągła Siatka Przeciw Owadom Kratka Powietrza Wywiewanego Kratka Nawiewu Powietrza Wywiewanego Wentylacja Garaż Kuchnia Łazienka Ściana Okap Powietrza

49,99  disponible
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

Part NumberFBA-LQ-FM-100mm
ModelFBA-LQ-FM-100mm
Size100mm

Okrągły regulowany otwór wentylacyjny, wyciąg lub wydech - stal nierdzewna 304 do kanału VMC, okapu i wyciągu, do sufitu lub ściany - 100 mm Ø 100 mm DN100 mm

57,60  disponible
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

 • Okrągły otwór wentylacyjny ze stali lakierowanej na biało, odporny na rdzę i korozję do systemu wentylacji VMC
 • Doskonała integracja ścian i sufitów może być używana z kanałami spustowymi lub rurami suszarkowymi, Urządzenia klimatyzacyjne, Wentylatory łazienkowe i wyciągi
 • Ten otwór wentylacyjny idealnie nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych, łazienek, kuchni itp
 • Modny design i doskonała jakość
 • Kompatybilny z kanałami wentylacyjnymi i kanałami o nominalnej szerokości DN100 100mm

Suszarka wentylacyjna Pokrywa wentylacyjna Suszarka metalowa okap wentylacyjny ściana zewnętrzna osłona kraty wentylacji powietrza ze stali

51,10  disponible
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

 • 【Trwały materiał ze stali nierdzewnej】 Trwały materiał ze stali nierdzewnej na ścianie zewnętrznej. Okap wentylacyjny ściany zewnętrznej wykonany jest ze stali nierdzewnej 304, trwały, antykorozyjny i odporny na korozję.
 • 【Automatyczne otwieranie i zamykanie przez dmuchanie】 Kratka kanału wentylacyjnego może łatwo otworzyć płetwy, gdy ciśnienie jest stosowane od wewnątrz. Podczas gdy zamknie rolety, gdy suszarka przestanie przepychać gorące powietrze przez otwory wentylacyjne. Pomaga zapobiegać przedostawaniu się strumienia powietrza przez otwory wentylacyjne w chłodne dni.
 • 【Odporny na warunki atmosferyczne i szkodniki】 Kratki wentylacyjne są specjalnie zaprojektowane, aby zapobiec przedostawaniu się wody do domu, a dzięki kratce ze stali nierdzewnej chronią Cię przed irytującymi gryzoniami, takimi jak myszy, szczury, ptaki i wiewiórki.
 • 【Łatwa instalacja】 Wkładając rurkę do osłony kratki wentylacyjnej, wystarczy zamontować ją na ścianie za pomocą śrub lub silikonowej uszczelki.
 • 【Wiele zastosowań】Zewnętrzna osłona wentylacyjna jest idealna do rur wentylacyjnych/węży wentylacyjnych, otworów wentylacyjnych i wyciągów łazienkowych, klimatyzatorów, wentylatorów i kratek wentylacyjnych kuchennych, wszystkich domowych otworów wentylacyjnych, systemów wentylacji i wymiany ciepła, suszarek gazowych i elektrycznych, wentylatorów kuchennych. , a także szeroki zakres zastosowań przemysłowych.

Hyuduo 100Mm Zewnętrzna ściana Wentylacja okap ze stali nierdzewnej Kwadratowy wentylator kratka pokrywa ściany kanał wentylacyjny kratka wentylator wylot

69,27  disponible
2 new from 69,27 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

 • Kratka kanału wentylacyjnego wykonana jest ze stali nierdzewnej 304, trwała, odporna na rdzę i korozję.
 • Zewnętrzna kratka jest wyposażona w szczególnie łatwe do przenoszenia listwy dla niskich przepływów. Listwy zapobiegają przedostawaniu się zimnego powietrza.
 • Kwadratowy otwór wentylacyjny ze stali nierdzewnej z klapkami zapobiegającymi przeciąganiu, mocowaniami śrubowymi, klipsami mocującymi i uszczelkami.
 • Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysokiej jakości i praktyczne usługi, prosimy o skontaktowanie się z nami, jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym produktem, a my udzielimy Ci zadowalającej odpowiedzi.
 • Idealny do stosowania w suszarkach, rurach i rurach wentylacyjnych, otworach wentylacyjnych i wyciągach łazienkowych, klimatyzacjach, wentylatorach i otworach wentylacyjnych, suszarkach elektrycznych i wyciągach do okapów.

Zestaw do Wentylacji Przez ścianę Przepust Wentylacyjny Otwór Wentylacyjny z siatką siatkową Nasadka Otworu Wentylacyjnego w ścianie Wylot Powietrza do Wentylacji Domu Okap (75mm (perforowane 95))

88,97  disponible
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

 • Dodatek świeżego powietrza: nasza nasadka wyciągu jest idealna do odpowietrzania suszarki i wentylatora wanny, może być również używana z wentylatorem kanałowym do dostarczania świeżego powietrza do pokoju.
 • Niezawodna wydajność: ta osłona wyciągu wykonana jest z wytrzymałego materiału ze stali nierdzewnej, który jest bardzo solidny, odporny na ciepło i trwały.
 • Wygodna instalacja: nasz kanał wentylacyjny przez ścianę można zainstalować w pomieszczeniu, co jest bezpieczne i wygodne w obsłudze i nie jest wymagane żadne działanie na dużych wysokościach.
 • Żaluzje wewnątrz maski: Żaluzje służą jako dodatkowe zabezpieczenie zapobiegające przedostawaniu się wody deszczowej z powodu ulewnego deszczu.
 • Konstrukcja filtra: rura wydechowa jest wyposażona w filtr siatkowy, który zapobiega przedostawaniu się owadów, ptaków lub gryzoni do domu.

Okap Wentylacyjny Okrągła Zewnętrzna Kratka Wentylacyjna Do Ściany Ze Stali Nierdzewnej Pokrywa Wylotu Dymu, Ochrona Odwodnienia, Łatwy W Użyciu Do Podłączania Kanałów Lub Węży

115,75  disponible
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

 • ★ W środkowej części ekranu okapu wentylacyjnego znajduje się filtr siatkowy, który może chronić dom przed wejściem różnych przedmiotów. Kapelusz projektowy, aby zapobiec przedostawaniu się wiatru i deszczu do domu
 • ★ Kratka wydechowa wykonana jest ze stali nierdzewnej 304, jej twardość i odporność na rdzę są lepsze niż ze stali nierdzewnej 201. Nadaje się do rur okrągłych/rur/gniazd ściennych itp.
 • ★ Wbudowana kratka żaluzji 45 ° w wylocie powietrza, konstrukcja odporna na deszcz, zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń, unikaj wiatru i zapewnia lepsze życie. Wymień stare lub zardzewiałe korki spustowe w swoim domu
 • ★ Okrągła osłona wentylacyjna z siatki pasuje do wszystkich kanałów wentylacyjnych suszarek, otworów wentylacyjnych w łazience i okapów wyciągowych, klimatyzatorów, wentylatorów i kratek wentylacyjnych kuchennych, wszystkich ściennych kratek wentylacyjnych, systemów wentylacji i wymiany ciepła, suszarek, pralni gazowej i elektrycznej, okapów wyciągowych i różnych zastosowań przemysłowych.
 • ★ Korek wentylacyjny ze stali nierdzewnej 304 niezbędny do wentylacji mieszkalnej, zewnętrznych płytek ściennych, marmuru, cementu, przeszklonych ścian zewnętrznych, każdy pokój potrzebuje oddychającego powietrza

adcs Wiatroszczelna czapka ze stali nierdzewnej zewnętrzna ściana wentylacja i osłona przeciwdeszczowa okap kuchenny zawór odcinający wylot wylotu toalety wylotowej średnica 100 mm/150 mm/190 m

 out of stock
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

 • * Wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej 304, nasze oddychające pokrowce na produkty nie odkształcają się łatwo i mają doskonałe właściwości nierdzewne. Spokojnie wiedząc, że masz trwały i niezawodny produkt.
 • * Wiatroszczelne i przeciwdeszczowe żaluzje 45° mogą skutecznie zapobiegać wylewaniu się wiatru i deszczu oraz przedostawaniu się liści. Wbudowana pogrubiona siatka, bardzo mocna.
 • * Zaprojektowane z żaluzjami osłony kratki, nasze otwory wentylacyjne są specjalnie zaprojektowane tak, aby były odporne na wiatr i deszcz. Boczna wentylacja chroni system wentylacji przed czynnikami atmosferycznymi, zapewniając optymalną wydajność.
 • * Wbudowana instalacja, stała klamra nie odpadnie. Montaż zewnętrznej osłony ściennej zajmuje tylko kilka sekund. Podczas instalacji należy dostosować szczelność wewnętrznej średnicy rurki wzoru, aby nie spadła. Należy pamiętać, że klips jest ostry i nie można go bezpośrednio regulować ręcznie.
 • * Ta osłona wentylacyjna jest nie tylko idealna do systemów wentylacyjnych, ale także idealna do suszarek gazowych i elektrycznych, okapów i wielu zastosowań przemysłowych. Ciesz się wydajnym przepływem powietrza i wentylacją w różnych środowiskach.

Duchunsheng Kratka wentylacyjna ze stali nierdzewnej, okrągła, osłona wentylacji, kratka chroniąca przed warunkami atmosferycznymi, system wentylacji ściennej, okap powietrza, kulisty kształt, osłona

83,02  disponible
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

 • Kratka wydechowa ze stali nierdzewnej 304 z delikatną tkaniną ze stali nierdzewnej, odporna na deszcz konstrukcja, aby zapobiec przedostawaniu się wiatru i brudu
 • ▶ Okrągłe kratki wentylacyjne można łatwo i bezpiecznie zamontować na ścianach, sufitach lub innych powierzchniach. Trójkątna klamra jest regulowana i bezpieczna. Dostarczany ze śrubami i rękawicami ułatwiającymi instalację.
 • ▶ Osłona wentylacyjna ze stali nierdzewnej 304 do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych, okrągłe tylne przyłącze do podłączenia kanałów lub węży. / Wyjście
 • ▶ Półowinięte rondo chroni przed wiatrem i deszczem na zewnątrz, a kratka lamelowa 45° wewnątrz zapobiega przedostawaniu się wiatru, deszczu i śniegu do otworów wentylacyjnych suszarki na zewnątrz
 • ▶ Nadaje się do węży wentylacyjnych/suszarek bębnowych, okapów kuchennych i otworów wentylacyjnych do łazienek, klimatyzatorów i ogrzewaczy, wentylatorów kuchennych, otworów wentylacyjnych ściennych i sufitowych do prywatnych gospodarstw domowych, systemów wymiany ciepła i wentylacji, pieców gazowych i elektrycznych, suszarek, okapów kuchennych i przemysłowych okapów kuchennych itp.

MKK Kratka wentylacyjna ze stali nierdzewnej, ochrona przed warunkami atmosferycznymi, lamele 250 x 250 mm, wentylacja, garaż, kuchnia, łazienka, ścianę, okap DIN 1.403 INOX 1810 z siatką przeciw owadom i materiałem montażowym

128,17  disponible
2 new from 128,17 zł
Amazon.pl
as of 12 czerwca, 2024 6:29 am

Características

 • Kratka wentylacyjna ze stali nierdzewnej, kratka chroniąca przed warunkami atmosferycznymi, lamele, doprowadzanie powietrza, pokrywa z siatką przeciw owadom i materiałem montażowym
 • Rozmiary: 150 x 150 mm - 200 x 200 mm - 250 x 250 mm
 • Odporna na warunki atmosferyczne i starzenie – stal szlachetna DIN 1.4301 (Inox 1810)
 • łazienka, kuchnia, szpitale, instalacje sanitarne, samochody, budownictwo, chemia i przemysł spożywczy.
 • Zakres dostawy: Kratka wentylacyjna / 250 x 250 mm stal szlachetna
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.