wanna przenosna dla doroslych

HWGING Przenośna wanna, składana wanna, dla dorosłych, przenośna wanna studencka, rodzinna, przenośna wanna spa pod prysznic, do gorącej kąpieli lodowej

350,73  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • ✔ Wanna wykonana jest z grubego tworzywa sztucznego, miękka, składana, trwała i izolowana. Podwójnie składana wanna jest duża i większa niż tradycyjna okrągła wanna. Jest to wanna, która jest wygodniejsza do kąpieli i może być kąpana z rodziną. Dzieci mogą korzystać z produktu przez osoby dorosłe.
 • ✔ Łatwa instalacja, łatwe przechowywanie, łatwe spuszczanie wody po kąpieli. Nie trzeba nadmuchiwać wanej wanny i jest przenośna w instalacji. Po dostarczeniu towaru zainstalowano 6 uchwytów, wystarczy tylko zainstalować uformowane uchwyty.
 • ✔ Łatwe przechowywanie i zastosowanie: Ta przenośna, składana wanna może być używana wewnątrz i na zewnątrz. Kąpiel pomaga usunąć toksyny z ciała i poprawić ogólny stan zdrowia. Poszewka i poduszka wypełniona wodą sprawiają, że spa i kąpiel są przyjemniejsze
 • ✔ Przenośna wanna: w porównaniu do tradycyjnych składanych wanien nasza przenośna wanna może lepiej utrzymać temperaturę wody i utrzymać ciepło do 120 minut. EPE ma odporność na wilgoć, izolację akustyczną, ochronę cieplną i lepszą elastyczność. Równomierna siła ciężkości, mocna i praktyczna, nie wymaga nadmuchiwania, miękki materiał zapewnia lepsze wrażenia
 • ✔ Bardzo łatwe w obsłudze: niedrogie wanny nadają się na wszystkie pory roku, gorące kąpiele zimą i chłodne kąpiele latem. Podwójnie składana wanna jest większa niż tradycyjna okrągła wanna. Jest to wanna, która lepiej nadaje się do kąpieli i możesz wziąć kąpiel z rodziną

Składana Wanna, Przenośne Wanny do Kąpieli Dla Dorosłych, 113x68x56cm Wanna do Kabiny Prysznicowej Łazienka SPA, Zewnętrzna Wanna do Kąpieli dla Wygodnej Gorącej Kąpieli Kąpiel Lodowa

573,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • Efektywne utrzymywanie temperatury -- nasza przenośna wanna wykonana jest z wysokiej jakości wodoodpornego trójwarstwowego, pogrubionego materiału Oxford, który może utrzymywać wodę w cieple przez ponad 60 minut. Idealna do wygodnej i rekreacyjnej kąpieli SPA w domu.
 • Duża przestrzeń do kąpieli -- jest to wanna do kąpieli dla dorosłych o ulepszonym dużym rozmiarze 113x68x56cm. Możesz siedzieć ze skrzyżowanymi nogami lub po prostu zginać kolana na bok, a nawet wyprostować nogi, ciesząc się wygodnym czasem kąpieli. Również wystarczająco duży, aby 2 osoby dorosłe lub 3 osoby (1 osoba dorosła i 2 dzieci) do kąpieli w tym samym czasie.
 • Podwójne odpływy -- W tej składanej wannie znajdują się 2 odpływy, jeden to gumowy korek na dole, a drugi to elastyczny wąż spustowy, które umożliwiają szybsze i łatwiejsze odpływanie. Poza tym, dzięki odważnemu i grubemu wspornikowi, ta wanna jest bardziej stabilna i trwała niż zwykłe plastikowe wsporniki.
 • Łatwy w użyciu i przechowywaniu -- możesz łatwo złożyć tę przenośną wannę w 3 minuty i złożyć ją w 3 prostych krokach. Po złożeniu jest wygodny do przechowywania na małej przestrzeni. Przenośny i składany, co ułatwia transport i nadaje się do wygodnej kąpieli na kempingu lub w podróży.
 • Idealne prezenty -- nasza wanna jest wyposażona w wygodną poduszkę kąpielową i ładny wzór w postaci błękitnego nieba. Może być również używana wewnątrz i na zewnątrz. Jest to więc idealny prezent dla rodziny i przyjaciół, którzy uwielbiają kąpać się w kabinie prysznicowej w w domu, a nawet na podwórku. Ciesz się kąpielą!

Przenośna wanna, składana wanna, beczka do kąpieli z tworzywa sztucznego, basen SPA, basen do kąpieli, bardzo duża przenośna wanna dla dorosłych, dzieci, 120 cm

369,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • Bardzo duża: Rozmiar: około 120 x 55 x 50 cm Podwójna składana wanna ma duży rozmiar, jest większa niż tradycyjna okrągła wanna. Wanna jest wygodniejsza do kąpieli, cała rodzina może się w niej kąpać.
 • Idealny design: Wanna nie wymaga pompowania i jest bardziej przenośna w montażu. Zamontowano 8 wsporników, wystarczy zamontować uformowane uchwyty.
 • Oszczędność miejsca: Składana wanna, przechowywanie jest wygodniejsze, produkt ma tylko 3,5 kg, łatwy do przenoszenia, może być używany w różnych miejscach, na przykład w plenerze.
 • Unikalny projekt strukturalny: Konstrukcja zaciskania, rura wodna nie jest wystawiona na zewnątrz, piękniejsza i bardziej stabilna.
 • Wanna SPA: Zwiększ pokrywę wanny, wzmocnij konserwację ciepła, oszczędzaj parę wodną, może osiągnąć lepszy efekt kąpieli fumigacji, bardziej odpowiedni do wanny kosmetycznej SPA.

CRS Składana wanna 118 x 61 x 58 cm dla dzieci i dorosłych, z poduszką, idealna do małej łazienki, składana, przenośna, składana wanna do postawienia

769,41  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • Zabawa w kąpieli: na balkonie, w ogrodzie lub w łazience. Wolnostojąca składana wanna przekonuje. Dołączona poduszka zwiększa komfort.
 • Wanna kąpielowa dla dziecka: jeśli składana wanna nie zostanie wyciągnięta, woda jest tak gładka, że dzieci mogą się w niej kąpać.
 • UŻYTKOWANIE: Z pokrywą woda pozostaje do 2 godz. ciepłe. Dla dzieci i dorosłych do 1,70 m. Łatwe opróżnianie na jednym z dwóch wylotów.
 • WYKONANIE: Mieszanka tworzywa sztucznego i TPE sprawia, że wanna jest trwała i stabilna.
 • Dlaczego my: CRS, profesjonaliści w wannie. Niemiecka firma, towar z certyfikatem CE, wsparcie 24/7 i faktura z wyszczególnionym podatkiem VAT. Oferujemy różne rozmiary. Kliknij na nasz sklep Amazon.

MCGMITT Składana wanna dla dorosłych, 128 x 62 x 52 cm duża przenośna składana wanna dla dzieci/małych dzieci wydajna konserwacja temperatury wanna SPA wanna

1.183,34  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • Duża pojemność przenośnej wanny: 128 cm x 62 cm x 52 cm, wymiary górnej krawędzi składanej wanny XL, dla dorosłych lub 2 dzieci znajdą wystarczająco dużo miejsca, można w niej nie tylko siedzieć, ale również leżeć.
 • Oszczędność miejsca składana wanna: po złożeniu grubość przenośnej wanny wynosi tylko 15 cm i waży tylko 11 kg. Składany, lekki i przenośny, do ogrodu na zewnątrz, łatwy w instalacji, można go samodzielnie wykończyć. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają małą łazienkę, ale mimo to chcą zapewnić relaksującą kąpiel.
 • Składana wanna dla dorosłych ze zdejmowaną poszewką: z osłoną na wannę wzmacniają akumulację ciepła, oszczędzają parę i uzyskują lepszy efekt kąpieli dymnej, który doskonale nadaje się do wanien kosmetycznych lub suana.
 • Wszechstronne zastosowanie składana wanna dla dorosłych: dzięki prostej i przenośnej konstrukcji można ją nie tylko używać w pomieszczeniach łazienkowych przez cały rok, ale również doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz latem i nadaje się dla dzieci jako basen.
 • ✅ [Bezpieczeństwo i trwałość]: Składana wanna dla dorosłych wykonana jest z wysokiej jakości polipropylenu, silikonu, bezpiecznego i nietoksycznego, wytrzymałego i trwałego, ekonomicznego, grubszych zszywek i krawędzi, bardziej stabilne, gładsze i wygodniejsze krawędzie.

Bathtub XL Niebieski Kolor Składana Beczka Wanna Nadmuchiwana Plastikowa Przenośna Składana Wanna Moczenie Dom SPA Wanna Duży rozmiar Wanna dla dorosłych 80 x 80 cm

451,68  disponible
2 new from 451,68 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • Wystarczająco głęboka: całkowita wysokość 80 cm, wypełnij ją około połowę pełną, kiedy usiądziesz woda może w pełni wchłonąć do szyi.
 • Wystarczająco szeroka: średnica wanny wynosi 75 cm (29,5 cala), jest dużo miejsca, można umieścić małe siedzenie, nie trzeba skrzyżować nóg podczas siedzenia.
 • Wystarczająco ciepły: utrzymuje ciepło wody przez godzinę, porównaj z zimną twardą zwykłą wanną, wolisz tę plastikową wannę, która odczuwa ciepłą wodę aż do szyi.
 • Perfekcyjne wzornictwo: grube elastyczne tworzywo sztuczne z wkładkami, rury PCW do trzymania wanny, nadmuchiwany pierścień pomaga utrzymać boki i jest również wygodnym oparciem. Wtyczka na dnie wanny, kran z boku, dostarczany jest z rurą wodną, łatwo opróżnić wodę po namaczaniu.
 • Szybka dostawa, przyjazna obsługa klienta, bezpłatna wymiana lub ponowna wysyłka, jeśli wystąpi jakiekolwiek uszkodzenie.

CRS XXL składana wanna 158 x 60 x 53 cm z poduszką dla dorosłych [nowość dostępna] składana przenośna wanna na kemping, do łazienki i ogrodu | składana mata do kąpieli | przenośna składana wanna do postawienia

1.160,01  disponible
2 new from 1.160,01 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • Gigantyczna: dzięki długości 158 cm ta wolnostojąca wanna składana jest największą wanną składaną w naszym asortymencie. Niezależnie od tego, czy na balkonie, w ogrodzie lub w łazience: przekonasz się!
 • Oszczędność miejsca: brodzik prysznicowy po złożeniu ma grubość 25 cm i waży zaledwie 12 kg.
 • Więcej wartości: zintegrowane rolki do masażu stóp pomagają się odprężyć. Poduszka podpiera plecy. Na końcu wanny można podłączyć słuchawkę prysznicową. Boczne uchwyty pomagają podczas wstawania.
 • Wykonanie: mieszanka tworzywa sztucznego i TPE sprawia, że wanna jest trwała i stabilna.
 • Dlaczego warto wybrać CRS, profesjonaliści w wannie. Niemieckie przedsiębiorstwo, towar z certyfikatem CE, wsparcie telefoniczne i WhatsApp oraz faktura VAT. Oferujemy różne rozmiary. Kliknij w naszym sklepie Amazon.

Keszing Nadmuchiwana wanna, przenośna wanna dla dorosłych, składana wanna kempingowa dla studentów do domowej kąpieli

434,92  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • 【Wysokiej jakości materiał】: Wanna wykonana z bezpiecznego materiału PCW, przyjazna dla środowiska i trwała, mocna i odporna na wysokie temperatury.
 • 【Unikalna konstrukcja】: Wanna do spa wykonana jest z wytrzymałego materiału, który może wytrzymać wielokrotne składanie, a spód ma laminowane bawełniane dno dla izolacji; Ta mocząca stojąca wanna ma unikalną konstrukcję podwójnego drenażu i ulepszoną baterię przełączającą, która jest bardzo wygodna i poręczna
 • Utrzymuje temperaturę 360°: Przenośna wanna wykonana jest z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, a warstwa wewnętrzna zawiera. Wysokiej jakości tkanina wzmocniona izolacją, która może być skutecznie wodoodporna i utrzymuje ciepło wody przez długi czas.
 • 【Odpowiednia głębokość】 Rozmiar wanny do masażu wynosi 75 cm x 75 cm, jest wystarczająco duża na mniej niż 190 kg. Nadaje się dla dorosłych oraz nadmuchiwanej wanny dla dzieci
 • Łatwy do przechowywania i użytkowania】: Składana przenośna wanna może być używana wewnątrz i na zewnątrz. Kąpiel pomaga rozluźnić ciało i sprawić, że poczujesz się lepiej i poprawisz zdrowie. Możesz użyć ręcznika prysznicowego do przykrycia wanny, aby zablokować temperaturę, a poduszki wypełnione wodą sprawiają, że spa i kąpiel są przyjemniejsze

Schwänlein® Składana wanna dla dorosłych, 148 cm, z koszem na mydło, poduszka do masażu stóp, praktyczna i przenośna, idealna do małej łazienki (niebieska, 148)

1.041,35  disponible
2 new from 1.041,35 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • Wałek do masażu stóp wchodzi w zakres dostawy; zapewnij sobie wygodę i delektuj się nim!
 • Składana wanna – wannę można łatwo złożyć i schować w pozycji leżącej pod łóżkiem lub pionowo za drzwiami
 • Waga 11 kg, wymiary po rozłożeniu: 148 cm długości, 62 cm szerokości i 53 cm wysokości. Wymiary po złożeniu: 148 x 63 x 25 cm, kosz do przechowywania mydła itd. jest dołączony, wymiary: 21 x 9 x 10 cm. Wanna mieści ok. 200 litrów, jeśli siedzisz w środku, 300 litrów bez pasażera
 • Materiał: polipropylen, termoplastyczny elastomer (TPR), stalowa rama, czyszczenie: przetrzeć wilgotną ściereczką i płynem do mycia naczyń. Wysokiej jakości wąż 1,5 m + złącze TPR z 2 wewnętrznymi średnicami.
 • Wanna dla wszystkich – ciesz się relaksującą kąpielą, nawet jeśli łazienka jest za mała

JXING Przenośna wanna dla dorosłych, składana izolacja wanny, oszczędzająca miejsce przenośne wanny, wiadro do wanny dla studenta domu na kemping 70 * 70 cm

302,96  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:44 pm

Características

 • 6-warstwowa gruba izolacja - 6-warstwowa gruba konstrukcja izolacyjna, 2 wodoodporne warstwy, 2 warstwy termoizolacyjne i 2 warstwy bawełnianej tkaniny, skutecznie utrzymują temperaturę, dostępna przez cały rok
 • Oszczędność miejsca: Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz, możesz cieszyć się domowym masażem hydroterapeutycznym w dowolnym momencie. Można umieścić pod łóżkiem, za drzwiami, w szufladzie, oszczędzając miejsce
 • Wystarczająca przestrzeń do kąpieli: wystarczająco duża, aby swobodnie rozciągnąć ciało. Wyposażony w poduszki, bardzo wygodne. 70 x 70 cm
 • Opakowanie zawiera: 8 x plastikowy pręt nośny (6 x skórka brzoskwiniowa, typ 8 x 8 cm), rura odpływowa x 1, zawór spustowy x 1, pierścień stały x 3, stołek do kąpieli wypełniony wodą
 • Łatwy montaż: Łatwy i szybki montaż, nie trzeba wciągać powietrza, jak większość plastikowych wanien. Zajmuje mało miejsca nawet pod prysznicem lub w małej łazience. Wanna do moczenia, wanna z lodem, przenośna wanna na zewnątrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.