walki do wlosow do spania

URAQT Ośmiornica bez ciepła, lokówka do włosów, bez ciepła, do długich włosów, miękka do spania, jedwabna wstążka, wałki do włosów, zestaw wałków do włosów, narzędzia do stylizacji włosów (różowa)

49,18  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • 【BEZ OGRZEJĄCEGO ŻELAZA ZWIERZĄCEGO】 Konstrukcja z wzorem ośmiornicy, z 8 lokówkami, zapewnia nowy sposób kręcenia włosów, nie trzeba podgrzewać włosów, możesz łatwo wykonać fryzurę bez uszkadzania włosów.
 • 【BEZ SZKODZEŃ, WYSOKA JAKOŚĆ】 Opaska na głowę do kręcenia bez ciepła jest wykonana z miękkiej tkaniny i trwała. Nie wymaga prądu, po prostu codziennie odpoczywaj w łóżku i możesz łatwo uzyskać swoją ulubioną fryzurę. Pożegnaj się z łamaniem i rozdwajaniem końcówek i przywitaj się ze zdrowymi włosami!
 • 【BARDZO WYGODNY】 Loki bez ciepła firmy Octopus są bardzo wygodne w użyciu w domu lub podczas wyjścia, odpowiednie do włosów suchych lub mokrych. Zapewnij sobie piękne fryzury każdego dnia. Oszczędza Ci dużo czasu bez zajmowania dnia.
 • 【ŁATWE W UŻYCIU】 Załóż bezgrzejne wałki do włosów na głowie przed pójściem spać, oddziel niewielką wiązkę nieco dłuższych włosów grzebieniem, owiń je wokół wałków do włosów, zabezpiecz gumką, nie wymaga ciepła. Następnego ranka będziesz mieć piękne loki, a lokówka nie spowoduje dyskomfortu podczas snu.
 • Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów: Nadaje się do większości rodzajów włosów, bez względu na to, czy jest to długie, krótkie, grube czy cienkie, może pomóc Ci stworzyć piękne loki. Dzięki pięknemu wyglądowi i eleganckiemu wzornictwu jest to najlepszy prezent dla rodziny i przyjaciół.

Locisne 40 sztuk = 5 kolorów x 8 sztuk elastyczna gąbka piankowa lokówki, bez ciepła, magiczna poduszka, miękkie wałki do pielęgnacji włosów, DIY stylizacja narzędzia wygodne do spania

89,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • Ochrona włosów – te wałki mają kształt poduszki. Bez wysokiej temperatury, bez energii elektrycznej, bez uszkadzania włosów. Wystarczy użyć go podczas snu i uzyskać rano najlepsze kręcone włosy.
 • Łatwy w użyciu: wystarczy owinąć kępkę włosów na rolce, obrócić wałek i zamocować poprzez złożenie lewej części. Następnie włosy są mocowane do lokówki bez spinek.
 • Wielokrotnego użytku – wałki do włosów nadają się lepiej do suchych włosów. Jest lekki i może być używany tak często.
 • Zestaw do stylizacji włosów – każdy zestaw zawiera 40 sztuk wałków w 5 kolorach. Wystarczająca ilość wałków do włosów, aby Twoje włosy mogły zakończyć stylizację kręconych włosów tylko w jedną noc
 • Wałek nadaje się do długich lub krótkich włosów o różnych fakturach. Możesz codziennie zmieniać swoją fryzurę, nadaje się do domu lub w podróży, wygodny do noszenia i używania, wspaniały prezent dla dziewcząt i kobiet

Opaska na głowę do stylizacji włosów bez ciepła, jedwabna wstążka, wałki do włosów bez użycia ciepła, narzędzia do stylizacji włosów, dla długich, średnich włosów, do spania w nocy, różowa

35,10  disponible
3 new from 35,10 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • Brak uszkodzeń i wysoka jakość: Opaska do kręcenia włosów jest wykonana z perłowej bawełny, która jest mocna i trwała, może być używana przez długi czas. Ta prawdziwa lokówka do włosów nie wymaga prądu, możesz z łatwością kręcić włosy samodzielnie, nie powodując ich uszkodzenia.
 • Bez ciepła i uszkodzeń: Ta opaska do kręcenia włosów bez użycia ciepła pozwoli Ci na nowy sposób kręcenia Twoich pięknych włosów. Dzięki niej uzyskasz piękne loki bez konieczności stosowania wysokiej temperatury, zmniejszysz łamliwość włosów i rozdwajanie się końcówek, uzyskasz piękne, zdrowe loki. Ta bezcieplna lokówka zapewnia nowy sposób kręcenia pięknych włosów.
 • Łatwa w użyciu: Przed pójściem spać wydziel grzebieniem małe pasmo nieco dłuższych włosów, nawiń je na lokówkę i umocuj gumką bez podgrzewania. Następnego ranka będziesz mieć piękne kręcone włosy, a opaska nie będzie powodować dyskomfortu podczas snu.
 • Pasuje do wszystkich włosów: Opaska do kręcenia włosów bez użycia ciepła jest odpowiednia dla włosów suchych, mokrych, długich, kręconych, prostych, cienkich i grubych itp. Możesz samodzielnie wykonać własną fryzurę zgodnie z własnymi potrzebami. Może być stosowana w domu lub podczas podróży służbowych. Ta lokówka to najlepszy wybór na prezent dla rodziny i przyjaciół.
 • Co otrzymasz: 1 x klips, 2 x opaska do włosów, 1 x lokówka do kręcenia włosów bez użycia ciepła - -

Vordas Welecoco 40 szt. elastycznych piankowych wałków do włosów, piankowe wałki do włosów, bez ciepła, magiczna poduszka, miękkie wałki, wałki do włosów, pielęgnacja włosów, narzędzia do stylizacji DIY (różowe/czerwone/fioletowe/zielone)

65,60  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • ☀ Piękna fryzura bez wysokich temperatur! Lokówki do włosów są wykonane z pianki. Nie wymagają ogrzewania, nie są elektryczne, miękkie loki bez uszkadzania włosów.
 • Potrzebujesz tylko nocy na naturalne kręcone włosy, oszczędzaj czas i pieniądze na salon fryzjerski, a także może być wielokrotnego użytku.
 • ☀ Łatwy w użyciu, wygodny do spania i zapewnia fantastyczne loki. Idealny do spania z dziewczynami.
 • Wygodne i tworzą urocze loki. Pasuje do domu lub podróży, wygodny do przenoszenia i użytkowania, świetne prezenty dla dziewczyny i kobiet.
 • Należy postępować zgodnie z instrukcjami i odczekać, aż włosy będą wyschły w około 80%, jeśli planujesz spać w nich i chcesz suche włosy po rozwinięciu.

TRIXES 24 x silikonowe wałki do włosów dla niej – łatwa stylizacja do spania we wałkach do włosów – pomoc kosmetyczna – różowe

37,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • Duże opakowanie; 12 x duże wałki i 12 x małe. Nadają się do wielu rodzajów włosów
 • Używaj mokrego lub suchego; można go stosować na mokrych lub suchych włosach. Łatwy w czyszczeniu i trwały
 • Otwory wentylacyjne; wałki mają otwory wentylacyjne, które pomagają szybciej wysuszyć włosy i pozwalają im oddychać
 • Naturalne zamki; Świetne rozwiązanie w stylu do uzyskania naturalnie wyglądających loków bez konieczności poddawania ciepła. Miękki i wygodny do spania. Złóż do wewnątrz, aby utrzymać loki na miejscu, co oznacza, że nie są wymagane żadne klipsy ani szpilki
 • Wymiary; duże wałki ok. Średnica 5 cm i mniejsze wałki ok. 3,9 cm

URAQT Bezcieplne wałki opaska na głowę, miękka gumka do spania do długich średnich włosów, bez ciepła, lokówka do włosów, satynowa loki na noc, opaska na głowę, leniwe wałki do włosów, narzędzia do stylizacji włosów DIY

39,49  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • 【Bez podgrzewania】 Nie trzeba podgrzewać włosów, nie spowoduje to żadnych uszkodzeń włosów, nie martwiąc się o uszkodzenie włosów. Po prostu codziennie odpoczywaj w łóżku i możesz łatwo uzyskać fryzurę, którą lubisz. Pożegnaj się z łamaniem i rozdwajaniem końcówek i przywitaj się ze zdrowymi włosami!
 • Miękka i wygodna - gumka do kręcenia jest wykonana z wysokiej jakości tkaniny z wysokiej jakości miękką gąbką wewnątrz, która nie jest łatwa do odkształcenia i może być używana przez długi czas bez dyskomfortu dla włosów i głowy. Nadaje się do włosów średniej i długiej, cienkich włosów.
 • 【BARDZO WYGODNY】Zwiąż włosy w koński ogon, owiń włosy wokół lokówki, a następnie zabezpiecz opaską do włosów, pozostaw na 3-6 godzin, a uzyskasz piękne loki. Można go używać w domu lub zabrać ze sobą w podróż, aby codziennie dawać Ci piękne fryzury.
 • 【NIESAMOWITY EFEKT】Ta gumka do włosów zapewni Ci nowy sposób kręcenia pięknych włosów i niesamowite uczucie. Możesz łatwo uzyskać piękną fryzurę po łóżku, co nie tylko oszczędza czas, ale także daje znaczące rezultaty. Dobra wiadomość dla leniwych osób, które kochają kręcone włosy.
 • Szerokie zastosowanie: Nadaje się do większości rodzajów włosów, możesz jej używać jako modnej opaski na głowę i nosić ją podczas jogi, ćwiczeń, pracy, zakupów itp. Elegancko zaprojektowany, jest to bardzo przydatny prezent dla przyjaciół, rodziny i współpracowników.

BUYGOO 42 szt. piankowe wałki do włosów bez ciepła elastyczne wałki do włosów, wałki do spania, lokówki do długich krótkich włosów, 7 rozmiarów narzędzia do stylizacji włosów do salonu fryzjerskiego DIY

51,71  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • 【7 Rozmiary & Multi-style】 Lokówki mają długość 18 cm, średnica 7/8 '', 11/16 '', 5/8 '', 9/16 '', 1/2 '', 7/16 '', 3/8 ''. Rolki 7 rozmiarów dla różnych długości i grubości włosów i pozwalają wybierać spośród różnych rodzajów loków i fal dla Ciebie.
 • 【Łatwy i elastyczny w użyciu】 Utrzymuj włosy w 80% suche, splataj kępkę włosów na wałku, odwróć pręty lokówki i łatwo je zapisać, składając pozostałą część, bez konieczności zapięcia, bardzo wygodne i bez wysiłku, aby stworzyć piękną fryzurę. Pasują do tworzenia loków dla wszystkich rodzajów mokrych lub suchych włosów, możesz rzucić włosy przed pójściem spać i usunąć rolki następnego dnia.
 • 【Miękkie i wielokrotnego użytku wałki do lokówek】 Te pałeczki do curlingu są wykonane z elastycznej gąbki piankowej i gumy, bardzo miękkie i lekkie, można je składać i składać setki razy. nietoksyczny materiał bezpieczeństwa, nie uszkadzaj włosów i rąk. Możesz wybrać rozmiar, aby łatwo wykonać lokówki zgodnie z własnymi potrzebami, co jest naturalne i piękne.
 • 【Bez ciepła & Bez uszkodzeń】 Brak lokówki poprzez prosty i naturalny sposób zwijania włosów, pozostaw włosy z dala od perm energii elektrycznej lub wody chemicznej, aby uniknąć suchych, szorstkich i rozwidlonych włosów, i utrzymuj naturalne włosy. Zwiń włosy bez uszkodzeń cieplnych i wygładź powierzchnię produktów do toczenia włosów przed pęknięciem.
 • 【Wygodny do przechowywania i przenoszenia】 Pianka lokówki jest dostępna w torbie z zamkiem błyskawicznym, która jest wygodna do przechowywania, mniejsza szansa na utratę i dobra do utrzymania ich w czystości i odporności na kurz, bardzo nadaje się do podróży lub użytku domowego.

30 sztuk piankowych wałków do włosów, różowe wałki do włosów, miękkie wałki gąbkowe, nie ranią włosów, DIY, stylizacja, narzędzia fryzjerskie dla kobiet i dzieci, 25 mm

99,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • ♥Trwały materiał: te różowe wałki do włosów są wykonane z gąbki i tworzywa sztucznego, bezpieczne i wygodne, miękkie i trwałe, łatwe w użyciu przez długi czas, nie martw się o zranienie włosów
 • ♥Pakiet zawiera: 30 sztuk różowej gąbki elastyczne piankowe wałki do włosów, około 6,7 x 2,5 cm / 2,63 x 0,98 cala. Wystarczająca ilość pozwala na użytkowanie. które są bardzo odpowiednie dla kobiet i dzieci
 • ♥Łatwy w użyciu: wałki trzymają się włosów bez konieczności używania szpilek i klipsów; wystarczy otworzyć plastikową taśmę mocującą do wałka, zamknąć stałą opaskę, iść do spania; Obudź się, aby uzyskać piękne loki
 • ♥Włosy ochronne: wałek z miękkiej gąbki piankowej nie wymaga ogrzewania i nie uszkadza włosów ani mieszków włosowych. Możesz ją nosić zawsze i wszędzie, nadaje się również do spania
 • ♥Wielofunkcyjny: możesz go używać do tworzenia fal, rolek retro, grzywki powietrza i innych kształtów dla grzywki lub ogona włosów, nadaje się do mokrych lub suchych włosów.

Yokilly Bezcieplne loki, opaska na głowę, zestaw wałków do włosów, jedwabna opaska do włosów, do spania, wałki do włosów do długich włosów, narzędzia do stylizacji włosów DIY z klipsami/gumką do włosów, butelką, grzebieniem (różowe2)

52,89  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • 【Żaroodporne lokówki do włosów 】 Żaroodporne wałki do włosów mają na celu nowy sposób kręcenia pięknych włosów bez uszkadzania włosów. Zrób to sam nasze fryzury wykorzystując wyłącznie naturalne siły. Możesz kręcić włosy podczas snu lub pracy. Co to za narzędzie do oszczędzania czasu, zapewnia najzdrowsze wrażenia fryzjerskie.
 • 【Bez szkód bez użycia loków】 Wstążka do lokówki jest wykonana z miękkiej i wygodnej tkaniny, która zapewnia wystarczającą ochronę dla Twoich włosów i nie wpływa na jakość snu podczas noszenia do snu. Bez zapachu, wytrzymała i trwała, może być ponownie używana przez długi czas. Pomaga uzyskać niesamowite loki bez wysiłku!
 • 【Kroki użycia】 1. Delikatnie zwilża suche włosy za pomocą butelki z rozpylaczem lub osuszając włosy, aby lekko zwilżyć je po prysznicu; 2. Oddziel włosy na dwa grzebieniem; 3. Umieść lokówkę; 4. Owiń włosy wokół tej lokówki, gdy włosy są splecione do końca, nawiń je gumką; 5. Zabezpiecz obie końcówki lokówki do tył głowy i Pozostań przez 3-6 godzin; 6. Rozluźnij włosy i gotowe!
 • 【Najlepszy prezent】 Zestaw różdżki do włosów zawiera: lokówki, grzebień, butelkę, 2 szt. gumki do włosów, 2 szt. spinki do włosów z kaczką. Jest to idealny wybór dla dziewcząt, które lubią trwałe i kręcone włosy. Ta bezciepła opaska na czoło z lokówką ma wspaniałe wzornictwo i jest łatwa w użyciu i wygodna. Idealny jako prezent dla żony, dziewczyny, matki, przyjaciółki, siostry, cioci, córki lub kolegi. e.
 • 【Do wszystkich rodzajów włosów】Dla osób z twardymi lub miękkimi włosami, zaleca się dłuższe zamocowanie niepodgrzewanej lokówki przez dłuższy czas. Użycie sprayu zapewni lepszy efekt stylizacji. Niezależnie od tego, czy masz grube lub delikatne włosy, możesz uzyskać ładne, miękkie loki dzięki temu satynowemu zestawowi lokówki. Jeśli masz jakiś problem podczas korzystania z naszego produktu, skontaktuj się z nami.

GZGXKJ 32 wałki do włosów z klipsami, 16 szt. wałków Jumbo, do salonu, fryzjerstwa, wałków do włosów, 40 mm i 30 mm, 16 szt. klipsów do segmentów, do długich włosów i stylizacji włosów

33,45  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 8:47 pm

Características

 • 【Zestaw w doskonałej cenie】W zestawie 16 sztuk wałków do włosów w salonie, 2 różne rozmiary – 8 dużych rolek 40 mm i 8 średnich rolek 30 mm. 16 plastikowych klipsów do kaczuszek, idealne połączenie do stylizacji, suszenia, kolorowania i kręcenia samodzielnie, aby stworzyć różne poziomy fal i loków.
 • Różnorodność fryzur: Te wałki samozamykające mogą być używane do większości fryzur, takich jak kręcone włosy, fale włosów wodnych, fale włosów na ciele. Sam jesteś profesjonalnym fryzjerem.
 • 【Wygodny w użyciu】Wybierz żądany wałek do włosów i weź pasmo suchych lub mokrych włosów, owiń końcówkę mokrych włosów na wałku i ostrożnie zwiń je na skórę głowy. Zamocuj je za pomocą klipsów do przekroju kaczy. Po wyschnięciu włosów zdejmij klipsy z kaczuszką i delikatnie poluzuj wałek.
 • Bezpieczne i wielokrotnego użytku: Te wałki są wykonane z tworzywa sztucznego i nylonu. Klipsy kaczki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z mocną sprężyną dla elastycznego i niezawodnego użytkowania. Bez ogrzewania ani chemikaliów, nie zaszkodzi skórze głowy ani palcom, jest wielokrotnego użytku i wystarczająco trwały do długotrwałego użytkowania.
 • 【Wielofunkcyjna lokówka】Ta lokówka z klipsem z kaczuszką może pomóc Ci zakończyć stylizację włosów w codziennym makijażu, rutynie kosmetycznej i podczas snu. Pomaga zaoszczędzić czas w codziennym życiu. Również świetna lokówka z grzywką, bardzo poręczna i praktyczna, niezależnie od tego, czy jesteś na świeżym powietrzu, ćwiczysz, czy gotujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.