walki do wlosow do spania

Bezcieplna opaska na głowę – bezcieplna lokówka do włosów bez konieczności zwijania się włosów, bez ciepła, wałki do spania w nocy, wałek do długich włosów z gumkami, narzędzia do stylizacji włosów

81,76  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • Ulepszone lokówki bez użycia ciepła. Wewnętrzny pręt ulepszonej opaski na głowę jest wykonany w 100% z jedwabiu morwowego i jest zamknięty w opakowaniu. Po otwarciu nie wydziela specyficznego zapachu. Taśma do kręcenia jest wykonana z satynowego materiału. Ulepszona lokówka jest bardziej miękka i skuteczniejsza niż stara wersja.
 • Bez wałków termicznych: loki bez ciepła mają zapewnić nowy sposób kręcenia włosów, stworzony tak, aby uzyskać piękne, sprężyste loki bez uszkadzania włosów pod wpływem wysokiej temperatury.
 • Jedwabne wałki bez uszkodzeń - wystarczająco długie wałki do włosów można mocno przymocować i idealnie nadają się do grubych, cienkich, kręconych lub prostych włosów. Zaokrąglone krawędzie i gładka powierzchnia nie ciągną ani nie uszkadzają włosów.
 • 【Łatwe w użyciu】Umieść lokówkę na głowie jak opaskę na głowę, możesz go przypiąć u góry lub zabezpieczyć jedną stronę gumką jak kucyk, a następnie owinąć włosy wokół drugiej strony lokówki i zabezpieczyć gumką na spodzie. Upewnij się, że mocno się nawlecisz i zacznij od czubka głowy.
 • Doskonała obsługa – loki na noc nie są odpowiednie dla dziewcząt z krótkimi włosami i przerzedzonymi włosami. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony lub masz jakiś problem z lokówką, skontaktuj się z nami bezpośrednio, zapewniamy 365-dniową gwarancję, wymianę i zwrot pieniędzy.

JZK 24 wałki do włosów bez pianki cieplnej do długich i średnich włosów, miękkie wałki do włosów z gąbki do spania dla dzieci i kobiet, wałki do spania, do spania w rolkach, narzędzia do stylizacji włosów dla dzieci

53,43  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • Nie wymaga ciepła, nie wymaga prądu, nie uszkadza włosów. Wykonane są z tkaniny poliestrowej i gąbki. Wewnątrz gąbkowych wałków znajduje się również wbudowany cienki miękki drut żelazny, aby upewnić się, że możesz zwinąć lokówkę.
 • Wystarczy używać podczas snu i uzyskać najlepsze kręcone włosy rano. zaoszczędź czas i pieniądze w salonie fryzjerskim, a także można go używać ponownie. ★ UWAGA: Dla najlepszych loków i dobrego snu, upewnij się, że Twoje włosy są co najmniej 80% suche lub całkowicie suche podczas ich użytkowania.
 • Łatwa obsługa. Wystarczy naciągnąć kępkę włosów na wałek, odwrócić lokówkę i zamocować ją poprzez złożenie lewej części. Możesz ich używać pojedynczo, aby uzyskać małe loki, możesz również połączyć 2-4 rolki razem dla większych loków, które sprawiły że trochę fiddlier do zawiązania, ale dobrze działały.
 • Opakowanie zawiera: 26 sztuk bez snu ciepłego w gąbkowych wałkach do włosów, w 4 kolorach. Wielokrotnego użytku. Lekkie i bardzo miękkie. Sen w lokówkach nadaje się zarówno do długich włosów, jak i do średnich włosów. Idealne dla dzieci i dorosłych.
 • Wygodna i tworzy urocze loki. Nadaje się do domu lub podróży, wygodny do przenoszenia i użytkowania. Te piankowe wałki do włosów mogą być idealnym prezentem urodzinowym lub prezentem świątecznym dla dziewcząt i kobiet.

URAQT Opaska na głowę do włosów bez ciepła, lokówka do długich włosów, miękka jedwabna wstążka, wałki do spania, falowane loki, zestaw narzędzi do stylizacji włosów (niebieska)

 out of stock
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • [BEZ PRZECIKA PRZECHOWYWANIA] Nie trzeba podgrzewać włosów, nie spowoduje żadnych uszkodzeń włosów i nie musisz się martwić o uszkodzenie włosów. Musisz tylko codziennie odpoczywać w łóżku, możesz łatwo uzyskać swoją ulubioną fryzurę. Pożegnaj się z łamaniem i rozdwajaniem końcówek i przywitaj się ze zdrowymi włosami!
 • [Bez uszkodzeń i wysoka jakość] Opaska do wałka do włosów wykonana jest z perłowej bawełny, która jest mocna i trwała oraz może być ponownie używana przez długi czas. Ta lokówka z prawdziwych włosów nie wymaga prądu, możesz bez problemu kręcić włosy samodzielnie, bez uszkadzania włosów.
 • [BARDZO WYGODNY] Jest wygodny w użyciu w domu lub zabieraniu go ze sobą, gdy wychodzisz na zewnątrz. Nadaje się do włosów suchych lub mokrych. Zapewnij sobie piękne fryzury każdego dnia. Nie musisz zabierać dnia.
 • [ŁATWY W UŻYCIU: Przed pójściem spać, użyj grzebienia, aby oddzielić niewielką wiązkę nieco dłuższych włosów, owiń je na lokówkę i przymocuj gumową taśmą bez podgrzewania. Następnego ranka będziesz mieć piękne kręcone włosy, a opaska na głowę nie spowoduje dyskomfortu podczas snu.
 • [Odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów] Nadaje się do większości rodzajów włosów, niezależnie od tego, czy są to włosy suche, czy mokre, długie lub krótkie, grube lub cienkie włosy.

18 sztuk gąbki do włosów 40 mm wałki do włosów z miękkiej pianki lokówki do włosów o dużym rozmiarze dla kobiet i dzieci (40 mm)

42,35  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • Zestaw zawiera: łącznie 18 sztuk wałków do włosów. Wymiary: średnica wynosi ok. 40 mm i dzięki temu można tworzyć fale, wałki, pęcherzyki powietrza i inne kształty grzywki lub ogona do włosów.
 • Materiał: te lokówki są wykonane z gąbki i tworzywa sztucznego, mają miękką i lekką konstrukcję, są bezpieczne i wygodne, nie musisz się martwić o uszkodzenia włosów i nadają się bardzo dobrze dla kobiet i dzieci.
 • Łatwy w obsłudze: wałki trzymają włosy mocno bez konieczności stosowania długopisów i klipsów. Wystarczy otworzyć mocną taśmę z tworzywa sztucznego, owinąć włosy w rolkę, zamknąć pasek i zasnąć. Po włączeniu możesz uzyskać piękne loki.
 • Oszczędzaj czas: możesz używać tych wałków piankowych podczas snu. Miękki materiał nie powoduje zakłóceń snu i można tworzyć różne fryzury bez uszkadzania włosów.
 • Wielofunkcyjność: te lokówki z gąbki mogą być również używane jako opaska na włosy, aby nawinąć grzywkę do codziennego makijażu, twarzy i twarzy.

URAQT Opaska na głowę z wałkiem bez ciepła, do długich włosów, miękka jedwabna wstążka, wałki do spania, falowane loki, zestaw do samodzielnej stylizacji włosów, khaki

 out of stock
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • Brak konieczności podgrzewania włosów – nie trzeba podgrzewać włosów, nie spowoduje to żadnych uszkodzeń włosów, nie trzeba już martwić się o uszkodzenie włosów. Po prostu codziennie odpoczywaj w łóżku, a możesz łatwo uzyskać fryzurę, którą lubisz. Pożegnaj się z łamaniem i rozdwajaniem końcówek i przywitaj się ze zdrowymi włosami!
 • Miękka: Opaska na głowę z lokówką wykonana jest z perłowej bawełny, która jest miękka i wygodna oraz może być ponownie używana przez długi czas. Miękki materiał umożliwia lokówce zmianę kształtu i może być używana jako modna opaska na głowę.
 • Bardzo wygodny: Jest bardzo wygodny w użyciu w domu lub zabieraniu go ze sobą, gdy wychodzisz na zewnątrz. Nadaje się do włosów suchych lub mokrych. Jedwabne wałki do stylizacji włosów nie wymagają prądu i można je łatwo kręcić samodzielnie. Zapewnij sobie piękne fryzury każdego dnia. Nie musisz zabierać dnia.
 • 【ŁATWE UŻYCIE】 Przed pójściem spać, podziel włosy na dwie części grzebieniem i owiń je lokówką, zabezpiecz gumową taśmą, nie wymaga ciepła. Następnego ranka będziesz mieć piękne loki, a opaska na głowę z lokówką nie spowoduje dyskomfortu podczas snu.
 • Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów: Nadaje się do większości rodzajów włosów, zarówno suchych, jak i mokrych, długich lub krótkich, grubych lub cienkich włosów. Piękny wygląd i elegancki design, to najlepszy prezent dla przyjaciół, rodziny i kolegów.

xnicx 47szt 7'' Wałki do włosów ,flex do włosów, wałki do włosów z pianki,Giętkie piankowe wałki do włosów długich, średnich i krótkich do spania

35,99  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • RÓŻNORODNOŚĆ: 47 sztuk 7-calowych (17,78 cm) wałków do włosów Flexi nadaje się do kręcenia długich, średnich i krótkich włosów do spania.
 • ŁATWE W UŻYCIU I ELASTYCZNE: Łatwe, szybkie, zginanie, skręcanie, zwijanie, pianka wykonana bez ranienia włosów, aby stworzyć piękne, sprężyste i wspaniałe loki bez wysiłku. lokówki, w których możesz spać.
 • 7 KOLORÓW I ROZMIARÓW: 7 jasnych kolorów, 4/5 cala, 7/10 cala, 3/5 cala, 11/20 cala, 1/2 cala, 2/5 cala, 3/10 cala, wielokolorowe rozmiary do tworzenia pięknych loków i fal o różnych rozmiarach i stylach dla dziewcząt, kobiet, dzieci.
 • NIE POTRZEBUJE CIEPŁA I NIE ŁAMIE SIĘ: Lokówka bez podgrzewania może zwijać włosy bez uszkodzeń cieplnych i gładkich produktów do zwijania włosów przed złamaniem. Mokre włosy i suszarka dają natychmiastowe loki.
 • TRAVEL CURLERS: Wygoda, pakiet "take-to-go" do efektywnego przechowywania. To świetne narzędzia do stylizacji włosów i akcesoria do włosów dla kobiet.

Bezołowe wałki na głowę, fioletowe wałki do włosów bez ciepła lokówki bez ciepła lokówka bez ciepła lokówka opaska na głowę do spania na noc wałki do włosów z pazurem do włosów, miękki jedwab, zestaw

22,49  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • Wysokiej jakości materiał: sza rolka do spania jest wyko z wysokiej jakości jedwabiu, miękkiego w dotyku, oddychającego, lekkiego, bezwonnego, trwałego i może być używa przez długi czas. Wnętrze wykone jest z wysokiej jakości gąbki EVA, aby zapewnić bezpieczne zwijanie, zachowując jednocześnie miękkość i elastyczność.
 • Pakiet w jlepszej cenie: otrzymasz 1 x opaskę głowę do lokówki bez ciepła, 1 x spinkę do włosów, 2 gumki do włosów i 1 x zdjęcie metody użytkowania, kompletny zestaw i przenośny rozmiar, dzięki czemu możesz samodzielnie wykoć włosy w dowolnym momencie, oszczędzając czas i wysiłek. Moż go również używać przed snem, a stępnego dnia uzyskasz eleganckie kręcone włosy.
 • Łatwy w użyciu: wystarczy przymocować lokówkę do głowy za pomocą klipsa, a stępnie mocno owinąć włosy lokówką po obu stroch, a stępnie zawiązać gumki do włosów obu końcach, aby je prawić. Moż stosować zarówno suche, jak i lekko mokre włosy.
 • Nie uszkadza włosów: ta lokówka do włosów nie wymaga prądu, a zaokrąglone krawędzie i gładka powierzchnia nie ciągną ani nie uszkadzają włosów.
 • Dla wszystkich rodzajów włosów: Niezależnie od tego, czy masz szorstkie czy cienkie włosy, możesz uzyskać ładne, miękkie loki, dzięki temu satynowemu zestawowi do kręcenia włosów bez ciepła. Koniec z wczesnym wstawaniem i spędzaniem dodatkowego czasu uczesaniu włosów. Teraz dzięki jedwabnym, bezcieplnym wałkom możesz obudzić się ze wspaniałymi lokami.

TRIXES 24 x silikonowe wałki do włosów dla niej – łatwa stylizacja snu w wałkach do włosów – bez pomocy w pielęgnacji ciepła – różowe

30,27  disponible
2 new from 30,27 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • Duże opakowanie; 12 x duże wałki i 12 x małe. Nadaje się do wielu rodzajów włosów.
 • Stosować na mokre lub suche włosy; może być stosowany na mokrych lub suchych włosach. Łatwy w czyszczeniu i trwały.
 • Otwory wentylacyjne; lokówki mają otwory wentylacyjne, które pomagają szybciej wysuszyć włosy i pozwalają im oddychać.
 • Naturalne zamki; świetne rozwiązanie w stylu, aby uzyskać naturalnie wyglądające loki bez pomocy ciepła. Miękki i wygodny do spania. Złóż do wewnątrz, aby utrzymać loki na miejscu, co oznacza, że nie są wymagane klipsy ani szpilki.
 • Rozmiary; duże wałki ok. 5 cm średnicy i mniejsze wałki o średnicy ok. 3,9 cm.

Zestaw wałków do włosów, 5 rozmiarów, samonastawne wałki do włosów, bez uszkadzania włosów, do długich włosów, średnich i krótkich włosów, duże wałki do objętości, lokówki do spania dla kobiet,

28,99  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • 【Dlaczego wybierasz】: Te samonastawne plastikowe wałki do włosów nie wymagają podgrzewania, nie ciągną za włosy, nie szkodzą włosom, są łatwe w obsłudze i nie zajmują dużo czasu, najlepiej sprawdzają się na mokrych włosach. Loki utrzymują się przez cały dzień, aż do ponownego umycia włosów. Są wygodne i dobrze się trzymają. Ponadto, gdy śpisz z wałkami do włosów, nie poczujesz dyskomfortu.
 • 【Zestaw wałków fryzjerskich】: W zestawie 30 plastikowych wałków do włosów w 5 różnych rozmiarach i są dobrze zapakowane w przezroczystą torbę na zamek błyskawiczny, łatwe do przenoszenia i przechowywania, wystarczająca ilość może zaspokoić codzienne potrzeby związane z kręceniem włosów, możesz również podzielić się nimi z przyjaciółmi lub rodziną.
 • 【Elastyczne i praktyczne】: Nasze wałki do włosów są odpowiednie dla różnych rodzajów włosów i tekstur, można ich używać do falowania, wałków, loków, grzywki powietrznej i innych kształtów dla grzywki lub ogonów, podkreślając swój opatrunek na różne okazje.
 • 【Jak używać】: Wystarczy oddzielić niewielką część lekko wilgotnych lub suchych włosów, a następnie zakręcić je wokół prętów i przymocować je klipsem, inny kierunek rozpoczynania zwijania włosów lub wysuwania sprawia, że włosy będą wyglądać bardziej czarująco i pięknie.
 • 【5 rozmiarów】: Wałki fryzjerskie są zaprojektowane w 5 różnych średnicach, odpowiednio ok. 1,5 cm, 2 cm i 2,5 cm, 3 cm i 3,5 cm, różne rozmiary prętów do trwałej ondulacji mogą tworzyć różne loki dla różnych fryzur.

Yokilly Zestaw wałków do włosów bez ciepła, zestaw wałków do włosów, jedwabna chusta do włosów, do spania, wałki do włosów do długich włosów, narzędzia do stylizacji włosów DIY z klipsami, gumką do

23,89  disponible
Amazon.pl
as of 22 lutego, 2024 9:46 pm

Características

 • Bezcieplne wałki do włosów - Bezcieplne wałki do włosów mają dać Ci nowy sposób kręcenia pięknych włosów bez uszkadzania włosów. Nasze fryzury zrób to sam, używając wyłącznie naturalnych sił. Możesz kręcić włosy podczas snu lub pracy. Co za narzędzie oszczędzające czas, zapewni Ci najzdrowsze wrażenia fryzjerskie.
 • Zestaw wałków do włosów bez uszkodzeń bez ciepła: Wstążka do włosów wykonana jest z miękkiej i wygodnej tkaniny, która zapewnia wystarczającą ochronę włosów i nie wpływa na jakość snu podczas snu. Bez zapachu, solidna i trwała, może być ponownie używana przez długi czas. Pomaga uzyskać niesamowite, bez wysiłku naturalne loki każdego dnia!
 • Kroki użytkowania: 1. Lekko zwilż suche włosy butelką z rozpylaczem lub wysusz włosy do lekko zwilżonych po prysznicu; 2. Rozdziel włosy na dwie części grzebieniem. 3. Umieść lokówkę zabezpiecz spinką do włosów; 4. Owiń włosy wokół wałka, gdy włosy są splecione do końca, nawiń je gumką; 5. Zabezpiecz oba końce loklokloklokloklokówto z tyłu głowy i pozostań przez 3-6 godzin; 6. Poluzuj włosy i wykończ!
 • Najlepszy prezent: Zestaw wałków do włosów zawiera: lokówkę, grzebień, butelkę, 2 gumki, 2 x spinki do włosów z kaczuszką. Jest to idealny wybór dla dziewcząt, które lubią trwałą i kręcone włosy. Ta bezcieplna opaska na głowę ma wspaniały design, jest łatwa w użyciu i wygodna. Idealna jako prezent dla żony, dziewczyny, matki, przyjaciółki, siostry, cioci, córki lub koleżanki.
 • Dla wszystkich rodzajów włosów: Dla osób z twardymi lub miękkimi włosami, zaleca się mocowanie nieogrzewanej lokówki przez dłuższy czas. Używanie sprayu do stylizacji zapewni lepszy efekt stylizacji. Niezależnie od tego, czy masz szorstkie czy cienkie włosy, możesz uzyskać ładne, miękkie loki. Jeśli masz jakiś problem podczas korzystania z naszego produktu, skontaktuj się z nami.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.