uchwyty drewniane do mebli

8 sztuk rattanowych gałek meblowych gałki do szafy w stylu boho dekoracyjne szafki gałki meblowe drewniane gałki do komody gałki do szuflad vintage szafka z szufladami drewniane uchwyty do szafek kuchennych gałki do drzwi

44,39  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • Zestaw uchwytów do szuflad z rattanu: zestaw zawiera łącznie 8 uchwytów rattanowych, 8 śrub i śrubokręt. Dostępna jest wystarczająca liczba uchwytów do szuflad z rattanu, aby zaspokoić potrzeby instalacji i wymiany.
 • Naturalny rattanowy design: Te rattanowe gałki meblowe są wykonane z drewnianych guzików i naturalnego rattanu. Czysty, ręcznie tkany rattan zachowuje swój naturalny styl. Połącz je z drewnianymi gałkami, aby nadać swoim meblom najpopularniejszy styl boho i rustykalny.
 • Łatwa instalacja: Nasze drewniane gałki do szafy są łatwe w obsłudze, a drewniane gałki meblowe są wyposażone w tylko otwór na śruby. Wszystko, co musisz zrobić, to wywiercić otwór, w którym chcesz go zamontować, włożyć śrubę przez tył drewna i dokręcić przycisk. Instalacja jest zakończona.
 • Podział i różnorodność: Nasze gałki do szafek są wykonane ręcznie z naturalnego rattanu. Kolor, wzór i rozmiar mogą się nieznacznie różnić w zależności od zestawu. Jest to całkowicie normalny, ponieważ rattan był rośliną naturalną, rośliny nie są produktami przemysłowymi, nie wszystkie mogą być takie same.
 • Szerokie zastosowanie: rozmiar naszych gałek meblowych z drewna wynosi 40 x 30 mm. Nadaje się do większości szafek, komod, szuflad, szafek, regałów na książki itp. Jest to ważne dla Twojego codziennego życia.

Drewniane uchwyty do szuflad, 8 sztuk, gałki meblowe, okrągłe drewniane gałki do szafek, okrągłe drewniane gałki do szafy, gałki do szafy ze śrubami, uchwyt meblowy z drewna

35,20  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • 8 drewnianych uchwytów meblowych - otrzymasz 8 okrągłych uchwytów meblowych z drewna i 8 śrub mocujących. Może być używany razem, aby zainstalować różne szafki, drzwi meblowe i szuflady.
 • 【Precyzyjne wykonanie】Wykonany z wysokiej jakości drewna, precyzyjne wykonanie, genialny design, delikatna powierzchnia, polerowana bez zadziorów, delikatna i przyjemna w dotyku.
 • 【Wspólny rozmiar】Rozmiar naszego okrągłego drewnianego uchwytu wynosi 4 cm x 3 cm, co nadaje się do większości szafek, komód, szuflad itd. Zapewniają przyjemne uczucie podczas noszenia i mają oryginalny kolor drewna i prosty design.
 • 【Łatwa instalacja】Przed instalacją należy wywiercić otwór w pozycji instalacyjnej, następnie włożyć śrubę i dokręcić uchwyt. Oszczędność czasu i pracy, łatwa instalacja.
 • Szerokie zastosowanie - nadaje się do zwykłych szuflad, szafek kuchennych, toaletek, szaf na ubrania itd. Klasyczny okrągły styl z pięknymi wzorami może nadać Twoim meblom nowoczesny charakter.

ZARADU Gałki meblowe drewniane - Drewniane uchwyty do szafek - Drewniany uchwyt do szuflad i szafek, Akcesoria domowe do drzwi szafy, szuflad, szaf, pudełek na buty

56,99  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • 【Nowoczesne wzornictwo】Drewniane uchwyty szuflad o okrągłym wzornictwie, piękne i trwałe, ergonomiczny drewniany uchwyt, łatwy do chwytania, wygodny uchwyt i łatwy do ciągnięcia.
 • 【Bezpieczna i przyjazna dla środowiska】Gałka do mebli z drewna jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla produktów z tworzywa sztucznego i pozostawia pozytywne wrażenie u klientów dbających o środowisko.
 • 【Łatwa instalacja】Gałka do szafki przed instalacją należy wywiercić otwór w pozycji instalacyjnej, a następnie włożyć śrubę i dokręcić uchwyt, oszczędza czas i wysiłek, łatwy montaż.
 • 【Przyjazne dla środowiska drewno】Drewniane uchwyty do szafek wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna, przyjazne dla środowiska, nietoksyczne i bezzapachowe, każdy uchwyt ma gładką powierzchnię o unikalnej strukturze drewna, mocne i trwałe, śruby są również wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, trwałe.
 • 【Szerokie spektrum zastosowania】Drewniane uchwyty do szafek nadają się do zwykłych szuflad, szafek kuchennych, szaf, komod, garderoby, szafy na ubrania itp., klasyczny, okrągły styl z pięknymi wzorami może nadać meblom nowoczesny charakter.

Taipintee 6 sztuk drewnianych uchwytów meblowych 128 mm, drewniane uchwyty kuchenne ze śrubami, do szaf, łazienek, biur, kuchni, mebli itp

59,50  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • [Materiały premium] – uchwyt meblowy jest wykonany głównie z wysokiej jakości, litego drewna naturalnego, wysokiej jakości i bardzo mocnego, nie musisz się o to martwić.
 • [Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo] – Dzięki prostej konstrukcji jest łatwy do uchwycenia i łatwiej jest ciągnąć i zamykać szufladę, wygląd jest wykwintny i piękny, nadaje się do różnych stylów dekoracji mebli.
 • [Łatwa instalacja] – łatwy montaż uchwytu meblowego. Należy wywiercić otwór w pozycji zainstalowanej, następnie przeprowadzić śrubę przez tylną stronę drewnianej deski i dokręcić przycisk.
 • [Całkowity rozmiar] – rozmiar uchwytu wynosi 160 x 18 x 25 mm, co jest najczęściej używanym rozmiarem na rynku i nadaje się do większości szafek i szuflad. Naturalny kolor drewna nadaje się do większości stylów.
 • [Zakres zastosowania] – ten uchwyt meblowy nadaje się do szafek, szuflad, szaf na ubrania, kuchni itp., aby spełnić różne wymagania.

TYFYH Gałki meblowe z rattanu, 4 sztuki, drewniane uchwyty do szuflad, gałki do szaf, uchwyty do komody, do szafy na ubrania, komody, szuflad

69,89  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • 【Wysokiej jakości materiał】 Te rattanowe gałki do mebli są wykonane z wysokiej jakości drewnianych guzików i w 100% naturalnego rattanu, są piękne i trwałe, przyjemne w dotyku, unikalne i wykwintne, nadają Twojemu pokojowi rustykalny wygląd i vintage.
 • Idealne połączenie gałek do szafek - otrzymasz 4 czeskie uchwyty do szafek i 4 śruby, piękny zestaw, dzięki któremu możesz łatwo przekształcić swój dom w rustykalny i boho. Vintage i szykowny, idealny do nowoczesnych mebli w stylu vintage
 • Idealny rozmiar - zestaw 4 gałek do szafy, rozmiar każdego przycisku to 40 mm szerokości x 30 mm wysokości, co jest najczęściej używanymi wymiarami do szafek meblowych. Trzymaj go w dłoni, jest to odpowiedni rozmiar. W zestawie znajdują się 4 śruby, a długość śruby wynosi 30 mm.
 • 【Łatwa instalacja】Nasze drewniane gałki meblowe do montażu i nie ranią rąk. Należy wywiercić otwór, w którym trzeba zainstalować, a następnie przeprowadzić śrubę przez tył płytki i dokręcić przycisk. Łatwy montaż, dzięki czemu nie musisz się martwić o instalację.
 • 【Piękne i praktyczne】Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo rattanowe sprawia, że meble są niekonwencjonalne. Nadaje się do szafek, szafek kuchennych, klamek drzwiowych, uchwytów do szaf, szuflad, komód, koszy na śmieci, szaf, biur, pokoju dziecięcego itd.

Komplet Gałek Drewnianych do Mebli, Gałki do Szafy, Gałka do Szuflady, Gałki Drewniane, Uchwyty do Mebli, Uchwyty do Szafy dla Szafek, Szuflad, Komody, Meble z Śrubami - 35mm

43,99  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • 【Materiał Premium】 Gałki szuflady są wykonane z doskonałego naturalnego materiału z drewna, który jest trwały, a powierzchnia jest gładka, bez zadziorów i nie szkodzi dłoniom.
 • 【Łatwa instalacja】 Wystarczy wywiercić otwór w miejscu, w którym chcesz go zainstalować, następnie przeciągnąć śrubę przez tył płyty i dokręcić gałkę. Łatwy do zainstalowania, dzięki czemu instalacja nie jest już problemem.
 • 【Uniwersalny Design】 Klasyczne okrągłe style z naturalnym kolorem drewna mogą nadać twoim meblom nowoczesny wygląd. Stylowe i proste wzornictwo, pasują do większości mebli.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Nadaje się do zwykłych szuflad, szafek kuchennych, skrzyń, komód, szafek, garderób itp. Idealne do kuchni, łazienek, pokojów dziennych, pokoi studyjnych, akademików, biur i innych.
 • 【Zakres dostawy】 Otrzymają Państwo 20 gałek drewnianych o średnicy 35 mm / 1,4 cala, śrubokręt i śruby mocujące (m4x25), wystarczające do codziennego użytku.

12 sztuk drewnianych gałek meblowych do drzwi, drewniane uchwyty do szuflad, gałki do szafek ze śrubami i śrubokrętem, 35 x 30 mm, okrągłe drewniane gałki do mebli, kuchni, uchwytów komody, szuflad, skrzynki na buty, drzwi szafy

39,02  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • Wysokiej jakości drewno: małe okrągłe uchwyty drewniane do mebli są wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna. Każdy uchwyt ma gładką powierzchnię i wyraźny rysunek słojów, a oryginalny kolor drewna podkreśla nowoczesne meble Fengwei.
 • Praktyczna konstrukcja: Nasza okrągła drewniana gałka ma wymiary 30 x 30 cm, a drewniana gałka ma okrągły design, który jest atrakcyjny, trwały i łatwy do chwytania.
 • Łatwa instalacja: wyrównaj śruby w miejscu, w którym chcesz je zamocować, przykręć je i dokręcić uchwyt.
 • Szeroki zakres zastosowań: Ten uchwyt meblowy nadaje się do normalnych szuflad, szafek kuchennych, komód, szafek, szafek itp., aby spełnić różne wymagania.
 • Co otrzymasz: otrzymasz 12 okrągłych guzików i odpowiednie śruby, dostępny jest również śrubokręt, dzięki którym można je wygodnie zainstalować i spełnić różne wymagania.

JUNMEIDO 6 sztuk uchwytów do szuflad, drewnianych, 128 mm, do szafy, drewniane uchwyty meblowe, naturalne uchwyty do szafy, z 12 śrubami do drzwi, mebli, szuflad, szafy, dekoracji, 6 sztuk

77,30  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • Uchwyt z drewna bukowego: powierzchnia jest polerowana, gładka bez zadziorów i przyjemna w dotyku, ma zalety Anti-Aging i trwałość. dzięki czemu można ich bezpiecznie używać. Uchwyt jest wykonany z drewna bukowego,
 • Łatwa instalacja: Zaznacz pozycję montażu na drzwiach szafy/szufladzie odpowiednio do rzeczywistego środka otworu i wywierć otwór montażowy. Zamontuj śruby od wewnątrz i zabezpiecz uchwyt. Zestaw składa się z 6 uchwytów + 12 śrub, uchwyt jest bardzo łatwy w instalacji, wystarczy tylko przykręcić śruby do uchwytu.
 • 【Prosty styl】 Kolor klamki to naturalny kolor drewna, z wzorem drewna, prosty i piękny, klasyczny i duży, co zwiększa praktyczność mebli, a jego funkcjonalność nie wpływa na piękno całego mebla. Dobre akcesoria meblowe.
 • Dobra stabilność: uchwyt szuflady jest wykonany z jednego kawałka, wytrzymały i trwały oraz może zapewnić lepszą stabilność. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo nadaje klamce dobrą stabilność, a szufladę można wygodnie ciągnąć i zamykać.
 • 【Szeroki zakres zastosowania:】 Wymiary 128 x 13 x 23 mm (długość x szerokość x wysokość), rozstaw otworów 96 mm, rozmiar cokołu 27 x 13 mm (długość x szerokość), rozmiar gwintu M4, nadaje się do stosowania w kuchni, łazienkach. szafki, drzwi na wino, Szklane drzwi, szafy, półki na książki i inne miejsca.

20 szt. płaski narożnik wspornik proste wsporniki, łączenie ze stali nierdzewnej uchwyt do naprawy płaskich płyt drewnianych mebli (2 otwory i 4 otwory, 60 szt. śrub)

46,76  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • 【Materiał ze stali nierdzewnej】 Płaskie uchwyty są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są wytrzymałe i trwałe, zapobiegają rdzewieniu i erozji, mogą być używane przez długi czas.
 • 【2 różne rozmiary】 W zestawie 10 szt. 2 otworów (56 x 16 m) i 10 szt. 4 otwory (76 x 16 mm), grubość 2 mm, mogą zaspokoić różne potrzeby.
 • 【Gładka powierzchnia】 Łącznik do drewna jest polerowany i bardzo gładki. Materiał jest mocny, niełatwo się zgina.
 • 【 W zestawie śruby】 Zestaw zawiera 60 sztuk doskonałych śrub (7 x 16 mm), istniejące otwory umożliwiają szybki i łatwy montaż perforowanej płyty. Do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Idealnie nadaje się do łączenia narożnych płyt meblowych, można stosować w wielu różnych miejscach, aby wyprostować płaskie połączenia kątowe, takie jak skrzynie, ekrany, okna i łóżka.

JUN-H 6 szt. uchwyt gałka do szafki do mebli drzwi szafki szuflady szafa szafa drewniana łukowa uchwyt 128 mm (żółty)

35,99  disponible
Amazon.pl
as of 1 października, 2023 6:07 pm

Características

 • ★ Cechy produktu: Uchwyt szafki jest wykwintny, prosty, prosty i lekki, ma niepowtarzalny smak. Jest zintegrowany z drzwiami szafki, aby Twoja szafka była piękniejsza.
 • ★ Rozmiar produktu: Wymiary 128 x 13 x 23 mm / 5 x 0,51 x 0,9 cala (długość * szerokość * wysokość), odległość środka otworu montażowego 96 mm, rozmiar podstawy 27 x 13 mm / 1,06 x 0,51 cala (długość * szerokość), rozmiar gwintu M4.
 • ★ Materiał produktu: drewno
 • ★ Opakowanie: 6 szt. drewniany uchwyt
 • ★ Zastosowanie: ten uchwyt jest idealny do drzwi, szafek, szafek, szafek itp.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.