uchwyty drewniane do mebli

Pinsheng 10 sztuk drewnianych uchwytów do szuflad, gałki meblowe, okrągłe drewniane gałki do szafy, okrągłe uchwyty do szafy, szuflady, skrzynki na buty, drzwi szafy, kuchni 50 x 25 mm

39,61  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • Otrzymujesz: Zestaw zawiera 10 drewnianych gałek meblowych i 10 śrub. Rozmiar okrągłego guzika wynosi 50 x 25 mm. Przed zakupem należy zmierzyć grubość obudowy, nie dotyczy, jeśli grubość przekracza 20 mm.
 • Naturalne drewno: Przycisk szuflady jest wykonany z wysokiej jakości naturalnego drewna, przyjaznego dla środowiska, wytrzymałego i bezpiecznego. Dzięki oryginalnej teksturze i lekkiemu smakowi drewna gałki sprzętowe z drewna nadają Twoim meblom nowoczesną dekorację.
 • Delikatny design: Drewniana gałka do drzwi jest precyzyjnie polerowana i nawiercona, dzięki czemu powierzchnia jest wolna od zadziorów, gładka i przyjemna w dotyku, nie rani rąk. Bez krawędzi i narożników jest bardzo bezpieczny dla dzieci.
 • Łatwa instalacja: wywierć otwór, w którym chcesz go zainstalować, a następnie przekręć śrubę przez tylną stronę płytki, dokręć śrubę i uchwyt. Po zamocowaniu śruby nie jest łatwa do poluzowania. Można go również łatwo obsługiwać, jeśli chcesz go usunąć.
 • Szerokie zastosowanie: Drewniane uchwyty do szuflad są często używane do drzwi, szaf, szuflad, biurka, komód, szaf, kuchni, łazienek itp. Jest wystarczająco dużo do dekoracji Twojego domu.

Drewniane uchwyty do szuflad, 15 sztuk gałek meblowych, drewniany uchwyt do szuflad, drewniane gałki do szafy, uchwyty do mebli, gałki do szafek i szuflad, okrągłe, drewno

49,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • 15 drewnianych uchwytów meblowych - otrzymasz 15 okrągłych uchwytów meblowych z drewna i 15 śrub mocujących. Może być używany razem do montażu różnych szaf, drzwi meblowych i szuflad.
 • 【Precyzyjne wykonanie】Z wysokiej jakości drewna, staranne wykonanie, genialne wzornictwo, delikatna powierzchnia, polerowana bez zadziorów i delikatna i przyjemna w dotyku.
 • 【Uniwersalny rozmiar】Rozmiar naszego okrągłego drewnianego uchwytu wynosi 3 cm x 2,5 cm, co nadaje się do większości szafek, komód, szuflad itd. Zapewniają przyjemne uczucie podczas noszenia i są wyróżnione oryginalnym kolorem drewna i prostym wzornictwem.
 • 【Łatwa instalacja】Przed instalacją należy wywiercić otwór w pozycji instalacyjnej, a następnie włożyć śrubę i dokręcić uchwyt. Oszczędność czasu i pracy, łatwy montaż.
 • Szerokie zastosowanie - nadaje się do zwykłych szuflad, szafek kuchennych, stołów fryzjerskich, szaf na ubrania itd. Klasyczny okrągły styl z pięknymi wzorami może nadać Twoim meblom nowoczesny akcent.

8 sztuk rattanowych gałek meblowych gałki do szafy w stylu boho dekoracyjne szafki gałki meblowe drewniane gałki do komody gałki do szuflad vintage szafka z szufladami drewniane uchwyty do szafek kuchennych gałki do drzwi

47,88  disponible
1 used from 35,07 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • Zestaw uchwytów do szuflad z rattanu: zestaw zawiera łącznie 8 uchwytów rattanowych, 8 śrub i śrubokręt. Dostępna jest wystarczająca liczba uchwytów do szuflad z rattanu, aby zaspokoić potrzeby instalacji i wymiany.
 • Naturalny rattanowy design: Te rattanowe gałki meblowe są wykonane z drewnianych guzików i naturalnego rattanu. Czysty, ręcznie tkany rattan zachowuje swój naturalny styl. Połącz je z drewnianymi gałkami, aby nadać swoim meblom najpopularniejszy styl boho i rustykalny.
 • Łatwa instalacja: Nasze drewniane gałki do szafy są łatwe w obsłudze, a drewniane gałki meblowe są wyposażone w tylko otwór na śruby. Wszystko, co musisz zrobić, to wywiercić otwór, w którym chcesz go zamontować, włożyć śrubę przez tył drewna i dokręcić przycisk. Instalacja jest zakończona.
 • Podział i różnorodność: Nasze gałki do szafek są wykonane ręcznie z naturalnego rattanu. Kolor, wzór i rozmiar mogą się nieznacznie różnić w zależności od zestawu. Jest to całkowicie normalny, ponieważ rattan był rośliną naturalną, rośliny nie są produktami przemysłowymi, nie wszystkie mogą być takie same.
 • Szerokie zastosowanie: rozmiar naszych gałek meblowych z drewna wynosi 40 x 30 mm. Nadaje się do większości szafek, komod, szuflad, szafek, regałów na książki itp. Jest to ważne dla Twojego codziennego życia.

HOLEMZ Drewniane uchwyty do szuflad, kształt grzyba, okrągłe gałki do szafki, zestaw ze śrubami mocującymi, sprzęt do kuchni, łazienki, sypialni, komody, mebli, 10 sztuk, 34 mm

27,66  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • Zestaw zawiera: Otrzymasz 10 sztuk wkrętów do drewna, guziki mają średnicę 34 mm, wysokość 26 mm, śrubę 24 mm długości, można je zamontować na deskach o grubości 8-20 mm.
 • Naturalny wzór: naturalny rysunek słojów, każdy guzik został gładko wyszlifowany, nie rani dłoni, niedokończona powierzchnia umożliwia malowanie, farbowanie, barwienie i dekorowanie, sprawia, że masz wyjątkowy design.
 • Szerokie zastosowanie: nadaje się do szafek, szuflad, komód, szafek, drzwi szafy itp., świetna dekoracja do kuchni, salonu, łazienki, sypialni lub gdziekolwiek chcesz.
 • Łatwa instalacja: znajdź miejsce do montażu na płycie i wywierć otwór, a następnie włóż śrubę do otworu drzwi, umieść podstawę przycisków na śrubie i dokręć je śrubokrętem.
 • Wysoka jakość: Wykonany z wysokiej jakości materiału drewnianego, trwały i stabilny, niełatwy do złamania, bez nieprzyjemnego zapachu, prosty wygląd, możesz samodzielnie wykonać własne uchwyty, mogą być używane przez długi czas.

8 sztuk gałek meblowych w kształcie zwierzęcia dla dzieci, drewniane gałki do szafki dziecięcej, drewniane uchwyty do szafek, gałki do szuflad do dekoracji, gałki meblowe do szuflad, szafy, komody

65,27  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • Wysokiej jakości drewno: gałki do szafy wykonane są z wysokiej jakości drewna, śruby są również wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest trwała, nietoksyczna i nie ma specyficznego zapachu.
 • Doskonała dekoracja: drewniane uchwyty do szafek w kształcie zwierzęcia (słonie, jelenie, hipopotamy, wieloryby. ), które nadają Twoim meblom uroczy akcent.
 • Piękne wykonanie: każda gałka ma gładką powierzchnię o wyjątkowej strukturze drewna. Naturalny kolor drewna nadaje się do większości stylów.
 • Wymiary gałek do szuflady: Rozmiar drewnianych gałek do szafy pasuje do większości rozmiarów szafek, mebli, komód, szuflad itp.
 • 8 gałek meblowych: w zestawie otrzymują Państwo 8 drewnianych gałek meblowych, 8 naklejek na śruby mocujące i 8 śrub mocujących. Może być używany ze sobą do różnych szafek, drzwi meblowych.

OESSUF Drewniane gałki do szafek ze śrubami, uchwyt do mebli w kształcie zwierzęcia, do pokoju dziecięcego, drewniane uchwyty w kolorze drewna do szafek do pokoju dziecięcego, 12 szt

99,41  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • Wygodne i trwałe: Guziki do mebli wykonane są z wysokiej jakości naturalnego drewna, drobno szlifowanego i nawierconego, z gładką i wolną od zadziorów powierzchnią, która jest przyjazna dla środowiska i trwała.
 • Ekskluzywny design: drewniana gałka jest polerowana do różnych kształtów zwierząt, w tym ptaków, słoni, królików, jeży, wielorybów, owiec itp.
 • Łatwy montaż: Wystarczy znaleźć miejsce, w którym chcesz zainstalować panel, wywiercić otwór, przeprowadzić śrubę przez tył panelu, a następnie dokręcić gałkę meblową. Mimo że wygodnie jest zwrócić lub wymienić towar, proszę sprawdzić rozmiar przed zakupem.
 • Szeroki zakres zastosowań: Duża ilość i style wystarczają, aby dopasować się do różnych dekoracji mebli, takich jak szafy, garderoby, toaletki, szafki na buty, drzwi meblowe itp. Te małe uchwyty meblowe będą służyć Ci przez długi czas.
 • Zestaw zawiera: 12 drewnianych gałek, dostarczamy 12 śrub o długości 32 mm do łatwego montażu tych pokręteł do szafek do przechowywania. To świetne połączenie do wyboru.

Komplet Gałek Drewnianych do Mebli, Gałki do Szafy, Gałka do Szuflady, Gałki Drewniane, Uchwyty do Mebli, Uchwyty do Szafy dla Szafek, Szuflad, Komody, Meble z Śrubami - 35mm

37,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • 【Materiał Premium】 Gałki szuflady są wykonane z doskonałego naturalnego materiału z drewna, który jest trwały, a powierzchnia jest gładka, bez zadziorów i nie szkodzi dłoniom.
 • 【Łatwa instalacja】 Wystarczy wywiercić otwór w miejscu, w którym chcesz go zainstalować, następnie przeciągnąć śrubę przez tył płyty i dokręcić gałkę. Łatwy do zainstalowania, dzięki czemu instalacja nie jest już problemem.
 • 【Uniwersalny Design】 Klasyczne okrągłe style z naturalnym kolorem drewna mogą nadać twoim meblom nowoczesny wygląd. Stylowe i proste wzornictwo, pasują do większości mebli.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Nadaje się do zwykłych szuflad, szafek kuchennych, skrzyń, komód, szafek, garderób itp. Idealne do kuchni, łazienek, pokojów dziennych, pokoi studyjnych, akademików, biur i innych.
 • 【Zakres dostawy】 Otrzymają Państwo 20 gałek drewnianych o średnicy 35 mm / 1,4 cala, śrubokręt i śruby mocujące (m4x25), wystarczające do codziennego użytku.

Drewniany uchwyt do szuflad, 12 sztuk, drewniane gałki ze śrubami, drewniane gałki do mebli, drewniane gałki do szuflad drewnianych, okrągłe drewniane gałki i uchwyty do szafy na ubrania

29,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • Przyjazne dla środowiska drewno - uchwyt szuflady z naturalnego drewna wysokiej jakości, jest przyjazny dla środowiska, nietoksyczny i nie ma osobliwego zapachu. Śruby są również wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, każdy drewniany uchwyt jest unikatowy. Mają gładką powierzchnię o unikalnej strukturze drewna, która jest mocna i trwała, piękna i przyjazna dla środowiska.
 • 【Łatwa instalacja】Nasze drewniane uchwyty do szuflad do montażu i nie ranią rąk. Należy wywiercić otwór, w którym chcesz zainstalować, a następnie przeprowadzić śrubę przez tył płytki i dokręcić przycisk. Łatwa instalacja, dzięki czemu nie musisz się martwić o instalację.
 • Idealna dekoracja - te drewniane gałki ze śrubami bardzo dobrze pasują do wielu szafek, drzwi meblowych, szaf, komód i innych urządzeń, które muszą być wyciągnięte. Klasyczne okrągłe style z pięknymi wzorami mogą nadać meblom nowoczesny akcent.
 • Praktyczne wzornictwo - rozmiar naszych drewnianych uchwytów wynosi 3,5 cm x 2 cm, drewniany uchwyt jest ergonomicznie zaprojektowany i zapewnia łatwy chwyt, można go łatwo pociągnąć przy mniejszej sile, nie uszkodzi mebli. Nadaje się do większości mebli
 • Szerokie zastosowanie - ta drewniana gałka do mebli ma czysty i ponadczasowy wygląd, który pasuje do większości stylów szafek, w tym kuchni, łazience, salonie, komodzie z szufladami lub odświeża stare meble. Okrągłe narożniki bez ostrych krawędzi chronią Cię w codziennym życiu. Może nadać meblom nowoczesny charakter

OESSUF 12 szt. drewnianych gałek do szafy do pokoju dziecięcego, 35 mm, okrągłe gałki meblowe ze śrubami, drewniane uchwyty do szafki, białe gałki do drzwi dla dzieci

72,00  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • Wygodne i trwałe - gałki meblowe są wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna, precyzyjnie oszlifowane i nawiercone, o gładkiej i pozbawionej zadziorów powierzchni, która jest przyjazna dla środowiska i trwała. Każdy z nich jest wypolerowany do perfekcyjnego okręgu, który jest przyjemny podczas ciągnięcia.
 • Ekskluzywne wzornictwo - powierzchnia drewnianego guzika jest zadrukowana różnymi wzorami zwierzęcymi, w tym niedźwiedzie, jelenie, lisy, lwy, słonie i koale, które dodają ciepła i komfortu do Twojego pokoju.
 • Łatwy montaż - wystarczy znaleźć miejsce, w którym chcesz zainstalować płytę, wywiercić otwór, przeprowadzić śrubę przez tylną stronę płyty, a następnie dokręcić gałkę meblową. Mimo że wygodnie jest zwrócić lub wymienić towar, przed zakupem należy sprawdzić rozmiar.
 • 【Szeroki zakres zastosowań】Bogata ilość i style wystarczą do różnych dekoracji mebli, takich jak szafy, szafki, toaletki, szafki na buty, drzwi meblowe itd. Te małe uchwyty meblowe będą Ci służyć przez długi czas.
 • Zestaw zawiera: 12 drewnianych guzików, ok. 25 x 35 mm, oferujemy 12 śrub o długości 28 mm do łatwego montażu tych guzików ze zwierzętami do szafek do przechowywania. Jest to wspaniałe połączenie do wyboru.

Drewniane uchwyty Ratan, 16 sztuk Drewniane gałki Ratan ze śrubami 25mm/30mm, rattanowe uchwyty drewniane szuflady na meble 40mm, gałki i uchwyty drewniane do szafek, szuflad, salonu

72,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 7:02 pm

Características

 • IDEALNE POMOCY DO MEBLI RATTAN: Zestaw 16 klamek do mebli z rattanu RUNEAY, rozmiar każdej gałki wynosi 40 mm szerokości x 30 mm wysokości, które są najczęściej stosowanymi wymiarami szafek meblowych. Trzymaj go w dłoni, ma odpowiedni rozmiar. Dostępne są 32 śruby (16*25 mm + 16*30 mm).
 • POMOCY DO MEBLI PROJEKTOWANIA: Klamki do mebli z rattanu RUNEAY wykonane są z drewnianych gałek i naturalnego rattanu. Unikalna konstrukcja rattanu zachowuje naturalny styl i wnosi do Twoich mebli najpopularniejszy styl artystyczny i rustykalny styl. Dzięki tym gałkom do mebli z rattanu nadasz swojej sypialni rustykalną i vintage atmosferę.
 • POMPY DO MEBLI RATANOWYCH BOHO DECO: Klamki do mebli RUNEAY wykonane są z drewnianych guzików i naturalnego rattanu. Czysty, ręcznie tkany rattan zachowuje naturalny styl, w połączeniu z drewnianymi gałkami, aby wprowadzić do Twoich mebli najpopularniejszy styl wystroju boho i rustykalny styl.
 • ŁATWA INSTALACJA POMOCY MEBLE RATTAN: Klamki rattanowe do szafek i szuflad RUNEAY są bardzo łatwe w instalacji, wystarczy przygotować śrubokręt, lub nawet nie potrzebujesz narzędzi, możesz wykonać instalację bezpośrednio ręcznie. Dziewczynom lub kobietom bardzo łatwo jest samodzielnie wykonać instalację.
 • POMOCY MEBLE DO SZYSTKIEGO UŻYTKOWANIA: RUNEAY Drewniane gałki rattanowe do mebli RUNEAY mogą być używane w toaletkach, kuchniach, sypialniach, szufladach, sypialniach i biurach.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.