uchwyt do polki szklanej

Zliger 6 sztuk szklanych wsporników do półek, uchwyt ścienny, uchwyt szklany, stop cynku, regulowane uchwyty regałowe, szklane półki do półek

79,99  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • Wartościowe opakowanie: 6 szklanych uchwytów regałów, które mogą zaspokoić codzienne potrzeby
 • Wysokiej jakości materiały: wyprodukowano z wysokiej jakości stopu cynku, mocne i trwałe, nierdzewne i długa żywotność
 • Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: regały ścienne mają proste i nowoczesne wzornictwo, które doskonale podpiera wszystko, co je wspiera, doda wyrafinowany styl każdemu pomieszczeniu w Twoim domu i oszczędza miejsce.
 • Prosta instalacja: Wystarczy przymocować do ściany za pomocą dołączonych śrub mocujących, a następnie ustawić szczelinę między szczękami, aby przymocować ją do szyby.
 • Szerokie zastosowanie: Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, np. w domu, w hotelu, w sklepie i w biurze.

simarro Kołki do półek z silikonowymi przyssawkami, podpórka do półek, kształt L, 5 mm, metalowy wspornik półki, uchwyt do regulowanych półek drewnianych i szklanych (10)

9,69  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • Unikalna konstrukcja przyssawki: Trwałe wsporniki półek ze stali nierdzewnej mają unikalną konstrukcję przyssawki, są odporne na wstrząsy i antypoślizgowe, mogą zapobiegać zadrapaniom spowodowanym bezpośrednim kontaktem między wspornikami półek a półkami. Można używać zarówno drewnianych desek, jak i szklanych ścianek działowych.
 • Wysokiej jakości materiał ze stopu cynku: Wsporniki półek są wykonane ze stopu cynku, powierzchnia jest gładka i wolna od zadziorów, wytrzymała i trwała, nie rdzewieje i nie odkształca się, może być używana przez długi czas.
 • Łatwy montaż: Wystarczy włożyć trzpień wspornika dzielnika do odpowiedniego otworu, dokręcić śrubę rozporową, a następnie umieścić płytę rozdzielającą na górze. Nasze wsporniki regałów są małe i dyskretne i nie wpływają na piękno mebli.
 • Szerokie zastosowanie: te szpilki pasują do szafek, regałów, witryn, półek spiżarni, szaf, półek do przechowywania i innych mebli. Wspornik półki szklanej przyjmuje konstrukcję w kształcie litery L i ma dobrą nośność, aby zapewnić mocne podparcie półek.
 • Opakowanie zawiera: Otrzymasz 10/25 śledzi do półek. Dzięki średnicy 5 mm te kołki do półek są zaprojektowane tak, aby dobrze pasowały do standardowych otworów półek 5 mm, zapewniając stabilne dopasowanie. Nasze wsporniki do półek są dostarczane z pasującymi śrubami rozporowymi, dzięki czemu nie musisz szukać dodatkowych śrub. Konstrukcja śruby rozporowej sprawia, że instalacja jest bardziej stabilna.

Lxoraziy 30 szt. szklanych półek z klipsem, uchwyt na półkę z przyssawką i śrubą, kątowy, do mebli szafek, podpórka regału na książki

54,99  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • Wysokiej jakości materiały: wspornik dystansowy wykonany jest z wysokiej jakości materiałów stopowych i silikonowych przyssawek, solidny odlew, wytrzymały i niełatwy do odkształcenia, o doskonałej nośności.
 • Elektrostatyczne malowanie powierzchni: powierzchnia uchwytu na przegrodę jest pomalowana elektrostatycznie, która nie blaknie przez długi czas, z równomierną powłoką i gładką powierzchnią.
 • 【Mocne i praktyczne działanie】: Uchwyt na płytę przedziałową nadaje się zarówno do drewnianych jak i szklanych przegródek, obecność przyssawek zapewnia doskonałe podparcie i nie uszkodzi przegródek.
 • Konstrukcja śruby z łbem stożkowym – brak wystania śrub, brak zarysowań dłoni, płaska powierzchnia.
 • Szerokie zastosowanie: wsporniki półek mogą być szeroko stosowane do stojaków wystawowych, szaf, półek, szafek, stojaków na buty, stołów itp.

Regulowany uchwyt do regału szklanego, 4 sztuki, uchwyt do regału szklanego, regulowany uchwyt do półek szklanych, uchwyt ścienny do półek o grubości 3-20 mm

80,82  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • Wysokiej jakości materiały: regulowany stojak na regał ze szkła. Wysokiej jakości konstrukcja z litego stopu cynku zapewnia wysoką jakość i trwałość w przypadku wilgoci. Imponujące, polerowane wykończenie zapewnia przyjemne uczucie podczas noszenia.
 • Zawartość opakowania: 4 uchwyty szklane, 8 kołków i 8 śrub. Imponujące, polerowane wykończenie zapewnia długotrwały optymalny wygląd i gwarantuje długi czas pracy baterii dla długotrwałego użytkowania.
 • Łatwy montaż: Regulowane uchwyty regałowe na ścianie, a następnie wystarczy dopasować odstęp między szczękami i użyć śrub na spodzie uchwytu, aby zamocować je do regału.
 • Komfort i trwałość: Zwiększ wygląd czarnych uchwytów dystansowych, zamocuj szkło, zwiększ tarcie szybą, zapobiegają spadaniu szkła, pogrubienie materiału i zwiększenie nośności.
 • Szeroki zakres zastosowań: specjalnie zaprojektowany do płyt szklanych lub drewnianych na regale na książki, stoiskach targowych, regałach ogrodowych, mocowaniach na ścianie zewnętrznej, regałach łazienkowych itd.

4 sztuki uchwyty do półek szklanych, wspornik do półek, uchwyty do regałów, uchwyt do regałów, regulowany uchwyt do półek ze stopu cynku, uchwyt do regałów drewnianych i szklanych o grubości 3-20 mm

79,99  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • 【Wytrzymały i trwały】Szklany regał ścienny ma mocną strukturę ze stopu cynku, który jest odporny na korozję, nierdzewny, wysokiej jakości i trwały. Idealny dodatek do organizacji domu i biura.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Grubość od 3 do 20 mm. Zaprojektowany do szkła lub drewna w regałach na książki, gabinetach, regałach ogrodowych, zawieszkach ściennych na zewnątrz i szklanych regałach w łazience. Bardzo dobrze nadaje się do sypialni lub salonu itp.
 • 【Bezpieczne trzymanie】 Szklane półki mają wymiary 2,4 x 5,5 x 5,5 mm (szer. x gł. x wys.). Dzięki gumowanym szczękom zaciskowym każdy uchwyt do regału zapewnia bezpieczne trzymanie. Imponująca polerowana powierzchnia, wygodna w dotyku.
 • 【Łatwa instalacja】Użyj zamocowanego przyrządu do mocowania, aby zamocować go na ścianie. Następnie wystarczy ustawić szczelinę między szczękami i zamocować ją za pomocą śruby na spodzie uchwytu w półce.
 • 【Zawartość opakowania】4 x wspornik podłogowy (w tym elementy montażowe: 4 x śruba, 4 x wtyk ścienny). Po zamontowaniu śruby są niewidoczne, piękne i eleganckie. Łatwy i szybki montaż.

Uchwyty do półek szklanych,4 sztuki regulowane wsporniki do półek szklanych, stopu cynku uchwyt do montażu na ścianie,używane do drewnianych półek/szkła,Grubość 3-20 mm

93,04  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • ✔ Cechy Materiał: Wspornik półki szklanej,Solidna konstrukcja ze stopu cynku odporna na korozję, w pełni polerowana powierzchnia do silnej i odpornej na korozję, niełatwe do rdzewienia, co zapewnia jakość i trwałość.
 • ✔ Zakres dostawy: 4x szklany zacisk półki (w tym sprzęt montażowy: 8 śrub, 8 gniazd ściennych).Dzięki nowoczesnemu stylowi i imponującej powierzchni z błyszczącym wykończeniem, która zaskakująco uzupełnia wszystko, co obsługują.
 • ✔Łatwy w instalacji:Stop Cynku Uchwyt do montażu na ścianie ,Śruby ścienne z dołączonymi mocowaniami,następnie po prostu wyreguluj szczelinę między szczękami, aby zablokować go na półce za pomocą śrub znajdujących się w dolnej części wspornika.
 • ✔Rozmiar: Wsporniki do szklanych półek,Jego rozmiar to około 55x24x50 mm, odpowiedni do szkła o grubości 3-20 mm.
 • ✔Zastosowanie: Regulowane wsporniki do szklanych półek Zaprojektowany do szklanych lub drewnianych paneli na regałach,półka ogrodowa,stojak wystawowy,przyczepy, balkony itp.mocuje szkło i odgrywa rolę dekoracyjną w tym samym czasie, bardzo praktyczne.

10 sztuk uchwytów na szkło, regulowany zacisk szklany ze stopu cynku, wspornik do półek szklanych, uchwyt na płyty szklane, wsporniki dystansowe do szyb szklanych 6-8 mm (srebrne)

55,59  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • Wysoka jakość: Te szklane uchwyty są wykonane z trwałych materiałów ze stopu cynku, są odporne na korozję, wytrzymałe i nietłukące, mogą pomóc utrzymać stabilność półek.
 • Obróbka polerowania: polerowanie i ochrona sprawiają, że zacisk szklany jest odporny na korozję i po dłuższym użytkowaniu zachowuje połysk jak nowy. Uchwyt na regał szklany ma gładką powierzchnię, wygląda bardzo elegancko.
 • Grubszy materiał: Szklany wspornik dna jest wytrzymały i trwały i zawiera śruby z miękkimi cząsteczkami gumy, za pomocą których można przymocować szklaną płytę.
 • Szeroki zakres zastosowań: ten uchwyt na regał szklany jest szeroko stosowany w półkach szklanych lub drewnianych, takich jak szklane regały łazienkowe, szafki na wino, witryny. Lepiej nadaje się do stosowania w suchych pomieszczeniach.
 • Duża liczba uchwytów na płyty szklane: płaskie dno. Liczba sztuk: 10 sztuk. Wymiary: 19 x 15 x 16 mm (dł. x szer. x wys.), g Kompatybilny ze szkłem 6 mm lub 8 mm.

CHMYY 4 szt. wspornik do półki, regulowany uchwyt ścienny ze stopu cynku do łazienki pływający uchwyt na półkę do 3-20 mm grubości szklanej półki

77,80  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • Materiał: wysokiej jakości konstrukcja ze stopu cynku, praktyczność i bezpieczeństwo, nawet w wilgotnym środowisku może być używany przez długi czas, dodana czarna konstrukcja uszczelki, solidna i trwała, zamocuj szkło i zwiększa tarcie ze szkłem, zapobiega ześlizgiwaniu się szkła
 • Rozmiar wspornika: dł. 56 mm / 2,2 cala, szer. 24 mm / 0,95 cala, wys. 50 mm 1,97 cala, nadaje się do 3-20 mm / 0,2 w 0,79 na grubych półkach
 • Zawartość opakowania: 4 szt. regulowany uchwyt na półkę, 8 kotwic, 8 śrub, wsporniki półki ściennej mają praktyczną, regulowaną konstrukcję i stabilną konstrukcję, powierzchnia dobrze wykończona, jeszcze bardziej wodoodporna i odporna na rdzę, jest gładka i nie rani dłoni
 • Łatwy w instalacji: wybierz lokalizację i wywierć otwory, przymocuj górną część szklanego zacisku za pomocą śrub, a następnie po prostu wyreguluj szczelinę między szczękami, aby zacisnąć ją na półce za pomocą śrub znajdujących się w dolnej części wspornika
 • Zakres zastosowania: w nowoczesnym stylu, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, takich jak sklepy, warsztaty, podwórka, przyczepy, kuchnie, balkony, łazienki i wiele innych pokoi

VASAGLE Wózek do serwowania, 3 poziomy, wózek na kółkach, uchwyty, lustrzane półki szklane, do małych pomieszczeń, kuchni, jadalni, baru, czarny LRC091B62

200,99  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • [Czarujące, lustrzane szklane półki] Lustrzane półki szklane dają temu wózkowi do serwowania atrakcyjnego uroku. Pięknie odbijają kieliszki do wi i butelki i dają Twojemu domowi podczasową elegancję
 • [Idealny do małych pomieszczeń] Ten wąski wózek (30 x 46,8 x 92 cm) idealnie pasuje do wąskich wnęk w kuchni, łazience, gabinecie lub sypialni. Dzięki temu wózkowi wnękowemu moż optymalnie wykorzystać swoje miejsce i zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania
 • [3 zdejmowane uchwyty szkło] Ten wózek jest dostarczany z 3 uchwytami szklanymi, które zawsze trzymają szklanki pod ręką. Podto wszystkie uchwyty do szkła są zdejmowane, co ozcza, że moż je zamontować w razie potrzeby
 • [Poruszanie lub mocowanie] Dzięki 4 kółkom obracającym się o 360 i zakrzywionym uchwytom możesz przesunąć ten wózek barowy tam, gdzie go potrzebujesz. 2 kółka są wyposażone w hamulce, dzięki czemu wózek moż zamocować w jednym miejscu
 • [Wytrzymały i trwały] Wykony ze stalowej ramy i wytrzymałego, łatwego do czyszczenia szkła, ten wózek jest wytrzymały, stabilny i trwały

Trhillsbrad Półka prysznicowa do zawieszenia, dwuwarstwowy kosz prysznicowy do zawieszenia, z uchwytem na mydło ze stali nierdzewnej SUS304, regał prysznicowy do zawieszenia szklanej kabiny

167,75  disponible
Amazon.pl
as of 5 lutego, 2024 10:34 am

Características

 • 【Specjalna mydelniczka i wysokiej jakości materiały】: System prysznicowy wykonany jest z wysokiej jakości pogrubionej stali nierdzewnej 304, wodoodpornej i nierdzewnej; dodaj mydelniczkę, aby poprawić wrażenia użytkownika; 4 stabilne przyssawki, które można mocno przymocować do szkła
 • 【 Praktyczny haczyk】: Haczyk z tyłu stelaża prysznicowego może być używany jako wieszak na ręczniki, a 2 zdejmowane haczyki mogą pomieścić piłkę prysznicową. Ulepszony dolny hak spełnia więcej zapotrzebowania na ręczniki.
 • 【Wymiary】: Użyj dołączonej wyściółki ochronnej EVA, aby uniknąć tarcia między szkłem a koszem prysznicowym. Kosz prysznicowy do zawieszenia, długość całkowita 70 cm, dwa kosze (23 x 10 x 8 cm) zapewniają wystarczająco dużo miejsca na żel pod prysznic, mydło, szampon itd.
 • 【Praktyczna konstrukcja 2 w 1】: regał prysznicowy hak wewnętrzny i zewnętrzny: haczyki zewnętrzne do ręczników lub szlafroków po prysznicu są łatwe do zdobycia
 • 【Klient na pierwszym miejscu】Dajemy Ci obietnicę. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze! Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszego regału prysznicowego, otrzymasz zwrot pieniędzy do 30 dni od daty zakupu bez żadnego zamówienia!
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.