tort na 40 urodziny mezczyzna

GoldRock Drewniana dekoracja tortu na 40 urodziny mężczyzny i kobiety, dekoracja tortu na 40 urodziny, dla mężczyzn, dekoracja na tort z okazji 40 urodzin, 40. urodziny dla kobiet, dekoracja na tort,

22,02  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • Dekoracja na tort urodzinowy 40 lat - otrzymasz dekorację tortu urodzinowego na 40 urodziny, ok. 14 x 20 cm, grubość ok. 0,5 cm. Wyprodukowano z liter "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin", cyfry 40 i serca, jest prosta i elegancka, odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
 • Materiał przyjazny dla środowiska - nasza dekoracja tortu na 40 urodziny dla mężczyzn i kobiet jest wykonana z wysokiej jakości drewna, przyjaznego wzornictwa, bezzapachowa i przyjazna dla środowiska. Można go używać wielokrotnie, jest łatwa do czyszczenia. Uwaga: ponieważ jest to drewniana dekoracja tortowa, może ulec uszkodzeniu podczas transportu. Jeśli otrzymasz produkt i napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie, a my zapewnimy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie.
 • Szerokie zastosowanie - nasz tort z okazji 40 urodzin jest idealny do dekoracji imprez z okazji 40. urodzin mężczyzn i kobiet, idealny do ciast urodzinowych, babeczek, muffinek, deserów lub innych wypieków, doda radości Twojej imprezie urodzinowej i tworzy bardzo romantyczną atmosferę.
 • 【Łatwa w użyciu】Ta dekoracja na ciasto Happy Birthday na 40 urodziny jest łatwa w użyciu i nie wymaga instalacji. Rustykalny styl to najlepszy wybór dekoracji na imprezę z okazji 40. urodzin. Drewniane dekoracje na tort urodzinowy mogą sprawić, że Twoje urodziny będą bardziej interesujące i sprawią radość przyjęciom urodzinowym, idealne jako tło fotograficzne, aby zrobić wrażenie na gościach.
 • 【O nas】GoldRock specjalizuje się w dekoracjach imprezowych. Oprócz dekoracji tortów na 40. urodziny mamy również balony, banery, kartki z życzeniami, prezenty pieniężne, drewno, girlandy i konfetti itd. Witamy w sklepie do przeglądania. Wskazówka: służy wyłącznie do dekoracji tortu urodzinowego, nie nadaje się do spożycia i nie może być używany w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.

ALEGRE Dekoracja tortu na 40 urodziny mężczyzn i kobiet, Straight Outta 1984 Cupcake Topper na 40. urodziny, 24 sztuki dekoracji muffinek w kolorze czarnym, brokatowa dekoracja na tort 1984 urodziny

47,76  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • 【Nakładka na babeczki na 40. urodziny w kolorze czarnym】Nasze nakładki na babeczki striaght outta 1984 są wykonane z wysokiej jakości jednostronnie grubego kartonu i bambusowego haftu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, są nietoksyczne, bezzapachowe i nie pękają. Te dekoracje na 40 urodziny są wstępnie zmontowane, można ich używać bezpośrednio po otrzymaniu.
 • 【24 sztuki dekoracji na tort 40. Urodziny: Jedyny w swoim rodzaju spersonalizowany design na 40. urodziny. Zawiera 24 sztuki dekoracji tortów na 40. urodziny, 6 wzorów, 4 sztuki z każdego wzoru, które spełnią Twoje różne potrzeby dekoracyjne. Wymiary dekoracji urodzinowej na 40. urodziny wynoszą około 5,5 x 9 cm.
 • Szerokie zastosowanie - ta dekoracja muffinek na 40 urodziny jest idealna na imprezę tematyczną Happy 40th Bithday, Straight Outta 1984, imprezę tematyczną, 40. Impreza tematyczna na rocznicę ślubu, dekoracja na imprezę tematyczną do 40 lat, mogą sprawić, że Twoje babeczki będą bardziej atrakcyjne i sprawią radość na imprezie.
 • 【Dekoracja na urodziny 1984】Idealna dekoracja na babeczki, ciastka, ciasto, owoce, brownie, lody i wiele więcej, szczególnie nadaje się na 40. Przyjęcie urodzinowe, dekoracja tortu na 40. urodziny mężczyzna, dekoracja tortu 40. urodziny kobiety, 40. Rocznica ślubu, 40. Dekoracja na imprezę z okazji rocznicy firmy.
 • 【Wskazówki】Nasze błyszczące dekoracje na babeczki na 40 urodziny są przeznaczone wyłącznie do celów dekoracyjnych, nie nadają się do spożycia i nie powinny być używane w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.

ALEGRE Błyszczący topper na babeczki na 40. urodziny, dekoracja tortu, złota, 24 sztuki, Straight Outta 1984, dekoracja na tort, na 40 urodziny, dla mężczyzny i kobiety

51,92  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • 【Wysokiej jakości materiał】Nasze nakładki na babeczki striaght outta 1984 są wykonane z wysokiej jakości jednostronnie grubego kartonu z brokatem i bambusowym patyczkiem przeznaczonym do kontaktu z żywnością, są nietoksyczne, bezzapachowe i nie pękają. Te dekoracje na tort na 40 urodziny kobiety i mężczyzny są wstępnie zmontowane, można ich używać bezpośrednio po otrzymaniu.
 • 【24 sztuki dekoracji tortów urodzinowych na 40 urodziny】Jedyne w swoim rodzaju spersonalizowane wzornictwo na 40. urodziny. Zawiera 24 sztuki dekoracji tortów na 40. urodziny, 6 wzorów, 4 sztuki z każdego wzoru, które spełnią Twoje różne potrzeby dekoracyjne. Wymiary nakładki na babeczki na 40. urodziny wynoszą około 5,5 x 9 cm.
 • Szerokie zastosowanie - ta dekoracja muffinek na 40 urodziny jest idealna na imprezę tematyczną Happy 40th Bithday, Straight Outta 1984, imprezę tematyczną, 40. Wesele impreza tematyczna, pozdrowienie na 40-letnią imprezę tematyczną, dekoracje babeczek, mogą sprawić, że Twoja babeczka będzie bardziej atrakcyjna i sprawi radość na imprezie.
 • 【Dekoracja na 40 urodziny】Idealna dekoracja na babeczki, ciastka, ciasto, owoce, brownie, lody i wiele więcej, szczególnie nadaje się na 40. przyjęcie urodzinowe, 40. Rocznica ślubu, 40. Dekoracja na imprezę z okazji rocznicy firmy.
 • 【Wskazówki】Nasze dekoracje na tort Happy Birthday są przeznaczone wyłącznie do celów dekoracyjnych, nie nadają się do spożycia i nie powinny być używane w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.

GoldRock 11 sztuk dekoracji tortów na 40 urodziny mężczyzny i kobiety, dekoracja tortu na 40 urodziny, 40 urodziny, dla mężczyzn i kobiet, dekoracja na tort, 40 lat

22,67  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • Dekoracja na tort urodzinowy 40 lat - dekoracja tortu na 40. urodziny Zakres dostawy: otrzymasz 11 sztuk dekoracji tortów na 40. urodziny. Zawiera 1 sztukę dekoracji tortów z okazji 40. urodzin, 5 sztuk dekoracji tortu z gwiazdkami, 5 sztuk dekoracji tortu w kształcie serca, wystarczająco dużo, aby udekorować Twoje ciasta i muffinki oraz sprawić rodzinie i przyjaciołom słodkie 40. urodziny.
 • 【Materiał przyjazny dla środowiska】Nasza dekoracja do ciasta na 40 urodziny dla mężczyzn i kobiet jest wykonana z wysokiej jakości brokatowego kartonu i bambusa, jest bezzapachowa i przyjazna dla środowiska oraz migocze w świetle, dzięki czemu Twoje urodziny są wyjątkowe, zabawne i radosne. Wskazówki: dekoracja tortu w kształcie gwiazdy i serca wymagają łatwego montażu. Wystarczy użyć dostarczonych punktów klejących, aby połączyć bambusowe szpikulce i karton.
 • Prezenty na 40 urodziny kobiety mężczyzny - ta dekoracja tortu Happy Birthday na 40. urodziny składa się z połączenia złota i czerni, gwiazd i serc, klasycznej, prostej i słodkiej. Rustykalny styl to najlepszy wybór dekoracji na imprezę z okazji 40. urodzin. 40. Urodzinowa dekoracja tortu może sprawić, że Twoje urodziny będą jeszcze bardziej zabawne i sprawią radość przyjęciom urodzinowym, idealnie nadaje się jako tło fotograficzne, aby zrobić wrażenie na gościach.
 • Szerokie zastosowanie - nasz tort z okazji 40 urodzin jest idealny do dekoracji imprez z okazji 40. urodzin mężczyzn i kobiet, idealny do ciast urodzinowych, babeczek, muffinek, deserów lub innych wypieków, doda radości Twojej imprezie urodzinowej i tworzy bardzo romantyczną atmosferę. Wskazówka: służy wyłącznie do dekoracji tortu urodzinowego, nie nadaje się do spożycia i nie może być używany w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.
 • 【O nas】GoldRock specjalizuje się w dekoracjach imprezowych. Oprócz dekoracji tortów na 40. urodziny mamy również balony, banery, kartki z życzeniami, prezenty pieniężne, drewno, girlandy i konfetti itd. Witamy w sklepie do przeglądania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nasze towary nie spełniają Twoich potrzeb lub oczekiwań, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi.

Dekoracja na tort 40 urodziny dekoracja ciasto topper 40 ciasto dekoracja 40 urodziny mężczyzna Happy Birthday 40 dekoracja tortu 40 lat mężczyzna kobieta dekoracja na ciasto 40 urodziny mężczyzna czarna dekoracja tortu 40 urodziny mężczyzna kobieta

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • 40. Dekoracja tortu urodzinowego: zestaw nakładek na tort urodzinowy zawiera 1 x czarne nakładki "Happy 40th Birthday", 5 x czarne błyszczące gwiazdki, 5 x czarne błyszczące serca, 2 x czarne balony konfetti, 4 x papierowe toppery, 13 x słomki. Ta czarna nakładka na tort urodzinowy zdecydowanie sprawi, że Twój tort będzie bardziej wyrafinowany i Twoje przyjęcie urodzinowe będzie bardziej wyjątkowe.
 • Czarna dekoracja na tort: czarna dekoracja na tort urodzinowy, wykonana z brokatowych kart, w połączeniu z balonami konfetti, nadaje się do dekoracji ciast, deserów, muffinek, babeczek, galaretek, chleba, owoców itp. Aby nadać uroku Twojemu jedzeniu.
 • Łatwy montaż: Te nakładki na tort na 40. urodziny są łatwe w montażu. Wystarczy przykleić punkt samoprzylepny, aby połączyć pisak papierowy (punkty klejące i pisaki papierowe wchodzą w zakres dostawy) z nakładką do ciasta brokatowego, a następnie włożyć go do ciasta, aby zakończyć dekorację.
 • Szerokie zastosowanie: nadają się idealnie na przyjęcia urodzinowe, jubileusze, baby shower, tekstylia domowe i tak dalej. Nadaje się do dekorowania deserów tortowych lub innych wypieków, aby sprawić więcej radości na imprezie urodzinowej i stworzyć bardzo romantyczną atmosferę.
 • Dożywotnia gwarancja: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami przez e-mail. Oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.

Yiran Złote świece na 40. urodziny z dekoracją korony, 3D numer 40, świeca na 40. urodziny do ciasta, świeczka Happy Birthday, świece do ciasta, dekoracje na tort dla mężczyzn i kobiet, artykuły na

22,34  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • Szczegóły dotyczące 40. złotych świec urodzinowych 3D: W zestawie 2 sztuki świec z cyframi 3D z cyframi 4 i 0 z dekoracją korony. Rozmiar świeczki urodzinowej wynosi ok. 5 cm długości, długość całkowita (w zestawie ze świecznikiem) wynosi ok. 11,5 cm, odpowiedni rozmiar jako dekoracja tortu większość tortów urodzinowych i weselnych.
 • 【Bezpieczny materiał Mężczyźni Kobiety Świece 50. urodziny】: Nasze świece urodzinowe są wykone z materiałów przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych i bezwonnych, odpowiednich do ciast urodzinowych o dowolnym rozmiarze lub każdą uroczystość, taką jak przyjęcie urodzinowe, rocznica, impreza tematycz itp., idealne świece zapłonowe torty urodzinowe, świeczki urodzinowe z numerem
 • 【Opakowanie rzemieślnicze】: Nasze świece urodzinowe mają mocny trójwymiarowy kształt, podobnie jak powierzchnia cięcia diamentów, odpowiednie dla osób w każdym wieku i obu płci. Świece do tortu urodzinowego są pakowane w karton kraftowy, który jest bardziej ochronny niż opakowanie blistry dostępne rynku i może skutecznie zapobiegać zgnieceniu świecy, może zaspokoić Twoje potrzeby przyjęcie urodzinowe.
 • 【Wielofunkcyjność】: Ta świeca jest w złotych kolorach, jas i świeci w ciemności. Łatwo pasuje do dekoracji imprezowych o różnych motywach i kolorach. Jest to nie tylko urodziny dziecka, ale także urodziny dorosłych. Ideal dekoracja tortu wiele okazji, takich jak urodziny, baby shower, rocznice, imprezy emerytalne, spotkania rodzinne, wesela, imprezy hawajskie, a wet Boże Narodzenie, niezbędne przedmioty tort imprezowy, zapewnią niezapomnianą i zczącą imprezę
 • Delikatny wygląd, zmysł wizualny 3D: Świece do tortu urodzinowego mają zczenie dla Ciebie, aby uczcić 10. urodziny Twoich chłopców i dziewczynek i ład dekoracja do dekoracji ciasta i babeczki, jasny blask do stworzenia romantycznej atmosfery i

Dekoracja tortu na 40 urodziny mężczyzna Happy 40. Birthday Cake Topper dekoracja tortu 40 niebieski mężczyzna kobieta topper dekoracja na 40 urodziny 40 urodziny chłopiec dekoracja tortu 40 urodziny tort urodzinowy topper

30,17  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • ✨ Błyszczący zestaw urodzinowy: 1 brokatowa nakładka na ciasto z okazji 40. urodzin + 1 okrągły balon z konfetti + 1 mini balon z konfetti w kształcie serca + 4 papierowe wachlarze na tort + 3 błyszczące toppery w kształcie gwiazd + 3 błyszczące toppery miłosne + 1 błyszcząca korona topper
 • Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: błyszczący niebieski 40. Zestaw do dekoracji tortów emanuje słodką i wyjątkową atmosferą pod światłem, Twoje 40. urodziny są bardziej wyjątkowe i nastrojowe, będziesz miał niezapomniane 40. urodziny
 • ✨ Bezpieczne i trwałe: Nasze dekoracje do ciast są wykonane z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska, są bezpieczne i nietoksyczne, mocne i trwałe, kolorowe i niełatwe do wyblaknięcia i mogą być ponownie użyte
 • ✨ Zrób to sam: dekoracje tortów są dekorowane w różnych stylach. Możesz wykonać ciasto DIY zgodnie z własnymi potrzebami i na różne okazje i za każdym razem stworzyć wyjątkowe wspomnienia
 • ✨ Dożywotnia gwarancja: Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, daj nam znać, a my oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.

Jrzyhi Happy 40th Birthday dekoracja na tort kobiety 40. urodziny Hello 40 Cake Topper w kolorze różowego złota dekoracja na 40 urodziny mężczyzna dekoracja tortu 40 lat kobieta brokatowa nakładka na

34,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • Dekoracja na tort na 40 urodziny w kolorze różowego złota: 1 brokatowy topper na tort Happy 40th Birthday, 2 mini balony z konfetti, 4 papierowe wachlarze na ciasto, 5 błyszczących gwiazdek, 5 błyszczących topperów.
 • Wysoka jakość: 40. Zestaw do dekoracji tortów urodzinowych z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością, bezpieczny i nietoksyczny, bezzapachowy i przyjazny dla Mocne i trwałe, niełatwe do złamania. Wielokrotnego użytku, ale nie nadaje się do jedzenia.
 • Łatwy montaż: te nakładki na tort z okazji 40 urodzin są łatwe w montażu. Wystarczy przykleić punkt klejący, aby połączyć pisak papierowy (punkty samoprzylepne i pisaki papierowe wchodzą w zakres dostawy) z nakładką na ciasto i włożyć go do ciasta, aby zakończyć dekorację.
 • Szerokie zastosowanie: Dekoracja ciast może ozdobić różne ciasta i desery, na urodziny, wesela, uroczystości ukończenia szkoły, uroczystości rodzinne i rocznice itp.
 • Dożywotnia gwarancja: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt mailowy. Oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.

Dekoracja na tort 40 urodziny dekoracja na tort 40 urodziny mężczyzna 40 urodziny mężczyzna 40 urodziny dekoracja tortu 40 lat kobieta mężczyzna dekoracja na tort 40. urodziny kobiety i mężczyzny

28,01  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • 40. Dekoracja tortu urodzinowego: zestaw nasadek na tort urodzinowy zawiera 1 x złote nasadki "Happy 40th Birthday", 5 x złote błyszczące gwiazdki, 5 x złote błyszczące serca, 2 x złote balony z konfetti, 4 x papierowe toppery, 13 x słomki. Ta złota nakładka na tort urodzinowy sprawi, że Twój tort urodzinowy będzie bardziej wyrafinowany, a przyjęcie urodzinowe będzie wyjątkowe.
 • Złota dekoracja na tort: Złote urodziny dekoracja ciast z brokatem, w połączeniu z nakładkami na tort z balonów konfetti, nadaje się do dekorowania ciast, deserów, muffinek, babeczek, galaretek, chleba, owoców itp. Aby dodać uroku Twojemu jedzeniu.
 • Łatwy montaż: te nakładki na tort z okazji 40 urodzin są łatwe w montażu. Wystarczy przykleić punkt klejący, aby połączyć pisak papierowy (punkty samoprzylepne i pisaki papierowe wchodzą w zakres dostawy) z nakładką na ciasto i włożyć go do ciasta, aby zakończyć dekorację.
 • Szerokie zastosowanie: idealnie nadają się na przyjęcia urodzinowe, jubileusze, baby shower, tekstylia domowe i tak dalej. Nadaje się do dekorowania deserów tortowych lub innych wypieków, aby sprawić więcej radości na przyjęciu urodzinowym i stworzyć bardzo romantyczną atmosferę.
 • Dożywotnia gwarancja: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt mailowy. Oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.

Dekoracja na tort na 40 lat, kolor czarny, 20 sztuk Happy 40. urodziny, dekoracja tortów, z cekinami z brokatem na tort, dekoracja na 40 urodziny, dla mężczyzn i kobiet, jubileusz

27,11  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:33 pm

Características

 • Dekoracja na tort z okazji 40. urodzin: 1 x Happy 40th Birthday Cupcake Topper, 1 x akrylowy topper na tort Happy Birthday, 2 x balon z cekinami, 4 x papierowe wachlarze, 7 x gwiazda, 5 x błyszcząca kulka. Aby spełnić Twoje potrzeby dekoracyjne na imprezie.
 • Ekskluzywne wzornictwo: ta dekoracja tortu urodzinowego w 3 warstwach okrągłego brokatu akrylowego toppera, z cekinowymi balonami i czarnymi kulkami, które tworzą bardzo elegancką atmosferę urodzinową i sprawiają, że tort jest bardziej atrakcyjny.
 • Wielokrotnego użytku: Z grubego, błyszczącego kartonu, rzucający się w oczy kolor, piękny i trwały. Balon cekinowy jest wykonany z lateksu, przyjazny dla środowiska i nietoksyczny. Nie nadaje się do jedzenia, tylko do dekoracji ciast urodzinowych.
 • Łatwe w użyciu: wystarczy włożyć do tortu różne akcesoria błyszczącego toppera z okazji urodzin. Mamy nadzieję, że Tobie i Twojej rodzinie i przyjaciołom szczęśliwszy 40. urodziny.
 • Odpowiedni dla mężczyzn i kobiet: Happy Birthday dekoracja tortu urodzinowego, nadaje się do dekoracji deserów, ciast, babeczek, muffinek, przekąsek, chleba lub innych wypieków. Nadaje się również bardzo dobrze na bankiety zaręczynowe, wesela, jubileusze, przyjęcia urodzinowe, imprezy w ogrodzie.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.