tonsil zestaw do usuwania kamienia z migdalkow

Leonshco Narzędzie do usuwania kamieni migdałowych, zestaw do usuwania kamieni migdałowych, narzędzia do usuwania kamieni migdałkowych, pielęgnacji jamy ustnej, świeżego oddechu, przeciwko nieświeżemu

64,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

 • ✔️【Skutecznie usuwa kamienie migdałowe】Użyj środka do usuwania kamieni migdałowych, aby wygodnie i skutecznie usunąć nieprzyjemne kamienie migdałowe i osady w jamie ustnej, a tym samym poprawić zdrowie gardła.
 • ✔️【Świeży oddech】Kamienie migdałowe są znane z nieświeżego oddechu. Za pomocą środka do usuwania kamieni migdałkowych można usunąć wszystkie kamienie migdałowe i zanieczyszczenia z migdałków, zapewniając tym samym zawsze świeży oddech.
 • ✔️【Ultrasmukłe wzornictwo】Nasze kamienie migdałowe do irygowania ust są wykonane z wysokiej jakości materiałów PCW i szkła, które są połączone w bardzo wąską szklaną rurkę. Ułatwia to stosowanie w okolicy ust i skutecznie tłumi odruch wymiotny podczas usuwania kamieni migdałowych.
 • ✔️【Głębokie oczyszczanie】Kamienie migdałowe są zazwyczaj ukryte głęboko w kryptach migdałów. Dzięki sile ssącej naszego środka do usuwania kamieni migdałowych można bez problemu usunąć nawet głębokie kamienie migdałowe.
 • ✔️【Pielęgnacja jamy ustnej dla zdrowia i higieny】Za pomocą środka do usuwania kamieni migdałkowych można łatwo i wygodnie samodzielnie usunąć kamienie migdałowe. Oczyszczanie migdałków poprawia zmysł smaku, przepływ limfy i ogólny stan jamy ustnej oraz pomaga w problemach z próchnicą i dziąsłami

Narzędzie do usuwania kamienia Amygdale'ego, Tonsil Stone Remover, słomy do czyszczenia jamy ustnej, z szczotką czyszczącą, do zwalczania nieprzyjemnego oddechu, Pielęgnacja jamy ustnej, świeży oddech

 out of stock
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

 • Twój specjalista laryngologiczny: Twoje narzędzie do usuwania kamieni migdałowatych oferuje metody leczenia laryngologów w domu. Dzięki ekstraktorowi kamieni migdałkowych możesz wygodnie i skutecznie usunąć kamienie migdałkowe, a tym samym dokładnie oczyścić migdałki.
 • Świeży oddech : Kamienie migdałowe często powodują w ustach siarczkowy i nieprzyjemny zapach, który w ciężkich przypadkach utrudnia rozmowy z przyjaciółmi. Użyj tonsil do usuwania kamieni, aby łatwo usunąć amalgamaty, spraw, aby Twój oddech był świeższy i przywrócić pewność siebie.
 • Ultra cienka konstrukcja: Nasze słomki do czyszczenia jamy ustnej wyposażone w szczególnie wąską rurkę ze szkła borokrzemianowego. Aplikacja w ustach jest łatwiejsza i skutecznie usuwa odruch wymiotny podczas usuwania kamieni migdałowych.
 • Wygodne i bezpieczne: Przyssawka migdałowa wykorzystuje technologię ssania, aby usunąć kamienie migdałowe. Dzięki takiej konstrukcji można skutecznie uniknąć odruchu wymiotnego. Jednocześnie zestaw zawiera szczotkę do czyszczenia. Po każdym usunięciu migdałków za każdym razem zaleca się wyczyszczenie szklanej rurki za pomocą szczotki czyszczącej i przechowywanie jej do następnego użycia.
 • Higiena jamy ustnej: Regularne stosowanie usuwania amalgamatów w celu oczyszczenia jamy ustnej może pomóc w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej, zwalczaniu nieświeżego oddechu i szybko odzyskaniu świeżego oddechu, dzięki czemu możesz bezpiecznie i odważnie rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną, a tym samym uniknąć krępujących chwil.

Narzędzie do usuwania kamieni migdałków, Tonsil Stone Remover, słomki do czyszczenia jamy ustnej, przeciw nieświeżemu oddechowi, pielęgnacji jamy ustnej, świeży oddech

100,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

 • Skuteczne usuwanie: przyssawka do kamieni migdałków została specjalnie zaprojektowana, aby skutecznie i delikatnie usuwać kamienie migdałków. Dzięki solidnej końcówce i wydajnej funkcji ssania umożliwia dokładne oczyszczenie migdałków.
 • Precyzyjne zastosowanie: Szklanka z przyssawkami do migdałków jest łatwa w obsłudze i umożliwia precyzyjną aplikację. Ergonomiczny kształt ułatwia ręczne usuwanie kamieni migdałkowych bez uszkadzania migdałków.
 • Bezpieczny materiał: Wykonany z wysokiej jakości medycznej stali nierdzewnej, ekstraktor do kamieni migdałowych jest bezpieczny w użyciu. Materiał jest trwały, nierdzewny i łatwy do czyszczenia, aby zapewnić higieniczne użytkowanie.
 • Wszechstronne zastosowanie: nasz środek do usuwania kamieni migdałkowych nadaje się nie tylko do usuwania kamieni migdałkowych, ale może być również używany do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i innych trudno dostępnych miejsc. Wszechstronne narzędzie do skutecznej higieny jamy ustnej.
 • Przenośny i praktyczny – narzędzie do usuwania kamieni migdałkowych jest kompaktowe i lekkie, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży. Włóż go do torby lub kosmetyczki, aby mieć zawsze pod ręką i szybko wyczyścić wszędzie.

Zestaw do usuwania kamienia migdałkowego, ręczne i przenośne, usuwanie kamieni migdałkowych (bezpłatny zamiennik w przypadku uszkodzeń wysyłki)

43,53  disponible
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

 • 【Odśwież swój oddech】Odśwież swój oddech dzięki zestawowi do usuwania kamieni migdałkowych, ręcznie i przenośnie, usuń kamienie migdałków gardłowych (bezpłatny zamiennik w przypadku uszkodzenia wysyłki). To wysokiej jakości narzędzie zostało zaprojektowane tak, aby skutecznie usuwać kamienie migdałkowe i poprawić oddech
 • 【Łatwy do trzymania】 Tonsil Stone Remove to bezpieczne i niezawodne rozwiązanie do usuwania kamieni migdałków. Unikalna konstrukcja pod kątem prostym pozwala na łatwe chwytanie kamieni i bezproblemowe czyszczenie. Ręczny środek czyszczący z przyssawką z PCW zapobiega ślizganiu się, zapewniając wygodny chwyt
 • Kompaktowy i lekki: Zabierz kamień migdałkowy ze sobą, gdziekolwiek jesteś, dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji. Ten przenośny zestaw wygodnie mieści się w torbie lub kieszeni. Po każdym użyciu należy dokładnie wyczyścić narzędzie i przechowywać w bezpiecznym miejscu
 • Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: Pożegnaj się z nieświeżym oddechem spowodowanym przez kamienie migdałkowe dzięki zestawowi do usuwania kamieni migdałkowych. To wyjątkowo zaprojektowane narzędzie ma konstrukcję pod kątem prostym, co ułatwia chwytanie kamienia i bezproblemowe czyszczenie. Wykonana z PCW + szklanej rurki gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dodatkowo ręczny środek czyszczący z przyssawką z PCW zapobiega ślizganiu się, zapewniając wygodny chwyt
 • 【Bezpłatny zamiennik w przypadku uszkodzenia przesyłki】Bolesen rozumie znaczenie zadowolenia klienta i oferuje niezwykłą obsługę. W przypadku uszkodzenia przesyłki zapewniamy bezpłatną wymianę, zapewniając, że Twój produkt dotrze w idealnym stanie. Po prostu skontaktuj się z nami, prześlij zdjęcia uszkodzonego przedmiotu i pozwól nam zająć się resztą

Airgoesin Dłuższe końcówki 2 zestawy narzędzie do usuwania kamienia tonsillolith ze stali nierdzewnej + 1 kostka do nawadniania jamy ustnej

79,97  disponible
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

 • Ulepszona długość całkowita z 13 cm do 15 cm. Ekskluzywna końcówka o zwiększonej długości, aby dotrzeć do kamieni z migdałkami głębiej w gardle, i dodatkowa silikonowa nasadka zapewnia lepsze uczucie w dotyku.
 • Regulowana: za pomocą 4 nakładek można delikatnie wyodrębnić nawet najtrudniejsze do osiągnięcia kamieni tonsilnych za pomocą 4 nasadek – 1 dłuższa szpatułka + 1 płaska łopatka + 1 mini łopatka + 1 precyzyjna kostka.
 • Wygodna: Używaj codziennie w komforcie i prywatności swojego domu, aby zapobiec powtarzalnemu tworzeniu się migdałków. Koniec z kłopotliwym oddechy spowodowanym nagromadzonymi zanieczyszczeniami.
 • W tym również strzykawka z zakrzywioną końcówką irygatora i wykałaczką ze stali nierdzewnej
 • Higieniczny: Można prać i używać ponownie. Koniec z niebezpiecznymi końcówkami Q, ołówkami lub gryzieniem w ustach!

Earlywish Profesjonalne ulepszone narzędzie do usuwania kamieni migdałkowych o długości 17 cm, światło LED, 2 zestawy, kolor niebieski + żółty, 5 końcówek w każdym kolorze + 1 kostka ze stali nierdzewnej + 1 strzykawka do nawadniania jamy ustnej

112,54  disponible
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

 • Ekskluzywne profesjonalne końcówki do kamieni migdałkowych. - Kolor niebieski, żółty kolor, najlepsze narzędzie do czyszczenia kamieni migdałków
 • Zwiększono całkowitą długość z 12,7 cm do 17 cm. Ekskluzywna nasadka o zwiększonej długości, aby dotrzeć do kamieni migdałków głębiej w dół gardła, a dodatkowa silikonowa nasadka zapewnia lepsze uczucie w dotyku
 • 2 długie nasadki z silikonową osłoną pomagają łatwo usunąć te kamienie migdałków. W zestawie 3 krótkie nasadki służą do usuwania woskowiny. - Wielofunkcyjny.
 • Użyj strzykawki do nawadniania, aby spłukać te ciasne miejsca. Strzykawkę można napełnić ulubionym płynem do płukania jamy ustnej lub zwykłą wodą. Antypoślizgowy dłuższy uchwyt klipsów ze stali nierdzewnej sprawia, że jest bezpieczniejszy i łatwiejszy w użyciu.
 • Teraz masz wszystko, czego potrzebujesz, aby usunąć te paskudne kamienie migdałków. Odzyskaj świeży oddech w mgnieniu oka!

Narzędzie do usuwania kamienia migdałków, usuwanie kamienia Tonsil, słomki do czyszczenia jamy ustnej, ze szczotką do czyszczenia, do zwalczania nieświeżego oddechu, pielęgnacji jamy ustnej, świeżego

 out of stock
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

 • Twój specjalista laryngologów: Twoje narzędzie do usuwania kamienia migdałowatego zapewnia metody leczenia specjalistów laryngologów w domu. Dzięki ekstraktorowi kamieni migdałkowych można wygodnie i skutecznie usuwać kamienie migdałków, a tym samym dokładnie oczyścić migdałki.
 • Świeży oddech: Kamienie migdałowe często powodują siarkowy i nieprzyjemny zapach w ustach, który w ciężkich przypadkach utrudnia rozmowę z przyjaciółmi. Użyj Tonsil stone Remover, aby łatwo usunąć amalgamat, oddech świeższy i przywrócić pewność siebie.
 • Ultracienkie wzornictwo – nasze słomki do czyszczenia jamy ustnej są wyposażone w wyjątkowo wąską rurkę ze szkła borokrzemowego. Dzięki temu nakładanie w jamie ustnej jest łatwiejsze i skutecznie tłumi odruch wymiotny podczas usuwania kamieni migdałowych.
 • Wygodny i bezpieczny: Przyssawka do migdałów wykorzystuje technologię ssania do usuwania kamieni migdałowych. Dzięki takiej konstrukcji można skutecznie uniknąć odruchu wymiotnego. Jednocześnie zestaw zawiera szczotkę do czyszczenia. Po usunięciu kamieni migdałkowych za każdym razem zaleca się oczyszczenie szklanej rurki szczotką do czyszczenia i przechowywanie jej do następnego użycia.
 • Higiena jamy ustnej: Regularne stosowanie usuwania amalgamatu do czyszczenia jamy ustnej może pomóc w utrzymaniu dobrej higieny jamy ustnej, walce z nieświeżym oddechem i szybko odzyskać świeży oddech, dzięki czemu możesz bezpiecznie i odważnie rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną i uniknąć kłopotliwych chwil.

Zestaw do usuwania kamieni z migdałków Oral Icon® - Usuwa w mig kamienie migdałkowe - Zawiera 1 pipetę ssącą - 1 strzykawkę do migdałków - Klasa medyczna - Nie zawiera BPA i szkła - Świeży oddech

113,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

 • CZYSTE MIGDAŁKI Kamienie migdałkowe są ukryte (czasami przez lata!) w kryptach migdałków – szczelinach lub fałdach naturalnie występujących w migdałkach. Podczas gdy inne produkty koncentrują się głównie na powierzchni migdałków, technika ssania Oral Icon pozwala usunąć nawet najgłębiej osadzone kamienie migdałkowe.
 • ŚWIEŻY ODDECH Kamienie migdałkowe powodują nieświeży oddech. Te przypominające grudki sera formacje wydzielają nieprzyjemny zapach, wyczuwalny przez innych. Dokładne oczyszczenie migdałków za pomocą Oral Icon pozwala natychmiastowo uzyskać świeży oddech, a tym samym większą pewność siebie.
 • KLASA MEDYCZNA – W przeciwieństwie do innych pipet ssących, które są wykonane z kruchego szkła, o wysokim ryzyku pęknięcia, Oral Icon został stworzony z polimeru klasy medycznej. Odsysa zanieczyszczenia bez wywoływania odruchu wymiotnego, ujawniając ukryte złogi, z istnienia których niewiele osób zdaje sobie sprawę.
 • W 100% ORYGINALNY Na rynku istnieje wiele podróbek naszego produktu, lecz żadna mu nie dorównuje. Oral Icon jest pierwszym, oryginalnym i jedynym projektantem pipety ssącej, opartym na wizji dr. Rödera. Specjaliści z dziedziny laryngologii polecają go ze względu na jego bezbolesną, delikatną moc ssania.
 • GWARANTOWANA SATYSFAKCJA Odsysanie kamieni migdałkowych za pomocą Oral Icon jest przyjemniejszą i delikatniejszą techniką niż usuwanie ich szpatułką lub wyciskanie, które to procedury mogą być szkodliwe. W przypadku niesatysfakcjonujących rezultatów zwrócimy Ci 100% kosztów.

MiBrush Elektryczny zestaw do usuwania kamieni migdałkowych – pipeta ssąca, strzykawka do irygatora, 5-krotne lustro powiększające i depresor języka, szybko usuwa kamienie migdałkowe – dla zdrowych

216,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

 • Szybko wyeliminuj kamienie migdałkowe. Łatwo i skutecznie pozbądź się kamieni migdałkowych dzięki bezpiecznej, najwyższej jakości polimerowej końcówce ssącej. Urządzenie do usuwania jest wyposażone w profesjonalną lampę ustną i lustro powiększające, aby ułatwić wykrywanie i zdejmowanie bez wysiłku. W zestawie instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim).
 • Zmienna intensywność ssania. Urządzenie do usuwania kamieni migdałkowych MiBrush oferuje wybór trzech różnych poziomów siły ssania, które są przeznaczone dla osób z wrażliwymi migdałkami lub tych, którzy mają do czynienia z odpornymi, wymagającymi kamieniami migdałków. Wybierz siłę ssania, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zalecamy rozpoczęcie procesu poprzez użycie strzykawki z ciepłą wodą do przepłukania migdałków, aż kamienie migdałków będą widoczne. Następnie wykorzystaj siłę ssania odkurzacza.
 • Szybkie ładowanie: Narzędzie do usuwania kamieni migdałkowych jest zasilane trwałym akumulatorem, który wymaga zaledwie 1,5 godziny na pełne naładowanie i zapewnia do 15 dni użytkowania. Zestaw zawiera kabel USB do łatwego ładowania przez powerbanki, komputery lub laptopy. Na uwagę zasługuje możliwość korzystania z urządzenia podczas ładowania.
 • ZAAWANSOWANA FUNKCJONALNOŚĆ: Ten przyrząd do usuwania jest wyposażony w profesjonalną lampę ustną i lustro powiększające, ułatwiając bezproblemowe wykrywanie i usuwanie kamieni migdałków. Szczegółowa instrukcja obsługi w celu uzyskania wyczerpujących wskazówek.
 • ZAPROJEKTOWANE PRZEZ SPECJALISTÓW: Elektryczny odkurzacz do kamienia migdałkowego jest wysoce zalecany przez wybitnych ekspertów w dziedzinie zdrowia, zapewniając doskonałe wyniki. Jeśli zestaw do usuwania kamieni Tonsil nie spełni oczekiwań, nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest łatwo dostępny, aby uzyskać pomoc.

ORAVIX - Tonsil Scoop Pack - 2

51,30  disponible
Amazon.pl
as of 8 czerwca, 2024 8:24 pm

Características

Part NumberTSC
ModelTSC
Is Adult Product
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.