szablony liter do wydruku a5

Meetory Szablony do dziennika, do malowania, z literami i liczbami, dla dzieci, szablony do pamiętnika A5, do scrapbookingu, malarstwa, rysowania, rękodzieła, 20 sztuk

65,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • Bezpieczne w użyciu: Szablony do scrapbookingu wykonane są z miękkiego tworzywa sztucznego, z przyjaznego dla środowiska materiału PET; są bezpieczne, trwałe i nadają się do mycia i do wielokrotnego użytku, można ich używać przez długi czas, bez obaw o to, że się zniszczą. Ponadto zaokrąglona konstrukcja sprawia, że krawędzie wewnętrzne i zewnętrzne nie są ostre, przez co pozostają bezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka.
 • 12 sztuk z różnymi literami i cyframi: każda litera szablonu do pisania ręcznego ma unikalny kod, który można łatwo rozróżnić. Z metalową klamrą (rozmiar przypadkowy), której można użyć do przymocowania książki i szablonu przez otwór w lewym górnym rogu lub umieszczenia w segregatorze dla wygodnego noszenia. Łatwy do przenoszenia i do przechowywania. Wymiary: 12,3 x 20 cm, pasuje do większości notatników i organizerów w formacie A5.
 • 8 szablonów do kolorowania: 10 x 17,7 cm; odpowiedni rozmiar do codziennego użytku; szablon można przymocować do pamiętnika. Różne szablony do kolorowania zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć idealne, codzienne lub indywidualne zapiski.
 • Szeroki zakres zastosowań: Szablony do scrapbookingu nadają się do pamiętników, nadruku na ścianie, dekoracji tkanin, dekoracji ciast, pistoletów natryskowych, albumów fotograficznych, wypalania w drewnie i wielu innych. Szablony z alfabetem do wszystkich rodzajów długopisów, takich jak delikatne markery punktowe, długopisy, kredki akwarelowe, ołówki, itp.; wygodne w noszeniu.
 • Zakres dostawy: 12 szablonów alfanumerycznych i 8 różnych szablonów do kolorowania. Szablony do malowania nadają się do większości długopisów, przyborów żelowych, sprayów, atramentów, past teksturowych, kredy, mgiełek, farb akrylowych itp.

Rayher 45067000 szablon motyw: Vintage Poezja, DIN A5, 14,8 x 21 cm, z raklem, szablon do sitodruku, szablon do malowania, samoprzylepny

46,12  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • Zawartość: szablon DIN A5 + rakiel + instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim) (za pomocą rakli można bardzo precyzyjnie nakładać i rozprowadzać farbę)
 • Wysokiej jakości szablon sitodruku jest wykonany z delikatnej, miękkiej tkaniny (100% poliester), samoprzylepny, wielokrotnego użytku
 • Dzięki filigranowym, dopracowanym do najdrobniejszych szczegółów szablonom wydruki udają się jak z ręcznego projektanta, z efektem jak nadrukowany w sitodruku
 • Samoprzylepny szablon, przykleja się do wielu podłoży, takich jak tekstylia, drewno, blejtram, papier, beton, terakota..
 • Skrócona instrukcja: położyć szablon, docisnąć, nanieść farbę i pociągnąć raklą w dół. Ściągnąć szablon, wyczyścić wodą

AIEX 88 szt., szablon liter, symbol szablonu cyfry rzemiosło z metalowym pierścieniem, szablony alfabetu wielokrotnego użytku do malowania drewna, skały, znaku, projektu artystycznego (7,6 cm)

9,09  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • Zawartość opakowania: Otrzymasz 26 szablonów wielkich liter, 26 małych szablonów liter, szablony numerów 10 numerów i 26 szablonów symboli stylu. Te szablony dają nieograniczone możliwości personalizacji za pomocą słów do stworzenia każdego projektu artystycznego, który Ci się spodoba.
 • Materiał premium: Nasze wzory numerów liter wykonane są z wysokiej jakości materiałów dla zwierząt, trwałych i niełatwych do złamania. Brak ostrych krawędzi, bezpiecznych dla Ciebie i Twoich dzieci.
 • Trwałe i wielokrotnego użytku: Nasze wzory liter są cięte laserowo, nie tylko cienkie, ale również bardzo mocne. Dobrze współpracują z większością długopisów, mediów żelowych, tuszami, teksturowanymi makaronami, kredami, sprayami, mgiełkami, farbami akrylowymi. Najlepszy ze wszystkich, są łatwe do czyszczenia.
 • Szerokie zastosowanie: te litery Szablony są idealne do domu, szkoły, biura, zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, dekoracji rękodzieła, takich jak artystyczne projekty DIY, drewno, szkło lub ściany, tkaniny, koszule tablicowe, oznakowanie, bistro, kamienie, plakaty i nie tylko.
 • Świetny prezent: te plastikowe wzory liter są zapakowane w torby, mogą być podarowane jako prezenty przyjaciołom i przyjaciołom, gładkie krawędzie i elastyczna konstrukcja szablonów sprawiają, że są idealne do rzemiosła rzemieślniczego.

AIEX 36 sztuk Szablony Liter i Cyfr, Szablony Liter Alfabetu 5 cm Wielokrotnego Uzytku Plastikowy Szablon Numeru Szablon Alfabetu Szablony z Literami do Znaku Drewna Ciasta Malarstwa Dekoracji

25,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • Tresc pakietu: Otrzymasz 36 sztuk szablonów numeru, w tym 26 liter kapitalowych (A-Z), 10 szablonów liczb (0-9).Kazda litera lub liczba ma 5 cm wysokosci, szablon ma 6,5 x 6,5 cm (HXL).Wystarczy malowac na drewnie lub w dowolnym projekcie artystycznym.
 • Material premium: te szablony sa wykonane z najwyzszej jakosci materialu PET, lekkiego i super trwalego. Nielatwe do zlamania. Nie martw sie o zginanie. ciecie laserowe zapewnia gladkie krawedzie i zaokraglone rogi, chroni dlonie.
 • Przemyslany design: Ten szablon numeru liter jest bardzo cienki, ale bardzo wytrzymaly, wygodny w uzyciu i noszenie ze soba, gdy trzeba je uzywac na zewnatrz, a wiszace roztworze i pierscien z luznym lisciem ulatwiaja je i mozna je zawiesic.
 • Latwy w uzyciu: po prostu wybierz kolor, który lubisz przed umieszczeniem tych szablonów powierzchni, która chcesz stworzyc sztuke.Nawet jesli jestes nowy w malarstwie, mozesz takze tworzyc lub tworzyc cos pieknego z tymi szablonami malarstwa.
 • Szerokie zastosowanie: Te szablony moga byc stosowane jako szablony malarstwa natryskowego lub szablony malarstwa na drewnie, tkaninie, scianie, plastiku, metalu, cewce, cementu, skaly itp. Równiez do domu, szkoly, dekoracji biura, a nawet dekoracji ciasta.Mozna je równiez uzywac do tworzenia idealnych drewnianych znaków, plakatów, zaproszen, koszulek lub czegokolwiek, co chcesz.

XAVSWRDE 12 szt. szablonów liter, 10 x 18 cm, kaligrafia, szablony alfabet, szablony wielokrotnego użytku, litery, cyfry, symbole, szablony artystyczne, rzemiosło, szablony do majsterkowania, scrapbookingu, pamiętnika, malarstwa, rysowania, rękodzieła

36,41  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • 【12 szablonów alfabetu】: W opakowaniu znajduje się 12 szt. szablonów liter do malowania różnymi czcionkami i cechami, wystarczających do Twoich potrzeb DIY. Ułatwia wyrównanie liter i idealnie kształtuje litery i cyfry. Idealny do dekoracji albumów fotograficznych, albumów do wklejania, pamiętników, ulotek, znaków lub tworzenia własnych kartek z życzeniami.
 • 【Różne wzory wzorów】: Litery szablonów aligraficznych zawierają różne wzory wzorów, takie jak: wielkie i małe litery, cyfry i symbole. Różne rozmiary czcionek, będziesz mieć nieskończone możliwości personalizacji słów, aby stworzyć własne spersonalizowane rzemiosło i uczynić swój dziennik jeszcze bardziej interesującym.
 • Bezpieczny materiał PET: szablony alfabetu wykonane są z wysokiej jakości materiału PET, bezpiecznego i trwałego, zmywalnego i wielokrotnego użytku. Z gładkimi krawędziami, miękki, zginany, ale niełatwy do złamania. Rozmiar: 17,8*10,2 cm/4*7 cali, lekki i przenośny, wygodny do codziennego użytku.
 • 【Łatwe rzemiosło DIY】: Szablony dzienników mają wydrążoną konstrukcję, są łatwe w użyciu. Możesz wybrać różne liczby, litery lub symbole, aby tworzyć różne kombinacje, oznaczające słowa lub symbole, łatwo DIY unikalne rzemiosło. Spraw, aby Twoje codzienne życie było kolorowe.
 • 【Szerokie zastosowanie】: Przezroczysta konstrukcja szablonu liter może pomóc dokładnie rysować w odpowiedniej pozycji. Nadaje się do większości długopisów, sprayów, atramentów, past teksturujących, kred, lakierów akrylowych i innych, które mogą stworzyć dla Ciebie codzienny styl lub spersonalizowany projekt graffiti.

Sibba 42 szt. szablonów literowych, symboli, cyfr, szablony rzemieślnicze, 5 cm, alfabet, cyfry, szablony ze znakami do malowania na drewnie, dekoracja imprezowa, plakat, oznakowanie ścienne, alfabet wielokrotnego użytku, 42 szt

19,44  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • Opakowanie zawiera: Otrzymasz 42 szt. szablonów atramentowych o średnicy 5 cm. Wystarczająca ilość do Twoich potrzeb w projektach artystycznych.
 • Trwałe i wielokrotnego użytku: Nasze szablony malarskie są wycinane laserowo, są nie tylko cienkie, ale także bardzo mocne, mocne i niezawodne, niełatwe do złamania lub odkształcenia, nadają się do prania i wielokrotnego użytku.
 • 【Ciesz się procesem malowania】 Te szablony są tak łatwe w użyciu, że wystarczy je przymocować do miejsca, w którym chcesz malować i malować pędzlem.
 • 【Wszechstronne zastosowanie】 Nasze szablony alfabetu, cyfr i symboli są idealne na różne okazje, w tym wesela, dekoracje szkolne, dekoracje ciast, dekoracje imprezowe, banery, oznakowanie, tworzenie plakatów i inne projekty artystyczne DIY. Te szablony z numerami symboli mogą być używane jako szablony malowania natryskowego lub do malowania tkanin, szkła, desek drewnianych, drewna, tworzywa sztucznego, metalu, ścian itp.
 • 【Łatwe czyszczenie】Te wielofunkcyjne szablony do listów można prać i nadają się do wielokrotnego użytku.

AIEX 63 szt. szablonów liter i cyfr z tworzywa sztucznego wielokrotnego użytku, szablony alfabetu, cyfry do rysowania artystycznego, rękodzieła, majsterkowania, pisania

36,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • Tresc pakietu: Otrzymasz calkowicie 63 sztuki szablonów literowych i numerowych, w tym 26 szablonów liter, 26 malymi szablonami liter, 10 szablonów szablonów liczb i szablon Symboli 1.
 • Material premium: te szablony sa wykonane z czystego materialu dla zwierzat domowych premium i wyciete laserowym, cienkim i mocnym, lekkim i super trwalym.Gladkie krawedzie i okragle rogi moga chronic twoje rece.
 • Wielokrotne uzycie i do mycia: szablony mozna prac i uzywac wielokrotnego uzytku i mozna je szybko wysuszyc po umyciu.Pracuja z wiekszoscia dlugopisów, atramentów, kreków, sprayów.Co najlepsze, sa latwe do czyszczenia.
 • Latwe w uzyciu: przy wysokiej jakosci i doskonalym wykonaniu, te cienkie i pólprzezroczyste szablony sprawiaja, ze wygodne jest wyrazne widzenie sztuki pod szablonami bez usuwania czasu, aby zaoszczedzic czas.
 • Szerokie zastosowanie: Te szablony moga byc stosowane jako szablony malarstwa natryskowego lub szablony malowania sztuki, szkla, drewnianych desek, scian.Równiez dla domu, szkoly, dekoracji biur, a nawet dekoracji ciasta.Moga byc równiez swietnym prezentem dla twoich rodzin lub przyjaciól, którzy lubia dzielo artystyczne.

AIEX 27 szt. Szablony Liter 15 cm Plastikowe Szablony Liter i Cyfr Wielokrotnego Uzytku Szablony Alfabetu Szablony Liczb do Rysowania Artystycznego Pisania Rzemieslniczego

64,59  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • Tresc opakowania: Otrzymasz calkowicie 27 sztuk szablonów, w tym 26 wielkich liter w 6 -calowym/15 cm, 1 szablon litery serca w 5 cali/13 cm, które mozna uzyc do wykonania znaku tablicy, dekoracji sztuki sciennej.
 • Material premium: te szablony sa wykonane z premium twardy material dla zwierzat w 0,25 mm, cienki, lekki i super solidny, który jest silniejszy niz szablony w 0,19 mm.
 • Wielokrotne uzycie i do mycia: szablony mozna prac i uzywac wielokrotnego uzytku i mozna je szybko wysuszyc po umyciu.Pracuja z wiekszoscia dlugopisów, atramentów, kreków, sprayów.Co najlepsze, sa latwe do czyszczenia.
 • Latwy w uzyciu: Wszystko, co musisz zrobic, to wyczyscic pomalowana powierzchnie, przykleic krawedzie szablonu, aby uniknac obrazen, a nastepnie pomaluj szczotka, sprayem lub dlugopisem, usun szablon i umyc szablon woda mydlana.
 • Szerokie zastosowanie: Te szablony moga byc stosowane jako szablony malarstwa natryskowego lub szablony malowania sztuki, szkla, drewnianych desek, scian.Równiez dla domu, szkoly, dekoracji biur, a nawet dekoracji ciasta.Nie uzywaj na szorstkich, zakurzonych i nierównych scianach.

SAVITA 42szt Szablon  Liter, 5cm Plastik Wielokrotnego Uzytku Szablony Liter Alfabetu Numery Symboli Szablony do Rekodziela do Malowania DIY Projektów Artystycznych Dekoracji

25,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • Zawartosc opakowan: otrzymasz calkowicie 42 sztuk szablonów numerów liter, mierzac okolo 6,5 x 5 cm.26 Alfabet, 10 numerów i 6 szablonów symboli.Wystarczajaco duzo ilosci dla twoich potrzeb stworzenia artystycznego.
 • Material Premium: Te szablony wykonane sa z premii czystego materialu PET, lekkiego i super trwalego.Nielatwo sie zlamac.Nie martw sie o zginanie.Gladkie krawedzie i okragle rogi, aby chronic rece.
 • Wielokrotnego uzytku i zmywalny: Te szablony sa zmywalne i wielokrotnego uzytku, i mozna szybko wysuszyc po praniu.Nie martw sie o plamy spowodowane podczas procesu malowania.Zginalne materialy na dluzsza zywotnosc.
 • Latwy w uzyciu: z wysokiej jakosci i doskonalym wykonaniem, te cienkie i pólposlizgowe szablony sprawiaja, ze wygodnie widziec swoja sztuke pod szablonami wyraznie bez usuwania.Oszczedzaj duzo czasu.
 • Szeroka aplikacja: Te szablony moga byc uzywane jako szablony malowania natryskowego lub szablony malarskie do sztuki tkaniny, szkla, desek, scian itp. Równiez dla domu, szkoly, dekoracji biurowej lub nawet dekoracji ciasta.Moga byc takze wspanialym prezentem dla twoich rodzin lub przyjaciól, którzy lubia artystyczne stworzenie.

CrafTreat Szablony z liczbami i literami do malowania na drewnie, płótnie, papierze, tkaninie – czapki Alpha i cenna alfa – 2 szt. – 15 x 15 cm – wielokrotnego użytku szablony do rękodzieła do liter i numerów

62,98  disponible
Amazon.pl
as of 27 stycznia, 2024 7:48 am

Características

 • Oszczędność czasu i pieniędzy - po co spędzać długie godziny i $$ na różne rzeczy do dekoracji domu? Nasze szablony wielokrotnego użytku są dostępne w przystępnej cenie i umożliwiają szybkie i skuteczne tworzenie arcydzieł DIY w ciągu kilku minut, zapewniając więcej wolnego czasu!
 • Kompaktowy rozmiar: Całkowity rozmiar szablonu to 15 x 15 cm. W CTS284 każdy wielki alfabet: 0,5 cala (1,2 cm), alfabet małej wielkości: 0,4 cala (1 cm), liczba: 0,5 cala (1,2 cm). W CTS285 rozmiar każdego alfabetu wynosi 0,7 cala (1,7 cm)
 • Malowanie jak profesjonaliści – nawet jeśli nie masz umiejętności artystycznych, nie możesz się pomylić pod kątem lub wymiarami. Nasze przezroczyste szablony do malowania pomagają w pozycjonowaniu i kolorowaniu warstw. Elastyczność umożliwia stosowanie na każdej zakrzywionej powierzchni.
 • Ozdób swoją sztukę zrób-to-sam i wycinaj swoją rodzinę i przyjaciół - przebudowa ściany, płytki, sufit, meble, stwórz element wystroju domu, zrób album swoje wspomnienia, udekoruj ciasta, maluj koszulki, spędź kreatywny czas z dziećmi lub prezent w stylu i więcej
 • Wybierz swój najlepszy prezent – szablony do malowania są najlepszym prezentem, możesz podarować sobie lub bliskiej osobie rzemieślniczej / majsterkowicza. Zwłaszcza wtedy, gdy są to wysokiej jakości szablony wycinane laserowo, które są wielokrotnego użytku i bezpieczne dla żywności. Grubość: 0,25 mm (10 ml).
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.