szablony do dlugopisu 3d pdf

LBING Szablon do długopisów 3D, filament PLA 3D, narzędzie do rysowania, silikonowe, matowe, szablony, 10 kolorów, każdy kolor, 5 metrów, z ochraniaczami palców i nożyczkami do drukarki 3D (10

 out of stock
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • Edukacja i zabawki "zrób to sam" – zestaw zawiera matę silikonową do druku 3D dla dzieci i początkujących, specjalny zestaw dla początkujących.// 3 typy narzędzi do zabawek DIY, jak pokazano na zdjęciu, mata silikonowa 3D, filament PCL 5 m x 10 kolorów 1,75 mm + ochrona palców + nożyczki, 40 sztuk szablonów 3D. Jest to wspaniały zestaw upominkowy dla Twoich dzieci i przyjaciół, którzy lubią majsterkowanie i malowanie.
 • Śmieszne szablony 3D - zeszyt 3D składa się z 20 zawiązanych stron, z łącznie 40 różnymi figurkami i wzorami, w tym budynkami, modelami transportowymi, roślinami, zwierzętami, postaciami z kreskówek i kreskówek itd., dzięki czemu możesz lepiej rysować piękne prace.
 • Praca z niską temperaturą – deska do kopiowania 3D / deska kreślarska nadająca się do wysokich i niskich temperatur. 45 x 28 cm. Można go używać z wysokiej jakości filamentem PLA 3D o niskiej temperaturze topnienia, aby szybko rozpocząć pracę. Użyj prostych wzorów i linii, aby uszlachetnić powierzchnię - zapewnia precyzyjne sterowanie dziełami sztuki 3D.
 • Rozszerz swoją paletę kolorów – nie pozwól, aby drogie filamenty 3D Cię powstrzymały. Ten zestaw zawiera 10 kolorów, w tym metaliczne i przezroczyste kolory, które sprawią, że Twoja sztuka będzie błyszczeć. Dzięki temu zestawowi uzupełniającemu pisak 3D dla dzieci otrzymasz wszystkie kolory, które chcesz!
 • Idealny prezent – jest to wspaniały zestaw startowy 3D dla dzieci i początkujących, prezent na urodziny, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, do majsterkowania, sztuki i rzemiosła. Aby poprawić swoje umiejętności imitacji, malarstwa i wyobraźni.

DOLYUU szablon do pisania 3D, szablon do drukowania 3D, szablony do rysowania 3D, rysunki 3D, bezpłatny przezroczysty szablon dla dzieci.

78,51  disponible
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • Możliwość wielokrotnego stosowania. Model pasuje do każdego filamentu. Usuwanie nie wpływa na uszkodzenia papieru. Możliwość wielokrotnego użytkowania.
 • Pomoc w rysowaniu: 20 różnych wzorów papierowych, 40 różnych wzorów, dzięki czemu możesz lepiej rysować piękne prace.
 • Prosta obsługa: wyjątkowo łatwa obsługa. Wystarczy postępować zgodnie z śladem i rysować na papierze. Następnie należy skleić wszystkie części razem.
 • Szerokie spektrum zastosowania: Szablon papierowy do druku 3D nadaje się dla dzieci powyżej 8 lat i dorosłych, niezależnie od tego, czy jesteś artystą, amatorem czy miłośnikiem kreatywności.
 • - - - - - - -

GORGECRAFT 30 x 30 cm szablony osioł, rysowanie, malowanie, szablony, duże, wielokrotnego użytku, plastikowe, kwadratowe szablony, znak do malowania na drewnie, ścianie, albumu do scrapbookingu, kart podłogowych, płytek DIY, dekoracja domu, rękodzieło

104,69  disponible
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • Wzór osioła: Zawiera 1 szt. szablonów wzorów osiołka, biały, każdy rozmiar to 30 x 30 cm, większe szablony są wygodniejsze w użyciu.
 • Unikalny design elementu: Żywy wzór galopującego osioła ma ogólnie wyrafinowany i żywy styl, który nadaje się do wielokrotnego użytku.
 • Bezpieczny materiał: Nasze szablony do majsterkowania wykonane są z ekologicznego PET, trwałego i lekkiego, zmywalnego i wielokrotnego użytku. Zastosowano cięcia laserowe, które zapewnią bardziej gładkie i bezpieczne dla Twojej rodziny.
 • Łatwy w użyciu: Przymocuj szablony w miejscu, w którym chcesz pomalować i użyj pędzli lub innych pomaluj długopis, aby narysować wymagany wzór, na koniec usuń szablon. Piękna grafika zostanie zakończona, szybko i skutecznie w ciągu kilku minut.
 • Szerokie zastosowanie: Nie tylko szablony na ściany, użyj tych szablonów wielokrotnego użytku do malowania na drewnie, płótnie, meblach, podłodze, płytkach, suficie, meblach, stwórz element wystroju domu, scrapbookuj swoje wspomnienia, udekoruj ciasta, pomaluj koszulki lub nie tylko.

KUNSTIFY Szablony do długopisów 3D z wieloma różnymi wzorami (szablony 3D)

24,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • ⭐ Dla wszystkich artystów 3D: książka z szablonami jest doskonałym uzupełnieniem pióra 3D. Dzięki książce z szablonami można tworzyć wiele figur i modeli 3D. Książka jest odpowiednia dla wszystkich, zarówno dla początkujących, zaawansowanych, jak i ekspertów w dziedzinie sztuki 3D. "
 • Kreatywność w książeczce: Książeczka z szablonami składa się z 20 oprawionych stron, na których znajduje się łącznie 40 różnych figur i wzorów. Ponadto zawiera przezroczysty szablon rysunkowy, za pomocą którego można łatwo odtworzyć podane wzory. Przezroczysty szablon do rysowania jest odpowiedni do pracy w wysokich i niskich temperaturach i może być ponownie wykorzystany, idealny do pióra 3D.
 • ✍️Łatwa obsługa: Korzystanie z książeczki jest bardzo proste. Z broszury z szablonami wybierasz model, który Ci się podoba, umieszczasz na nim przezroczystą matę do rysowania i zaczynasz rysować wszystkie elementy za pomocą pióra 3D. Ostatnim krokiem jest dodanie wszystkich elementów do modelu i Twoja własna konstrukcja 3D jest gotowa.
 • Idealny rozmiar: Książeczka z szablonami ma wymiary 25 cm x 17,5 cm, dzięki czemu można ją schować do torebki lub plecaka. Książka z szablonami jest idealnym towarzyszem w podróży.
 • Miły pomysł na prezent: Książeczka z szablonami to miły pomysł na prezent dla artystów i modelarzy. Zarówno mali artyści, którzy w zabawie będą wspierać kreatywność i zdolności motoryczne, jak i dorośli, którzy będą tworzyć własne modele do majsterkowania. Książka z szablonami do piór 3D gwarantuje świetną zabawę!

GORGECRAFT Szablony do ukończenia szkoły 30 × 30 cm czapka z okazji ukończenia szkoły i szablon dyplomu znak wielokrotnego użytku kwadratowy szablon do malowania na drewnianej ścianie scrapbookingu karta podłoga DIY domowe rękodzieło

101,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • Duży szablon ścienny: zawiera 1 szt. szablonu wielokrotnego użytku, 30 x 30 cm. Duży rozmiar spełni Twoje potrzeby.
 • Duże zastosowanie: Za pomocą tych szablonów wielokrotnego użytku możesz malować ściany, drewno, płótno, meble, podłogi itp., a nawet mogą być używane jako wypełnienie wzorów ramek na zdjęcia i zastępować dekoracje ścienne.
 • Łatwy w użyciu: Wykonany z przyjaznego dla środowiska półprzezroczystego plastiku, można go prawidłowo złożyć, można go prać, z zaokrąglonymi krawędziami, nie drapie palców i może być używany przez długi czas.
 • Dekoracja ścienna: Najpopularniejszy kapelusz na ukończenie szkoły i wzór dyplomu, używany do stworzenia żywej atmosfery w Twoim domu. Idealnie nadaje się do malowania rękodzieła, dziennika, notatnika, pamiętnika, scrapbookingu, majsterkowania, aerografu lub dekoracji pomieszczeń.
 • Precyzyjne cięcie: Każdy szablon jest cięty precyzyjnymi instrumentami, wzór jest kompletny i wyraźny, bez zadziorów, a powierzchnia cięcia jest gładka.

GORGECRAFT Szablon o strukturze plastra miodu, 3 rozmiary, sześciokątny wzór, szablony, 30 x 30 cm, duży, zmywalny, plastikowy, kwadratowy szablon do malowania na drewnie, ścianie, scrapbookingu, kart, rysunku na podłodze, majsterkowania, dekoracji, rękodzieła

 out of stock
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • Szablon plastra miodu: Zawiera 1 szt. sześciokątnych szablonów o strukturze plastra miodu, kremowo-biały, rozmiar to 30 x 30 cm, szablony o większych rozmiarach są wygodniejsze w użyciu.
 • Unikalny design: Szablon zawiera 3 rozmiary sześciokątnych wzorów, sześciokąty tego samego rozmiaru tworzą wzór o strukturze plastra miodu. Możesz ich używać jako całości lub po prostu użyć części wzoru wraz z innymi wzorami, aby stworzyć wyjątkową dekorację.
 • BEZPIECZEŃSTWO MATERIAŁ: Nasze szablony do majsterkowania są wykonane z ekologicznego tworzywa PET, trwałe i lekkie, nadające się do prania i wielokrotnego użytku. Zastosowano laserowe cięcia, które zapewnią gładkie krawędzie, bezpieczne dla Twojej rodziny.
 • ŁATWY W UŻYCIU: Zamocuj szablony w miejscu, w którym chcesz pomalować, i użyj pędzli lub innych pomaluj długopis, aby narysować wymagany wzór, a na koniec usuń szablon. Piękne dzieło sztuki jest wykonane, szybko i sprawnie w ciągu kilku minut.
 • SZEROKIE ZASTOSOWANIE: Nie tylko szablony do ścian, używaj tych szablonów wielokrotnego użytku do malowania na drewnie, płótnie, meblach, podłodze, płytkach, suficie, meblach, stwórz element wystroju domu, scrapbookingu swoich wspomnień, ozdób ciasta, maluj koszulki lub nie tylko.

GORGECRAFT 12 stylów, duże szablony w kształcie serca, geometryczny szablon do rysowania, owalny, pusty szablon, wielokrotnego użytku, kropla wody, łzy, kwiat, gwiazda, okrągły kamień szlachetny,

101,29  disponible
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • Geometryczny szablon 12 stylów: zawiera 12 szt. geometrycznych szablonów do malowania wielokrotnego użytku, około 25 x 20 cm. Duży rozmiar spełnia Twoje większe potrzeby, w tym krople wody, łzy, kwiat, gwiazda, okrągły, kamień szlachetny, diament, kamień, tykwa, pik, śliwka, kwiat, różne wzory.
 • Duże zastosowanie: Za pomocą tych szablonów wielokrotnego użytku możesz malować ściany, drewno, płótno, meble, podłogi itp., a nawet mogą być używane jako wypełnienie wzorów ramek na zdjęcia i zastępować dekoracje ścienne.
 • Łatwy w użyciu: Wykonany z przyjaznego dla środowiska półprzezroczystego plastiku, można go prawidłowo złożyć, można go prać, z zaokrąglonymi krawędziami, nie drapie palców i może być używany przez długi czas.
 • Dekoracja ścienna: Najpopularniejsze wzory drzewa życia, używane do stworzenia żywej atmosfery w Twoim domu. Idealnie nadaje się do malowania rękodzieła, dziennika, notatnika, pamiętnika, scrapbookingu, majsterkowania, aerografu lub dekoracji pomieszczeń.
 • Precyzyjne cięcie: Każdy szablon jest cięty precyzyjnymi instrumentami, wzór jest kompletny i wyraźny, bez zadziorów, a powierzchnia cięcia jest gładka.

GORGECRAFT Szablon mandala, duży szablon, 30 x 30 cm, znak wielokrotnego użytku, dekoracja domu, do malowania na drewnie, na ścianie, scrapbookingu, kartki, rysowaniu podłogi

114,29  disponible
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • Duży szablon ścienny - zawiera 1 szablon mandali, 30 x 30 cm. Duży rozmiar spełni Twoje potrzeby.
 • Szerokie zastosowanie – za pomocą tych szablonów wielokrotnego użytku możesz malować ściany, drewno, płótno, meble, podłogi itp., a nawet mogą być używane jako wypełnienie wzorów ramek na zdjęcia i zastępować dekoracje ścienne.
 • ŁATWY W UŻYCIU - Wykonany z przyjaznego dla środowiska półprzezroczystego plastiku, można go prawidłowo złożyć, można go prać, z zaokrąglonymi krawędziami, nie drapie palców i może być używany przez długi czas.
 • Motyw mandali - Najpopularniejsze wzory mandali, używane do stworzenia żywej atmosfery w Twoim domu. Idealny do wystroju sypialni w stylu boho, pamiętnika, scrapbookingu, DIY, aerografu lub dekoracji pomieszczeń.
 • Precyzyjne cięcie - każdy szablon jest cięty precyzyjnymi instrumentami, wzór jest kompletny i wyraźny, bez zadziorów, a powierzchnia cięcia jest gładka.

QBIX Szablon o strukturze plastra miodu, szablon, format A5, wielokrotnego użytku, przyjazny dla dzieci, do malowania, pieczenia, rzemiosła, ścian, mebli

33,40  disponible
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • Bardzo szczegółowy, laserowo wycięty wzór sześciokąta – nadaje się do stosowania ze wszystkimi farbami
 • Ten szablon jest wykonany z trwałego tworzywa sztucznego Mylar
 • Wyprodukowano w Europie – Holandia – etykieta z jasnymi instrukcjami
 • Ładnie zapakowany w zamykaną plastikową pokrywę – każdy szablon jest indywidualnie sprawdzany przed zapakowaniem
 • Rozmiar szablonu: A5 14,8 x 21 cm - szerokość wzoru 11,2 cm - wzór można kafelkować ze wszystkich stron

CrafTreat Szablon – podwójny diament – szablon do malowania wielokrotnego użytku do pamiętnika, notatnika, dekoracji wnętrz, rzemiosła, albumów DIY, scrapbookingu i drukowania na papierze, podłodze, ścianie, płytkach, tkaninie, drewnie 15 x 15 cm

49,70  disponible
Amazon.pl
as of 16 czerwca, 2024 3:05 pm

Características

 • Przyklej szablony ze wszystkich 4 stron i nałóż farby/tusz na powierzchnię. Wykonane z giętkiego białego plastiku o skomplikowanych wzorach. Bezszwowe wzory umożliwiają stosowanie ich na większej powierzchni.
 • Zastosowanie: Używaj ich na tkaninach, papierze, ścianie, artefaktach, naczyniach i innych. 1. Atrament, farba, plamy, spraye, proszki pigmentowe
 • 2. Tekstura, modelowanie, pasta wytłaczająca. 3. Szczotkowanie powietrza, brokat, wybielanie, gąbka, kredowanie
 • 4. Techniki wytłaczania cieplnego, stemplowania i odporności na uszkodzenia. 5. Wytłaczanie na sucho. Konserwacja mediów: należy myć szablony natychmiast po użyciu. Wyczyść je wodą z mydłem.
 • Szablon z tworzywa sztucznego do wielokrotnego użytku spożywczego, 10 ml
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.