szablony do dlugopisu 3d pdf

DOLYUU Szablon do długopisu 3D, mata, duża mata (40,5 x 27,1 cm) ze wzorem zwierzęcym, pomocny dla początkujących, dzieci i artystów pisaków 3D, z 2 palcami.

97,55  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • Szablon do długopisów 3D (duża mata do pisania 3D) z różnymi wzorami - dzięki większej matie silikonowej (40,5 x 27,1 cm) można uzyskać nie tylko proste wzory i linie, ale również wzory zwierząt, takie jak słonie, króliki, koty, niedźwiedzie, samochody i ogromne koły. Najlepszy szablon do pisania 3D z silikonowym pisakiem 3D jest szczególnie pomocny dla początkujących, dzieci i artystów pisaków 3D
 • Szablon długopisu 3D nadaje się do wszystkich długopisów 3D / filamentów 3D - ulepszone wycięcie ułatwia wkładanie dyszy pisaka 3D do wnętrza. Mata 3D ma odpowiednią grubość, dzięki czemu pasuje do większości długopisów 3D / filamentów 3D o grubości 1,75 mm. Nie przesuwa się ani nie przesuwa nawet podczas najbardziej delikatnego pisaka 3D. Szablony pisaków 3D w matowych liniach są świetne, aby utrzymać rzeczy prosto.
 • Szablon do pisania 3D - szablon do pisania 3D jest wykonany z przyjaznego dla środowiska silikonu i może być używany do ochrony blatu stołu. Wysoka odporność na temperaturę tego produktu wynosi 220-260 ℃. Grubość maty 3D wynosi 3 mm. Mata do pisania 3D zapobiega stopieniu się stołu za pomocą pisaka 3D.
 • 【 Szablon długopisu do drukowania 3D, dodatkowe prezenty】 Mata silikonowa 3D (szablon pisaka 3D) z 2 nakładkami na palce. Nakładki na palce pomagają w kształtowaniu i są przydatne, gdy trzeba usunąć trochę uporczywego filamentu z bardzo gorącej końcówki pisaka.
 • Szablony do rysowania 3D - po otrzymaniu towaru masz pytania, skontaktuj się z nami, rozwiążemy dla Ciebie, zapewnimy Ci najlepszą obsługę. Niedawno inne fałszywe produkty zostały sprzedane pod moim linkiem. Proszę wyszukać markę DOLYUU 3D. Jeśli kupisz inne sztuczne szablony 3D, nie ponosimy odpowiedzialności za problem posprzedażowy. Możesz mieć wiele problemów z zwrotem. Odwiedź sklep DoDoLin.

20 Szt. Drukarki 3D Formy do Rysowania Szablony Papierowe do Długopisu 3D, Długopis 3D Drukowanie Papieru Malowanie Graffiti Szablon 40 Wzorów Kreskówek dla Dzieci Szablon DIY Papier do Długopisu 3D

18,93  disponible
2 new from 18,93 zł
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • Specjalny papier drukarski do długopisu 3D, opakowanie 20szt, 250mm x 170mm.
 • Każdy papier ma dwa wzory pozytywu i negatywu.
 • Różne piękne wzory z kreskówek, odpowiednie dla twoich dzieci, zwiększają ich zdolność naśladowania, malowania i wyobraźni.
 • Smukły i miękki materiał do recyklingu, przyjazny dla środowiska.
 • Gwarancja posprzedażna: po otrzymaniu formy do rysowania drukarki 3D masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, rozwiążemy dla Ciebie najlepszą obsługę, dziękujemy za współpracę.

Uzone 3D Pen PLA Filament 1,75 mm, 12 kolorów (każdy kolor 10 stóp) losowy szablon, PLA filament do długopisu 3D, pakiet linii drukowania 3D, filament do długopisu 3D dla dzieci

69,08  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • Wspaniały prezent dla dzieci/młodzieży, niezależnie od tego, czy na festiwale takie jak urodziny lub Boże Narodzenie, dla majsterkowiczów, do sztuki i rzemiosła, szkoły i kreatywnych projektów. Użyj filamentu, aby zrobić prezent dla dzieci i przyjaciół.
 • 1,75 mm filament: uniwersalny kompatybilny z większością długopisów 3D i drukarek 1,75 mm (dokładność +/- 0,05 mm). Upewnij się, że Twój długopis 3D lub drukarka może użyć wkładu z filamentu PLA o średnicy 1,75 mm.
 • Ultra gładki: filament długopisu Uzone 3D jest wykonany z wysokiej jakości materiału, który zawsze jest okrągły i nie ma tłustych pozostałości ani pęknięć. Może produkować jasne linie i kolory bez pęcherzyków powietrza.
 • 12 kolorów, łącznie 30 stóp: 12 filamentów PLA w losowych kolorach, aby doodle your 3D masterpiece idea. Wspaniały zestaw prezentowy dla dzieci i miłośników sztuki, do zabawy i rysowania, takich jak urodziny lub Boże Narodzenie, DIY, do prac artystycznych i kreatywnych projektów, które są zabawne.
 • Nietoksyczne i przyjazne dla środowiska, bezpieczne dla dzieci – PLA to biologiczny materiał, który jest rafinowany z kukurydzy i zbóż. Bez zapachu, nietoksyczny, wysokiej jakości materiał zapewnia płynny druk, prawie bez korków z równomiernie płynnymi filamentami. Bez nieprzyjemnego zapachu i bezpieczny dla dzieci.

Dikale Zestaw długopisów 3D, długopis do druku 3D z filamentem PLA 3M, 12 kolorów, łatwy w obsłudze, dla dzieci, do domu, sztuki, 02A, niebieski

180,00  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • Wprowadzenie długopisu 3D - pióro 3D zostało zaprojektowane w technologii druku 3D. Filament jest topiony i wytłaczany na części dyszy i hartowany w powietrzu do stabilnego stanu. Długopis 3D może "pisać" na każdej powierzchni, nawet rysować bezpośrednio w powietrzu. Jest to kreatywny pędzel, który zawiera zarówno malowanie 2D, jak i 3D.
 • 【Zakres dostawy】Długość koperty 21 cm, szerokość 13 cm, wysokość 7,5 cm. Długopis 3D o długości 18,5 cm. Etui zawiera pisak do drukarki 3D 02A, niebieski, podręcznik użytkownika (może nie być dostępny w języku polskim), zasilacz, filament PLA 1,74 mm, 12 kolorów, każdy kolor 3 metry.
 • Kreatywna zabawa 3D - długopis do drukowania 3D może pomóc Ci narysować obraz 3D, aby stworzyć świat fantazji. Możesz tworzyć własne, ręcznie wykonane zabawki i dekoracje. Świetne narzędzia do rozwijania myślenia przestrzennego. Świetny prezent dla Twoich dzieci i miłośników sztuki, aby cieszyć się majsterkowaniem i rysowaniem.
 • 【Łatwy w użyciu】Najpierw podłącz, podgrzej długopis 3D i wybierz tryb filamentu. Po drugie, włóż filament i ustaw prędkość drukowania. Po trzecie, można rozpocząć rysowanie i tworzenie. Na koniec, po użyciu należy zatrzymać długopis 3D i wyjąć filament.
 • 【 250 e-booków 】 Możesz pobrać je na stronie podręczniki produktu i dokumenty lub dikale.com-support-plie do pobrania. Lub wyślij do nas e-mail, aby otrzymać link do 250 szablonowych ebooków.

Jyuha Silikonowa mata do długopisu 3D, odporna na wysokie temperatury, podstawowa podkładka szablonowa, narzędzia do rysowania 3D, akcesoria do drukowania 3D, z wzorami dla dorosłych i dzieci,

41,29  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • Zaprojektowana do wielokrotnego użytku: Możesz używać naszej maty 3D wielokrotnie, nie martwiąc się o odkształcenia lub pęknięcie. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału silikonowego, który jest bez smaku i bezpieczny dla dłoni.
 • Gładka i czysta: Nasza mata do pisania 3D ma gładką, która zapobiega przywieraniu kurzu i plam. Można go łatwo umyć wodą, wytrzeć szmatką lub umyć w zmywarce. Będzie wyglądać jak nowy i gotowy do następnego projektu.
 • Elastyczny rysunek: Ta mata 3D pozwala rysować dwoma stylami S, 1 ze wzorami zwierzęcymi i 1 gładkim. Ma również podstawowe kształty, takie jak koła, siatki, trójkąty i prostokąty, które poprowadzą Twój rysunek 3D. Możesz przełączać się między bokami i kształtami, aby Twoja sztuka 3D była bardziej zabawna i różnorodna.
 • Ochrona przed wysoką temperaturą: Ta mata 3D może wytrzymać temperatury do 500F/260C, chroniąc stół przed oparzeniami i uszkodzeniami. Możesz używać długopisu 3D na tej macie, nie martwiąc się o stopienie lub przyklejenie. Mata jest również łatwa do czyszczenia i ponownego użycia.
 • Łatwa do wyjmowania: Mata do długopisu 3D jest elastyczna i giętka, dzięki czemu możesz usunąć swoje dzieła bez przyklejania się do podkładki lub łamania. Wystarczy odkleić suchy filament 3D i cieszyć się swoim arcydziełem.

Zestaw filamentu do drukowania 3D – zestaw zabawek do samodzielnego wykonania (5 szt.) + filament PCL 30 kolorów (150 m) + mata na długopis 3D + szablony 3D (45 szablonów) + ochraniacz na palce do

338,32  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • - 【W zestawie specjalny prezent w pudełku】 - Zestaw zawiera specjalny prezent, zabawki nakręcane x 5, krzemionka 3D, filament 5 metrów x 30 kolorów filament PCL 1,75 mm, instrukcja obsługi, szablony 3D.
 • - 【Materiały przyjazne dla dzieci】 – filament do drukarki 3D wykorzystuje zastrzeżony, przyjazny dla dzieci plastik PCL. Działa z długopisem 3D w niskiej temperaturze i bezpieczny dla dzieci.
 • - 【Edukacja STEM z wysokiej jakości PCL】 – wkłady filamentowe 3D zapewniają doskonałą okrągłość i dokładność wymiarową +/- 0,02 mm. 1,75 mm filament do drukarki PCL bez wypaczeń, bez zapachu, bez zatykania, bez pęcherzyków powietrza. W rezultacie powstają drukowane części, które mają doskonałe wykończenie powierzchni i są bardzo precyzyjne.
 • - 【Praca z pisakiem 3D o niskiej temperaturze】 – filament 3D działa w niskiej temperaturze 60-80°C, całkowicie bezpieczny dla dzieci. Tworzywo sztuczne PCL można dotykać bez ryzyka poparzenia dzięki najbezpieczniejszym filamentom z tworzywa sztucznego PCL.
 • -【Przyjazny dla środowiska】- PCL (polikaprolakton) to poliester o niskiej temperaturze topnienia. Jest to syntetyczny alifatyczny poliester, który naturalnie ulega degradacji po około sześciu tygodniach podczas kompostowania. PCL jest również dopuszczony przez FDA do stosowania w ludzkim ciele. W porównaniu z innymi poliestrem zapewnia bardzo powolną degradację.

20 szt. szablonów do rysowania 3D zawiera 40 różnych wzorów kreskówek, formy do rysowania 3D książki do drukowania 3D dla dzieci prezent zabawka

10,18  disponible
2 new from 10,18 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • Specjalny papier do drukowania na długopis 3D, 20 szt. w opakowaniu, 250 mm x 170 mm.
 • Każdy papier ma dwa wzory dodatnie i ujemne.
 • Różne piękne wzory kreskówkowe, odpowiednie dla dzieci, zwiększają ich zdolność do naśladowania, malowania i wyobraźni.
 • Smukły i miękki materiał do użytku z recyklingu, przyjazny dla środowiska.
 • Zawartość opakowania zawiera 20 x papier szablonowy do długopisu do drukowania 3D

Tocnvoe Duża silikonowa mata do rysowania 3D Niebieski 41.5x21.5x0.3cm, 2 Ochraniacze palców, 3D Długopis Szablony 3D Drukowanie 3D, Wiele wzorów dla dzieci i początkujących

73,38  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • ❤️ Jakość i bezpieczeństwo: Wykonany jest z silikonu spożywczego, nietoksycznego i wolnego od zanieczyszczeń. Miękki i wytrzymały, bezpieczny i odporny na ciepło do 220°C - 260°C. Ponadto pakiet zawiera 2 ochraniacze palców
 • Różne wzory: Różne kształty geometryczne - okrągłe, proste, trójkątne, kwadratowe itp. I różne modele - różne zwierzęta, koła fortuny, samochody itp.
 • Kompatybilność: Na powierzchni produktu znajdują się rowki, a ich specyfikacje są odpowiednie dla najlepszych piór 3D na rynku. Włókno można łatwo usunąć po ostygnięciu żarnika.
 • ️Rozmiar: Długość 41,5 cm, Szerokość 21,5 cm, grubość 0,3 cm. Kolor niebieski. Może być stosowany po obu stronach. Dzięki wielu rowkom po jednej stronie i płaskiej powierzchni po drugiej stronie możesz swobodnie tworzyć obrazy 3D
 • DIY Crafts - silikonowe maty 3D pozwalają rysować różne kształty i wzory. Użyj prostych wzorów i linii, aby utworzyć różne modele zwierząt lub kreskówek, aby pobudzić nieograniczoną wyobraźnię i kreatywność dzieci.

Dikale Długopis do drukarki 3D o niskiej temperaturze grzania i filamencie PCL 1,75 mm, 12 kolorów, 3 m każdy kolor, zestaw pisaków 3D, bezpieczny dla dzieci, 250 szablonów eBook, różowy (60-90°C, tylko z PCL)

180,00  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • Zestaw PCL do długopisu 3D: Zestaw zawiera 1 x długopis do drukarki 3D w niskiej temperaturze. 12 kolorów filamentu do druku 3D PCL, 1,75 mm, każdy kolor ma 3 metry, łącznie 36 metrów. oraz zasilacz sieciowy, instrukcja krok po kroku.
 • Niska temperatura ogrzewania: Ten długopis PCL do drukarki 3D dobrze leży w dłoni i jest bardzo łatwy w obsłudze. Dysza o niskiej temperaturze nie przypali młodych dłoni. Odpowiedni dla początkujących i doświadczonych artystów, entuzjastów druku 3D.
 • Wspaniały prezent: Ten zestaw pisaków do druku 3D to kreatywny prezent dla dzieci. Może pomóc w przełomowym myśleniu, rozjaśnieniu inteligencji, stymulacji kreatywności i wzmacnianiu praktycznych umiejętności. Masz dużą rodzinę.
 • Metody pracy: naładuj długopis 3D. Kliknij przycisk do przodu, aby podgrzać długopis 3D. Gdy tylko światło stanie się zielone, naciśnij ponownie przycisk do przodu, aby wprowadzić filament. Następnie możesz rysować dzieła sztuki. Po użyciu naciśnij ponownie przycisk do przodu, aby przerwać proces. Przycisk wsteczny, aby rozładować filament.
 • Bonusowe ebooki do szablonów 3D: można je pobrać ze strony podręcznika produktu i dokumentów lub dikale.com -support-file download pade. Lub wyślij do nas e-mail, aby otrzymać link do e-booków z szablonami.

3Dmate Starter - Przezroczysta mata pod długopis 3D 23 x 18 cm z kompatybilnymi szablonami Książka - Elastyczny dwustronny silikon odporny na ciepło

112,95  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 2:14 pm

Características

 • PRZEJRZYSTY I DWUSTRONNY: 3Dmate STARTER jest przezroczysty. Oznacza to, że możesz się dobrze bawić z dołączoną książeczką z szablonami 2D. Umieść książkę z szablonami pod matą do drukowania 3D; będziesz w stanie z łatwością prześledzić linie. Mata jest gładka z jednej strony i rowkowana z drugiej, co daje więcej możliwości rysowania.
 • ZAWIERA KSIĄŻKĘ WZORNIKÓW - Mata 3Dmate STARTER jest dostarczana z zestawem 11 zabawnych szablonów pisaków 3D kompatybilnych z naszym unikalnym obszarem utrwalania, który zapewnia symetrię, dokładność i precyzję, zwłaszcza podczas tworzenia trójwymiarowych grafik 3D, takich jak samochody i budynki.
 • ŁATWY W UŻYCIU I KONSERWACJI: Silikonowa mata do rysowania 3D jest odporna na temperaturę do 260ºC/500ºF. Ponieważ silikon jest nieprzywierający, łatwo jest wysunąć włókno po wyschnięciu; wystarczy zgiąć elastyczną podstawę, a wyschnięty filament wyskoczy. Niezbędne narzędzie do zestawu długopisów 3D. Mata ma tylko 3mm grubości!
 • WIELE SPOSOBÓW TWORZENIA: Ta podkładka do rysowania 3D zapewnia tak dużą elastyczność. Śledź gaje szablonów pióra 3D lub skorzystaj z dołączonej książki szablonów pióra 3D. Skorzystaj z obszaru Fuse & Join, aby stworzyć coś wyjątkowego lub rysować organicznie na płaskiej powierzchni za pomocą tej dobrze zaprojektowanej maty 3D. Zamień swoją wyobraźnię w życie 3D!
 • DUŻY ROZMIAR DLA KOMFORTU I OCHRONY: Nasza mata do drukowania 3D ma wymiary 9 "x 7". Mata z długopisem 3D jest duża z jakiegoś powodu. Zapewnia wygodniejsze rysowanie i chroni powierzchnię pod podkładką pod pióro 3D przed oparzeniami i wysoką temperaturą. Więcej miejsca oznacza również większą elastyczność dla Ciebie!
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.