symulator jazdy samochodem na kierownice

Guanan Zabawka na kierownicę, symulacja światła i hałasu, symulator jazdy samochodem dla dzieci, zabawka samochodowa dla dzieci, kopilot, puzzle na kierownicę, wczesny

33,29  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • Materiał bezpieczeństwa: Jest to praktyczna zabawka do wczesnej edukacji. Analogowa kierownica wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na ścieranie i trwałe. Bezpieczne materiały, dzięki którym Twoje dziecko może bezpiecznie się bawić.
 • Obrotowa: Kierownica zaprojektowana przez symulację może być znacznie obracana, aby trenować koordynację i rozwój kończyn dziecka. Do wyboru są dwa różne kolory: niebieski i żółty, odpowiedni dla chłopców i dziewcząt.
 • Mocowana i stabilna: dzięki konstrukcji można zamocować i stabilnie zamocować kierownicę do obiektów o gładkich powierzchniach. Lekki i przenośny, można go wszędzie ze sobą zabrać.
 • Kilka efektów dźwiękowych: Kilka efektów dźwiękowych w samochodzie może poprawić zdolność słuchu dziecka. Zabawka na kierownicę pozwala dzieciom bawić się z rodzicami oraz poprawić ich wyobraźnię i postrzeganie.
 • Idealny : Zabawka dla dzieci z kierownicą to idealny dla wszystkich małych dzieci i dzieci na każdą okazję! Oferujemy dobrą obsługę klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

DBREAKS Zabawka na kierownicę dla dzieci, kierownica Copilot, obracana o 360°, interaktywna zabawka edukacyjna ze światłami i dźwiękami, symulacja w samochodzie, symulator jazdy dla dzieci od 2 lat

99,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • Zabawka dla dzieci na kierownicę - zabawka dla dzieci z obrotem o 360° to interaktywna zabawka edukacyjna, która wspiera rozwój motoryczny, zdolność słuchu, zmysł muzyki i wyobraźnię dziecka. Dzięki bezpiecznej i trwałej konstrukcji jest to idealny prezent dla małych dzieci na każdą okazję.
 • Konstrukcja z przyssawką - zabawka na kierownicę jest lekka i przenośna, dzięki czemu można ją wszędzie ze sobą zabrać. Dzięki temu ma wszechstronne zastosowanie i można go wszędzie ze sobą zabrać. Dzięki konstrukcji z przyssawką można ją przymocować do gładkich powierzchni, aby rozszerzyć przyjemność z gry i używać w podróży.
 • Fantazyjne odgrywanie ról - zabawka na kierownicę pobudza wyobraźnię dziecka i wspiera wielogodzinne fantazyjne odgrywanie ról. Dzieci mogą sobie wyobrazić, że jeżdżą samochodem, wspierając przy tym ich wyobraźnię i percepcję.
 • Rozwój motoryczny - zabawka na kierownicę umożliwia dzieciom rozwijanie umiejętności motorycznych poprzez obracanie drążka kierownicy i naciśnięcie aktywnego przycisku. Wspomaga to delikatną i dużą motorykę.
 • Wsparcie słuchu - zabawka na kierownicę zapewnia różne efekty dźwiękowe i muzykę. Oszuści samochodowe, które generuje kierownica, budzą ciekawość i zainteresowanie dziecka, poprawiając w ten sposób zdolność słuchu.

Zabawka na kierownicę dla dzieci elektroniczna kierownica hałas kierownica dzieci symulator jazdy symulator samochodu zabawka dla dzieci chłopców dziewcząt

33,79  disponible
3 new from 33,79 zł
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • ☀ Może się kołysać w lewo i w prawo. Posiada wszystkie dźwięki i odgłosy jadącego samochodu dla dużej udawanej zabawy.
 • ☀ Zabawka na kierownicę: ma zainstalowaną przyssawkę, dzięki czemu może przylegać do gładkich powierzchni.
 • ☀ Zabawki do kół samochodowych mają kierownicę z dźwiękiem i światłem. Idealna zabawka dla małego kierowcy.
 • ☀ Rozmiar: około 23 x 3,5 x 23 cm, obróć kierownicę, aby prowadzić samochód.
 • ☀ Zapewnij rozrywkę dzieciom siedzącym na przednim siedzeniu i pozwól dziecku naśladować ruchy kierowcy.

Zabawka na kierownicę dla dzieci – z zabawnymi dźwiękami i muzyką, symulator jazdy samochodowej, zabawka do symulacji samochodu, kreatywna zabawka do jazdy samochodem, wczesne pedagogiczne prezenty

43,39  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • Gładkie i trwałe: zabawka na kierownicę wykonana jest z wysokiej jakości materiału ABS, jest całkowicie bezpieczna i trwała dla dzieci. Gładkie krawędzie nie drapią ani nie zranią dzieci.
 • Efekt świetlny i dźwiękowy: konsola do jazdy na kierownicy jest bardzo ekscytująca pod względem wizualnym i akustycznym. Pokaż swojemu dziecku światła i realistyczne efekty dźwiękowe, a Twoje dziecko będzie miało świetną zabawę!
 • Zabawka rozwojowa dla dzieci: Pomóż dziecku rozwinąć zdolności motoryczne, zmysły i wyobraźnię oraz nauczyć przyczyny i skutku. Pozwól swojemu dziecku cieszyć się naśladowaniem i wzbogacić wyobraźnię dzieci.
 • Symulowane wrażenia z jazdy: dzięki wielu przyciskom na kierownicy Twoje dziecko będzie prowadzone do symulowanej sceny jazdy samochodem. Pozwala dziecku doświadczyć wiedzy o ruchu drogowym.
 • Idealny wybór na prezent: zabawka z kierownicą dla dzieci jest bardzo odpowiednia dla chłopców i dziewczynek od 3 lat. Idealny na imprezy, prezenty festiwalowe itd.

Simoni Racing SRS9 naklejki na kierownicę do symulatora jazdy

53,71  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • Uniwersalny zestaw naklejek do symulatora jazdy
 • Arkusz naklejek na kierownicę do gier
 • Może być używany z większością dostępnych na rynku kierownic
 • Wodoodporne naklejki do gry. Łatwy montaż Idealne do spersonalizowania kierownicy podczas sesji gry

deAO Interaktywna zabawka na kierownicę dla dzieci z kluczykiem samochodowym, obrót o 360°, symulator jazdy samochodem, zabawka edukacyjna ze światłami, dźwiękami, edukacyjny prezent dla małych dzieci

134,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • Samochodowa zabawka symulacyjna: obróć klucz, aby uruchomić silnik, światła i efekty dźwiękowe są realistyczne i interesujące. Z funkcją deski rozdzielczej, z tachometrem, kierunkowskazem, klaksonem i syreną. Ten symulator jazdy na kierownicy odtwarza prawdziwą scenę jazdy pod względem wyglądu i funkcjonalności.
 • Zabawna zabawka edukacyjna dla dzieci: kierownica jest obracana o 360° i jest wyposażona w kierunkowskazy lewo- i prawe. Elektroniczny tachometr pokazuje liczby podczas przyspieszania i hamowania. Kierownica wibruje po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku pedału gazu. Kierownica jest ponadto wyposażona w czytnik alfabetu z 26 literami i faktami drogowymi, dzięki czemu Twoje dziecko może nauczyć się wszelkiego rodzaju wiedzy o ruchu drogowym.
 • Dwie możliwości mocowania: kierownica jest lekka i stabilna, podstawa jest wyposażona w 3 mocne przyssawki do zamocowania na ścianie lub szkle. W zestawie znajduje się również pas bezpieczeństwa, który można przewlec na podstawie za pomocą karabińczyka i przymocować do siodełka rowerowego. Wielokrotne umieszczenie jest idealne do zabrania ze sobą na pokład samolotu. Twoje dziecko pokocha udawanie, że jeździ samochodem.
 • Muzyczna zabawka edukacyjna: kierownica jest wytrzymała i trwała, niełatwa do uszkodzenia, przyjazna dla środowiska i bezzapachowa. Trenuje chwyt i słuch dziecka. Gry zmysłowe i wyobraźnia poprawiają uwagę, koncentrację i pamięć oraz wspierają umiejętności społeczne i motoryczne Twojego dziecka.
 • Fantazyjny prezent: Zabawka edukacyjna dla dzieci przyniesie Twojemu dziecku więcej radości z imitacji. Idealny prezent dla Twojego dziecka na urodziny, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka, podziękowanie, Boże Narodzenie, chrzciny lub inne przyjęcia, również jako zabawka dla rodziców i dzieci.

Zabawka dla dzieci, symulowany przenośny kontroler jazdy, obracany o 360°, zabawka na kierownicę z efektami dźwiękowymi i muzycznymi, interaktywny symulator kierownicy do fotelika samochodowego

38,75  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • ✨Ulepszona zabawa – Wyposaż swoje dziecko w naszą zabawkową kierownicę, wyposażoną w pokrętło z przyciskami Vi-wściekłość i sygnał po lewej stronie, klakson i syrenę. Mogą symulować ekscytującą i edukacyjną samodzielną podróż, jednocześnie zdobywając niezbędną wiedzę o ruchu drogowym.
 • ✨Innowacyjny czas zabawy: Wnieś emocje do zabawy swojego dziecka dzięki tej interaktywnej zabawkowej kierownicy. Dzięki realistycznym dźwiękom i ruchomej dźwigni zmiany biegów wspiera wyobraźnię i rozwój umiejętności motorycznych, tworząc jednocześnie zabawną atmosferę.
 • Pobudzaj wyobraźnię i koncentrację: przygotuj scenę dla przygody z jazdą z 8 przyciskami, które pobudzają kreatywność i koncentrację dziecka. Ta zabawka wczesnej edukacji poprawia również koordynację ruchów w celu pełnego rozwoju.
 • Wielofunkcyjna zabawka: dzięki zabawkowej kierownicy Twoje dziecko może poprawić swoje umiejętności, obracając kierownicę i dźwignię zmiany biegów. Aktywny przycisk przedstawia koncepcję przyczyny i skutku i odżywia ich zmysły.
 • Elastyczna zabawka: dzięki dnie przyssawki ta zabawka łatwo przykleja się do wszystkich gładkich powierzchni, w tym łóżek, sof i podłóg. Zamień dowolną markę w zabawny plac zabaw, dzięki czemu Twoje dziecko może bawić się w dowolnym miejscu i czasie.

Zabawka na Kierownicę dla Dzieci, Symulator dla Dzieci Zabawki z Kółkami do Jazdy ze światłem i Muzyką, Udawaj, że Bawisz Się w Edukacyjne Wyścigi Przygoda Konsola do Gier dla Dzieci w Wieku Przedszko

54,03  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • Klasyczna konsola do gier: Zabawki do gier są ekscytujące i ekscytujące, super klasyczna konsola do gier retro zabierze Cię do ponownego przeżycia zabawy z dzieciństwa.
 • Umiejętność reakcji na ćwiczenia: Podnieś prawą dźwignię zmiany biegów podczas gry, aby przyspieszyć prędkość, zwiększyć trudność i ćwiczyć zdolność reagowania dzieci.
 • Prosta konstrukcja: na 11 różnych poziomach ciekawych sposobów obracaj kierownicą, aby sterować samochodem, aby skręcić w lewo lub w prawo.
 • Zachęcaj dzieci: Konsola do gier może pomóc dzieciom rozwinąć umiejętności myślenia i logiczne, a wygrywanie w grach może dać dzieciom pewność siebie.
 • Muzyka i efekty dźwiękowe: Wystarczy nacisnąć dwa przyciski po lewej stronie lub przycisk na środku kierownicy, aby włączyć inną muzykę lub efekty dźwiękowe, dodając ciekawą rozgrywkę.

Zabawka kierownica dla dzieci, funkcja oświetlenia i dźwięku, symulator jazdy, prezent urodzinowy, dla chłopców i dziewczynek, zabawka (zielona) (czerwona)

58,69  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • Interesujące: każdy przycisk na kierownicy ma inną funkcję, która może symulować prawdziwą scenę jazdy, aby zwiększyć zainteresowanie.
 • Dźwięk muzyki: Samochodowa zabawka z muzyką i efektem dźwiękowym samochodu, która może trenować umiejętność koordynacji palców i kultywować zmysł muzyczny.
 • Cudowny prezent: zabawka do symulacji kierownicy to idealny prezent dla przyjaciół i dzieci na urodziny, Dzień Dziecka i inne święta.
 • Swobodne obracanie: Kierownica symulacyjna może być dowolnie obracana, a symulowane efekty dźwiękowe mogą zapewnić dzieciom lepsze wrażenia z odgrywania ról.
 • Popraw wyobraźnię: Simulacyjna kierownica samochodowa może poprawić wyobraźnię dzieci, które mogą również nauczyć się umiejętności podczas zabawy na symulatorze jazdy.

Mikinona Kierownica Samochodu Kierownica Dla Dzieci Symulowana Kierownica Symulator Jazdy Dla Dzieci Zabawka Do Jazdy Kierownica Zabawka Dla Dzieci Zabawki Samochodowe Zabawka Kierownica

98,69  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 3:40 pm

Características

 • Zabawka na kierownicę pojazdu-różne okazje: zabawkę na kierownicę dla dzieci można zainstalować na siedzeniu pasażera, tylnym siedzeniu samochodu, używać w domu i nie .
 • Zabawkowa kierownica - wszechstronne zastosowanie: zabawkową kierownicę można używać do symulacji jazdy samochodem, grania i innych czynności, dzięki czemu jest wszechstronną zabawką dla dzieci.
 • Kierownica dla dzieci-- 【 dla malucha】: jest idealny dla wszystkich małych dzieci i małych dzieci! ta zabawka ma funkcje przekazywania wiedzy o ruchu drogowym, interaktywnego głosu, szkolenia umiejętności chwytania dzieci, treningu słuchu dzieci itp.
 • Zabawka na kierownicę - symulowana jazda: zabawkowa kierownica zapewnia symulowaną jazdę, która pomaga dzieciom poznać zasady bezpieczeństwa i zasady ruchu drogowego.
 • Kierownica dla dzieci - zabawna zabawka: zabawkowa kierownica posiada wiele zabawnych efektów, takich jak klakson, muzyka i światła, co zwiększa przyjemność z zabawy.
/* */ Go up