stojak na worek bokserski

LEKÄRO Wolnostojący worek bokserski z rękawicami bokserskimi, ciężki worek bokserski ze stojakiem dla dorosłych nastolatków, torba kickboxingowa do MMA Muay Thai Fitness (złoto-czarny)

578,56  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Características

 • Profesjolny zestaw: Jednorazowy zakup, otrzymasz kompletny zestaw sprzętu bokserskiego, wolnostojący worek treningowy i parę rękawic bokserskich o pojemności 350 ml, zapewnij swojej dłoni jlepszą ochronę i upewnij się, że możesz bez obaw boksować!
 • 【Wysokiej jakości materiały】 Zastosowano czterowarstwową strukturę kompozytową, trwałą, odporną rozdarcie, szybkie odbicie i wysoką elastyczność. Wewnątrz zjduje się stalowy wspornik o wysokiej wytrzymałości, z pianką EPE, miękką warstwą pośrednią z tkaniny, warstwą buforową i grubszą powierzchnią ze sztucznej skóry.
 • 【Ultra stabil podstawa】 Duży rozmiar i nieodkształcal ruchoma podstawa z polipropylenu, która może pomieścić 80 kg wody lub 100 kg piasku, a także 12 szt. przyssawek, które zapewniają stabilne podparcie całej torby bokserskiej.
 • 【Gwarancja jakości】 Nasze wolnostojące worki bokserskie są trwałe, zapewniamy 3-miesięczną gwarancję jakości produktów, jeśli wystąpi jakiś problem z jakością, skontaktuj się z mi czas, tychmiast zajmiemy się tym dla Ciebie, aby uzyskać więcej produktów bokserskich, przejrzyj sz sklep markowy.
 • 【W dwóch opakowaniach】 Ze względu duży rozmiar, podstawa i torba kolumnowa będą transportowane w dwóch oddzielnych opakowaniach. Jeśli otrzymasz jedną paczkę, druga wkrótce dotrze. Prosimy cierpliwie czekać. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z produktem, skontaktuj się z mi, odpowiemy i zapewnimy rozwiązania w ciągu 24 godzin.

ZERRO worek bokserski 166 cm, dla dorosłych i dzieci, wolnostojący, nadmuchiwany worek bokserski, trener Heavy Duty, do kickboxingu, karatów, MMA, boksu i redukcji stresu (z pompką)

299,99  disponible
2 new from 299,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Características

 • Zerro Ten stojący worek bokserski może służyć do utrzymania kondycji lub zachwycenia boksem. Spalanie kalorii i łagodzenie stresu, poprawia koordycję i elastyczność.
 • Worek bokserski jest dmuchiwany i ma długość 166 cm, wspomaga ruch dzieci i jednocześnie poprawia ruchliwość i koordycję ręka-oczy. Nadaje się do zabawy wewnątrz i zewnątrz.
 • Podstawa jest wyposażo w 4 mocne przyssawki do mocowania gładkich powierzchniach, aby zatrzymać ruch, bezpieczne i stabilne.
 • Wystarczy pełnić podstawę worka bokserskiego wodą lub piaskiem i dmuchać górną część za pomocą dołączonej pompki. (Uwaga: nie dmuchiwać zbyt mocno). W przypadku nieużywania moż go złożyć i schować.
 • Worek bokserski Zerro wykony z wysokiej jakości materiału PCW z grubą podstawą, jest odporny zużycie i moż go łatwo dmuchać i opróżnić. Jest elastyczny i trwały, nie przecieka powietrza lub wody.

IMAYCC Worek bokserski, uchwyt ścienny do dużych obciążeń, dwukierunkowy, regulowany uchwyt do worka bokserskiego, stojak do domu lub na siłownię, do worka bokserskiego, do worka bokserskiego, Muay

424,25  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Características

 • 【Uchwyt do worka bokserskiego】Konstrukcja z gałką ciężkiego stojaka pozwala szybko ustawić żądaną wysokość i długość. Wysokość jest elastyczna w zakresie od 30 do 50 cm, a długość można regulować w zakresie 17"-25".
 • Uchwyt na worek bokserski jest trwały i odporny na rdzę - ten stojak do worka bokserskiego jest wykonany z bardzo wytrzymałej stali. i są zaprojektowane z pogrubionymi i szerszymi ukośnymi podporami, które mogą wytrzymać do 400 kg. Czarna powłoka proszkowa pokrywająca powierzchnię jest wystarczająco mocna, aby wytrzymać korozję i rdzę.
 • Uchwyt ścienny do łatwego montażu - otrzymasz 1 ciężki uchwyt na torbę z 6 bolcami. Wszystkie narzędzia montażowe ułatwiają montaż na ścianie drewnianej lub betonowej. Wskazówka: do wiercenia zaleca się użycie wiertła o średnicy 10 mm. (nie wchodzi w zakres dostawy)
 • Idealna torba do treningu bokserskiego - niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć boks, MMA, Muay Thai lub inny sport kontaktowy, ten uchwyt ścienny może wytrzymać każdy ciężki worek do 200 kg. Możesz powiesić swój ulubiony worek bokserski, worek na piasek lub worek z piaskiem i cieszyć się treningiem w domu lub w studiu fitness.
 • 【Ciepła wskazówka】Jeśli chcesz osiągnąć bezgłośny obrót haka o 360°, podczas montażu haka nie trzeba mocno wkręcać śruby sześciokątnej, aby osiągnąć ten efekt. (Podczas montażu haka podkładki w pakiecie są używane na śrubach sześciokątnych, co oznacza, że nie musisz się już martwić, że nakrętki się poluzują).

AQF Wytrzymały uchwyt ścienny do worka bokserskiego, stalowy uchwyt do torby bokserskiej z krętlikiem D i mocowaniami do zawieszania worka bokserskiego, stojak na torbę bokserską do MMA Muay Thai do

119,99  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Características

 • Wytrzymała rama: Uchwyt ścienny AQF Punch Bag ma solidną ramę zbudowaną, aby wytrzymać intensywne treningi i ciężkie torby. Idealny uchwyt do zawieszenia torby gimnastycznej, dzięki czemu możesz trenować w boksie, Muay Thai, kickboxingu, pełnym kontakcie karate, taekwondo i innych sztukach walki.
 • Wszechstronne zastosowanie: Wieszak na worek bokserski może pomieścić różne worki bokserskie do wszechstronnego zastosowania i jest niezbędny w każdym profesjonalnym centrum treningowym lub każdej domowej siłowni. Ten wieszak ścienny do torby bokserskiej może pomieścić ciężkie torby bokserskie do znacznej wagi, dzięki czemu jest solidnym i niezawodnym wyborem dla wszystkich Twoich potrzeb treningowych.
 • Łatwa instalacja: Ten uchwyt ścienny z ciężkimi torbami jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy mocujące dla łatwej instalacji. Oferujemy 2 różne zestawy mocowań dla optymalnej wydajności i bezproblemowego montażu. Możesz użyć jednego z nich w zależności od materiału ściennego (Uwaga: Jeśli prawidłowo zainstalowany, nie wyjdzie ze ściany, musisz wywiercić otwory w ścianie) Pobierz naszą instrukcję obsługi, aby ułatwić instalację.
 • Bezpieczny i stabilny – uchwyt ścienny AQF do worka bokserskiego został zaprojektowany tak, aby bezpiecznie trzymać worek bokserski, zmniejszając niepotrzebny ruch i zapewniając jak najskuteczniejszy trening. Dzięki stylowemu czarnemu wykończeniu ten wieszak ścienny bezproblemowo wkomponuje się w wystrój domowej siłowni. Jest nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny.
 • Kompaktowa konstrukcja: ten uchwyt ścienny do torby bokserskiej jest kompaktowy i zajmuje mało miejsca, dzięki czemu idealnie nadaje się do małych domowych siłowni lub przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym bokserem, ten spełni Twoje potrzeby. Trenuj bez obaw, wiedząc, że Twoja torba bokserska jest bezpiecznie trzymana na miejscu. Uwaga: Przed użyciem należy upewnić się, że uchwyt worka bokserskiego jest bezpiecznie przymocowany do ściany. W przypadku ciężkich toreb zalecamy użycie śrub Rawl i poproszenie profesjonalisty o zainstalowanie uchwytu.

Worek bokserski dla dzieci i dorosłych – 163 cm, bardzo duży, Heavy Duty, nadmuchiwany worek bokserski ze stojakiem

178,08  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Bad Company Worek bokserski stojący I wolnostojący worek bokserski ze stojakiem i podkładką winylową – 170 x 37 cm I BCA-71

1.568,05  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Características

 • Ekstremalna obciążalność ✓ Torba Freestanding Punching Bag bez problemu wytrzymuje również silne uderzenia bokserskie i kopnięcia oraz jest wyjątkowo wytrzymała, odporna na rozerwanie i odporna na działanie potu.
 • Stabilna pozycja ✓ Profesjonalny stojący worek bokserski jest wyposażony w wytrzymałą podstawkę z tworzywa sztucznego, która jest wyposażona w piasek dla ptaków (maks. 75 kg) lub wody (maks. 65 kg) i zapewnia stabilność podczas treningu kickowego i bokserskiego.
 • Optymalna ochrona ✓ Dzięki opatentowanemu systemowi Reflex-Spring profesjonalnego worka bokserskiego Punch maksymalne obciążenie stawów i mięśni jest odpowiednio amortyzowane lub zminimalizowane.
 • Najwyższa jakość ✓ Wytrzymała winylowa wyściółka chroni worek bokserski przed uderzeniami i kopnięciami oraz zwiększa promień uderzenia lub trafienia, dzięki czemu siła i technika są ulepszone.
 • Boks dla każdego ✓ Niezależnie od tego, czy w domu lub w studiu, niewypełniony worek bokserski o wadze 14 kg jest odpowiedni dla początkujących i profesjonalistów, jak również dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Ejoyous Uchwyt ścienny do worka bokserskiego, uchwyt ścienny, stalowy uchwyt do worka bokserskiego Heavy Duty, uchwyt ścienny na worek bokserski, do zawieszenia, stojak treningowy, boks, sport, 100 kg

99,46  disponible
2 new from 99,46 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Características

 • Odporność rdzę i korozję - sz uchwyt ścienny do worka bokserskiego jest pokryty wysokiej jakości farbą proszkową przemysłową, która zapewnia długotrwałą ochronę przed rdzą i korozją.
 • Stabilny i trwały - uchwyt worka bokserskiego Heavy Duty jest wykony z wysokiej jakości stali o wysokiej wydajności, która została sprawdzo pod kątem wytrzymałości i wytrzymałości. Może udźwignąć do 100 kg.
 • 【Łatwa instalacja】 W zestawie z okuciami, łatwy do zainstalowania ścianie i stabilny. Mocne połączenie hakowe umożliwia łatwe zamocowanie tym uchwycie.
 • 【entuzjaści boksu】 Wybrany uchwyt dla entuzjastów boksu i umożliwia wygodny trening w każdej chwili. Maksymalne obciążenie wynosi do 100 kg, a rama jest bardzo niezawod i niełatwa do uszkodzenia.
 • Szerokie spektrum zastosowań - dzięki funkcji zawieszenia worek bokserski moż umieścić w dowolnym miejscu od garażu do studia fitness w domu. Idealnie daje się do boksu, MMA, kickboxingu, ciężkich worków bokserskich, treningu siłowego. Wspaniały prezent dla miłośników boksu.

Obrotowy uchwyt worka bokserskiego, obrotowy hak bokserski na ściany, obsługuje ciężkie torby do 250 kg, do Muay Thai, stojak na worek bokserski MMA, drewno, beton, cegła montowany na ścianie

240,39  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Características

 • Innowacyjny uchwyt do worka bokserskiego: posiada konstrukcję obrotową o 180 stopni, dzięki czemu idealnie nadaje się do kompaktowych przestrzeni i wydajnych konfiguracji treningowych.
 • Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i trwałości: Ma gładką powierzchnię i zaokrąglone krawędzie, aby zapobiec urazom, z wykończeniem odpornym na rdzę i korozję zapewniającym trwałość.
 • Wytrzymały uchwyt ścienny do worka bokserskiego: Zaprojektowany z myślą o trwałości dzięki spawanej stali malowanej proszkowo o grubości 18 G, idealny zarówno dla entuzjastów boksu, jak i muay thai.
 • Uniwersalna kompatybilność z workiem treningowym: Pasuje do szerokiej gamy worków bokserskich, w tym ciężkich worków do boksu, Muay Thai, MMA i innych.
 • Wydajna oszczędność miejsca: zdolność wspornika do przesuwania worka bokserskiego o ścianę po użyciu maksymalizuje dostępną przestrzeń treningową.

XXL ciężki worek bokserski rama i stojak na piłkę prędkościową - podwójna wolnostojąca stacja ramowa - solidna stalowa platforma, w zestawie z workiem bokserskim i skórzaną piłką Speed Ball (niewypełniona, bez worka bokserskiego)

786,88  disponible
2 new from 786,88 zł
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Características

 • ✅ 【 Ultimate worek bokserski i rama Speed Ball 】 – zbudowany z wytrzymałej stali i wykonany tak, aby idealnie pasował do domowej siłowni, garażu lub ogrodu, nasza torba bokserska i rama do piłki nożnej umożliwiają trening zarówno szybkości i mocy, bez konieczności zajmowania dużej ilości miejsca.
 • ✅ 【 W zestawie worek bokserski o długości 9,5 m i piłką szybkotnącą z prawdziwej skóry bydlęcej】 – Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, dołączamy wszystko, czego potrzebujesz, abyś mógł od razu rozpocząć trening
 • ✅ 【Łatwy montaż】 – niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym majsterkowiczem czy początkującym – nasza ramka do torby bokserskiej zajmuje tylko kilka minut
 • ✅ 【 W pełni spersonalizowany, nadaje się do wszystkich wysokości】 – Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, a nasza rama bokserska to uwzględnić. W przeciwieństwie do innych ram do gry w piłkę do gry w piłkę nożną i bokserską, zadbaliśmy o to, aby umożliwić Ci indywidualne dopasowanie wysokości platformy do gry w piłkę do gry w piłkę nożną oraz haka.
 • ✅ 【Konstrukcja zapobiegająca przewracaniu się i chwieceniu】 – Niezależnie od tego, czy chcesz trenować prędkość, zwinność czy siłę, zadbamy o to, aby nasza rama bokserska była wystarczająco mocna, aby przedostać się nawet najcięższych uderzeń! Dołączyliśmy nawet szpilki do ciężarów, dzięki czemu można zasadzić ramę wiszącą o większej wadze

Whoobli Worek treningowy dla dzieci, w tym rękawice bokserskie, regulowany worek treningowy dla dzieci w wieku 3-10 lat, ze stojakiem, zestaw toreb bokserskich, zabawka dla chłopców i dziewcząt

88,83  disponible
2 new from 88,83 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 5:04 pm

Características

 • WYKONUJE SIĘ SOLIDNY: Dzieci oszaleją na punkcie tego zestawu bokserskiego! Na początek jest to jedyny dziecięcy worek bokserski, który widziałeś dzisiaj w zabawnych amerykańskich kolorach bokserskich! Jest to również wytrzymały, wolnostojący worek treningowy! Ta nadmuchiwana torba wykonana jest ze skóry PU i zabiera wszystko, co dziecko może wyrzucić! I wciąż się odbija, gotowy na więcej! W zestawie również fajne dziecięce rękawiczki bokserskie!
 • GODZINY ZDROWEJ ZABAWY: Dorastające dzieci są pełne energii - i ta energia musi gdzieś iść. Ten czerwono-biały worek bokserski ze stojakiem jest wzorowany na profesjonalnym sprzęcie bokserskim, więc nawet jeśli trudno jest zabrać go do uprawiania sportu lub zabawek na świeżym powietrzu, jest to coś innego! Czekaj na to... ponieważ będą Cię codziennie błagać, abyś założył rękawice bokserskie i się zużył!
 • Prezent, który nigdy się nie zużyje: Urodziny, Boże Narodzenie – ten zestaw obejmuje prezenty dla dzieci w każdym wieku i na każdą okazję! Niezależnie od tego, czy szukasz prezentów dla 4-letniego chłopca, zabawek dla dziewczynek czy zabawek dla 7-letnich chłopców, ten SUPER COOL zestaw piłek bokserskich będzie najbardziej uzależniającą zabawką w domu! Uważaj, nawet babcia prawdopodobnie spróbuje rzucić w kilka rund! Ten zestaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.
 • ŁATWY W UŻYCIU: Ten stojący worek bokserski jest wyposażony w bezpłatną pompkę i rękawice bokserskie 177 ml dla dzieci. Idealny sprzęt do treningu bokserskiego dla dzieci! Zestaw bokserski Bullseye jest dostarczany z pełną instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim). Ma regulowaną wysokość od 86 cm do 112 cm, a okrągła podstawa jest solidna z uchwytem do przenoszenia. Wykonane z nietoksycznej, wytrzymałej skóry PU.
 • NASZA OBIETNICA: Rozumiemy, że zestaw rękawic bokserskich i worków bokserskich dla dzieci to dość duże zobowiązanie. Szczególnie dla dzieci, które nigdy wcześniej ich nie miały. Ale zapewniamy Ci ochronę, jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami, a obiecujemy się tym zająć! Dlaczego więc nie wypróbować przenośnego zestawu nadmuchiwanych worków bokserskich Bulleseye już dziś, bez ryzyka.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.