smieszne kartki na 40 urodziny dla mezczyzny

Śmieszne kartki urodzinowe na 40. urodziny dla mężczyzn kobiet - 'Your Thirties Have Expired' - Kartka urodzinowa dla niego jej przyjaciela kuzyna kolegi z pracy, 145 mm x 145 mm żart żart humor

24,49  disponible
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • UŚMIESZ ICH DZIĘKI TEJ ZABAWNEJ KARCIE SZCZĘŚLIWEJ URODZINY: Ta wyjątkowa kartka urodzinowa wysokiej jakości dla niej przedstawia projekt "Z przykrością informuję, że Twoje trzydzieści już oficjalnie wygasły". Jeśli szukasz pięknych kartek z życzeniami urodzinowymi dla niej lub dla niego, ta zabawna kartka urodzinowa z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Nie tylko jako prezent urodzinowy dla niej, może to być również kartka urodzinowa dla przyjaciela, kolegi z pracy, kuzyna, szefa lub sąsiada.
 • CO OTRZYMASZ: Kartka jest nadrukowana z jednej strony i pusta po wewnętrznej stronie, aby umożliwić napisanie własnej wiadomości. Unikalny zabawny wzór jest drukowany na specjalnie pozyskanej i przyjaznej dla środowiska tablicy. Dzięki grubości 360 mikronów i gramaturze 300 g/m² jednostronna płyta z połyskiem ma wysokiej jakości wygląd i dotyk. Dostarczany z kolorową gumowaną kopertą uzupełniającą wzór i gotowy do zapieczętowania i wysłania pocztą.
 • Bez smug atramentu: Nie ma nic gorszego niż pisanie wewnątrz karty, aby stwierdzić, że błyszcząca powierzchnia sprawia, że tusz się rozmazuje. Dlatego używamy wysokiej jakości jednostronnie powlekanej płyty. Niepowlekana strona wchłonie więcej atramentu z długopisu, dzięki czemu rozmazywanie należy do przeszłości. Kartka urodzinowa, kartka urodzinowa dla przyjaciela, kartka urodzinowa dla kolegów, kartka na 40. urodziny dla kobiet, kartki na 40. urodziny dla mężczyzn.
 • ROZMIARY: Kartka z życzeniami = 145 mm x 145 mm, koperta = 155 mm x 155 mm, waga karty 300 g/m², grubość karty = 360 mikronów. Wspaniałe kartki urodzinowe dla przyjaciela od kolegi z pracy. Kartka urodzinowa kuzyna od kuzyna, kartka urodzinowa szefa, kartka urodzinowa dla najlepszego przyjaciela, kartki urodzinowe dla przyjaciół od bestie, specjalne kartki urodzinowe dla przyjaciela, kartka dla kolegi.
 • WYKONANE I JAKOŚĆ SPRAWDZONA W WIELKIEJ BRYTANII: Drukujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz być pewien szybkiej realizacji i produktu, który jest fachowo wykonany. Korzystając z najlepszej płyty certyfikowanej przez Radę ds. Gospodarki Leśnej, nasza karta jest świadoma odpowiedzialnego zarządzania lasami na świecie.

LANOLU Blaszana tabliczka - tabliczka na 40 urodziny - poziom 40 kompletny - 40 lat urodziny dekoracja mężczyzna, śmieszna tabliczka urodzinowa 40, kartka urodzinowa dla graczy 40, 20 x 30 cm

56,43  disponible
2 new from 56,43 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • Podaruj radość: tabliczka w stylu lat 40 na 40 urodziny mężczyzn, kobiet i graczy. Śmieszne prezenty dla mężczyzn i kobiet – zabawne tabliczki z sentencjami jako prezent urodzinowy – świetny pomysł na prezent dla mężczyzn na 40. Podaruj oryginalną kartkę urodzinową mężowi z metalu, na której podpisujesz się wszyscy – idealna dekoracja urodzinowa mężczyzny.
 • Wrażenie, które pozostaje – emocje z metalu: nasze wzory budzą emocje – wrażenie, które pozostaje i zawsze zapewnia radość. Zastosowane materiały zapewniają trwałość. Tabliczki blaszane są od dawien dawna popularnymi nostalgicznymi artykułami dekoracyjnymi i stanowią ozdobę Twojego wypoczynku w ogrodzie lub kuchni.
 • Wysokiej jakości prezent – wzornictwo spotyka się z jakością: jesteśmy entuzjastami i palą się metalowe tabliczki w stylu vintage. Stosujemy żywe kolory i wyjątkowo mocną blachę stalową. Wszystkie blaszane tabliczki mają wybrzuszenie i są uszlachetnione lakierem bezbarwnym, co zapewnia wyjątkowy połysk i długą trwałość.
 • Zaprojektowane w Berlinie: projektujemy nasze artykuły Lanolu z wielką dbałością o szczegóły i produkujemy je w doskonałej jakości w Chinach.
 • Jesteśmy firmą rodzinną – chcemy, abyś był zadowolony! Pomimo pełnej staranności mogą pojawić się jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami, znajdziemy rozwiązanie!

Śmieszne kartki urodzinowe na 40. urodziny dla mężczyzn kobiet - Just Hit Forty - kartka urodzinowa dla taty mamy brata siostry przyjaciela kolegi wujka cioci, 145 mm x 145 mm przekomarzanie się żart

25,11  disponible
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • Spraw, by się uśmiechnęli tą zabawną kartką urodzinową: Ta wyjątkowa kartka urodzinowa dla niej lub dla niego przedstawia wzór "Wygląda na to, że właśnie trafiłeś w Forty, 40 Uwaga starzejąca się osoba w ekstremalnym zaprzeczeniu". Jeśli szukasz zabawnych kartek urodzinowych dla kobiety, ta kartka urodzinowa z pewnością rozśmieszy je. Nie tylko jako prezent przyjaźni dla kobiety, może być również dla najlepszej przyjaciółki, kolegi z pracy, taty, mamy, brata, siostry, dziadka, niani, kolegi, babci, wujka, cioci.
 • CO OTRZYMASZ: Kartka jest nadrukowana z jednej strony i pusta po wewnętrznej stronie, aby umożliwić napisanie własnej wiadomości. Unikalny zabawny wzór jest drukowany na specjalnie pozyskanej i przyjaznej dla środowiska tablicy. Dzięki grubości 360 mikronów i gramaturze 300 g/m² jednostronna płyta z połyskiem ma wysokiej jakości wygląd i dotyk. Dostarczany z kolorową gumowaną kopertą uzupełniającą wzór i gotowy do zapieczętowania i wysłania pocztą. Kartka na 40. urodziny dla niego, kartka urodzinowa dla taty.
 • Bez smug atramentu: Nie ma nic gorszego niż pisanie wewnątrz karty, aby stwierdzić, że błyszcząca powierzchnia sprawia, że tusz się rozmazuje. Dlatego używamy wysokiej jakości jednostronnie powlekanej płyty. Niepowlekana strona wchłonie więcej atramentu z długopisu, dzięki czemu rozmazywanie należy do przeszłości. Kartka urodzinowa dla taty, kartka urodzinowa dla najlepszego przyjaciela, kartka urodzinowa śmieszna, niegrzeczna kartka urodzinowa dla kobiety.
 • ROZMIARY: Kartka z życzeniami = 145 mm x 145 mm, koperta = 155 mm x 155 mm, waga karty 300 g/m², grubość karty = 360 mikronów. Świetne kartki urodzinowe dla przyjaciela, kartka urodzinowa dla mężczyzn, kartka na 40. urodziny, kartka z okazji urodzin, kartki urodzinowe dla męża, kartka urodzinowa dla ojczyma.
 • WYKONANE I JAKOŚĆ SPRAWDZONA W WIELKIEJ BRYTANII: Drukujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz być pewien szybkiej realizacji i produktu, który jest fachowo wykonany. Korzystając z najlepszej tablicy certyfikowanej przez Forest Stewardship Council, nasza karta jest świadoma odpowiedzialnego zarządzania lasami na świecie - kartki urodzinowe dla mężczyzn, kart urodzinowych dla mężczyzn, kart Oldi.

LANOLU Tabliczka blaszana tabliczka na 40 urodziny, tabliczka 40 lat klasyka, prezent dla mężczyzny na 40. urodziny, śmieszna tabliczka na 40 urodziny, dekoracja jako zabawna kartka urodzinowa, tabliczka metalowa vintage 20 x 30 cm

51,41  disponible
2 new from 51,41 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • Podaruj radość: prezent dla mężczyzn i kobiet na 40 urodziny. Zabawne prezenty dla mężczyzn i kobiet - zabawne tabliczki z sentencjami jako prezent urodzinowy - świetne pomysły na prezent dla mężczyzn 40. Podaruj oryginalną kartkę urodzinową dla mężczyzny z metalu, na której wszyscy podpiszcie – idealna dekoracja urodzinowa dla mężczyzny.
 • Wrażenie, jakie pozostało – emocje wykonane z metalu: nasze wzory budzą emocje – nadają się do jaskini Man Cave, warsztatu lub garażu. Zastosowane materiały zapewniają trwałość. Tabliczki blaszane to popularne nostalgiczne artykuły dekoracyjne i piękna dekoracja Twojego ulubionego miejsca.
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI PREZENT – Wzornictwo spotyka się z jakością: jesteśmy entuzjastami i palimy Stosujemy jasne kolory i wyjątkowo mocną blachę stalową. Wszystkie blaszane tabliczki mają wybrzuszenie i są uszlachetnione lakierem bezbarwnym, co zapewnia wyjątkowy połysk i długą trwałość.
 • Zaprojektowano w Berlinie: sami projektujemy nasze artykuły LANOLU z wielką dbałością o szczegóły i produkujemy je w doskonałej jakości w Chinach.
 • Jesteśmy firmą rodzinną – chcemy, abyś był zadowolony! Mimo całej staranności mogą pojawić się pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, znajdziemy rozwiązanie!

Śmieszne kartki urodzinowe na 40. urodziny dla mężczyzn i kobiet - Rank Your Thirties - kartka urodzinowa dla taty mamy syna córki brata siostry wujka cioci kuzyna, 145 mm x 145 mm niegrzeczne

48,83  disponible
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • Spraw, by się uśmiechnęli tą zabawną kartką urodzinową: Ta wyjątkowa kartka urodzinowa dla niej lub dla niego przedstawia projekt "Jak ocenisz swoje trzydziestki, fantastyczne, straszne, zbyt pijane, by się tym przejmować". Jeśli szukasz zabawnych kartek urodzinowych dla kobiety, ta kartka urodzinowa z pewnością rozśmieszy je. Nie tylko jako prezent przyjaźni dla kobiety, może być również dla najlepszego przyjaciela, kolegi z pracy, taty, mamy, syna, córki, brata, siostry, kolegi, wujka, cioci, kuzyna.
 • CO OTRZYMASZ: Kartka jest nadrukowana z jednej strony i pusta po wewnętrznej stronie, aby umożliwić napisanie własnej wiadomości. Unikalny zabawny wzór jest drukowany na specjalnie pozyskanej i przyjaznej dla środowiska tablicy. Dzięki grubości 360 mikronów i gramaturze 300 g/m² jednostronna płyta z połyskiem ma wysokiej jakości wygląd i dotyk. Dostarczany z kolorową gumowaną kopertą uzupełniającą wzór i gotowy do zapieczętowania i wysłania pocztą. Kartka na 30. urodziny dla niego, kartka urodzinowa dla taty.
 • Bez smug atramentu: Nie ma nic gorszego niż pisanie wewnątrz karty, aby stwierdzić, że błyszcząca powierzchnia sprawia, że tusz się rozmazuje. Dlatego używamy wysokiej jakości jednostronnie powlekanej płyty. Niepowlekana strona wchłonie więcej atramentu z długopisu, dzięki czemu rozmazywanie należy do przeszłości. Kartka urodzinowa dla taty, kartka urodzinowa dla najlepszego przyjaciela, kartka urodzinowa śmieszna, niegrzeczna kartka urodzinowa dla kobiety.
 • ROZMIARY: Kartka z życzeniami = 145 mm x 145 mm, koperta = 155 mm x 155 mm, waga karty 300 g/m², grubość karty = 360 mikronów. Świetne kartki urodzinowe dla przyjaciela, kartka urodzinowa dla mężczyzn, kartka na 30. urodziny, kartka z okazji urodzin mamy, kartki urodzinowe dla męża, kartka urodzinowa dla ojczyma.
 • WYKONANE I JAKOŚĆ SPRAWDZONA W WIELKIEJ BRYTANII: Drukujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz być pewien szybkiej realizacji i produktu, który jest fachowo wykonany. Korzystając z najlepszej tablicy certyfikowanej przez Forest Stewardship Council, nasza karta jest świadoma odpowiedzialnego zarządzania lasami na świecie – kartki urodzinowe dla mężczyzn, kart urodzinowych dla mężczyzn, kart Oldi.

Central 23 - Urocza kartka na 40. urodziny dla niej - 'Forty And Still Fabulous' - śmieszne kartki na 40. urodziny dla kobiet - bezczelne kartki urodzinowe dla mężczyzn - ładny design - w zestawie z zabawnymi naklejkami

36,04  disponible
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • Kartka z okazji urodzin - urodziny to idealny czas na święta! Są to również najlepszy czas, aby dać bliskim powód do uśmiechu, więc dlaczego nie dać im tej uroczej i dziwacznej kartki urodzinowej, aby pokazać im trochę uczucia?
 • ☆ Dobra jakość – wyprodukowana i nadrukowana w Wielkiej Brytanii na grubej karcie o gramaturze 300 g/m² Uroczy i nietypowy design. W zestawie wysokiej jakości koperta wykonana z przyjaznych dla środowiska i trwałych materiałów
 • W środku – dla własnej wiadomości, dołączamy dowcipny arkusz wskazówek, aby pomóc Ci napisać coś miłego!
 • Rozmiar – ta kartka okolicznościowa ma wymiary 145 x 145 mm i jest dostarczana z kopertą 150 x 150 mm, zamknięta w nadającej się do recyklingu torbie foliowej
 • Z zabawnymi naklejkami – aby dodać trochę zabawy do Twojej uroczystości i sprawić, że Twoja wiadomość będzie super ładna i osobista! Zawsze staramy się ulepszyć i wręczać najlepsze naklejki na Twoją kartę. Wzory mogą się różnić w zależności od opinii - daj nam znać, jeśli czegoś nam brakuje!

Blaszana tabliczka na 40 urodziny – znak 40 lat OLDTIMER – prezenty dla 40 urodziny mężczyzny, zabawny szyld na 40 urodziny dekoracja jako śmieszna kartka urodzinowa – tabliczka metalowa w stylu vintage 17 x 34 cm

63,42  disponible
2 new from 63,42 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • Podaruj radość: prezent dla 40 urodzin, mężczyzn i kobiet. Oldtimer prezenty dla mężczyzn i kobiet – zabawne tabliczki z sentencjami jako prezent urodzinowy – wspaniały pomysł na prezent dla mężczyzn 40. Podaruj oryginalną kartkę urodzinową mężczyzny z metalu, na którym wszyscy przyjaciele podpisują – idealna dekoracja urodzinowa mężczyzny.
 • Wrażenie – emocje z metalu: Nasze wzory budzą emocje – wrażenie, które pozostaje i zawsze sprawia radość. Zastosowane materiały zapewniają trwałość. Tabliczki blaszane są od dawna popularnymi nostalgicznymi artykułami dekoracyjnymi i piękną dekoracją na ulubione miejsce. warsztat, garaż, oldtimer.
 • Wysokiej jakości prezent – wzornictwo spotyka jakość: jesteśmy entuzjastami i przypalamy się do metalowych szyldów vintage. Stosujemy żywe kolory i wyjątkowo mocną blachę stalową. Wszystkie blaszane tabliczki mają wybrzuszenie i są uszlachetniane bezbarwnym lakierem, co zapewnia wyjątkowy połysk i długą trwałość.
 • Co otrzymasz: blaszana tabliczka w stylu retro z ekskluzywnym wzornictwem w Berlinie.
 • Retro Design z Berlinera zakładu rodzinnego – chcemy, abyś był zadowolony. Pomimo wszelkich staranności może dojść do pytań, prosimy o kontakt, a my znajdziemy rozwiązanie!

RED OCEAN Śmieszna kartka na 40. urodziny 40 urodziny dekoracje zabawny prezent na 40. urodziny dla kobiet prezent dla mężczyzn

76,41  disponible
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • Wymiary drewnianego serca: 10 x 10 cm (w przybliżeniu)
 • Nadaje się jako: dekoracje na 40 urodziny, prezent na 40. urodziny dla kobiet, prezent na 40. urodziny
 • Styl: Rustykalny / Shabby Chic
 • Materiał: drewno z certyfikatem FSC
 • Wyprodukowano w Anglii

Prezenty pieniężne na 40. urodziny, śmieszne prezenty, pomysły na prezenty na 40. urodziny dla mężczyzn i kobiet, prezent z drewna, prezent na rocznicę dla przyjaciół, rodziny

13,14  disponible
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • Prezenty pieniężne na 40. urodziny: ta tabliczka ze stojakiem to wyjątkowy prezent. Dzięki grubości 6 mm i rozmiarowi 18,5 x 10,8 cm jest większa niż tradycyjne prezenty tego rodzaju.
 • Piękna dekoracja: ta drewniana tablica służy nie tylko jako prezent, ale ma również funkcję dekoracyjną. Jest wykonana z wysokiej jakości drewna i ma atrakcyjny design, który przyciąga wzrok na przyjęciach urodzinowych lub jubileuszowych.
 • Jedyne w swoim rodzaju życzenia błogosławieństwa: na powierzchni drewnianej tablicy można opisać osobistymi życzeniami i tym samym zastępuje tradycyjną kartkę urodzinową. To nadaje prezentowi osobistego charakteru i sprawia, że jest on niezapomnianym wspomnieniem tej wyjątkowej okazji.
 • Innowacyjny prezent: Ten prezent pieniężny to nowatorski i oryginalny pomysł na prezent, który wyróżnia się na tle tradycyjnych prezentów. Uosabia kreatywność i wyjątkowość i doda niezapomnianego akcentu na 40. urodziny obdarowanej osoby.
 • Idealny dla przyjaciół i rodziny: ta drewniana tablica to idealny prezent dla przyjaciół i członków rodziny, którzy świętują swoje 40. urodziny. Nie tylko jako prezent urodzinowy, ale również jako prezent na rocznicę ślubu lub pomysł na rocznicę firmy.

LANOLU Tabliczka blaszana tabliczka na 40 urodziny - tabliczka 40 lat legendy - prezenty dla mężczyzny na 40 urodziny, śmieszna tabliczka na 40 urodziny dekoracja jako zabawna kartka urodzinowa -

65,01  disponible
2 new from 65,01 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 29 grudnia, 2023 7:40 pm

Características

 • Podaruj radość: prezent dla mężczyzn i kobiet na 40 urodziny. Zabawne prezenty dla mężczyzn i kobiet - zabawne tabliczki z sentencjami jako prezent urodzinowy - świetne pomysły na prezent dla mężczyzn 40. Podaruj oryginalną kartkę urodzinową dla mężczyzny z metalu, na której podpisują wszyscy przyjaciele – idealna dekoracja urodzinowa dla mężczyzny.
 • Wrażenie, które pozostanie – emocje wykonane z metalu: nasze wzory budzą emocje – wrażenie, które pozostaje i zawsze zapewnia radość. Zastosowane materiały zapewniają trwałość. Tabliczki blaszane są od dawna popularnymi artykułami dekoracyjnymi nostalgicznymi i piękną dekoracją Twojego ulubionego miejsca.
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI PREZENT – Wzornictwo spotyka się z jakością: jesteśmy entuzjastami i palimy Stosujemy jasne kolory i wyjątkowo mocną blachę stalową. Wszystkie blaszane tabliczki mają wybrzuszenie i są uszlachetnione lakierem bezbarwnym, co zapewnia wyjątkowy połysk i długą trwałość.
 • Zaprojektowano w Berlinie – sami projektujemy nasze artykuły LANOLU z wielką dbałością o szczegóły i wykonujemy je w doskonałej jakości w Chinach.
 • Jesteśmy firmą rodzinną – chcemy, abyś był zadowolony! Mimo całej staranności mogą pojawić się pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, znajdziemy rozwiązanie.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.