scianki do pawilonu ogrodowego

CiCixixi Części boczne do pawilonu z oknami PCW, 2 sztuki, wodoszczelne, część boczna Gazebo wykonana z tkaniny Oxford 210D, zamienniki boczne, ścianka pawilonowa z oknem, do ogrodu, na zewnątrz, na imprezę

194,56  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • WSKAZÓWKA: Zawartość opakowania: Tylko 2 zabezpieczenia stron. (Bez górnej pokrywy i ramy)
 • Materiał: Wyprodukowana z wytrzymałej tkaniny Oxford 210D, wodoszczelna i trwała. Wymiary: 3 x 2 m.
 • Funkcja: odporna na działanie światła słonecznego, wiatru i deszczu. Nie tylko do namiotów i pawilonów, ale również jako duże zacienione miejsce na podwórku/ogrodzie. Dobry wybór w gorące lato.
 • Łatwa instalacja: wystarczy przymocować linkę mocującą do uchwytu namiotu, aby zakończyć instalację. Przenośny, łatwy do złożenia i przenoszenia.

COSTWAY 6 x 3 m pawilon ogrodowy, namiot imprezowy z 4 zdejmowanymi ściankami bocznymi, namiot ogrodowy, pawilon wraz z torbą do przenoszenia (biały)

452,94  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • Praktyczne zastosowanie - eleganckie kolory idealnie nadają się do zastosowania w wielu różnych sytuacjach. Ten namiot ogrodowy idealnie nadaje się na imprezy, firmy, kluby, wesela, urodziny i inne uroczystości. Ludzie mogą grillować, pić i świętować święta.
 • 【3 x 6 metrów】Ten namiot imprezowy zapewnia dużą przestrzeń o powierzchni 18 metrów kwadratowych, na której znajdzie się miejsce wiele osób i rzeczy. Chroni przed wysokim promieniowaniem słonecznym i deszczem. Jeśli nie jest potrzebny, można go w każdej chwili złożyć.
 • 4 ściany boczne, 6 okien - w przypadku tego pawilonu ogrodowego znajdują się 4 ściany boczne i 6 okien. Dlatego może zacienić wiatr i pozwolić ludziom w pełni cieszyć się pięknem natury.
 • Dobra stabilność - namiot piwny jest mocowany za pomocą 6 lin. Podpory dachowe i malowana proszkowo metalowa konstrukcja zapewniają szczególną stabilność.
 • Łatwy montaż - namiot biesiadny można szybko i łatwo zmontować dzięki praktycznym, zabezpieczonym połączeniom wtykowym.

COSTWAY Pawilon ogrodowy z 6 zdejmowanymi ściankami bocznymi, pawilon ogrodowy, namiot imprezowy 3 x 6 m, w zestawie torba do przenoszenia (biały)

565,02  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • 【Solidna konstrukcja】Cały pawilon jest wykonany z wytrzymałego metalu, jest wytrzymały i nie odkształca się. Rama z białą powłoką proszkową jest odporna na rdzę i korozję oraz posiada solidną strukturę zapewniającą optymalną ochronę przed deszczem i promieniowaniem UV.
 • 【6 zdejmowanych ścian bocznych】Ściany boczne są wyposażone w przezroczyste okno, aby zapewnić większą jasność, a 2 otwory drzwiowe z podwójnym zamkiem błyskawicznym. Można je łatwo usunąć, aby spełnić różne potrzeby i zapewnić optymalną cyrkulację powietrza.
 • 【Wielofunkcyjność】Namiot idealnie nadaje się do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, takich jak imprezy, pikniki, kemping, grillowanie, pchli targ, imprezy sportowe, wesela i wiele innych i może służyć również jako tymczasowy garaż dla samochodu, narzędzi lub mebli tarasowych.
 • 【Praktyczna torba do przenoszenia】Wyposażony w białą torbę transportową, namiot imprezowy można schować w torbie, oszczędzając miejsce. Można go również umieścić w bagażniku w celu łatwego przechowywania i w ten sposób dziecinnie łatwo transportować.
 • 【Łatwy montaż】Podczas procesu instalacji nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi, ponieważ rury są wyposażone w klamrę. Wszystkie niezbędne akcesoria i komponenty wchodzą w zakres dostawy.

COSTWAY 3 x 9 m pawilon ogrodowy, namiot imprezowy z 8 ściankami bocznymi, namiot piwny, ochrona przed promieniowaniem UV, pawilon ogrodowy

583,70  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • 【Duży obszar wewnętrzny】Nasz namiot zewnętrzny o wymiarach 3 x 9 m zapewnia Tobie i Twoim przyjaciołom przestronne wnętrze na różne uroczystości i aktywności. Dzięki przestronnej półce nie musisz się martwić o deszcz lub promieniowanie UV.
 • 【Solidna konstrukcja】Cały pawilon jest wykonany z wytrzymałego metalu i wysokiej jakości polietylenu (PE), jest wytrzymały i nie odkształca się. Dzięki solidnym śledziom klasy premium, łącznikom i długim linom, namiot po zmontowaniu jest stabilny.
 • 【6 zdejmowanych ścian bocznych】Ściany boczne są wyposażone w przezroczyste okienko, aby zapewnić większą jasność. 2 otwory na drzwi są wyposażone w podwójny zamek błyskawiczny dla wygodnego dostępu. Można je łatwo usunąć, aby zaspokoić różne potrzeby.
 • 【Łatwy montaż】W trakcie procesu instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia, ponieważ rury są wyposażone w klamrę. Wszystkie niezbędne akcesoria i komponenty wchodzą w zakres dostawy.
 • 【Wielofunkcyjny】 Namiot idealnie nadaje się do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, takich jak imprezy, pikniki, kemping, grillowanie, pchli targ, imprezy sportowe, wesela i inne, może służyć również jako tymczasowy garaż do samochodu, narzędzia lub mebli tarasowych.

COSTWAY Pawilon ogrodowy z 4 ściankami bocznymi, namiot ogrodowy na kemping, namiot imprezowy, ochrona przed słońcem, namiot biesiadny z zamkiem błyskawicznym i moskitierą, 300 x 300 x 265 cm (kawowy)

786,66  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • 【Ochrona przed promieniowaniem słonecznym】Pawilon o wymiarach 3 x 3 m zapewnia mnóstwo cienia do różnych aktywności na świeżym powietrzu w gorące lato i jest wspaniałym dodatkiem do ogrodu, na taras lub podwórko.
 • 【Jakość premium】Rama wykonana jest z malowanej proszkowo stali nierdzewnej i jest wyposażona w osłonę z tkaniny poliestrowej z powłoką PU, co zapewnia nieprzepuszczającą światła powierzchnię.
 • 【Z ochroną przed owadami】2-poziomowa konstrukcja dachu umożliwia optymalną cyrkulację powietrza i jest wyposażona w siatkę chroniącą przed owadami, dzięki czemu możesz cieszyć się kolacją na świeżym powietrzu. Praktyczny otwór odprowadzający wodę na dachu zapobiega gromadzeniu się wody, co zapewnia większe bezpieczeństwo i stabilność.
 • 【Regulowane ściany boczne】Pawilon jest wyposażony w ciągłą siatkę z zamkiem błyskawicznym, aby skutecznie zatrzymać owady z dala i jednocześnie zapewnić wystarczającą wentylację. Posiada haczyki mocujące do łatwego zawieszenia ścian bocznych, gdy nie są używane.
 • 【Łatwa instalacja】Pawilon można bardzo łatwo zmontować w dwie osoby i jest dostarczany z 8 metalowymi słupkami i linkami napinającymi, dla dodatkowego bezpieczeństwa i stabilności, jednak nie zalecamy używania pawilonu w przypadku niepogody.

GOPLUS Pawilon ogrodowy, rozkładany pawilon składany z torbą do przenoszenia z kółkami, pawilon ogrodowy z regulacją wysokości z podwójnym dachem i 4 ściankami z siatki, wodoszczelny i chroniony przed słońcem namiot imprezowy na podwórko (brązowy)

1.100,09  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • Wzornictwo typu pop-up: pawilon składany można szybko rozłożyć za pomocą jednego przycisku i można go łatwo i oszczędzając czas ponownie zdemontować. Ponadto torba z wbudowanymi kółkami ułatwia przyjemną podróż.
 • Wysokiej jakości materiały: wodoodporny materiał wierzchni z poliestru na każdą pogodę ze srebrną powłoką PU chroni przed deszczem i słońcem. Nie należy używać namiotu imprezowego przy złej pogodzie (np. silny wiatr, silny deszcz).
 • Trzy regulowane wysokości: zainstalowany namiot ogrodowy można ustawić na dowolną wysokość (245 cm/275 cm/305 cm), aby spełnić Twoje potrzeby. 4 ścianki z siatki chronią przed niepożądanymi komarami i zapewniają dobrą wentylację.
 • Stabilna i trwała konstrukcja: wytrzymałe powlekane rury stalowe nie łamią się i nie wyginają się na wietrze i są nierdzewne. Ponadto pawilon ogrodowy można przymocować do podłoża za pomocą 8 dużych kołków do wbijania w ziemię, 16 małych kołków do wbijania w ziemię i 4 linek wiatrowych.
 • Ciesz się wolnym czasem: składany pawilon o wymiarach 4 x 3 m zapewnia dużo miejsca na spotkania z przyjaciółmi i jest idealnym miejscem na imprezy i popołudniową herbatę w ogrodzie lub na podwórku.

KOMFOTTEU Pawilon ogrodowy, 3 x 6 m, namiot imprezowy z 4 zdejmowanymi ściankami bocznymi, składany pawilon przenośny z torbą do przenoszenia, pawilon i namiot ogrodowy na imprezy, wesela, biały

456,19  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • 4 zdejmowane ściany boczne: części boczne namiotu ogrodowego są wyposażone w przezroczyste okna i w razie potrzeby można je zdjąć, aby stworzyć więcej światła podczas imprezy.
 • Praktyczna torba do noszenia: w zestawie znajduje się biała torba, w której namiot imprezowy można przechowywać i transportować po użyciu, oszczędzając miejsce.
 • Duży namiot z polietylenu: namiot imprezowy o wymiarach 6 x 3 x 2,5 m (dł. x szer. x wys.) jest wystarczająco duży na imprezy. Wykonana z polietylenu, chroni nas przed żywiołami i jest idealnym źródłem cienia.
 • Stabilna konstrukcja z rurami stalowymi: wysokiej jakości stalowe rury zapewniają stabilną strukturę. Sznurki i śledzie zapewniają dodatkową stabilność.
 • Różnorodne możliwości zastosowania: ten prosty biały namiot w minimalistycznym stylu nadaje się na różne okazje na świeżym powietrzu, takie jak grillowanie, wesela itd.

COSTWAY Pawilon ogrodowy, 3 x 9 m, namiot imprezowy z 5 zdejmowanymi ściankami bocznymi, namiot piwny, ochrona przed promieniowaniem UV, składany pawilon biały

560,35  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • 【Duża przestrzeń wewnętrzna】Nasz namiot zewnętrzny o wymiarach 3 x 9 m zapewnia Tobie i Twoim przyjaciołom przestronne wnętrze na różne uroczystości i aktywności. Dzięki przestronnemu stojakowi nie musisz się martwić deszczem lub promieniowaniem UV.
 • 【Solidna konstrukcja】Cały pawilon jest wykonany z wytrzymałego metalu i wysokiej jakości polietylenu, jest wytrzymały i nie odkształca się. Dzięki solidnym śledziom klasy premium, łącznikom i długim linkom namiot po złożeniu ma stabilny chwyt.
 • 【5 zdejmowanych ścian bocznych】Ściany boczne są wyposażone w przezroczyste okienko, aby zapewnić większą jasność. Można je łatwo usunąć, aby spełnić różne potrzeby.
 • 【Łatwy montaż】Podczas procesu instalacji nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi, ponieważ rury są wyposażone w klamrę. Wszystkie niezbędne akcesoria i komponenty wchodzą w zakres dostawy.
 • 【Wielofunkcyjność】Namiot idealnie nadaje się do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, takich jak imprezy, pikniki, kemping, grillowanie, pchli targ, imprezy sportowe, wesela i wiele innych i może służyć również jako tymczasowy garaż dla samochodu, narzędzi lub mebli tarasowych.

COSTWAY 3 x 6 m pawilon ogrodowy, namiot imprezowy z 6 zdejmowanymi ściankami bocznymi, namiot piwny, ochrona przed promieniowaniem UV, namiot ogrodowy, pawilon wraz z torbą do przenoszenia

565,02  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • 【Solidna konstrukcja】Cały pawilon jest wykonany z wytrzymałego metalu, jest wytrzymały i nie odkształca się. Rama z białą powłoką proszkową jest odporna na rdzę i korozję oraz posiada solidną strukturę zapewniającą optymalną ochronę przed deszczem i promieniowaniem UV.
 • 【6 zdejmowanych ścian bocznych】Ściany boczne są wyposażone w przezroczyste okno, aby zapewnić większą jasność, a 2 otwory drzwiowe z podwójnym zamkiem błyskawicznym. Można je łatwo usunąć, aby spełnić różne potrzeby i zapewnić optymalną cyrkulację powietrza.
 • 【Wielofunkcyjność】Namiot idealnie nadaje się do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, takich jak imprezy, pikniki, kemping, grillowanie, pchli targ, imprezy sportowe, wesela i wiele innych i może służyć również jako tymczasowy garaż dla samochodu, narzędzi lub mebli tarasowych.
 • 【Praktyczna torba do przenoszenia】Wyposażony w białą torbę transportową, namiot imprezowy można schować w torbie, oszczędzając miejsce. Można go również umieścić w bagażniku w celu łatwego przechowywania i w ten sposób dziecinnie łatwo transportować.
 • 【Łatwy montaż】Podczas procesu instalacji nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi, ponieważ rury są wyposażone w klamrę. Wszystkie niezbędne akcesoria i komponenty wchodzą w zakres dostawy.

Defacto Składany namiot pawilonowy z aluminium, z 2 ściankami bocznymi i wodoodpornym oknem bocznym, zamkiem błyskawicznym, pasy mocujące, pawilon ogrodowy, antracyt, ochrona przed promieniowaniem UV, 3 m, niebieski

94,97  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 9:17 am

Características

 • Wysokiej jakości plandeka dachowa składa się z ok. Wysokiej jakości poliester z dodatkową powłoką PCW, która jest wodoodporna i wiatroszczelna. Wszystkie szwy plandeki dachowej są klejone maszynowo w doskonałej jakości dla optymalnej ochrony przed warunkami atmosferycznymi, co zapewnia niezawodną ochronę w każdych warunkach pogodowych
 • Wszechstronność: ten składany pawilon dzięki aluminiowemu drążkowi idealnie nadaje się do zastosowań mobilnych, jest wyjątkowo lekki i można go łatwo transportować w dołączonej torbie transportowej. Mechanizm nożycowy do otwierania składanego pawilonu umożliwia szybki montaż i demontaż produktu, a w przypadku wielu czynności wykonywanych na zewnątrz pod gołym niebem, jesteśmy zawsze narażeni na działanie warunków atmosferycznych
 • Idealna ochrona przed warunkami atmosferycznymi: szybka ochrona przed warunkami atmosferycznymi do okazjonalnego składanego pawilonu na imprezy ogrodowe, wystawy, place zabaw, targi, rynki, markizy, daszki, stoiska informacyjne i sprzedażowe oraz wspaniały urlop z rodziną i przyjaciółmi to optymalne schronienie do tymczasowego użytkowania chronione przed warunkami atmosferycznymi
 • Łatwy w użyciu: namiot pawilonowy jest łatwy w montażu. Potrzebne są tylko dwie osoby, z których jedna trzyma nogi, podczas gdy druga ciągnie za nogę, aby wydłużyć ramę. Po odłożeniu należy upewnić się, że jest on starannie złożony, aby wszystko było łatwo włożyć do torby. Odporne na korozję i warunki atmosferyczne aluminiowe pręty oraz dodatkowa powłoka antykorozyjna zapewniają solidną i wysokiej jakości konstrukcję
 • Doskonały design: Pawilon ogrodowy Defecto jest wyposażony w wentylator dachowy zapewniający lepszą wentylację, a dzięki wentylacji chłodzące świeże powietrze może przepływać do namiotu po ustawieniu 2 ścian bocznych. Pawilon kempingowy jest wykonany z białej, srebrnej powlekanej wodoodpornej tkaniny Oxford, a nawet wodoszczelny nadruk może osiągnąć 1000 Pa, dzięki czemu skutecznie wytrzymuje promienie UV, nadaje się na słoneczne i deszczowe dni
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.