ps vita karta pamieci

Vbestlife Adapter karty pamięci SD2Vita 5.0, do PS Vita PSVSD Micro SD adapter do PSV 1000 2000 do telewizora PS TV, HENkaku, oprogramowania sprzętowego Enso

7,39  disponible
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • SZYBKIE ŁADOWANIE: Dzięki najnowszej wersji pamięci 5.0 dla adaptera micro storage 2Vita możesz zastąpić drogie karty pamięci PS Vita dowolną kartą pamięci do 256 GB, ładującą się o 20%-30% szybciej niż oryginalne karty do gier.
 • UWAGA DOTYCZĄCA UŻYTKOWANIA: W przypadku adaptera karty 2Vita nie może być używany jako karta pamięci PS Vita, nie mieści się w gnieździe na kartę pamięci, umieść go w gnieździe karty do gier jako kartę do gier PS Vita.
 • KOMPATYBILNE URZĄDZENIA: Adapter do kart do gier PS Vita jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami PS Vita, takimi jak PS Vita 1000 2000 i PS TV, z szerokim zakresem zastosowania i łatwą obsługą.
 • Adapter karty pamięci: adapter karty 2Vita to adapter karty pamięci innej firmy, który wymaga obecnie używania odblokowanego oprogramowania sprzętowego 3.60, takiego jak HENkaku dla Enso, a także obsługuje wydane oprogramowanie 3.60+ 3.65-3.68.
 • ŁATWY W UŻYCIU: W przypadku kart do gier PS Vita z dokładnością 1:1 można łatwo wkładać i wyjmować bez problemów z zakleszczaniem lub wystaniem z pamięci 2Vita 3.0 lub niższej, idealne dopasowanie do Twojego modelu PS Vita.

LEAGY Ultimate Wersja SD2Vita 5.0 Adapter Karty Pamięci, PS Vita PSVSD Adapter Micro SD Do PSV 1000/2000 PSTV FW 3.60 HENkaku Enso

49,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • Przeczytaj to przed zakupem: sd2vita to adapter karty pamięci innej firmy, który wymaga obecnie korzystania z odblokowanego oprogramowania sprzętowego 3.60, takiego jak HENkaku/Ensō, obsługuje również oprogramowanie 3,60+ 3,65-3,68, które zostało wydane
 • sd2vita nie może być używany jako karta pamięci PS Vita, nie pasuje do gniazda karty pamięci, włóż ją do gniazda na karty do gier jako kartridż do gier PSV
 • Najnowsza wersja adaptera karty microSD 5.0 SD2VITA, możesz zastąpić drogą kartę pamięci PS Vita dowolną kartą microSD o pojemności do 256 GB, prędkość ładowania jest o 20% - 30% szybsza niż oryginalna karta do gier
 • Precyzyjne formowanie 1:1 z kartridża do gier PS Vita, łatwe do wciśnięcia i wysunięcia, bez problemów z zablokowaniem lub odstaniem w wersji sd2vita 3.0 lub niższej, idealne dopasowanie do Twojego PS Vita
 • W pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Playstation Vita – PS Vita 1000/2000/ PlayStation TV

SD2VITA PSV karta pamięci do gier adapter klucz sprzętowy do karty micro SD z oprogramowaniem sprzętowym 3.60 lub nowszym

28,99  disponible
2 new from 28,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • Obsługuje dowolną kartę pamięci Micro SD, o ile ją sformatujesz
 • Obsługa karty pamięci o pojemności do 256 GB, nie martw się o uruchomienie pamięci podczas grania w gry na PS Vita
 • Szybka prędkość ładowania, brak opóźnień podczas grania w gry na PSV
 • Idealne wsparcie Sony PS Vita 2000 1000 z oprogramowaniem sprzętowym 3.60 lub nowszym
 • Musisz zainstalować odpowiednie oprogramowanie na PS Vita, aby ten adapter działał. Postępuj zgodnie z instrukcjami w opisie przedmiotu

Adapter SD2Vita 5.0 do karty pamięci, PS Vita 1000 2000 konwerter micro SD do PSVSD, zamiennik karty pamięci PS Vita, kompatybilny z Firmware HENkaku/Enso 3.6+, szybkie ładowanie

29,79  disponible
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • Ulepszona wersja 5.0: Najnowsza wersja adapter SD2VITA PSVSD Micro SD umożliwia zastąpienie kosztownej karty pamięci ps vita kartą microSD do 256 GB, zapewniając o 20-30% większą prędkość ładowania niż oryginalna karta do gier.
 • Uniwersalna kompatybilność: Obsługuje wszystkie karty pamięci ps vita microSD, pod warunkiem, że są prawidłowo sformatowane, zapewniając maksymalną elastyczność dla potrzeb w zakresie gier i przechowywania danych.
 • Rozszerzona kompatybilność z PS Vita: W pełni kompatybilny z urządzeniami PlayStation Vita modelami 1000/2000, zapewniając rozszerzone rozwiązanie pamięci masowej dla wszystkich użytkowników psvita.
 • Zaprojektowany z myślą o firmware HENkaku/Enso: Adapter jest specjalnie zaprojektowany do użytku z oprogramowaniem układowym HENkaku lub Enso w wersji 3.6 i wyższej, zapewniając doskonałą kompatybilność z zmodyfikowanymi systemami.
 • Łatwa instalacja i idealne dopasowanie: Łatwe włożenie karty gry SD2Vita do PS Vita bez żadnych problemów z blokowaniem lub wyprzedzaniem, aby zapewnić płynne i bezproblemowe wrażenia z gry.

Kiorafoto Etui na karty pamięci z 36 przegródkami, wodoodporne, do 21 x SD SDXC SDHC / NS/ Sony PSV PS Vita + 15 x Micro SD / TF - z naklejką na karty, uchwyt na kartę SD, pudełko organizer do przechowywania

52,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • 【Duża pojemność】 Profesjonalne, wodoodporne etui na karty pamięci z naklejkami na karty pamięci – 36 przegródek można przechowywać 21 x SD / PSV, NS / CFExpress typu A + 15 kart micro SD. Jedno gniazdo jedna karta i oznaczona etykietą, utrzymuje twoje karty doskonale zorganizowane i łatwe do zidentyfikowania.
 • 【Kompatybilność】 Uchwyt na karty pamięci SD / SDHC / SDXC / Micro SD / TF / CFExpress typu A na karty NS (Nintendo Switch Game Card), do PSV (SON. Karta do gier PS Vita) itd.
 • 【Formowane gniazdo na kartę z pianki EVA】 Niestandardowe przegródki do przechowywania krawędzi karty i doskonałe amortyzacja wstrząsów zapewniają najwyższą ochronę - posiadają 15 precyzyjnych wyciętych przegródek na karty do przechowywania zorganizowanych i widocznych. Posiada 21 gniazd wtykowych do przechowywania kart SD/PSV/ NS/ CFA.
 • 【Wodoodporny pierścień uszczelniający i ergonomiczny system blokowania】 Wykonane z wysokiej jakości pianki ABS + EVA + silikonu, stabilne i trwałe. zapobiega wody/wilgoci i zanieczyszczeniom, chroni kartę pamięci przed kurzem, zadrapaniami, wstrząsami i rozpryskiwaniem wody.
 • 【 Naklejki na karty pamięci】 W zestawie z etui na kartę pamięci x 1, naklejki z numerem wstępnym (1-60), naklejkami na metki, papierem. wstępnie zadrukowane naklejki z numerami służą do kartek z numerami, podczas gdy naklejki na etykiecie i notatnik służą do rejestrowania odpowiednich informacji o karcie. Łatwe do uporządkowania i odzyskania wszystkich rodzajów kart, zapewnia wygodniejsze i uporządkowane przechowywanie. Uwaga: karta pamięci nie jest dołączona.

KIWIfotos wodoodporne etui na karty pamięci 40 gniazd na 40 kart SD SDXC SDHC/NS (Nintendo Switch) /Sony PSV PS Vita, karta SD

75,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • 【Pojemność】 Profesjonalne wodoodporne etui na karty pamięci – 40 przegródek umożliwia przechowywanie 40 kart pamięci SD/NS / PSV.
 • 【Kompatybilność】 Uchwyt na karty pamięci SD/SDHC / SDXC / MicroSD na kartę SD, do Nintendo Switch Game Card, do Sony PSV PS Vita itd.
 • 【Formowane gniazdo na kartę z gąbką】 Indywidualne otwory do trzymania krawędzi i etui z karabinkiem do łatwego przenoszenia - wytrzymała i trwała osłona odporna na wstrząsy do przechowywania kart pamięci. Wszystkie narożniki i krawędzie obudowy są fazowane i polerowane, aby zapobiec niepożądanym zarysowaniom.
 • 【Wodoodporny pierścień uszczelniający i ergonomiczny system blokowania】 zapobiega wody/wilgoci i zanieczyszczeniom, chroni kartę pamięci przed kurzem, zadrapaniami, wstrząsami i rozpryskiwaniem wody.
 • 【Zawartość opakowania】 x etui na kartę pamięci x 1, karabinek x 1, arkusz papieru x 2 sztuki. Materiał: Wysokiej jakości PC, gąbka + żel krzemionkowy. Wymiary zewnętrzne obudowy: 203 x 107 x 42 mm. Uwaga: karta pamięci nie wchodzi w zakres dostawy.

Akozon Adapter karty do przechowywania, adapter do gier HENkaku Enso 3.60 system pamięci SD2VITA PS Vita

21,23  disponible
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • Łatwe w użyciu: karty do gier PS Vita są odlewane z precyzją 1:1 i można je łatwo wkładać i wyjmować bez ściskania lub wystawania podczas przechowywania 2Vita 3.0 lub wcześniejszych, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla Twojego PS Vita.
 • Adapter karty pamięci: Adapter karty 2Vita jest obecnie adapterem karty pamięci innej firmy, który wymaga użycia odblokowanego oprogramowania sprzętowego 3.60 (takiego jak B. HENkaku dla Enso). Obsługiwane jest również oprogramowanie sprzętowe 3.653.68 wydane po wersji 3.60.
 • Środki ostrożności podczas użytkowania: adapter kart 2Vita nie może być używany jako karta pamięci PS Vita. Nie mieści się w gnieździe karty pamięci. Włóż ją do gniazda kart do gry, tak jak w przypadku karty do gry PS Vita.
 • Szybkie ładowanie: najnowsza wersja pamięci 5.0 adaptera 2Vita Micro Memory Card umożliwia wymianę drogiej karty pamięci PS Vita na kartę pamięci micro o pojemności do 256 GB podczas ładowania o 20-30% szybciej niż oryginalna karta do gry.
 • Kompatybilne urządzenia: Adapter karty pamięci PS Vita jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami PS Vita, takimi jak PS Vita 1000 2000 i PS TV, dzięki czemu jest wszechstronny i łatwy w użyciu.

Adapter Karty Pamięci, dla PS Vita HENkaku 3.60 Micro Karta Pamięci do Przechowywania Adapter Karty do Gry dla SD2VITA

20,12  disponible
2 new from 7,24 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • UWAGA: W przypadku karty 2Vita karta nie może być używana jako karta pamięci PS Vita, nie mieści się w gnieździe na kartę pamięci. Włóż ją do gniazda karty do gry jako kartę do gry PS Vita.
 • SZYBKIE ŁADOWANIE: Dzięki najnowszej wersji 5.0 pamięci masowej dla adaptera kart pamięci micro 2Vita możesz zastąpić drogie karty pamięci PS Vita dowolną kartą pamięci micro do 256 GB, ładując się o 20%-30% szybciej niż oryginalne karty do gier.
 • ADAPTER KARTY PAMIĘCI: Dla adaptera kart 2Vita to adapter kart pamięci innej firmy, który wymaga obecnie korzystania z odblokowanego oprogramowania układowego 3.60, takiego jak HENkaku dla Enso, a także obsługuje wydane oprogramowanie układowe 3.60+ 3.65-3.68.
 • KOMPATYBILNE URZĄDZENIA: Adapter kart do przechowywania PS Vita jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami PS Vita, takimi jak PS Vita 1000 2000 i PS TV, z szerokim zakresem zastosowań i łatwą obsługą.
 • ŁATWY W UŻYCIU: W przypadku kart do gry PS Vita z formowaniem dokładności 1: 1 można je łatwo wsuwać i wyjmować bez zacinania się lub wystających problemów z przechowywaniem 2Vita 3.0 lub niższym, idealnie pasuje do PS Vita.

Adapter Karty Pamięci PS Vita Adapter Gniazda Karty Pamięci do Systemu HENkaku Enso

19,83  disponible
2 new from 19,83 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • [ZGODNE URZĄDZENIA] W pełni kompatybilne z PS Vita 1000, 2000 i PS TV. Szerokie zastosowanie i łatwa obsługa.
 • [ŁATWY DO WYSUNIĘCIA] Formowanie z dokładnością 1:1 pozwala na łatwe wsuwanie i wysuwanie bez zacinania się lub wystających problemów.
 • [NIE KARTA PAMIĘCI] Nie można używać karty pamięci PS Vita. Idealnie pasuje karta do gry w gnieździe na karty do gry.
 • [ZGODNY SYSTEM] Wymaga odblokowanego oprogramowania układowego 3.60, takiego jak HENkaku dla Enso. Obsługuje wydane oprogramowanie układowe 3.60+ 3.65-3.68.
 • [SZYBSZE ŁADOWANIE] Zastąp drogie karty pamięci PS Vita kartami pamięci micro o pojemności do 256 GB, które ładują się o 20%-30% szybciej niż oryginalne karty do gier.

KIWIFOTOS 24 Gniazda Twarde Etui do Przechowywania Wodoodporny do Pamięci Flash USB CFExpress Typ A SD, Nintendo Switch (NS) Karta do gry, PSV PS Vita Uchwyt na Karty SD Pudełko Organizer do Przech

89,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 lipca, 2024 5:11 pm

Características

 • Mieści 12 szt. pendrive'ów USB i 24 karty SD SDXC SDHC / Nintendo Switch (NS) karty do gier / Sony PS Vita (PSV) / karty CFexpress typu A
 • W zestawie papier do notatek i naklejki z numerami dla lepszego uporządkowania dysków flash USB i kart. Wysokiej jakości i ekologiczny materiał, skutecznie chroni dyski flash USB i karty pamięci przed kurzem, wstrząsami, brudem i rozpryskiwaniem wody
 • Dostosowane przegródki do mocnego trzymania, etui z karabińczykiem do łatwego przenoszenia – solidna i trwała powłoka odporna na wstrząsy osłona do przechowywania pendrive'a i kart pamięci. Wszystkie narożniki i krawędzie obudowy są fazowane i polerowane, aby zapobiec niepożądanym zadrapaniom
 • Wyjmowane przechowywanie wewnętrzne: wewnętrzny arkusz do przechowywania można wyjąć, a skorupa może w razie potrzeby przechowywać inne małe przedmioty. Arkusz do przechowywania ma charakterystykę amortyzacji, która może znacznie zmniejszyć wstrząsy i uderzenia, aby lepiej chronić dyski flash USB i karty pamięci
 • Pakiet zawiera: 1 x twarde etui na karty pamięci, 1 x karabińczyk, 1 x notatnik, 2 x naklejka z cyframi i 1 x smycz. Wymiary zewnętrzne obudowy: 203 x 107 x 42 mm. Uwaga: karty pamięci nie wchodzą w zakres dostawy.
/* */ Go up