przyssawka wibracyjna do plytek

Urządzenie wibracyjne do Makita 18 V, maszyna wibracyjna do płytek, 10-stopniowa regulacja prędkości, przyssawka 14,5 cm, pojemność 100 kg, nadaje się do 47 x 47 cali i poniżej

262,13  disponible
2 new from 262,13 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • Kompatybilność: urządzenie wibracyjne do płytek jest kompatybilne z akumulatorem Makita 18 V, takimi jak BL1815 BL1830 BL1850 itd. Specjalizujemy się w narzędziach i nie oferujemy baterii. Potrzebujesz tylko 1 akumulatora Makita 18 V i ciesz się bezproblemową pracą
 • Silna przyczepność: dzięki wzmocnionym przyssawkom (Ø 5,9 cala) do płytek zapewnia maksymalną przyczepność do 100 kg, idealny do płytek do 30-240 cm, takich jak płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe itd.
 • 10-stopniowa regulacja prędkości: dzięki 10 częstotliwości wibracji narzędzie do układania płytek dopasowuje się do różnych rozmiarów płytek i grubości zaprawy. Częstotliwość wibracji można ustawić zgodnie z własnymi potrzebami. Częstotliwość wibracji: 16000 obr./min. do płytek wykonany jest ze stopu aluminium o wysokiej twardości i długiej żywotności. Nakładka na przyssawkę jest wykonana z wytrzymałej i bezzapachowej gumy
 • Wydajne układanie: automatyczne poziomowanie, pożegnaj się z tradycyjnymi kamieniami brukowymi, zmniejsz szybkość pękania, oszczędzaj koszty, a płytki są łatwiejsze. Wydajny silnik, wysoka częstotliwość wibracji, poprawia wydajność pracy. Przycisk blokujący ułatwia obsługę przyssawek. Wyświetlacz LCD pokazuje poziom wibracji. Podwójny uchwyt utrzymuje obciążenie podczas podnoszenia i układania płytek w równowadze
 • Szerokie zastosowanie: Ten produkt jest obsługiwany jedną ręką, stabilny i bezpieczny, ułatwia pracę, nadaje się dla zespołów inżynierów, a także nadaje się do użytku rodzinnego. Może być stosowany do układania wszystkich rodzajów płytek, takich jak płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki ścienne TV itp.

Przyssawka wibracyjna do płytek

580,72  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • Rzemieślnik e-commerce, Będąc przede wszystkim rzemieślnikiem glazury, oferuję produkty testowane na moich placach budowy. Proponuję Ci najlepszą jakość w najlepszej cenie, Nie musisz się rujnować w głównych markach Oto nowa wibracyjna przyssawka do glazury 2.0.
 • Przyssawka wibracyjna z sześcioma prędkościami. Idealny do wyrównywania płytek i rozpraszania kleju pod płytkami. Przydatny do maruflowania wszystkich mat rozluźniających, dla dobrego transferu kleju.Umożliwia podniesienie płytek i ceramiki do 50kg.
 • Zawiera wibrującą przyssawkę i walizkę ochronną, dwie baterie, ładowarkę do podłączenia do akumulatora. Czas ładowania wynosi około 1:20.
 • Znajdujemy się w Islanle de France. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Francuski sprzedawca. Będąc rzemieślniczym glazurą, używam tej wibrującej przyssawki do swojej pracy. Dzięki temu mogę użyć tej przyssawki przed wystawieniem jej na sprzedaż. Dla dekarzy, którzy kochają swoje rzemiosło. Dobra Odwaga dla wszystkich. 2.0 Francja specjalizuje się w dziedzinie narzędzi do glazurowania.

SENDI VSC-18 Przyssawka wibracyjna do płytek, wibrator do poziomowania płytek, przyssawka wibrująca do układania gresu, 2 akumulatory

760,00  disponible
2 new from 760,00 zł
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • Przyssawka wibracyjna SENDI VSC-18: To urządzenie jest przeznaczone do wibracji średnich i dużych płytek kamionkowych i ceramicznych. SENDI VSC-18 jest idealnym towarzyszem w układaniu płytek. Dzięki ergonomicznej konstrukcji jest bardzo wygodny i praktyczny w użyciu, umożliwiając wydajną obsługę i dokładne układanie płytek.
 • Regulowana funkcja wibracji: Dzięki regulowanej funkcji wibracji możesz odpowiednio rozprowadzić klej pod płytkami, a także usunąć pęcherzyki powietrza tworzące się pod płytką, które pozostaną między klejem a płytką mogą powodować pęknięcia.
 • Idealny dla profesjonalistów i amatorów: SENDI VSC-18 jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów i amatorów pracujących z płytkami, ponieważ umożliwia precyzyjną i wydajną pracę.
 • Kompletny zestaw: W zestawie znajduje się przyssawka wibracyjna SENDI VSC-18, dwie baterie 21V 2,2Ah, jedna ładowarka 230V, instrukcja obsługi i praktyczna teczka ułatwiająca transport i przechowywanie.

WUERQIE Zestaw 2 podnośników ssących, 20 cm, podnośnik próżniowy, odkurzacz do szyb o nośności 150 kg, do bezpiecznego transportu płytek, laminatu, mebli i wielu innych, w zestawie skrzynka na

358,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • ✅SPRAWIA, ŻE TRANSPORT MATERIAŁÓW JEST ŁATWY I BEZPIECZNY: Nasz 8-calowy, wytrzymały podnośnik próżniowy szybko i bezpiecznie podnosi i przenosi szkło, płytki, zawory silnika, blachę, kamień i urządzenia oraz meble. Może być również stosowany w produkcji ogniw słonecznych, półprzewodników oraz w przemyśle motoryzacyjnym.
 • ✅ Podnośnik próżniowy działa tylko na gładkich, nieporowatych i zamkniętych powierzchniach. Rozmiar podnoszonej powierzchni musi być większy niż rozmiar podnośnika próżniowego. Przed użyciem upewnij się, że powierzchnia podnoszonego przedmiotu jest czysta i wolna od wody i oleju. Uważaj, aby po użyciu nie wystawiać podnośnika próżniowego na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • ✅ Udźwig: Potężny podnośnik próżniowy może podnieść do 100 kg (220 funtów) w pionie. Jeśli transportowany materiał jest bardzo ciężki, można odpowiednio dostosować liczbę podnośników próżniowych, aby równomiernie rozłożyć ładunek.
 • ✅Prosty i bezpieczny: gdy podnośnik próżniowy traci podciśnienie, zapala się czerwony wskaźnik. Próżnię można przywrócić, po prostu ściskając pompkę kciukiem bez zdejmowania podnośnika próżniowego z powierzchni przedmiotu, który ma być podniesiony. W ten sposób podnośnik próżniowy pozostaje bezpiecznie podłączony przez długi czas.
 • ✅Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszych produktów. Oferujemy produkty wysokiej jakości oraz przyjazną całodobową obsługę online. Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz skorzystać z naszej 100% gwarancji zwrotu pieniędzy.

Maszyna wibracyjna do płytek Makita 18 V, urządzenie wibracyjne do płytek z przyssawką 4,7", 5 biegów, regulowana prędkość, pojemność 60 kg, nadaje się do 90 x 39 cm i poniżej (pomarańczowa)

257,51  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • Kompatybilna – ta maszyna wibracyjna do płytek jest kompatybilna z akumulatorem litowym Makita 18 V, maks. Sprzedajemy tylko narzędzia, nie ma baterii
 • 60 kg Silna adsorpcja: pogrubiona przyssawka ma średnicę 11,5 cm, a maksymalna siła adsorpcji może wynosić do 60 kg. Nadaje się do płytek o rozmiarach do 100 x 100 cm (39 x 39 cali)
 • 5 regulowanych prędkości: do płytek ma 5 poziomów wibracji, które można regulować w zależności od wielkości płytki i grubości tynku. Wystarczy nacisnąć "+" lub "-", aby zmienić prędkość. Częstotliwość wibracji wynosi 5000 obr./min
 • Wydajne układanie: automatyczne poziomowanie, pożegnaj się z tradycyjnymi kamieniami brukowymi, zmniejsz szybkość pękania, oszczędzaj koszty, a płytki są łatwiejsze. Wydajny silnik, wysoka częstotliwość wibracji, poprawia wydajność pracy.
 • Szerokie zastosowanie: Ten produkt jest obsługiwany jedną ręką, stabilny i bezpieczny, ułatwia pracę, nadaje się dla zespołów inżynierów, a także nadaje się do użytku rodzinnego. Może być stosowany do układania wszystkich rodzajów płytek, takich jak płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki ścienne TV itp.

SHUIYUE 10-150Hz Maszyna do płytek ściennych do układania płytek Narzędzie wibracyjne z przyssawką 100 * 100mm

263,78  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • Szerokie zastosowanie: nadaje się do układania płytek od 0,6 do 1,2 m.
 • Duża przyssawka 100 x 100 mm, obsługa jedną ręką, pojemność adsorpcji 45 kg.
 • Mocny silnik, wysoka częstotliwość wibracji zapewnia wysoką wydajność pracy.
 • Tylko jeden przycisk do użycia, jednolita siła, doskonała wydajność.
 • W zestawie bateria litowa o dużej pojemności, 3 godziny pełnego naładowania, może zapewnić długą żywotność.

HUIOP Maszyna do płytek 21 V Wysoka nośność Płytki ścienne Montaż narzędzi wibracyjnych Dekoracja domu narzędzia użytkowe z powiększoną przyssawką

268,11  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • Konstrukcja ze stopu aluminiowego: wysoka twardość, duża nośność, odporność na zużycie i długa żywotność.
 • Silnik szczotekowy: przyjmuje silnik szczotkowy, szybki start, szybkie hamowanie, płynną regulację prędkości w szerokich zakresach, stosunkowo proste sterowanie obwodem itp.
 • Wibracje o wysokiej częstotliwości: przyjmuje mocny silnik, wibracje jednym przyciskiem, silnik wibruje dziesiątki tysięcy razy na minutę, znacznie poprawiając wydajność pracy, z bardziej równomiernym i płaskim efektem płytek.
 • Rozszerzona ssawka: gumowa przyssawka o wysokiej wytrzymałości o dużej wytrzymałości, o dużej powierzchni styku, mocna i stabilna, o dużej zdolności adsorpcji, która może być szybko zamocowana na płaskich, gładkich i nieporowatych powierzchniach.
 • 5 regulowanych biegów: 5 regulowanych biegów, na przycisku do regulacji można dostosować samodzielnie zgodnie z wymaganiami, a 5 wskaźników prędkości.

KKTECT Maszyna do płytek ściennych, ręcznie prowadzona, nośność 100 kg, automatyczne poziomowanie, narzędzie wibracyjne do układania płytek ściennych, z przyssawkami 128 x 128 mm

 out of stock
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • Duża przyssawka - glazurnik jest wyposażony w przyssawkę o wymiarach 128 x 128 mm, którą można obsługiwać jedną ręką i układać płytki ceramiczne o długości 0,1-1,2 m. Maksymalna nośność glazurnika wynosi 100 kg.
 • 【Wysoka wydajność】 Płytkarka jest wyposażona w dwie baterie, a jedna bateria może wytrzymać 5 godzin. Popraw wydajność pracy dzięki wydajnemu silnikowi i wysokiej częstotliwości wibracji.
 • 【6 regulacji prędkości częstotliwości】 Płytka posiada 6 regulacji intensywności przekładni. Częstotliwość wibracji można ustawić w zależności od wielkości korpusu cegły i grubości tynku.
 • 【Łatwa obsługa】 Płytkarz musi nacisnąć tylko jeden przycisk, aby uzyskać dużą siłę i równomierną siłę, dzięki czemu można łatwo skorygować położenie płytek.
 • Szerokie zastosowanie - nadaje się do płytek ceramicznych o grubości 0,1-1,2 m i może pomieścić do 100 kg ciężkich przedmiotów. Nadaje się do układania wszystkich rodzajów płytek ceramicznych, takich jak płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki ścienne TV itd.

Ręczna maszyna do układania płytek + ekran LCD + 2 baterie litowe + uchwyt D obracany o 90°, 6-biegowa maszyna wibracyjna do płytek (przyssawka 18 cm), do płytek podłogowych/ściennych Narzędzia

798,26  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • 【REGULACJA SZEŚCIU BIEGÓW】 Narzędzie ma sześciobiegową regulację, która pozwala lepiej dostosować częstotliwość wibracji. Oznacza to, że użytkownicy mogą dostosować narzędzie do konkretnego rozmiaru płytki i materiału, z którym pracują, co czyni go wszechstronnym narzędziem, które może sprostać różnorodnym projektom instalacyjnym.
 • 【PROJEKT BLOKADY ADSORPCYJNEJ】 Ręczna maszyna do układania płytek ma konstrukcję z blokadą adsorpcyjną, która uwalnia siłę ramienia. Jeden zamek kluczowy, obsługa jedną ręką, jedna druga płytka.
 • 【UCHWYT D OBROTOWY O 90°】 Nasz uchwyt do glazury można obracać o 90°, a ergonomiczny uchwyt w kształcie litery D ułatwia podnoszenie płytek podczas pracy.
 • 【POWIĘKSZONA MOCNA PRZYssawka o średnicy 18 cm】 Średnica gumowej przyssawki wynosi 180 mm (7 cali). Z łatwością pomieści aż do 380kg przedmiotów. Nadaje się do płytek o szerokości 30–260 cm (11,8–102,3 cala).
 • 【WBUDOWANA KONSTRUKCJA POZIOMU】 Wyeliminuj żmudną pracę poziomu pomocniczego, skalibruj poziom podczas pracy, popraw wydajność pracy.

Narzędzie wibracyjne do płytek, przyssawka do płytek, maszyna wibracyjna, samopoziomujące narzędzie podłogowe 21 V z przyssawką-maksymalna adsorpcja 100KG-płytka (kolor: 2 baterie) (2 bateri

788,55  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:38 pm

Características

 • Łatwa korekta położenia płytki: wystarczy mocno ścisnąć uchwyt i odciągnąć płytkę. Szerokie zastosowanie: nadaje się do układania płytek 0,6-1,2 m.
 • MOCNA GUMOWA PŁYTA SSĄCA: Duża przyssawka, umożliwia obsługę jedną ręką, o udźwigu 100 kg.
 • PRZENOŚNA PŁYTKA: Gumowa przyssawka maszyny do płytek może skutecznie wchłonąć płytki. Służy do przesuwania i montażu płytek oraz sidingu, co znacznie poprawia efektywność pracy.
 • REGULOWANA CZĘSTOTLIWOŚĆ WIBRACJI: 5 biegów o regulowanej częstotliwości, można ją łatwo regulować za pomocą pokrętła. Wyposażony w pęcherz spirytusowy, możesz łatwo dostosować pozycję.
 • POWŁOKA WIBRACYJNA JEDNEGO PRZYCISKU: Wibracje maszyny przepływowej o wysokiej częstotliwości zastępują ręczne uderzanie młotkiem, a wydajność znacznie się poprawia.
/* */ Go up