prowadnica do pily stolowej

Rozszerzona prowadnica do piły stołowej z cienkimi rozdarciami, piła stołowa, szybkie cięcie, ograniczenie cięcia, narzędzie do mocowania toru T (wersja rozszerzona)

189,99  disponible
2 new from 189,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Wysoka jakość: Wysokiej jakości stop aluminium, doskonałe wykonanie, odporny na zużycie i praktyczny, wysoka dokładność i doskonała jakość.
 • Cechy: regulacja długości, czop przesuwny rolkowy. Ulepszony rozmiar wydłużenia spełnia różne potrzeby maszyny.
 • Pasuje do: #30 mm Standard T-Slot, 3/4", 3/8'' standardowych szczelin ukośnych.
 • Metryczne i imperialne: Wagi dla obu milimetrów i cali są grawerowane na korpusie z anodyzowanego aluminium z taką samą tolerancją. Grawerowanie metryczne ma 0-110 mm, suwaki umożliwiają całkowitą regulację do 167 mm.
 • Zastosowanie: Wyposażony w suwaki i śruby z rowkiem T, pasuje do standardowych gniazd ukośnych 3/4 x 3/8 cala i toru T 30 mm, może współpracować z większością standardowych pił stołowych, frezarek i pił taśmowych.

GOINGMAKE Cienkie Rip Jig Piła stołowa Przewodnik do wykonywania powtarzalnych wąskich cienkich pasków Narzędzia do obróbki drewna Szybka cienka prowadnica do piły stołowej Piła taśmowa Router stół

664,10  disponible
3 new from 629,10 zł
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Łatwy w użyciu: Cienki przyrząd GOINGMAKE jest łatwy w użyciu. Wystarczy wsunąć prowadnicę w szczelinę ukośną T-track piły stołowej i zablokować ją przed brzeszczotem. Pasuje do gniazda T 3/8" x 3/4" i gniazda w kształcie litery U oraz gniazda T 1/4" x 3/4". Cienkie akcesoria do pił stołowych sprawiają, że cienkie paski są spójne.
 • Bezpieczna i szybka - cienka prowadnica do zgrywania piły stołowej GOINGMAKE zapewnia bezpieczne i szybkie cięcie cienkich pasków. Jednokierunkowe łożysko rolkowe zapewnia, że obrabiany przedmiot porusza się do przodu i nie odbija się, dzięki czemu bezpieczne i szybkie powtarzalne cięcie wąskich pasków z łatwością. Możesz zachować cienkie paski o tej samej grubości zgodnie z tym cienkim uchwytem do piły stołowej.
 • Precyzyjne cienkie odrywanie: cienka prowadnica jig do piły stołowej GOINGMAKE jest precyzyjna i regulowana. W zestawie waga do grawerowania laserowego mm i calowego. Konstrukcja o zerowym prześwicie jest łatwa do ustawienia odpowiedniej odległości. Powtórz z każdym paskiem w tym samym rozmiarze co pierwszy, aby uzyskać precyzyjne cięcie. Ustawianie wagi do piły jest łatwe. Najpierw przyłóż łożysko blisko brzeszczotu piły i ustaw wskaźnik skali do najbliższego znaku, a następnie ustaw wymiary listew.
 • Wysoka jakość: Prowadnica Rip Guide firmy GOINGMAKE jest wykonana z wysokiej jakości metalu, co zapewnia trwałe, długotrwałe użytkowanie. Cienkie paski można przycinać tak cienkie jak 1/32 cala.
 • Szerokie zastosowanie: Cienka prowadnica zgrywania GOINGMAKE jest kompatybilna ze standardową piłą taśmową, piłą stołową i routerami. Rozszerzony zakres wynosi od 2-5/8" do 8".

Drążek skośny, prowadnica, stołowa piła tarczowa ze stopu aluminium, szyna T, narzędzie do obróbki drewna, trwałe w użyciu, szablon do cięcia skośnego i drążek do prowadnic 450

51,86  disponible
2 new from 51,86 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Zastosowanie: jest to drążek skośny, który zwykle jest używany do prac z piłą stołową. System drążków skośnych zapewnia pręty i stołowe sanki do piły tarczowej na nowy poziom precyzji
 • Prosty design: Pięknie zaprojektowane, przyjazne dla użytkownika narzędzia i duża praktyczność. Instalacja od góry do dołu, która utrzymuje sanki pod kątem prostym do oporu i jednocześnie zabezpiecza drążek ukośny
 • Materiał: Wykonany z wysokiej jakości materiału, bardzo wytrzymały i trwały. Do produkcji różnych urządzeń na stołowych pilarkach tarczowych, takich jak sanki kątowe itp.
 • Regulacja: regulowane szyny ślizgowe ze stali nierdzewnej dla idealnego przesuwania. System drążków ukośnych eliminuje sezonowe odkształcenia drewnianych ślizgaczy, eliminuje zgadywanie podczas kalibracji i łatwo dopasowuje się do cięcia
 • Wskazówka: Szyny detaliczne 300, 450, 650 i szyny 450 w uchwycie przesuwnym mają różne otwory do mocowania i nie są uniwersalne. Trzy specyfikacje sprzedaży detalicznej zjeżdżalni są przeznaczone dla użytkowników, aby zmodyfikować płytę drukującą do piły stołowej lub płytę drukującą z chipem, a użytkownicy mogą również zmodyfikować uchwyt przesuwny (ale użytkownicy muszą uderzyć i stukać).

Einhell Pilarka stołowa TC-TS 2025/2 U (maks. 2000 W, regulacja wysokości/nachylenia brzeszczotu precyzyjnego, prowadnica wzdłużna, prowadnica kątowa +/- 60°, powierzchnia styku l./p.)

625,00  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Pilarka stołowa tarczowa Einhell TC-TS 2025/2 U jest potężnym urządzeniem o mocy do 2000 W, który umożliwi ambitnym majsterkowiczom pracę przy litym drewnie, płytach pilśniowych i podobnych materiałach
 • Pilarka jest wyposażona w precyzyjny brzeszczot wykonany z twardego metalu, którego wysokość i nachylenie można łatwo regulować jednym ruchem nadgarstka za pomocą regulacji 2 w 1
 • Udoskonalona, ​​bardzo stabilna prowadnica wzdłużna umożliwia całkowicie precyzyjne cięcie wzdłużne, a ogranicznik kątowy (+/- 60°) i uchylny brzeszczot umożliwiają cięcie pod kątem
 • Powierzchnię podparcia zwiększają stabilne stoliki boczne: po lewej i prawej stronie znajdują się przedłużenia do wsparcia szerszych przedmiotów do obróbki. Stabilna podstawa ma wygodną wysokość roboczą 850 mm
 • Odsysanie na obudowie i osłonie brzeszczotu zapewnia czyste miejsce pracy podczas pracy. Na obudowie znajduje się przyrząd do zwijania przewodu zasilającego

Szczelinowy drążek ukośny, szyna prowadząca, stołowa piła tarczowa ze stopu aluminium, szyna T, trwała w użyciu, szablon do ukośnego i drążek przyrządowy, narzędzia do obróbki drewna (1, 450 mm)

126,93  disponible
2 new from 126,93 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Funkcjonalność - ten suwak w kształcie litery T jest zwykle używany do prac pił stołowych i przenosi szynę ukośną i brzeszczoty do piły stołowej na nowy poziom precyzji. Uniwersalna szyna ślizgowa, łatwe przesuwanie i ciągnięcie.
 • 【Proste wzornictwo】Wysokiej jakości materiały, gładkie, zakrzywione linie, każdy szczegół odzwierciedla dążenie projektanta narzędzi zorientowane na człowieka. Piękne wzornictwo, łatwe w obsłudze i praktyczne. Suwak jest ustawiony pod kątem prostym do ogranicznika, a szyna ukosowa jest zamocowana.
 • 【Wysokiej jakości materiały】Wyprodukowana z wysokiej jakości stopu aluminium, wysoka wytrzymałość i trwałość. Nadaje się do produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń na piłach tarczowych, takich jak np. uchwyty ukośne itp.
 • 【Regulacja 】 Regulowane ślizgacze ze stali nierdzewnej zapewniają doskonałe ślizganie. System szyn skośnych eliminuje sezonowe odkształcenia drewnianych szyn, sprawia, że kalibracja jest zbędna i można ją łatwo dostosować do cięcia.
 • 【Zastosowanie】Do uniwersalnych zjeżdżalni, łatwa w obsłudze i elastyczna w użyciu. Aluminiowy suwak jest nieodzownym narzędziem dla obróbki drewna!

ANTHYTA T-Track 400 x 30 mm T szyna rowkowa, szyna ukośna, szyna prowadząca T Slot ze stopu aluminium, tor T z 4 śrubami, napinacz do piły stołowej, routera, obróbki drewna

44,67  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • 【Materiał ze stopu aluminium】: Szyna T jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, anodowana powierzchnia i nie jest łatwa do zarysowania ani zginania. które wykazują wysoką wytrzymałość i trwałość.
 • 【Dane dotyczące rozmiarów produktu】: Zestaw T-Track zawiera 1 40 cm rowek T i 3 automatyczne śruby (M4 x 16 mm) dla łatwej instalacji. Wymiary zewnętrzne: 400 x 30 mm. 3 wstępnie nawiercone otwory, dostarczane z 3 śrubami samogwintującymi dla wygodnej instalacji.
 • 【Idealna do routerów do piły stołowej】: Ta szyna pomaga w zamocowaniu i ustawianiu drewnianych szyn na Twojej pile stołowej. Szyna kątowa T jest wytrzymała i łatwa w obsłudze, ta szyna może być używana z wieloma narzędziami do obróbki drewna, takimi jak szyny ślizgowe i urządzenia.
 • 【Szyna prowadząca poprawia dokładność】: ustawienie przed użyciem można łatwo przesuwać, co znacznie poprawia dokładność szyny prowadzącej w kształcie litery T. Pasuje do szybkozłączek typu T. Idealna obróbka drewna nowego typu szyna T, jest bardzo praktycznym i przydatnym narzędziem.
 • Inne zastosowania: Ten produkt może być używany z wieloma narzędziami do obróbki drewna, które można umieścić w tabeli routerów, ogrodzeniu i innych miejscach. Można stosować do wszystkich stołowych pilarek tarczowych do obróbki drewna, maszyn elektronicznych, maszyn przemysłowych, urządzeń budowlanych itd.

Stołowa rolka do piły tarczowej, podkładki sprężynowe do piły stołowej, obróbki drewna, prowadnica ślizgowa, rolka prowadząca, narzędzie pomocnicze

159,99  disponible
2 new from 159,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • 【Regulacja wysokości】Wysokość deski sprężynowej można elastycznie dopasować do grubości drewna, wystarczy ją zainstalować na sankach lub szczelinach T. Zastosowanie rolek łożyskowych zamiast sprężyn z tworzywa sztucznego znacznie zmniejsza tarcie i sprawia, że podawanie jest gładsze.
 • 【Standardowa szyna prowadząca】Szyna prowadząca do stołowych pił tarczowych może być używana do standardowych szczelin 30 lub 45 lub zastąpiona małym suwakiem, który jest zamocowany z tyłu szczeliny T lub uchwytu. Może pracować z większością standardowych pił stołowych, frezarek i piły taśmowej.
 • 【Stop aluminium premium】Główny korpus deski sprężynowej jest wykonany z doskonałego stopu aluminium z anodowaną powierzchnią tlenkową, obróbką CNC oraz odpornością na rdzę i korozję. Elastyczne koła poliuretanowe, solidnie skonstruowane, mają dłuższą żywotność niż deska sprężynowa z tworzywa sztucznego.
 • 【Amortyzacja】Elastyczne koła PU zwiększają tarcie, zapewniają dobrą amortyzację uderzeń, zapobiegają odchyleniom deski i zapewniają bardziej stabilny napęd. Siłę dociskania wałka można regulować w razie potrzeby poprzez przekręcenie mosiężnego pokrętła. Do pewnego stopnia może być używana jako piła stołowa cienka szarpa.
 • 【Dostarczane akcesoria】Ten zestaw zawiera prowadnicę posuwu, 2 bloki przesuwne w kształcie litery T, 2 śruby w kształcie litery T i 2 pręty mocujące o prostej strukturze, która jest łatwa w montażu i obsłudze. Obsługa instalacji poziomej i pionowej.

CENPEK Piła Tablicowa Z Piórami Pomoce Do Zaciskania Wałka Łożyskowego Narzędzie Do Mocowania Piły Stołowej Stoły Frezarskie I Piły Taśmowe Prowadnica Przyrządu Do Piły Stołowej

185,99  disponible
2 new from 185,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Rolki są obciążone sprężyną, aby utrzymać stały docisk na różnych konturach obrabianego przedmiotu, natomiast zastosowanie rolek łożyskowych zamiast plastikowych piór znacznie zmniejsza tarcie i zapewnia płynniejsze podawanie.
 • Wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium z anodowaną powierzchnią, narzędzie to charakteryzuje się solidną konstrukcją i elastycznymi kółkami z poliuretanu, zapewniającymi dłuższą żywotność w porównaniu do plastikowych desek piórkowych.
 • Siłę docisku wałka można łatwo regulować za pomocą mosiężnego pokrętła, co pozwala na precyzyjną kontrolę.
 • Kompaktowy rozmiar i łatwa instalacja. Nadaje się do montażu poziomego i pionowego, zapewniając elastyczność w różnorodnych projektach związanych z obróbką drewna.
 • Wyposażony w suwaki i śruby z rowkiem T, bez trudu pasuje do standardowych rowków ukośnych o wymiarach 3/4 x 3/8 cala oraz prowadnic T-Slot o średnicy 30 mm i 45 mm, dzięki czemu jest kompatybilny z większością standardowych pił stołowych, stołów routerów i pił taśmowych.

VEVOR Frezarka Tarczowa Miernik Kątowy 450 mm Szablon do Cięcia Skośnego, Miernik Kątowy do Stołu Frezarki Tarczowej 60 Kąt Dokładna Kontrola Przyrostowa, Szablon do Cięcia Skosowego do Pił Stołowych

399,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

Part Number18 inch Miter Gauge
Model18 inch Miter Saw Fence
LanguageHiszpański

VEVOR Zakładki 600 mm Uniwersalna linijka miernika zakładki Piła stołowa, miernik piły miter 60 regulowanych kątów, narzędzie do pił taśmowych do obróbki drewna wielokolorowa

468,84  disponible
3 new from 449,99 zł
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Precyzyjne cięcie kąta: Ten miernik z ukośnikami piły stołowej ma wysoką precyzję 0,005. Dodatkowy blok wyrównujący zwiększa wydajność pracy. Obie strony są regulowane pod 60 kątami, idealne do cięcia drewna pod określonym kątem.
 • Kompatybilny z gniazdem stojącym: nasza uniwersalna linijka miernika nachylenia pasuje do standardowego gniazda ukośnego 0,75 x 0,38 cala / 19 x 9,7 mm. Technologia znakowania laserowego jest odpornością na tarcie, aby zapewnić precyzję. Jest to ekonomiczne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie cięcia piłą stołową.
 • Wysokiej jakości wytrzymała konstrukcja: to narzędzie do obróbki drewna wykonane jest ze stopu aluminium, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Stalowy drążek ukośny jest wyposażony w wyjmowaną metalową tarczę mocującą, aby zapobiec przypadkowemu podniesieniu.
 • Prosta i bezpieczna obsługa: na środku dodano śrubę regulacyjną i koło prowadzące, co jest wygodniejsze do włożenia do otworu szczeliny i zamocowania siedziska. Mierniki ukośne są płaskie, wolne od zadziorów, bezpieczne i wolne od rąk.
 • Szerokie zastosowanie: Miernik ukośny może poprawić bezpieczeństwo i precyzję piły stołowej i stołu blatowego. Może być również stosowany do stołów bączkowych i frezarek. System wskaźników ukośnych jest obecnie obowiązkowym elementem dla każdej rodziny.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.