prowadnica do ostrzenia nozy

Ostrzałka do noży, przewodnik do ostrzenia noży, profesjonalna do użytku na zewnątrz, do ostrzenia noży kuchennych, prowadnica kątowa, czarna

26,07  disponible
2 new from 26,07 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • Wysoka jakość: Ostrzałka do noży z osełką wykonana jest z dobrej jakości wysokiej jakości materiału z tworzywa sztucznego ABS, solidna, trwała i lekka.
 • Oszczędność pracy i wygoda: Kamień do ostrzenia noży może pomóc Ci naostrzyć nóż pod idealnym kątem na młynku, co oszczędza pracę i jest wygodne.
 • Trwała i praktyczna: Unikalna ceramiczna warstwa ochronna chroni prowadnicę o dłuższej trwałości.
 • ŁATWY W UŻYCIU: Łatwy w użyciu z tymi kamieniami do ostrzenia dla szybkiego precyzyjnego ostrzenia.
 • WSPANIAŁE NARZĘDZIE: Prowadnica ostrzenia noży to dobre narzędzie do użytku na zewnątrz lub w kuchni, przydatne i przenośne.

SHAN ZU kamień do ostrzenia noży, ostrzałka do noży, kamień szlifierski z prowadnicą kątową, antypoślizgowa podstawa bambusowa, 2-boczny, ziarnistość 1000/6000, kamień wodny

196,99
149,99
 disponible
2 new from 149,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • Materiał: biały korund kamień szlifierski z dwoma różnymi stronami, jedną grubą stroną (1000) i drobniejszą stroną (6000).
 • Struktura: antypoślizgowy żel krzemionkowy i bambusowa podstawa, piękna i przyjazna dla środowiska, najważniejsza jest antypoślizgowa, zapewniają bezpieczeństwo ostrzenia
 • Rozmiar: czerwony 1000 / biały 6000, 180 x 60 x 27 mm
 • Do tych noży: nóż do sushi, nóż kuchenny, nóż kieszonkowy, nóż do owoców i kości itd
 • Zakup bez ryzyka: nieuszkodzony produkt i opakowanie można zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji producenta na problemy z jakością.

Kamień szlifierski, ręczna ostrzałka do noży, zestaw 4-stronnych ostrzałek – 400/1000 i 3000/8000, bezpieczna ostrzałka do noży, w tym antypoślizgowa podstawa bambusowa, prowadnica kątowa i skórzany pasek

 out of stock
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • Kompletny zestaw – ten profesjonalny zestaw kamieni do ostrzenia zawiera 2 dwustronne kamienie do ostrzenia klasy premium, bambusową podstawę z antypoślizgową gumową podszewką, prowadnicę kątową, płytkę, skórzany pasek i instrukcję obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). Wszystko, czego potrzebujesz, aby ostrzyć swoje urządzenia kuchenne, takie jak noże.
 • Wszechstronne narzędzie do ostrzenia – ten zestaw kamieni szlifierskich ma cztery różne strony rysunku słojów do ostrzenia i polerowania krawędzi noży o każdej wielkości. Również przy użyciu kamienia wodnego o ziarnistości 400/1000 można ostrzyć tępe noże, a kamień wodny o ziarnistości 3000/8000 służy do wygładzania krawędzi. Koniec z przyborami do rzucania, gdy są nudne!
 • [Kamień wodny] – nasze kamienie do ostrzenia powinny być używane z wodą, a nie z drogim olejem do ostrzenia / miodu. Przed użyciem namocz kamień przez 5-10 minut i w razie potrzeby nasmaruj go dodatkową wodą. Jest to bardzo łatwy sposób na czyszczenie kamienia po użyciu podczas użytkowania!
 • Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie – nasz zestaw kamieni do ostrzenia noży został zaprojektowany do bezpiecznego użytkowania. Jest on wyposażony w antypoślizgową, trwałą wyściółkę na podstawę bambusową i do ostrzenia kamieni, aby utrzymać kamień na miejscu podczas użytkowania! Ostrzałka do noży nie ślizga się ani nie ślizga się.
 • [100% SATYSFAKCJI] - Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zestawu Whetstone, skontaktuj się z nami. Oferujemy najlepsze rozwiązanie. Twoje zadowolenie to nasz najważniejszy problem. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszego produktu, skontaktuj się z nami, a my jesteśmy bardziej zadowoleni, aby rozwiązać Twoje problemy! "

Prowadnica do ostrzenia noży, prowadnica kątowa osełki, profesjonalna prowadnica do ostrzenia w kuchni na zewnątrz Prowadnica do ostrzenia osełki

26,09  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ: Ta prowadnica kątowa kamienia szlifierskiego jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS o wysokiej gęstości, które jest trwałe
 • Oszczędzaj siłę roboczą: za pomocą tego kamienia ostrzącego z uchwytem ostrzącym ze stałym kątem możesz naostrzyć nóż pod idealnym kątem na młynie. Oszczędza to siłę roboczą i jest wygodniejsze w użyciu
 • Ochrona ceramiczna: Nasz stały kątowy uchwyt na kamień do ostrzenia z unikalną ceramiczną warstwą ochronną może skutecznie chronić płytę prowadzącą i mieć dłuższą żywotność
 • Łatwość użytkowania: Ten uchwyt do ostrzenia osełki o stałym kącie jest łatwy w użyciu z osełką, co pozwala na szybkie i dokładne ostrzenie
 • Idealny wybór: jest to dobre narzędzie, które nadaje się do użytku na zewnątrz lub w kuchni, ma szeroki zakres zastosowań, jest praktyczne, lekkie i przenośne

Profesjonalny zestaw kamieni szlifierskich 2 w 1, dwustronna ostrzałka do noży, ziarnistość 1000/6000, kamienie szlifierskie z osełką, prowadnica kątowa, podstawa bambusowa, antypoślizgowy uchwyt silikonowy, do ostrzenia metalowych ostrzy

59,00  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • Profesjonalny dwustronny kamień do ostrzenia: ziarnistość 1000 (średnie szlifowanie) ostrzy szybko tępe lub uszkodzone noże; ziarnistość 6000 (szlifowanie końcowe) jest idealne do wyposażenia i polerowania krawędzi.
 • Bezpieczny i łatwy w obsłudze: w przeciwieństwie do innych producentów wewnętrzna strona uchwytu na noże wykonana jest z najnowszego materiału silikonowego, aby zapobiec zarysowaniu noża przez uchwyt na nóż. Jednocześnie można znaleźć najlepszy kąt do szlifowania. Antypoślizgowa podstawa silikonowa jest łatwa do szlifowania.
 • Szerokie spektrum zastosowań: nasz kamień szlifierski nadaje się do wielu ostrzy, noży kuchennych, urządzeń ogrodowych, polowań, aktywności na świeżym powietrzu, golarek, noży do owoców itd. (nie nadaje się do noży ząbkowanych i ceramicznych).
 • Wysokiej jakości biały korund kamień szlifierski Materiał: kamień wodny jest wykonany z profesjonalnego korundu, odporny na korozję, wysokie temperatury, krawędzie i narożniki są wyraźnie zaokrąglone.
 • Serwis posprzedażowy: W przypadku problemów z kamieniem szlifierskim, skontaktuj się z nami, a my oferujemy najlepszą obsługę klienta.

Profesjonalna prowadnica do ostrzenia noży, losowa prowadnica kątowa ostrzałki do noży, prowadnica do ostrzenia osełki, czarna (2 sztuki)

57,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • 100% nowy i wysokiej jakości. Konstrukcja łatwa w użyciu. Doświadczenie nie jest konieczne.
 • Idealnie nadaje się do ostrzenia kamieni do szybkiego precyzyjnego ostrzenia.
 • Prowadnica kąta ostrzenia jest dokładna, co może prowadzić idealne ostrze.
 • Unikalna ceramiczna warstwa ochronna do trwałego użytkowania. Rozmiar: 10 cm * 2 cm * 1,6 cm / 3,9 cala * 0,8 cala * 0,6 cala
 • Stylowy wygląd, wykwintny design to najlepszy wybór dla Ciebie.

FAOKZE Kamień szlifierski zestaw 9 w 1, dwustronna ostrzałka do noży 400/1000 i 3000/8000, profesjonalna ostrzałka do noży z antypoślizgowym bambusowym dnem, prowadnica kątowa, skórzany pasek

110,12  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • Zestaw kamieni szlifierskich klasy premium - 1 x kamień wodny o ziarnistości 400/1000, 1 x kamień wodny o ziarnistości 3000/8000, 1 x antypoślizgowa podstawa bambusowa, 1 x kamień wygładzający, 2 x podstawa silikonowa, 1 x prowadnica kątowa, 1 x skórzany pasek szlifierski, 1 x czarny karbonowy Kamień korekcyjny. Kompletny zestaw profesjonalnych kamieni do ostrzenia wszystkich rodzajów noży. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, zestaw kamieni szlifierskich jest idealny dla Ciebie.
 • Wysokiej jakości materiały - ten kompletny kamień do ostrzenia noży jest wykonany z wysokiej jakości Bai Gangyu z obu stron. Obie strony mają różne ostrości, szybki miąższ, wysoką ostrość, wysoką twardość, odporność na korozję i wysoką temperaturę. 400/1000-GRIT nadaje się do szlifowania zgrubnego i do naprawy dużych luk. 3000-GRIT nadaje się do naprawy małych szczelin i wygładzania krawędzi. 8000-GRIT nadaje się do polerowania i obróbki precyzyjnej.
 • Nadaje się do wielu noży - kamień szlifierski do noży może ostrzyć każde ostrze, takie jak noże kuchenne, nożyczki kuchenne, noże do steków, topory do mięsa, nóż składany, nóż do mięsa, nóż myśliwski, ostrza tnące, narzędzia rzeźbiarskie, nożyczki, dłuta, brzytwa, siekiery, precyzyjne narzędzia, narzędzia ogrodowe i narzędzia artystyczne, z wyjątkiem ząbkowanych ostrzy i noży ceramicznych. Kamień szlifierski to idealny prezent dla przyjaciela i niezbędne narzędzie w każdym domu.
 • Zastosowanie - namocz kamień szlifierski przez 5-10 minut, następnie przymocuj kamień do antypoślizgowej bambusowej podkładki silikonowej, użyj prowadnicy kątowej, aby zamocować nóż, utrzymuj kąt 15-20 stopni, pocieraj przez 10-20 minut, a następnie poleruj skórzanym paskiem do ściągania lub skórzaną płytką ściągającą. Na koniec wygładzić powierzchnię kamienia do ostrzenia czarnym kamieniem węglowym, dobrze spłukać i przechowywać w suchym miejscu.
 • Przemyślana obsługa - nasze kamienie szlifierskie zostały poddane wielu rygorystycznym kontrolom i testom funkcjonalnym, dzięki czemu możesz kupować bez obaw. Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas ostrzenia, możesz szukać odpowiedzi. Ponieważ kamień do ostrzenia jest ciężkim produktem, może on kolizować podczas transportu, jeśli wystąpi jakieś uszkodzenia, możesz zwrócić się do nas w celu zwrotu lub wymiany, nie ponosimy żadnej straty.

Kamień szlifierski [nowy styl], DDF IohEF, gradacja osełki 1000/6000, profesjonalna dwustronna ostrzarka do noży 2 w 1 z antypoślizgową silikonową podstawą i prowadnicą kątową

92,83  disponible
2 new from 92,83 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • 【Profesjonalny kamień szlifierski 2 w 1】Strona o ziarnistości 1000 szybko wyostrzy tępe i uszkodzone noże | strona o ziarnistości 6000 idealnie nadaje się do wykończenia i polerowania krawędzi.
 • 【Bezpieczny i łatwy w użyciu】: Inny niż wszystkie, wnętrze prowadnicy kątowej DDF IohEF wykonano z nowego silikonu, aby zapobiec zarysowaniu noża. Dzięki temu można łatwiej odnaleźć kąt ostrzenia. Antypoślizgowa silikonowa podstawa sprawia, że ostrzenie staje się niezmiernie proste.
 • Szerokie zastosowanie: Nasz kamień do ostrzenia noży jest odpowiedni do noży kuchennych / noży myśliwskich / noży do owoców / noży do użytku zewnętrznego / ostrzy / nożyczek / narzędzi ogrodowych itp. (z wyjątkiem noży ząbkowanych i noży ceramicznych).
 • 【Wysokiej jakości biały korund】: ten kamień szlifierski wykonano z profesjonalnego korundu, odpornego na korozję i wysoką temperaturę.

EZARC Zestaw do ostrzenia dłuta i strugania, prowadnica do ostrzenia ostrzy do strugarek, noży, płaskich i dłut

52,51  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • 【Wytrzymała i trwała konstrukcja】 Pomoc szlifierska EZARC wykonana jest z żeliwa aluminiowego odpornego na zużycie. Całkowicie pokryte farbą antykorozyjną, trudne do rdzy, trwałe i trwałe.
 • 【Doskonała kompatybilność】Możesz regulować zasięg obracając zakrętkę. Prowadnica ostrzenia pasuje do nożyczek o szerokości od 5 do 50 mm i płaskich żelazek o szerokości 35 do 80 mm. Zawiera płaskie szczęki do zaciskania dłut i rowków szczęk do dokręcania obierania dłut i noży strugarskich.
 • 【Novel design】 Projekt zastąpienia zwykłego koła stalowego na koło toczne, które jest używane łatwiej. Miernik ostrzenia dłuta może wyostrzyć krawędź tnącą narzędzi właśnie dlatego, że powierzchnia robocza została starannie obrobiona.
 • 【Różne zastosowania】 Podręcznik szlifierski może być stosowany do nożyczek do drewna, strug, ostrzy, dłuta, noży do grawerowania, żelazka, płaskich noży, ostrzenia krawędzi. A aplikacja działa dobrze na kamieniach olejowych i kamieniach wodnych.
 • 【Precyzyjna regulacja kąta】 Dostosowując projekcję narzędzia, kąty ostrzenia można precyzyjnie regulować za pomocą urządzenia do ostrzenia. Jeżeli występ dłuta wynosi 30 mm dla kątów 30° i 40 mm dla kątów 25°, wówczas występ żelaza wynosi 38 mm dla kątów 30° i 50 mm dla kątów 25°

Premium osełka kamień do ostrzenia noży 2 sztuki ostrzałka do noży, SHAN ZU kamień ziarnistość 1000/5000 z antypoślizgową silikonową podstawą i prowadnicą kątową do noży kuchennych

194,02
159,99
 disponible
2 new from 159,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 10:52 am

Características

 • Wysokiej jakości kamień retortowy z białego korundu Materiał: Kompletny zestaw osełek wodnych z dwoma połączonymi osełkami. Szorstka powierzchnia szlifująca (ziarnistość 1000) szybko ostrzy tępe lub uszkodzone noże za pomocą zaledwie kilku pociągnięć; drobna powierzchnia szlifująca (ziarnistość 5000) jest idealna do wykańczania i polerowania krawędzi, a także doskonała do łatwych napraw gotowego ostrza. Ponieważ jest to kamień wodny, nie wymaga drogiego oleju do szlifowania.
 • 1000/5000 Kamień ostrzący. Wszechstronne zastosowanie: Nasz wodny kamień do ostrzenia premium jest niezwykle trwały i sprawi, że każdy nóż kuchenny będzie znów ostry. Oferuje dwa pojedyncze kamienie ostrzące dla precyzyjnego ostrzenia. Kamień szlifierski o ziarnistości # 1000 / # 5000 jest twoim uniwersalnym kamieniem do ostrzenia tępych lub uszkodzonych ostrzy. Indywidualny zestaw kamieni ostrzących wytrzymuje znacznie dłużej niż typowy zestaw kombinowany i jest w stanie naostrzyć KAŻDE ostrze (z wyjątkiem ceramicznego).
 • Bezpieczny i łatwy w użyciu: Nasz zestaw kamieni szlifierskich jest bardzo łatwy w użyciu. Zestaw kamieni do ostrzenia noży jest bardzo łatwy do złożenia i posiada silikonową podstawę, która utrzymuje kamień w antypoślizgowej podstawie z drewna akacjowego, dzięki czemu nie ślizga się on podczas pracy. Prowadnica kątowa do ostrzenia noży ustawia twoje ostrze pod optymalnym dla ciebie kątem i chroni twoje palce podczas całego procesu ostrzenia.
 • Wykwintne opakowanie prezentowe: Do przechowywania i ochrony kamienia szlifierskiego oferujemy wysokiej jakości pudełka z drewna akacjowego, które są wolne od BPA i nie zawierają szkodliwych bakterii. Wyposażony w antypoślizgowe gumowe uchwyty, kamień szlifierski pozostaje nieruchomy podczas procesu szlifowania i może być używany do lepszej ochrony kamienia szlifierskiego podczas przechowywania. 100% organiczne drewno akacjowe sprawia, że jest ono trwałe i łatwe do czyszczenia.
 • Idealny prezent dla 100% satysfakcji klienta: - - - Uwaga: Przed ostrzeniem należy namoczyć kamienie do ostrzenia w wodzie przez około 10 minut. Należy używać tylko wody z kranu. Kamień do spłaszczania musi być namoczony wraz z kamieniami w wodzie przez 10 minut przed spłaszczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.