projektor do rysowania z telefonu

Narzędzie do Szkicowania Optycznej Tablicy Kreślarskiej, Tablica do Rysowania Optycznego Projektora do Rysowania DIY Narzędzie do Rysowania Szkiców, Obsługa Tabletu z Telefonem Komórkowym, Kopiowanie

59,29  disponible
2 new from 59,29 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • Funkcja: ta tablica do kreślenia znaków wykorzystuje zasadę obrazowania optycznego. Przez soczewkę widać obraz na rysunku. Możesz kopiować i śledzić obraz wyświetlany na tablicy kreślarskiej i kreślarskiej. Jest bardzo odpowiedni dla początkujących do rysowania.
 • Uniwersalny typ: ten optyczny uchwyt narzędziowy do szkicownika jest odpowiedni dla większości telefonów komórkowych i tabletów. Po prostu umieść telefon lub tablet w uchwycie na szkicownik, a następnie wyreguluj kąt i obraz i możesz z niego korzystać. Łatwy w montażu.
 • Łatwość użycia: jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy otworzyć swoje ulubione zdjęcie w telefonie i przekonwertować je na szkic, a następnie zacząć rysować.
 • Materiał wysokiej jakości: Soczewka tego narzędzia do malowania szkiców DIY wykonana jest z wysokiej jakości materiału PC, który ma dobrą wytrzymałość i nie jest łatwy do złamania.
 • Dla początkujących Tray: Copyboard jest odpowiedni do rozwijania koordynacji ręka-oko i podstawowych umiejętności rysowania.

Projektor do rysowania, optyczna tablica śledząca soczewki z materiału PC do telefonu komórkowego i tabletu do samodzielnego malowania

43,00  disponible
2 new from 43,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • ✦ FUNKCJE: Optyczna tablica do śledzenia nie tylko pomaga rozwinąć koordynację ręka-oko, ale także podstawowe umiejętności rysowania.
 • ✦ Prosty uchwyt: Projektor rysunkowy ma prosty uchwyt do montażu i może obsługiwać większość telefonów komórkowych i tabletów.
 • ✦ Soczewki PC klasy premium: Soczewka wykonana jest z wysokiej jakości materiału PC, który ma dobrą wytrzymałość i nie ulega łatwo uszkodzeniu.
 • ✦ Wygodne w użyciu: Narzędzie do szkicowania DIY jest wygodne w użyciu, można wykonać szkic DIY.
 • ✦ Zasada pracy: Dzięki soczewce komputera można wyraźnie zobaczyć obraz na rysunku i narysować.

Projektor do rysowania, deska do rysowania, tablica do rysowania, tablica do rysowania, tablica rysunkowa, materiały do rysowania, szkic, lustro, odbicie, ściemnianie telefonu z 5 uchwytami

119,99  disponible
3 new from 119,99 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • Pomaga rozwijać koordynację ręka-oko i podstawowe umiejętności rysowania, odpowiednie dla dzieci, młodszych malarzy, młodszych artystów, branży animacji itp.
 • Możesz dostosować jasność telefonu lub tabletu, aby uzyskać pożądany efekt obrazu na rysunku.
 • Praktyczna deska do rysowania – nie wymaga przeciągu, jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu.
 • Dzięki refleksji możesz w każdej chwili łatwiej prześledzić lub rysować dowolne arcydzieło.
 • Posiada 5 wsporników, aby utrzymać proces rysowania stabilny i gładki.

Tablica odblaskowa znaku, tablica świetlna z wzornikiem światła led tablica do rysowania szkic odbicie lustrzane ściemnianie telefonu, tablica do rysowania obrazu projektor do rysowania

47,74  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • Deska kreślarska wodoodporna - IP65
 • Wygodna deska kreślarska - nie jest wymagana konstrukcja, jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu.
 • Odbicie ułatwia śledzenie lub rysowanie dowolnego arcydzieła w dowolnym momencie.
 • Pomaga rozwijać koordynację ręka-oko i podstawowe umiejętności rysowania, odpowiednie dla dzieci, młodych malarzy, młodych artystów, przemysłu animacyjnego itp.
 • Możesz dostosować jasność telefonu lub tabletu, aby uzyskać pożądany efekt rysunku.

DIY Podkładka do Rysowania, Projektor Optyczny Malowanie Tablica do Kopiowania Telefon Komórkowy Tablet Komputer Stacja do Kopiowania Projekcji dla Studentów Artyści Początkujący

32,23  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • Składana konstrukcja: Optyczna deska kreślarska przyjmuje składaną konstrukcję, która jest niewielka i łatwa do noszenia podczas wychodzenia.
 • Odpowiedni dla wszystkich ludzi: Rysowanie podąża za obrazem, nie tylko dobrze handlując, ale także rozwijając umiejętności rysowania, dzięki czemu rysowanie jest proste bez umiejętności rysowania. Nadaje się dla dzieci, młodych artystów i tak dalej.
 • Pielęgnuj zainteresowanie malarstwem: podkładka do rysowania DIY pomaga rozwijać koordynację ręka-oko i podstawowe umiejętności rysowania, odpowiednie dla dzieci, młodych malarzy, młodych artystów, branży animacji itp.
 • Malowanie optyczne: Tablica do kopiowania optyki to obrazowanie obiektywu, łatwe i wygodne jest kopiowanie obrazu, który pojawia się na ekranie z telefonu lub tabletu. Możesz regulować światło za pomocą telefonu lub pada.
 • Praktyczna tablica do rysowania obrazu optycznego: tablica do pisania optyczna wykorzystuje światło do pomocy w malowaniu, odbicie obrazów projektu, sprawia, że ​​gumka nie jest konieczna, można ją rysować na nieprzezroczystym materiale, jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu.

Projektor śledzący, Optyczna Tablica Kreślarska, Wodoodporna Stacja do Kopiowania Bez Cienia IP65 Projektor do Rysowania dla Początkujących i Dzieci, Narzędzie do Szkicowania Rysunków

35,74  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • Obalanie tradycyjnej stacji kopiowania wymaga rękopisu + światła, aby móc kopiować. Znalezienie rękopisu to ból głowy (szczególnie dla studentów, którzy płacą za stałą kopię książki lub wydają pieniądze na drukarkę), aby ją wydrukować lub kupić. I to jest niepotrzebny rękopis, używając zdjęcia z telefonu komórkowego lub zdjęcia zrobionego przez użytkownika, który jest całkowicie dobry i możesz narysować, co chcesz narysować.
 • W branży animacji zdecydowanie istnieje możliwość zastąpienia wszystkich obecnych na rynku stacji do kopiowania formatu A4. Nie jest kruchy, nie ma elektryczności ani magnesu. W typie splatanym jest bardzo wygodny w przenoszeniu. I bardzo wygodne jest korzystanie z funkcji powiększania i pomniejszania na zdjęciu telefonu komórkowego do rysowania obrazów.
 • Prosty, praktyczny, nie wymaga szkicu, jest bardzo wygodny w użyciu, każdy obrazek można namalować i jest gotowy do rysowania zawsze i wszędzie. Możesz robić zdjęcia telefonem lub tabletem, co oznacza, że ​​można je zrobić i być już wyposażone w środku.
 • Korzystając z oprogramowania do konwersji, oznacza to, że (chińscy mistrzowie szkiców, zagraniczni, sam telefon komórkowy również jest dostarczany) do konwersji zdjęć na rysunki szkiców nie można zmienić ulubionego koloru. Może odzwierciedlać obraz w telefonie lub tablecie, a to, co jest lustrzane, jest odwracane.
 • Postaw telefon lub tablet na biurku, a obiektyw ustawisz na dwóch półkach, ponadto obiektyw znajduje się pośrodku, telefon po jednej stronie, a wymagany biały papier po drugiej stronie obiektywu. Wykorzystując projekcję do chudego rysowania, może dostosować jasność telefonu lub tabletu do pożądanego efektu.

Sheens Optyczna deska kreślarska, kopiowanie, tablica kreślarska, projektor odblaskowy, łatwe malowanie, asystent szkicu, narzędzie do rysowania dla początkujących dzieci

51,25  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • Obsługa telefonów komórkowych i tabletów --- Istnieją dwie metody łączenia do uchwytu. Jest łatwy i szybki w montażu i obsługuje większość telefonów komórkowych i tabletów.
 • Przyjazny dla środowiska – tarcza obiektywu jest wykonana z wysokiej jakości materiału PC, charakteryzuje się dobrą wytrzymałością i nie jest łatwa do złamania. Nie trzeba drukować obrazu. Projektor jest przyjazny dla środowiska i energooszczędny.
 • Zasada obrazu optycznego --- obraz nie jest wyświetlany na papierze. Dzięki płytce obiektywu można zobaczyć, że obraz jest przedstawiony na papierze rysunkowym. Tablica ma dwie strony, z przodu i z tyłu, efekt projekcji z dwóch stron jest inny, należy użyć przedniej strony.
 • Idealne narzędzie do lokalizacji – dzięki temu zestawowi do pozycjonowania możesz poprawić koordynację ręka-oko i podstawowe umiejętności rysowania bez uszkadzania oczu.
 • Dla szerokich użytkowników – można je malować na papierze, odzieży, torbach i tak dalej. Nadaje się dla dzieci, studentów, dorosłych, początkujących, entuzjastów anime, amatorów i tak dalej.

Narzędzia do rysowania Projektor, akrylowy komiks refleksyjny szkicownik optyczny, łatwe śledzenie, rysowanie, narzędzia do szkicowania dla początkujących, artystów

189,65  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • 1. Prosty i łatwy do nauczenia: soczewka wykonana jest z żywicy optycznej, powłoki optycznej, redukującej podwójny cień, dużej wytrzymałości, odpornej na zarysowania, bezpiecznej i niezniszczalnej. Wyraźna projekcja, łatwa do nauczenia
 • 2. Rysowanie obrazu optycznego: projekcja odbicia obrazu na wysokiej jakości soczewce optycznej PMMA, można rysować na nieprzezroczystym materiale. Możesz przekonwertować obraz na szkic, dokonać różnych niestandardowych korekt obrazu
 • 3. Prosta obsługa: wystarczy pobrać aplikację, zaimportować obraz, położyć telefon na półce i rozpocząć malowanie bez umiejętności malowania. (Przed użyciem oderwij folię ochronną po obu stronach obiektywu.)
 • 4. Personalizacja obrazu: dowolne zdjęcie można zaimportować do aplikacji, aby uzyskać nieograniczone zasoby, a zarówno zdjęcia sieciowe, jak i zdjęcia mogą stać się materiałami
 • 5. Dotyczy osób: odpowiedni dla dzieci, studentów, dorosłych, miłośników komiksów/anime, 0 podstawowych doświadczeń z malowaniem. Pomaga rozwijać koordynację ręka-oko i opanować podstawowe umiejętności rysowania

LED Copy Board szkicownik, lustrzane szablony, do szkicowania, telefonu, z wodoszczelną płytką do rysowania, odpowiednie dla dzieci, młodzieży, artystów przemysłowych itd.

53,74  disponible
2 new from 53,72 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • 【Wodoszczelność IP65】Wodoszczelna deska kreślarska.
 • 【Łatwa obsługa】 Praktyczna deska kreślarska – nie wymaga projektowania, bardzo wygodna i łatwa w obsłudze.
 • 【Łatwe rysowanie】 Dzięki odbiciu światła można w każdej chwili łatwiej rysować lub rysować każde arcydzieło.
 • 【Zastosowanie】 Pomaga w rozwoju koordynacji ręka-oko i podstawowych umiejętności rysowania, nadaje się dla dzieci, malarzy, artystów juniorskich, przemysłu animacyjnego itd.
 • 【Dopasowanie】 Można dostosować jasność swojego telefonu lub tabletu, aby uzyskać pożądany efekt rysunku. W zestawie z 4 klamrami, aby Twój proces rysowania był stabilny i bezproblemowy.

Płytka do Rysowania Optycznego Akrylowe Szkicowanie Odbicie Śledzenie Rysowania Linii Tablica do Malowania Rysunek Telefonu Komórkowego Tablica do Kopiowania Pad Projektor

28,89  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 11:44 am

Características

 • 【ŁATWY W INSTALACJI】 : Istnieje wiele kombinacji połączeń, które spełniają wymagania telefonu komórkowego lub tabletu, szybka i łatwa instalacja, bardzo praktyczna i wygodna, a stabilny stojak zapewni dobre wrażenia z rysowania.
 • 【TABLICA RYSUNKU OPTYCZNEGO】 : Kopiarka rysunkowa w telefonie komórkowym wykorzystuje zasady - obrazowania optycznego. Łatwy w użyciu, idealny dla studentów, dorosłych, miłośników mangi i początkujących w malarstwie. Które mogą pomóc rozwinąć koordynację ręka-oko i podstawowe umiejętności rysowania.
 • 【PROSTA W UŻYCIU】 : Ta tablica do kopiowania jest prosta w użyciu, możesz używać telefonu lub tabletu do robienia zdjęć, rysować odbicie lustrzane, bez szkicu, dzięki czemu możesz narysować dowolne zdjęcie w dowolnym miejscu i czasie z dowolnym wzorem DIY lubi.
 • 【EFEKT REGULACJI】 : Możesz regulować jasność telefonu lub tabletu, aby uzyskać pożądany efekt rysunku , bardzo praktyczny i wygodny.
 • 【PŁYTA PROJEKCYJNA】 : Połóż telefon lub tablet na biurku, a następnie umieść obiektyw na dwóch półkach. Dodatkowo obiektyw znajduje się pośrodku, telefon jest z jednej strony, a wymagany biały papier jest z drugiej strony obiektywu. Użyj rzutowania, aby pochylić rysunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.