projektor do rysowania z telefonu

Projektor do Rysowania Optycznego Tablica Kreślarska do Majsterkowania stół do Malowania Szkiców Narzędzia Biurowe ze Wspornikiem, Obsługuje Telefony Komórkowe i Tablety

23,27  disponible
2 new from 23,27 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • [PRECYZYJNE OBRAZOWANIE] - Wykorzystując zasadę obrazowania optycznego, ten projektor do rysowania pozwala łatwo zobaczyć obraz na rysunku.
 • [WSZECHSTRONNY WSPORNIK] - Prosty w montażu uchwyt obsługuje większość telefonów komórkowych i tabletów, zapewniając wygodę i elastyczność.
 • [SZKIC Z TELEFONU] - Otwórz swoje ulubione zdjęcie w telefonie, przekształć je w szkic i z łatwością zacznij rysować.
 • [WYTRZYMAŁA SOCZEWKA] - Wykonany z wysokiej jakości materiału PC obiektyw jest wytrzymały i niełatwy do złamania, co zapewnia długotrwałą wydajność.
 • [POPRAWIANIE UMIEJĘTNOŚCI] - Rozwijaj koordynację wzrokowo-ruchową i podstawowe umiejętności rysowania za pomocą tego projektora do rysowania.

ARKON Uchwyty – niezwykły uchwyt do dekorowania ciasteczek twórcy, uchwyt na telefon i uchwyt do projektora Pico, uchwyt na statyw do nagrywania wideo, vlogowania, gotowania, rzemiosła, rysowania

539,13  disponible
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • Wszechstronna kompatybilność: Zaprojektowany z myślą o telefonach o szerokości do 9,9 cm i projektorach mini lub pico z adapterem do aparatu 1/10.2 cm-20, oferujący szeroką kompatybilność z wieloma urządzeniami dla różnych możliwości filmowania i kreatywnych konfiguracji z uchwytem na telefon.
 • Elastyczne opcje montażu: uniwersalny uchwyt zaciskowy do telefonu z uchwytem zaciskowym można umieścić niemal w dowolnym miejscu w systemie montażowym, umożliwiając niezawodne mocowanie do słupów/słupków lub montażu górnego ramienia. Ta wszechstronna funkcja ułatwia różne kąty filmowania i stabilne pozycjonowanie urządzenia.
 • Funkcja podwójnego urządzenia: umożliwia użytkownikom korzystanie z dwóch telefonów jednocześnie lub przełączanie do mocowania projektora pico, umożliwiając nagrywanie filmów zarówno z przodu, jak i z góry. Oprócz pozycjonowania do projektów na dowolnej powierzchni i pod dowolnym kątem. Ta funkcjonalność zachęca do tworzenia innowacyjnych treści z różnymi perspektywami i ujęciami pod wieloma kątami, podobnie jak przy użyciu uchwytu kamery nad głową.
 • Regulowane wysokości stojaka: Zawiera teleskopowe ramię i wysuwane ramię górne, zapewniając regulowaną wysokość stojaka do 104 cm. Ta zdolność adaptacji zapewnia przydatność do różnych scenariuszy filmowania, zapewniając widok na poziomie oczu lub ujęcia nad głową dzięki temu wytrzymałemu stojakowi na podwójny uchwyt na telefon.
 • Stabilność i stabilność: Wykonany z antypoślizgowej, obciążonej podstawy, stojak zapewnia stałą stabilność podczas nagrywania, minimalizując niepożądane ruchy i wibracje. Ta cecha konstrukcyjna gwarantuje stały i skoncentrowany materiał filmowy, poprawiając ogólną jakość wideo dzięki stojakowi na aparat telefonu.

Narzędzie do Szkicowania Optycznej Tablicy Kreślarskiej, Tablica do Rysowania Optycznego Projektora do Rysowania DIY Narzędzie do Rysowania Szkiców, Obsługa Tabletu z Telefonem Komórkowym, Kopiowanie

24,75  disponible
2 new from 24,75 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • Funkcja: ta tablica do kreślenia znaków wykorzystuje zasadę obrazowania optycznego. Przez soczewkę widać obraz na rysunku. Możesz kopiować i śledzić obraz wyświetlany na tablicy kreślarskiej i kreślarskiej. Jest bardzo odpowiedni dla początkujących do rysowania.
 • Uniwersalny typ: ten optyczny uchwyt narzędziowy do szkicownika jest odpowiedni dla większości telefonów komórkowych i tabletów. Po prostu umieść telefon lub tablet w uchwycie na szkicownik, a następnie wyreguluj kąt i obraz i możesz z niego korzystać. Łatwy w montażu.
 • Łatwość użycia: jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy otworzyć swoje ulubione zdjęcie w telefonie i przekonwertować je na szkic, a następnie zacząć rysować.
 • Materiał wysokiej jakości: Soczewka tego narzędzia do malowania szkiców DIY wykonana jest z wysokiej jakości materiału PC, który ma dobrą wytrzymałość i nie jest łatwy do złamania.
 • Dla początkujących Tray: Copyboard jest odpowiedni do rozwijania koordynacji ręka-oko i podstawowych umiejętności rysowania.

Rysunek narzędzie do rysowania projektora optycznego zestaw malarski dla artystów dzieci studentów szkic rysunek przenośny szablon narzędzie kompatybilne z telefonami i tabletami

32,56  disponible
2 new from 32,56 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • [Malowanie optyczne] Optyczna płyta kopiowania to obraz obiektywu, jest łatwy i wygodny do skopiowania obrazu pojawiającego się na ekranie z telefonu lub podkładki. Uwaga: ta tabela nie jest rzutowaniem.
 • [Malowanie optyczne] – Optyczna płyta kopiowania jest obraz obiektywu, jest łatwy i wygodny do skopiowania obrazu pojawiającego się na ekranie z telefonu lub podkładki. Uwaga: ta tabela nie jest rzutowaniem.
 • [Useful &' Playability ] 1. Tabela pozwala rysować bezpośrednio na materiałach, które są nieprzejrzyste, takie jak koszulki płócienne, torby, papier, gumowe uszczelki i tak dalej; 2, możesz również narysować duży obraz poprzez powiększenie obrazu.
 • [Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych] Śledź obraz, nie tylko dobrze się sprzedaje, ale także rozwija umiejętności rysowania. Jest odpowiedni dla dzieci, młodych artystów i tak dalej.
 • [Gotowa aplikacja] - Pobierz aplikację, która pozwala przekonwertować obraz na szkic. Aplikacja ma wiele funkcji i może być używana do dokonywania różnych niestandardowych ustawień obrazu.

Projektor do rysowania, optyczna tablica śledząca soczewki z materiału PC do telefonu komórkowego i tabletu do samodzielnego malowania

21,78  disponible
2 new from 21,78 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • Łatwy montaż: projektor rysunkowy ma prosty montaż i może obsługiwać większość telefonów komórkowych i tabletów.
 • SZYBKA PREMIUM PC: Soczewka wykonana jest z wysokiej jakości materiału PC, który ma dobrą wytrzymałość
 • PRZYDATNE ZASTOSOWANIE: Przyrząd do szkicowania DIY jest wygodny w użyciu. Możesz stworzyć szkic DIY.
 • Zasada działania – soczewka PC pozwala wyraźnie zobaczyć i narysować obraz na rysunku.
 • Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się pewnymi cechami, takimi jak dopasowaniem, klasyfikacją wiekową, językiem etykiety lub instrukcji.

Projektor rysunkowy Projekcja Telefon komórkowy Stacja kopiująca Wskazówka tablica kreślarska model malarska optyczna transmisja światła, długopisy projektor

27,04  disponible
2 new from 27,04 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • 【Zasady obrazowania optycznego】Ten projektor jest wyposażony w wysokiej rozdzielczości przezroczysty obiektyw PMMA, obraz nie jest wyświetlany na papierze, ale przez arkusz obiektywu, można zobaczyć obraz obrazowany na papierze rysunkowym, można rysować na nieprzezroczystym materiale.
 • 【Idealne narzędzie do rysowania】Ten projektor do rysowania jest odpowiedni dla dzieci, dorosłych, miłośników animacji i początkujących. Można go używać do ćwiczenia kaligrafii, nauki rysowania, wyświetlania obrazów na dowolnej powierzchni: papierze, tkaninie, drewnie itp. Rysowanie DIY pomaga rozwijać koordynację ręka-oko i podstawowe umiejętności rysowania.
 • 【Brak nakładających się cieni i przejrzystość】Ten projektor do rysowania dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości materiału PC, wytrzymałego i nietłukącego. Nie ma potrzeby drukowania żadnych zdjęć, przezroczysta tablica jest wyraźna i zapewnia wspaniałe wrażenia podczas rysowania.
 • 【Bogate zasoby obrazów】Możesz zaimportować dowolny obraz do aplikacji, aby uzyskać nieograniczone zasoby. Po prostu użyj naszych narzędzi do rysowania dla artystów, aby wyświetlać obrazy cyfrowe na rysunkach, obrazach lub innych mediach. Obrazy internetowe i zdjęcia mogą być również wykorzystywane jako materiał.
 • 【Gwarancja 100% satysfakcji】Jesteśmy pewni, że nasza optyczna deska kreślarska działa doskonale, ale jeśli produkt nie działa prawidłowo, skontaktuj się z nami, a my wymienimy produkt w dowolnym momencie w ciągu jednego roku od zamówienia!

Wodoodporny Projektor Do Rysowania, Praktyczna Tablica Kreślarska Z 5 Wspornikami, Odbicie Lustrzane Przyciemnianie Telefonu Tracing Tablica Kreślarska Do Kopiowania Rysunków, Tablet Z Telefonem Pomoc

81,49  disponible
2 new from 81,49 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • Praktyczna tablica do rysowania - Nie ma potrzeby stosowania przeciągów, jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu.
 • Odbicie pozwala łatwiej prześledzić lub narysować doskonałe prace w dowolnym momencie.
 • Pomaga rozwijać koordynację ręka-oko i podstawowe umiejętności rysowania, odpowiednie dla dzieci, młodszych malarzy, młodszych artystów, przemysłu animacji itp.
 • Możesz dostosować jasność swojego telefonu lub tabletu, aby uzyskać pożądany efekt rysunku.
 • W zestawie 5 wsporników, aby proces rysowania był stabilny i płynny.

Optyczny projektor rysunkowy, narzędzie do rysowania obrazów optycznych, narzędzie do rysowania, do szkicowania i rysowania, narzędzia na biurko

28,86  disponible
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • Uchwyt jest łatwy w montażu i obsługuje większość telefonów komórkowych i tabletów.
 • Optyczna zasada obrazu: przez soczewkę widać obraz na rysunku.
 • Otwórz swoje ulubione zdjęcie na telefonie i przekształć go w szkic. Następnie można rozpocząć rysowanie.
 • Obiektyw jest wykonany z wysokiej jakości materiału PC, który ma dobrą wytrzymałość i nie jest łatwy do złamania.
 • Pomaga w rozwoju koordynacji ręka-oko i podstawowe umiejętności rysowania.

Hayaww Optyczna deska kreślarska, obraz optyczny, deska kreślarska, projektor do malowania telefonu komórkowego i tabletu, do malowania, sztuki, rysowania, rzemiosła

27,87  disponible
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • Wysokiej jakości materiały: wysokiej jakości materiały akrylowe, przyjazne dla środowiska, nietoksyczne, twarde i trwałe, przezroczyste i przezroczyste.
 • Metoda montażu: optyczna deska kreślarska jest montowana przez łączenie. Istnieją dwie metody łączenia, które można połączyć w odpowiedni rozmiar dla telefonów komórkowych lub tabletów i obsługują większość telefonów komórkowych i tabletów.
 • Zasada zastosowania: optyczna deska kreślarska przyjmuje zasadę obrazowania optycznego. Obraz nie jest wyświetlany na papierze, ale obraz wyświetlany na papierze rysunkowym jest widoczny przez deskę kreślarską. Deska kreślarska ma dwie strony, a efekty projekcji po obu stronach są różne. Należy prawidłowo używać przedniej i tylnej strony.
 • Wytrzymała i trwała: podstawa wykonana jest z materiału ABS, jest starannie wykonana, trwała, stabilna i ma dłuższą żywotność. Wskazówka: Dostosuj jasność swojego telefonu lub tabletu, aby uzyskać pożądany efekt.
 • Obszar zastosowania: Może być stosowany na papierze, ubraniach, torbach itp. Pomaga w rozwoju koordynacji ręka-oko i podstawowych umiejętności malarskich. Nadaje się dla początkujących, entuzjastów animacji i malarzy hobbystów.

Optyczny projektor rysunkowy, tablica obrazkowa, asystent szkicowania, łatwe do rysowania, narzędzie do szkicowania, tablica do malowania DIY, narzędzia na biurko, zestaw do szkicowania dla dzieci i

20,71  disponible
2 new from 20,71 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 23 lipca, 2024 6:03 pm

Características

 • Wszechstronne narzędzie do rysowania: Optyczny projektor rysunkowy to wszechstronne narzędzie, za pomocą którego można wyświetlać i rysować każdy obraz na różnych powierzchniach, takich jak papier, tkanina i drewno. Otwiera nieskończone możliwości kreatywności i umożliwia artystom na wszystkich poziomach, w tym początkującym, hobbystom i profesjonalistom bez trudu ożywić swoje pomysły.
 • Prosta i wygodna konfiguracja: Dzięki prostemu procesowi montażu i uniwersalnemu wsparciu dla większości telefonów komórkowych i tabletów, ten projektor rysunkowy jest przyjazny dla użytkownika i dostępny dla każdego. Możesz łatwo otworzyć swój ulubiony obraz na telefonie, przekształcić go w szkic za pomocą odpowiedniej aplikacji i natychmiast rozpocząć rysowanie.
 • Trwała konstrukcja: soczewka projektora rysunkowego wykonana jest z wysokiej jakości materiału PC, co zapewnia doskonałą wytrzymałość i odporność na pękanie. Jego niezawodna konstrukcja umożliwia trwałe użytkowanie i zapewnia artystom trwałe narzędzie, które wytrzyma ich kreatywne wysiłki.
 • Wspiera rozwój umiejętności: ten projektor rysunkowy to nie tylko narzędzie do tworzenia sztuki; pomaga również w rozwoju koordynacji ręka-oko i podstawowe umiejętności rysowania. Niezależnie od tego, czy jesteś dzieckiem, czy dorosłym bez doświadczenia w malowaniu, optyczna deska kreślarska pomoże Ci udoskonalić swoje umiejętności artystyczne i uwolnić Twój potencjał twórczy.
 • Przenośne i zdrowotne korzyści: składana i lekka konstrukcja projektora rysunkowego sprawia, że jest on wyjątkowo poręczny. Można go bez problemu zabrać ze sobą i używać wszędzie, dzięki czemu możesz pracować nad swoimi projektami artystycznymi również w podróży. Ponadto szkicowanie wiąże się z ulepszoną kreatywnością, koncentracją umysłu i redukcją stanów lękowych, dzięki czemu to narzędzie ma pozytywny wpływ na ogólne samopoczucie psychiczne.
/* */ Go up