prezent na 80 urodziny babci

Ouligay 'Happy 80th Birthday' kartka typu pop up, wspaniały prezent dla 80 lat, kartka urodzinowa, kartka z życzeniami z okazji 80. urodzin, kartka z życzeniami dla mamy, taty, babci, dziadka,

18,22  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • Najlepszy pomysł na prezent: duże kartki z życzeniami na tort urodzinowy wyskakują z koperty i zaskoczą osobę, która je otworzy!
 • Wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy: Możesz zaprojektować własne treści, jak chcesz, zawieszka na prezent i mały panel boczny mogą być używane do odręcznego pisania osobistej wiadomości
 • Prosta obsługa: Kartka z napisem "Happy Birthday" jest "napędzana" za pomocą gumki, która "uruchamia" otwieraną kartę natychmiast po wyjęciu jej z koperty, a kartę można łatwo zamknąć, ściskając palcami prowadnice po obu stronach
 • Solidne i trwałe: najlepsze prezenty dla 80-letnich mężczyzn i kobiet są wykonane z wysokiej jakości materiału nadającego się do recyklingu i mają wymiary 17,5 x 15,7 cm. W zestawie solidna koperta i notatka ułatwiająca wysyłkę lub dawanie prezentów
 • Najlepszy pomysł na prezent urodzinowy na 80 urodziny dla przyjaciela: ta kolorowa kartka 3D z okazji 80 urodzin to świetny pomysł na prezent dla mamy, taty, dziadka, babci, starszej, cioci, wujka. Możesz również użyć 80. karty 3D jako prezentu urodzinowego, dekoracji imprezy lub dekoracji domu

Fabulous 80-te urodziny kartki dla babci - '80 Today & Fabuls' kartka urodzinowa dla babci od wnuczki wnuka, prezenty urodzinowe dla babci, 145 mm x 145 mm urocze kartki okolicznościowe prezent

17,99  disponible
2 new from 17,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • Uśmiechnij się swojej babci dzięki tej FAB szczęśliwej karcie urodzinowej babci: Ta wyjątkowa wysokiej jakości kartka urodzinowa dla niej pokazuje projekt '80 Today & Fabulous Happy Birthday Grandma'. Jeśli szukasz pięknych kartek z życzeniami urodzinowymi dla niej, ta zabawna kartka urodzinowa z pewnością wywoła uśmiech. Nie tylko na prezent urodzinowy dla babci, może to być również kartka urodzinowa dla babci, babci lub babci.
 • CO OTRZYMASZ: Karta jest drukowana z jednej strony i pusta od wewnątrz, aby umożliwić Ci napisanie własnej wiadomości. Jedyny w swoim rodzaju zabawny wzór jest drukowany na specjalnie pozyskiwanej i przyjaznej dla środowiska płycie. Dzięki grubości 360 mikronów i 300 g/m² naturalna biała jednostronna błyszcząca tablica ma wysokiej jakości wygląd i jest w dotyku. Dostawa z kolorową gumowaną kopertą, która uzupełnia wzór i jest gotowa do zamknięcia i wysłania pocztą.
 • BEZ SMUDÓW TUSZKÓW: Nie ma nic gorszego niż napisanie wewnątrz karty, aby stwierdzić, że błyszcząca powierzchnia sprawia, że atrament się rozmazuje. Dlatego używamy wysokiej jakości jednostronnie powlekanej płyty. Niepowlekana strona wchłonie więcej tuszu z długopisu, aby rozmazać się już przeszłością. Kartka urodzinowa babci, kartka urodzinowa babci, kartka urodzinowa babci z pięknymi słowami, kartka na 80. urodziny dla kobiet, kartki na 80. urodziny babci.
 • ROZMIARY: Kartka z życzeniami = 145 mm x 145 mm, koperta = 155 mm x 155 mm, waga karty 300 g/m², grubość karty = 360 mikronów. Kartki urodzinowe dla wspaniałej babci od wnuczki lub wnuka. Kartki urodzinowe dla babci od wnuka, kartki urodzinowe dla babci, kartka urodzinowa dla babci, kartka urodzinowa dla babci, kartka urodzinowa dla babci, kartka urodzinowa dla babci, kartka dla babci, kartka urodzinowa, dla babci od wnuków.
 • WYKONANE I SPRZECHOWANE W WIELKIEJ BRYTANIE: Drukujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty właśnie w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz być pewny szybkiego zwrotu i produktu, który jest fachowo wykonany. Korzystając z najlepszej certyfikowanej tablicy Forest Stewardship Council nasza karta jest świadoma odpowiedzialnego zarządzania światowymi lasami - kartki urodzinowe babci, kartka urodzinowa dla dorosłych, babci, kartka urodzinowa dla babci, kartka urodzinowa dla babci.

Kubek na prezent babci 80 lat, pomysł na prezent dla kobiet

89,40  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • CERAMICZNY KUBEK PREMIUM 80 lat babcia. Drukowane po obu stronach mogą być używane na śniadanie, a także jako uchwyt na długopisy.
 • PIĘKNY PREZENT: dla babci. Idealny na święto dziadków, urodziny i każdą uroczystość lub rocznicę poświęconą babci. Na każdą okazję stwórz swoją piękną figurę.
 • ※ Idealny na śniadanie, herbatę, herbatę ziołową, kawę, cappuccino, gorące i zimne napoje. Ale także piękny jak uchwyt na długopis, być narażonym i żyć w odwiecznym towarzystwie z kubkiem o wyjątkowej wartości emocjonalnej.
 • BEZPIECZNA WYSYŁKA z dobrze zabezpieczonym pudełkiem.
 • (XL ODPORNY i ELEGANT można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Kartka urodzinowa dla babci - różowe i fioletowe brokatowe balony - kartki urodzinowe dla 80-letniej babci od wnuczki wnuczki, 145 mm x 145 mm kartki urodzinowe prezent

50,42  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • Spraw, aby Twoja babcia się uśmiechnęła dzięki tej niesamowitej kartce urodzinowej: Ta wyjątkowa kartka urodzinowa dla niej przedstawia wzór różowych brokatowych balonów z napisem "Happy Birthday 80' Grandma". Jeśli szukasz zabawnych kartek urodzinowych dla kobiet, to ta kartka urodzinowa z pewnością je rozśmieszy. Nie tylko jako prezent przyjaźni dla kobiet, może to być również prezent dla babci, babci, niani lub babci.
 • Co otrzymasz: Kartka jest zadrukowana z jednej strony i pusta po wewnętrznej stronie, dzięki czemu możesz napisać własną wiadomość. Unikalny zabawny wzór jest drukowany na specjalnie pozyskiwanej i przyjaznej dla środowiska tablicy. Przy grubości 360 mikronów i gramaturze 300 g/m² naturalna biała jednostronnie błyszcząca płyta ma wysokiej jakości wygląd i dotyk. Dostarczana z kolorową gumowaną kopertą uzupełniającą wzór i gotowa do zapieczętowania i wysłania pocztą. Kartka urodzinowa dla babci, kartka na 80. urodziny dla niej.
 • Bez smug atramentowych: Nie ma nic gorszego niż napisanie wewnątrz karty, aby stwierdzić, że błyszcząca powierzchnia sprawia, że atrament się rozmazuje. Dlatego używamy wysokiej jakości jednostronnie powlekanej płyty. Niepowlekana strona wchłonie więcej atramentu z długopisu, dzięki czemu smugi należą do przeszłości. Kartki urodzinowe dla babci, kartka urodzinowa, urocze prezenty na 80. urodziny dla babci, babci.
 • ROZMIARY: Kartka z życzeniami = 145 mm x 145 mm, koperta = 155 mm x 155 mm, waga karty 300 g/m², grubość karty = 360 mikronów. Kartki urodzinowe dla babci od wnuczki i wnuka, kartka urodzinowa dla kobiet, kartka na 80. urodziny, kartka urodzinowa, kartka urodzinowa.
 • WYKONANE I JAKOŚĆ SPRAWDZONA W WIELKIEJ BRYTANII: Drukujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz być pewien szybkiego zwrotu i fachowo wykonanego produktu. Korzystając z najlepszej tablicy certyfikowanej przez Forest Stewardship Council, nasza karta jest świadoma odpowiedzialnego zarządzania lasami na świecie.

Kartka urodzinowa na 80. urodziny dla mężczyzn i kobiet - impreza balonowa - kartki urodzinowe dla 80-letniego mężczyzny kobiety praddziadka babci mamy taty, 145 mm x 145 mm kartki okolicznościowe prezent

17,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • Spraw, aby uśmiechały się tą niesamowitą szczęśliwą kartką urodzinową: Ta wyjątkowa wysokiej jakości kartka urodzinowa dla niej lub dla niego pokazuje projekt balonów urodzinowych z liczbą 10 w środku. Jeśli szukasz zabawnych kart urodzinowych dla kobiet, to ta kartka urodzinowa z pewnością rozśmieszy się. Nie tylko jako prezent przyjaźni dla kobiet, może to być również dla mamy, babci, babci, taty, dziadka, nianii, babci, cioci lub wujka.
 • Co otrzymasz: Karta jest nadrukowana z jednej strony i pusta po wewnętrznej stronie, aby umożliwić Ci napisanie własnej wiadomości. Unikalny zabawny wzór jest drukowany na specjalnie opracowanej i odpowiedzialnej za środowisko tablicy. Dzięki grubości 360 mikronów i gramaturze 300 g/m² naturalna biała jednostronna błyszcząca tablica ma wysokiej jakości wygląd i jest w dotyku. Dostarczany z kolorową gumowaną kopertą dopełniającą wzór i jest gotowy do zapieczętowania i wysłania pocztą Kartka na 80 urodziny dla niego, kartka urodzinowa dla dziadka.
 • Bez kurzu atramentu: Nie ma nic gorszego, niż napisanie wewnątrz karty, aby odkryć, że błyszcząca powierzchnia sprawia, że atrament się rozmazuje. Dlatego używamy wysokiej jakości jednostronnie powlekanej płyty. Niepowlekana strona wchłonie więcej atramentu z twojego długopisu, aby rozmazanie było już przeszłością. Karty urodzinowe dla dziadków, karta urodzinowa, zabawna kartka urodzinowa, prezenty na 80. urodziny dla kobiet, prezenty na 80. urodziny dla mężczyzn, kartki urodzinowe dla babci.
 • Rozmiary: Kartka z życzeniami = 145 mm x 145 mm, koperta = 155 mm x 155 mm, waga karty 300 g/m2, grubość karty = 360 mikronów. Wspaniałe kartki urodzinowe dla dziadka, męska karta urodzinowa, karta na 80. urodziny, kartki z okazji urodzin, kartki dla taty, karty z okazji 80 urodzin, kartki z okazji urodzin babci.
 • Wykonane i sprawdzona jakość w Wielkiej Brytanii: Drukujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty dokładnie dla niej w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz być pewny szybkiego obrotu i produktu, który jest fachowo wykonany. Korzystając z najlepszej tablic z certyfikatem Forest Stewardship Council nasza karta jest świadoma odpowiedzialnego zarządzania lasami na świecie - kartki z okazji 80. urodzin babci kartki z okazji 80. urodzin, szczęśliwych żeńskich kartek urodzinowych.

Aconesong Prezenty na 80. urodziny kobiety poszewki na poduszki prezenty urodzinowe dla mamy babci żony matki chrzestnej siostry 80 lat prezent pomysły na prezenty z okazji 80 lat prezent (80

64,66  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • 【Prezent urodzinowy】- Ten pokrowiec jest specjalnie zaprojektowany dla 6. 7. 8. 9° 10° 12° 14° 16° 17° 18° 20° 25° 35° 40° 45° 50° 55° 60° 65° 70° 70° 8 0° 85° urodziny Świętuj kamień milowy z pamiątkową poduszką. Wyraź swoje najlepsze życzenia dzięki tej poszewce. Będzie towarzyszyć Ci bliskiemu i zawsze o tobie myśleć, nawet gdy jesteś daleko.
 • 【Pomysł na urodzinową poszewkę na poduszkę】- Poszewka na poduszkę urodzinowa z nadrukiem z ciepłymi słowami i znaczącą cyfrą. Dekoracyjna poszewka na poduszkę to najlepszy prezent urodzinowy lub świąteczny dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, wujka, siostry, brata, córki, syna, wnuka, wnuka, wnuka, wnuka, wnuka, wnuka, wnuka, wnuka, wnuka, wnuka, przyjaciela, nauczyciela, współpracownika, przyjaciela z pracy. Użyj go, aby wyrazić swoje szczere błogosławieństwa i gratulacje oraz dobrze poprawić swoje bliskie relacje z nimi.
 • 【Solidny materiał i odpowiedni rozmiar】- Poszewka na poduszkę wykonana jest z wysokiej jakości materiału bawełnianego linii, jasnego koloru i nowoczesnego stylu. Mierzy około 18 x 18 cali (45 x 45 cm), delikatny i kompaktowy. Miękki i odporny na zabrudzenia jest gładki i wygodny w dotyku, drukowany z pięknymi i żywymi wzorami, które nie blakną.
 • 【WKŁADKA NIE JEST W ZESTAWIE】- Mają tylko poszewki na poduszki, wkładki nie są dołączone. Wzór jest dostępny TYLKO z przodu.
 • 【Delikatna dekoracja do pokoju ukochanej osoby】-Poszewka na poduszkę jest idealnym elementem do domu, łóżka, samochodu, krzesła, siedzenia, sofy, ławki lub wystroju biurowego, może wypełnić twoją rodzinę lub przyjaciół ciepłem i niespodziankami i pozwolić im poczuć, że jesteś kochany na zawsze.

eBuyGB Kubek do kawy w kolorze białym z nadrukiem - wzór ośmiu herbaty - filiżanka do herbaty 350 ml, prezenty na 80. urodziny dla kobiet, dla niej - prezent na osiemdziesiąte urodziny dla mamy, babci

76,70  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • Czy w Twoim życiu jest kobieta, która wkrótce osiągnie 80 lat? Chcesz świętować w dobrym stylu? W takim razie ten różowy kubek do kawy z nadrukiem jest idealnym prezentem dla niej! Wydrukowano z efektownym wzorem "EIGHT-TEA", jeden z tych prezentów na 80. urodziny z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojej mamy lub babci! To naprawdę przemyślany prezent z lat osiemdziesiątych, który może być używany wielokrotnie.
 • Nasz kubek z nadrukiem to idealny prezent dla mamy, żony, siostry, cioci na urodziny lub Boże Narodzenie w tym roku. Jesteśmy pewni, że ten wyjątkowy kubek będzie miał wiele zastosowań, aby każdego ranka rozkoszować się zasłużoną herbatą lub kawą!
 • Nasze prezenty na 80. urodziny są idealne dla każdego, kto szuka funkcjonalnych prezentów na 80. miejscu, idealnie połączonych z jej ulubionymi ciasteczkami, jesteśmy pewni, że będzie to smakołyk!
 • Ten różowy kubek do kawy z nadrukiem jest częścią szeregu prezentów na 80. urodziny, w których wzór "EIGHT-TEA" można wygrawerować na następujących produktach; srebrny metaliczny kubek, złoty metaliczny kubek, kwadratowa podstawka łupkowa, podstawka w kształcie serca, bambusowa butelka podróżna, czarny kubek ujawniający, elastyczna taca na sofę i deska do herbaty i ciastek. Dlaczego nie podarować ukochanej osobie szczególnego prezentu z lat osiemdziesiątych, który pokocha!
 • Pojemność: 350 ml

Kartka urodzinowa na 80. urodziny zabawna dla kobiet - nowość wiek średni palec - niegrzeczne kartki urodzinowe dla mężczyzn, 145 mm x 145 mm kartki urodzinowe, kartka z żartem dla mamy Step taty babci cioci wujka

17,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • Spraw, aby ich śmiały się dzięki tej zabawnej karcie urodzinowej: Ta wyjątkowa wysokiej jakości kartka urodzinowa dla niej lub dla niego pokazuje wzór '79 + środkowy palec dzisiaj'. Jeśli szukasz zabawnych kartek z życzeniami urodzinowymi dla mężczyzn, to ta kartka urodzinowa z pewnością rozśmieszy się. Nie tylko jako prezent przyjaźni dla kobiet, może to być również dla mamy, babci, taty, dziadka, nianii, koleżanki, brata, siostry, cioci lub wujka.
 • Co otrzymasz: Karta jest nadrukowana z jednej strony i pusta po wewnętrznej stronie, aby umożliwić Ci napisanie własnej wiadomości. Unikalny zabawny wzór jest drukowany na specjalnie opracowanej i odpowiedzialnej za środowisko tablicy. Dzięki grubości 360 mikronów i gramaturze 300 g/m² naturalna biała jednostronna błyszcząca tablica ma wysokiej jakości wygląd i jest w dotyku. Dostarczany z kolorową gumowaną kopertą dopełniającą wzór i jest gotowy do zapieczętowania i wysłania pocztą Zabawne prezenty dla kobiet, niegrzeczne kartki urodzinowe dla kobiet.
 • Bez kurzu atramentu: Nie ma nic gorszego, niż napisanie wewnątrz karty, aby odkryć, że błyszcząca powierzchnia sprawia, że atrament się rozmazuje. Dlatego używamy wysokiej jakości jednostronnie powlekanej płyty. Niepowlekana strona wchłonie więcej atramentu z twojego długopisu, aby rozmazanie było już przeszłością. Kartka z okazji 80 urodzin taty, kartka z okazji 80 urodzin, kartek urodzinowych.
 • Rozmiary: Kartka z życzeniami = 145 mm x 145 mm, koperta = 155 mm x 155 mm, waga karty 300 g/m2, grubość karty = 360 mikronów. Kartka urodzinowa z napisem 'Great Syn' od taty, mamy, córki, brata lub siostry.
 • Wykonane i sprawdzona jakość w Wielkiej Brytanii: Drukujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty dokładnie dla niej w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz być pewny szybkiego obrotu i produktu, który jest fachowo wykonany. Korzystając z najlepszej tablic z certyfikatem Forest Stewardship Council nasza karta jest świadoma odpowiedzialnego zarządzania lasami świata - zabawna karta urodzinowa dla syna, śmieszne karty, karta urodzinowa Step Son.

Grawerowana deska do herbaty i ciasteczek – wzór "Eight-Tea" – drewniana deska na smakołyki do kawy, prezenty na 80. urodziny dla kobiet, dla niej – prezent na osiemdziesiąte urodziny dla mamy, babci

54,55  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • Czy w Twoim życiu jest kobieta, która właśnie trafi do 80? Chcesz świętować stylowo? Jeśli tak, to ta grawerowana deska do herbaty i ciasteczek jest idealnym prezentem dla niej! Grawerowane z efektownym wzorem "EIGHT-TEA", jeden z tych 80-tych prezentów urodzinowych z pewnością wywoła uśmiech na twarzy twojej mamy lub babci! To naprawdę przemyślany osiemdziesiąty prezent, który może być używany wielokrotnie.
 • Nasza grawerowana deska do herbaty i herbatników stanowi idealny prezent dla mamy, żony, siostry, cioci na urodziny lub Boże Narodzenie w tym roku. Jesteśmy pewni, że ta wyjątkowa deska do herbaty i herbatników będzie dobrze użyta, aby każdego ranka cieszyć się zasłużoną herbatą lub kawą i ciasteczkami!
 • Nasze prezenty na 80. urodziny są idealne dla każdego, kto szuka funkcjonalnych prezentów 80. . doskonale komponuje się z jej ulubionymi ciasteczkami, jesteśmy pewni, że to się udaje!
 • Ta deska do herbaty i biszkoptów jest częścią wielu prezentów z okazji 80. urodzin, gdzie wzór "EIGHT-TEA" można wygrawerować na następujących produktach; neonowy różowy kubek, srebrny metaliczny kubek, kwadratowe podkładki łupkowe, podstawka łupkowa z sercem, bambusowa butelka podróżna, złoty metaliczny kubek, elastyczna taca na sofę i czarny kubek z odkryciem. Dlaczego nie potraktować ukochanej osobie jako specjalny osiemdziesiąty prezent, który pokocha!
 • Wymiar: 15 x 1,5 x 23 cm

eBuyGB Różowa torba na ramię, 80 i bajeczna bawełniana torba na ramię z kamieniem milowym, prezent na 80. urodziny dla niej, babci, mamy, cioci, żony

40,88  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:07 pm

Características

 • Jeśli ukochana osoba osiąga kamień milowy urodziny i kończy w tym roku 80 lat, nasza spersonalizowana różowa torba na ramię jest idealnym prezentem dla niej!
 • Pięknie i profesjonalnie spersonalizowana słowami "80 and Fabulous", nasza torba na 80. urodziny to pamiątkowy prezent, który przypomni im o miłości, jaką otrzymali podczas wielkich urodzin.
 • Wykonana z wysokiej jakości bawełny, nasza różowa torba na ramię jest nie tylko trwała, ale także przyjazna dla środowiska. Dzięki przestronnemu wnętrzu i wytrzymałym paskom na ramiona zapewnia dużo miejsca do przenoszenia niezbędnych rzeczy, dzięki czemu idealnie nadaje się na zakupy, dni na plaży lub do codziennego użytku.
 • To idealny prezent, który łączy styl i praktyczność, pokazując urodzinowej dziewczynie, jak bardzo Ci zależy.
 • Niezależnie od tego, czy jest to twoja siostra, przyjaciółka, żona czy jakakolwiek 80-letnia kobieta w Twoim życiu, ta torba to idealny sposób na świętowanie i sprawienie, że poczują się naprawdę wyjątkowo.
/* */ Go up