power bank solarny ranking

Anker A1268 PowerCore Essential 20000, 20000mAh Czarny

199,99  disponible
Amazon.pl
as of 14 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Niezwykła pojemność: duża moc 20 000 mAh zapewnia Twojemu iPhone XS ponad 5 ładowań, Galaxy S10 prawie 5 całych ładowań, ponad 4 ładowania iPhone'a 11 oraz ponad 2,5 ładowań Twojego iPada mini 5!
 • Błyskawiczne ładowanie: własna technologia PowerIQ firmy Anker w połączeniu z mocną technologią VoltageBoost zapewnia najszybsze i dzięki praktycznemu ładowaniu podtrzymującemu nawet najbezpieczniejsze ładowanie prawie każdego urządzenia.
 • Dwa razy mocne: dwa porty USB gwarantują Ci ładowanie z maksymalną prędkością dla dwóch urządzeń jednocześnie. (Port USB-C nie jest przeznaczony do ładowania innych urządzeń.)
 • Wszechstronne możliwości ładowania: Power Bank Anker 325 można bardzo elastycznie naładować za pomocą USB-C lub micro USB. Ładowanie powerbanku za pomocą zasilacza sieciowego o mocy 10 W trwa ok. 10 godzin i zasilacz sieciowy 5 W ok. 20 godzin.
 • Co otrzymasz: Power Bank Anker 325, kabel micro USB, instrukcję obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). (Kabel USB C, kabel Lightning i zasilacz są sprzedawane oddzielnie)

A ADDTOP Przenośna ładowarka 26800 mAh bardzo duża pojemność 18 W PD USB C Power Bank QC 3.0 zewnętrzny zestaw baterii z 4 wyjściami i wyświetlaczem LCD do smartfona i tabletów

196,99  disponible
Amazon.pl
as of 14 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Szybkie ładowanie: Wyposażony w technologię PD 18W i QC 3.0, powerbank może osiągnąć znacznie szybszą prędkość ładowania niż zwykły power bank. Może zasilać telefon o pojemności 3000 mAh od 0 do 50% w ciągu 30 minut.
 • Ultra wysoka pojemność: Wbudowana duża bateria 26800 mAh pozwala na wielokrotne ładowanie telefonu i większości urządzeń USB. Ta przenośna ładowarka może zapewnić tygodniowy zasilacz przy jednym ładowaniu.
 • Przenośny i wyświetlacz LCD: Power bank jest kompaktowy i lekki, dzięki czemu można go łatwo włożyć do każdej kieszeni lub torby. Inteligentny cyfrowy wyświetlacz LCD pozwala poznać dokładny stan baterii, wiedzieć przed wyjściem!
 • Szybkie ładowanie 2,5 x - powerbank może w pełni naładować w ciągu 8 godzin lub mniej za pomocą ładowarki USB C 18 W (nie wchodzi w zakres dostawy). Zaawansowana technologia wielu zabezpieczeń może chronić Twoje urządzenia i je przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem.
 • Co otrzymasz: przenośna ładowarka 26800 mAh x 1, kabel USB C x 1, instrukcja obsługi x 1.

xiyihoo Powerbank solarny 30000 mAh, ładowarka solarna, podwójne wyjście USB i wejście USB-C; zewnętrzna bateria do aktywności na świeżym powietrzu, kompatybilna z iPhone, Samsung, iPad i innymi smartfonami

303,01  disponible
Amazon.pl
as of 14 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Powerbank solarny o dużej pojemności 30 000 mAh o dużej pojemności: XIYIHOO oferuje największą pojemność na rynku prądu mobilnego; iPhone 8 może być więcej niż siedem razy, Samsung Galaxy S9 można naładować więcej niż pięć razy, a iPad Mini więcej niż cztery razy; jest szeroko rozpowszechniony w graczach, na kempingu na świeżym powietrzu, w magazynie, komputerze, budowie itd.
 • Podwójne porty wejściowe i wyjściowe: dwa porty wyjściowe USB A umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, rozpoznanie wszystkich podłączonych urządzeń i efektywne rozprowadzanie prądu wyjściowego do 5 V 2,1 A; podwójne porty wejściowe typu C i micro USB można ładować za pomocą ładowarki i kabla 5 V 2.0 A w ciągu 11 godzin.
 • Nowe ulepszenia bezpieczeństwa baterii: Zaletą ogniw polimerowych jest duża wytrzymałość i duża pojemność, ta sama pojemność ogniw polimerowych jest o 20% większa niż w przypadku ogniw litowo-jonowych, w stanie wyjściowym prąd stały żywotność jest dłuższa; powierzchnia akumulatora polimerowego jest elastycznym materiałem jako powłoka zewnętrzna, gdy zwarcie wygniecie akumulatora, nie wybuchuje, ale tylko rozrywa się jest bezpieczna.
 • Przenośna ładowarka solarna: powerbank do telefonu komórkowego waży zaledwie 455 g, jest lżejszy niż butelka z wodą mineralną o pojemności 500 ml i ma taką samą długość jak iPhone 11 Pro, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia; obudowa jest odporna na ognioodporna, niska odporność na temperaturę, łatwa w obsłudze w wielu środowiskach zewnętrznych; zasilanie jest wyposażone w monokrystaliczny panel słoneczny o mocy 1 W. Wolny, bardzo przyjazny dla środowiska.
 • Zawartość przesyłki: 1 x 30 000 mAh, 1 x kabel micro USB, 1 x podręcznik użytkownika w 6 językach.

Trswyop Bezprzewodowy powerbank 26800 mAh, szybkie bezprzewodowe ładowanie 10 W - przenośna ładowarka QC 3.0 i PD 18 W - zestaw baterii zewnętrznych z 4 wyjściami i 2 wejściami power banki typu C do iPhone'a Samsung i nie tylko

 out of stock
Amazon.pl
as of 14 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Bezprzewodowy power bank ładowania 10 W: Ten power bank może wygodnie ładować urządzenia o mocy do 10 W bez podłączania kabla (obsługuje szybkie ładowanie bezprzewodowe 5 W, 7,5 W i 10 W). a także ładuje się bezpośrednio przez etui ochronne o grubości do 3 mm.
 • Szybkie ładowanie 18 W PD QC 3.0 – moc dostawy 3.0 wyjście i szybkie ładowanie 3.0 łączą się, aby zapewnić zoptymalizowane ładowanie urządzeń z prędkością do 18 W. Szybkie ładowanie iPhone'a 11 Pro Max do 50% w ciągu 30 minut.
 • 4 wyjścia i 2 wejścia przenośna ładowarka typu C: Ten power bank z 4 portami wyjściowymi [bezprzewodowe ładowanie, QC3.0, PD i USB 2.1A] oraz 2 portami wejściowymi [PD i USB 2.1A] umożliwia jednoczesne ładowanie 4 urządzeń.
 • 【Importowanie inteligentnego sterowania IC】 Przenośna ładowarka wykorzystuje Import Inteligentny układ scalony, aby zapobiec przeładowaniu, przepięciu, nadprądowi i zwarciom podczas ładowania. Zabezpieczenia ładowania sprawiają, że Ty i Twoje urządzenie są bezpieczne. Power bank z certyfikatem CE, RoHS, FCC.
 • Uniwersalna kompatybilność: Bezprzewodowy powerbank kompatybilny z większością smartfonów, które ładują za pomocą kabla bezprzewodowego, micro i typu C, takiego jak iPhone, Samsung Galaxy, Sony, Huawei, Xiaomi i większości innych smartfonów, tabletów, urządzeń bluetooth i innych.

iPosible Power Bank, przenośna ładowarka [24800 mAh] Zewnętrzny zestaw baterii z 4 diodami LED, ultra kompaktowe, szybkie ładowanie, kompatybilne z iPhone 13 12 Pro 11 XS/Huawei/Samsung/iPad/OPPO/Xiaomi

177,18  disponible
Amazon.pl
as of 14 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Przenośna ładowarka o dużej pojemności: Przenośny powerbank 24800 mAh: może ładować wszystkie telefony i tablety, powerbank może ładować część smartfonów 8 razy.
 • Szybkie ładowanie baterii zewnętrznej: Podwójne porty USB, w połączeniu z wyjściem 5 V / 2,1 A i 5 V / 1 A, możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie, szybko zapewniając wystarczającą moc dla telefonów z systemem iOS i Android i nie tylko.
 • Bezpieczna i zaawansowana technologia ładowania: Automatycznie przyjmując technikę identyfikacji, iPosible Power Bank może zmieniać prąd ładowania w zależności od różnych urządzeń. I mają wiele zabezpieczeń CI, aby uniknąć przeciążenia, nadmiernego prądu, zwarcia lub przegrzania podczas ładowania.
 • 【Uniwersalna kompatybilność】iPosible Power Bank pomoże Ci naładować wszystkie urządzenia przez cały czas. Jest uniwersalnie kompatybilny ze wszystkimi produktami za pomocą kabla USB do ładowania, w tym wszystkimi telefonami z systemem iOS i Android, odtwarzaczami mp3/mp4 oraz wieloma innymi smartfonami i tabletami oraz innymi produktami.
 • 24-miesięczna obsługa posprzedażowa i 24-godzinna przyjazna obsługa klienta: Otrzymasz przenośną ładowarkę iPosible z zewnętrzną baterią Power Bank, kabel Micro USB, przewodnik powitalny oraz naszą ulubioną przez fanów 24-miesięczną obsługę posprzedażową oraz całodobową przyjazną obsługę klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.