power bank solarny ranking

Solarny Powerbank 30000 mAh, akumulator zewnętrzny: Power Bank przenośna ładowarka do użytku na zewnątrz, z 2 gniazdami USB i latarką, do telefonów komórkowych, do smartfonów, tabletów i innych

268,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • Zewnętrzny akumulator do telefonu komórkowego posiada wysoką pojemność 30000 mAh. Przenośna ładowarka ma wbudowaną baterię litowo-polimerową 30 000 mAh, której pojemność jest wystarczająco duża, aby zapewnić Twojemu iPhone XS ponad 7 ładowań, ponad 7 ładowań iPhone 11, ponad 8 ładowań iPhone 8, ponad 8 ładowań Samsung Galaxy S9, ponad 2,5 ładowania iPada Pro. To wszystko potrafi ta ładowarka kieszonkowa.
 • Dwa wyjścia i bezpieczeństwo: Zewnętrzna bateria ładuje 2 urządzenia jednocześnie. Ładowarka o dobrej pojemności posiada wejścia micro USB, spełniając potrzeby wszystkich członków rodziny, gdy jesteś na świeżym powietrzu. Wbudowany inteligentny system bezpieczeństwa zapewnia kompleksową ochronę.
 • Jako latarka LED świeci bardzo jasno. Wbudowane 2 diody LED zapewniają równomierne światło, 1,2 W, 120 lumenów, 120 h, co sprawia, że jest nieodzownym narzędziem do użytku na zewnątrz i w sytuacjach awaryjnych. Nie musisz się już obawiać ciemności.
 • Podczas ładowania prosimy uwzględnić: Ze względu na różnice w intensywności światła słonecznego i określoną szybkość pracy urządzenia zamieniającego energię świetlną w elektryczną, ładowanie może trwać też dłużej. Normalna metoda ładowania ładowarki solarnej odbywa się za pośrednictwem gniazda USB, ładowanie światłem słonecznym - tylko w sytuacji awaryjnej. Naładuj ładowarkę do pełna, kiedy zamierzasz wyjść na zewnątrz.
 • Niezawodny serwis. Otrzymasz: 1 x mocną ładowarkę o pojemności 30000 mAh, 1 x kabel zasilania, 1 x instrukcję użytkownika (może nie być dostępna w języku polskim). Micro USB Power Bank oferuje dożywotnie wsparcie techniczne i 24 - godzinny service online. -

Solarny powerbank o pojemności 10 000 mAh, ładowarka solarna z lampą LED, wodoszczelna, wysokowydajna power bank, przenośna ładowarka solarna, do mobilnego laptopa na świeżym powietrzu

142,19  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • Duża pojemność 10 000 mAh - zewnętrzna ładowarka solarna 100 000 mAh może naładować urządzenie pod stabilnym zasilaniem i zapewnić długi czas pracy baterii
 • Bezprzewodowa ładowarka i ładowarka solarna: 10 000 mAh przenośna ładowarka słoneczna, zaprojektowana specjalnie dla miłośników sportów na świeżym powietrzu. Nie tylko ładowarka solarna, ale również bezprzewodowa przenośna ładowarka i kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi. Naprawdę bezprzewodowe i nie plączą się.
 • Obsługuje bezprzewodowe ładowanie/przewodowe: Przenośna ładowarka z 4 złączami designerskimi i bezprzewodowym ładowaniem, dzięki któremu można naładować 5 telefonów komórkowych, aby zaoszczędzić czas.
 • Ładowanie solarne: ładowanie słoneczne, szybkość konwersji energii osiąga 85%, wydajność ładowania może osiągnąć 88%, wydajność rozładowania może osiągnąć 92%
 • Najlepszy prezent: Jest to idealny prezent bożonarodzeniowy dla przyjaciół i rodziny. Wodoszczelny, pyłoszczelny, odporny na wstrząsy. Idealny na kemping, wędrówki, jazdę na rowerze lub do innych zastosowań na świeżym powietrzu.

Rsesun Solarna ładowarka 27000 mAh, powerbank z 4 panelami słonecznymi i wyjściami Power Bank USB C, wodoodporny zewnętrzny akumulator do telefonów komórkowych i latarka do smartfonów, na kemping

189,68  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • Power Bank USB-C wejście i wyjście

Solarna ładowarka Power Bank, solarny powerbank DIY, 20 000 mAh, przenośny, szybkie ładowanie, Dual USB, mobilny powerbank do telefonów, tabletów i innych (pomarańczowa)

40,13  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • Wysoka pojemność: ładowarka solarna power bank o pojemności 20 000 mAh umożliwia bezproblemowe ładowanie telefonu w każdej chwili i wszędzie, bez obaw o awarię zasilania
 • Nadaje się do użytku na zewnątrz: powerbank solarny obsługuje szybkie ładowanie słoneczne, bezpieczny i przyjazny dla środowiska, nadaje się do uprawiania sportu, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu
 • Konstrukcja z dwoma przyłączami ładowania: ładowarka solarna z dwoma portami USB umożliwia bezproblemowe ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie lub dzielenie się nimi z rodziną lub przyjaciółmi
 • Zasilanie energią słoneczną: zewnętrzny powerbank solarny wbudowany monokrystaliczny panel słoneczny zapewnia szybką konwersję energii słonecznej na elektryczność
 • Oszczędność energii: Po całkowitym naładowaniu urządzeń power bank automatycznie zatrzymuje prąd i przełącza się w tryb oszczędzania energii.

Solarna ładowarka, LED Power Bank 30000 MAh Solar Charger Power Bank z 4 kablem do wspinaczki na świeżym powietrzu alpinizm czarny przenośny power bank zapasowa bateria zewnętrzna Power Pack ładowania

262,69  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • Ukryty kabel autonomiczny: nie trzeba odbierać kabla po wyjęciu, korpus ukrywa 3 kable wyjściowe, trzy interfejsy do iPhone'a, Android i Typu C są powszechne, a kabel wejściowy, wygodny i praktyczny.
 • Monokrystaliczne panele słoneczne z krzemu: Gdy jest światło, jest prąd, wyposażona w panele słoneczne, wykorzystujące wysokiej jakości monokrystaliczne panele słoneczne, trwałe zasilanie elektryczne pod silnym światłem zewnętrznym.
 • Bateria 30 000 mAh i źródło światła LED: wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 30 000 mAh o długiej żywotności baterii. Wyposażony w źródło światła LED, może być używany w nagłych wypadkach.
 • Szeroki zakres zastosowań: 30 000 mAh Solar Power Bank nadaje się do biwakowania na świeżym powietrzu, wędrówek, wspinaczki, zwiedzania, wędkowania, codziennych podróży itp.
 • Zakres zastosowania: Solarny power bank LED nadaje się do telefonów komórkowych iPhone i innych marek, MP3, MP4 i innych produktów cyfrowych. To może rozwiązać problem, którego nie można naładować telefonu, ponieważ nie masz gniazdka na zewnątrz. Ładowarka solarna to prezent świąteczny dla Twoich przyjaciół i rodziny.

Przenośna ładowarka Solarna 30000mAh Szybkie ładowanie Solar Power Bank z Latarką LED Duża Pojemność Solar Power Bank Zewnętrzny Zestaw Akumulatorów na Kemping Podróżowanie Pomarańczowy, Tablety i Pie

195,29  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • Podwójny port USB: Ładowarka słoneczna z dwoma portami USB może jednocześnie zasilać 2 urządzenia, aby dzielić moc i szybko naładować telefon komórkowy w 0-50% w ciągu 30 minut. Port z automatycznym wejściem zasilania, dopasowanie wyjścia może zapewnić ochronę urządzenia przed przeładowaniem, przetężeniem i zwarciami.
 • Trwała i przenośna: Ta przenośna ładowarka solarna ma solidną konstrukcję z wodoodporną osłoną, która chroni przed kurzem, wstrząsami i zachlapaniem. Ponadto do ładowarki dołączony jest haczyk. Podczas wędrówek na świeżym powietrzu, mały rozmiar i kwadratowa konstrukcja ułatwiają przenoszenie i wieszanie na plecaku w celu ładowania słonecznego.
 • 20000 mAh o dużej pojemności: ta przenośna ładowarka solarna może ładować iPhone'a 11 od 6 do 8 razy, Galaxy S20 5 razy, a tablet 2 razy. Po pełnym naładowaniu może zasilać telefon komórkowy przez prawie tydzień.
 • Dotyczy: bardzo wygodne źródło zasilania dla wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping, wędrówki i wędkarstwo. W bezpośrednim świetle słonecznym ta ładowarka słoneczna może być efektywnie konwertowana z współczynnikiem konwersji do 85 procent. Ładowarka posiada wielofunkcyjną latarkę LED z 3 trybami pracy ciągłej, błyskowej i wolnego błysku, która jest pomocna w sytuacjach awaryjnych i zanikach prądu.
 • Funkcja ładowania bezprzewodowego: Ten bank energii słonecznej ma antypoślizgową funkcję ładowania bezprzewodowego z tyłu. Gdy nie masz ze sobą kabla USB, a telefon komórkowy ma funkcję ładowania bezprzewodowego, możesz lekko położyć go na powierzchni, aby dokończyć ładowanie.

Eksesor Solar Powerbank 6000 mAh, najnowsza ładowarka solarna 2022, ręczna korba zasilana dynamicznie, podwójna ładowarka USB, power bank do smartfonów, tabletów i innych

116,79  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • ➣ 3 metody ładowania, duża pojemność 6000 mAh. Wykonany z baterii polimerowych, z zewnętrznym panelem ładowania słonecznego i akcesoriami do korby ręcznej.
 • ➣ Wytrzymała konstrukcja, kompaktowa, przenośna, wodoodporna, pyłoszczelna i odporna na wstrząsy. Idealny do aktywności na świeżym powietrzu, biwakowania i podróży.
 • ➣ Ma tak przydatną latarkę LED, która może okazać się przydatna w ciemności i sytuacjach awaryjnych. Oświetlenie LED jest przy Tobie, gdy ich potrzebujesz.
 • ➣ Jest to nieodzowny dodatek podróżny, który zapobiega opróżnieniu baterii z urządzenia mobilnego. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS.

Brteyes 20000 mAh Solar Power Bank z dwoma portami USB Wodoodporny zewnętrzny Power Bank z kompasową latarką LED

91,89  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • Przenośna ładowarka solarna: wodoszczelna, odporna na uderzenia, pyłoszczelna, z karabińczykiem, kompasem i latarką 2 LED. Energia słoneczna może zapewnić większy komfort w codziennym życiu lub w podróży. Bardzo dobrze nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping, wędrówki i inne sytuacje awaryjne. Baterie solarne USB mogą być traktowane jako dobry prezent.
 • 2 metody ładowania: zewnętrzna ładowarka do paneli słonecznych może być ładowana za pomocą energii słonecznej lub gniazda. Kompatybilny z ładowaniem wszystkich urządzeń. Ponad 1000 cykli ładowania.
 • Podwójne USB i wydajne diody LED: można łatwo ładować dwa smartfony lub tablet jednocześnie. 2 diody LED mogą być używane jako latarka w trybie stroboskopowym SOS Pięć podświetlanych wskaźników pokazuje stan ładowarki do baterii we właściwym czasie. Zielone światło jest włączone podczas ładowania w słońcu, a niebieskie światło włącza się po naładowaniu USB.
 • Bezpieczne w użyciu: wykonane z przyjaznej dla środowiska gumy silikonowej i materiałów ABS PC. Niezawodny i trwały. Ładowanie energią słoneczną to metoda ładowania awaryjnego. Skuteczność ładowania kolektorów słonecznych zależy od warunków naturalnych i przypadkowych czynników, takich jak dzień i noc, zima i lato, słoneczne dni, pochmurne dni i deszczowe dni. Ciągłe ładowanie trwa bardzo długo.
 • Zestaw zawiera: 1 x Power Bank, 1 x kabel USB, 1 x instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim).

Powerbank solarny, bezprzewodowa bateria zewnętrzna, 20000 mAh ładowarka solarna z 5 wymiennymi panelami słonecznymi, przenośna ładowarka SOS latarka typu C złącze i podwójne wyjście

299,73  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • Odłączane 5 paneli słonecznych: zupełnie nowa konstrukcja BLAVOR z wyższą konwersją energii słonecznej. Gdy 5 wysokiej jakości paneli słonecznych jest zamocowanych magnetycznie, działa jako ładowarka do paneli słonecznych z prądem ładowania MAX 1300 ma. Po odłączeniu pasek uszczelniający pomaga działać jako indywidualny, przenośny powerbank z podwójnym wyjściem.
 • Bezprzewodowa ładowarka: bezprzewodowy powerbank może bezprzewodowo ładować wszystkie telefony komórkowe, które obsługują technologię ładowania bezprzewodowego.
 • Trzy tryby latarki: naciśnij przycisk zasilania przez 3 sekundy, pracuj jako latarka, naciśnij przycisk ponownie, migaj jak zewnętrzna lampka sygnalizacyjna, naciśnij przycisk ponownie, szybko migające światło stroboskopowe pojawia się po lampce sygnałowej.
 • Podwójne wyjście USB Max 2,1 A: wysokiej jakości bateria litowo-polimerowa, wysoka pojemność i długa żywotność. Port USB 2,1 A, port USB 1,0 A i bezprzewodowe wyjście Qi umożliwiają ładowanie 3 urządzeń jednocześnie z maksymalną prędkością ładowania 2,1 A (tylko USB jeden obsługuje szybkie ładowanie 2,1 A). Automatyczne wykrywanie prądu urządzeń, aby sparować optymalne wyjście. UWAGA: Typ C jest portem wejściowym i nie obsługuje wyjścia.
 • Co dostajesz i okazje:1 x ładowarka solarna 20 000 mAh, 1 x kabel typu C, 1 x karta gwarancyjna, 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping, jazda na rowerze, wędkarstwo, podróże, wędrówki i plaże.

Rsesun Power Bank 26800 mAh, solarny, przenośny, zewnętrzny akumulator do telefonu komórkowego z wbudowanym kablem USB-C i USB, 2 wyjścia, 2 wejścia, ładowarka solarna do użytku na zewnątrz, kompatybilny z iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi

129,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 lipca, 2023 3:22 pm

Características

 • 【Ładowarka solarna o dużej pojemności】: wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 26800 mAh; czas ładowania ładowarki solarnej zostały dokładnie przetestowane i spełniają codzienne potrzeby w różnych środowiskach; ten przenośny powerbank jest często używany przez graczy, entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu itd. ŁadowanieTwój telefon'a SE prawie 12 razy, dla Twój telefon12 do 7 razy, do iPoda mini 4 do 2,5 raza, do Samsung S10 do 6 razy.
 • 【Wbudowane 2 trwałe kable ładujące】 Wbudowane 2 kable ładujące (USB-A, USB-C) z rowkami do łatwego przechowywania, udowodniono, że wytrzymują ponad 10000 zgięć w surowych testach laboratoryjnych, mocne, trwałe, inteligentne i kompatybilne z większością smartfonów, tabletów, słuchawek, aparatów i inne urządzenia; kabel USB-A ładuje bank baterii, a jeden kabel USB-C ładuje smartfon z Androidem.
 • 【Podwójne wyjścia i wejścia】 Ładowarka baterii słonecznych jest również wyposażona w port wyjściowy USB-A i port wejściowy typu C, aby zaspokoić wiele potrzeb związanych z ładowaniem; moc wyjściowa przenośnej ładowarki wynosi 10 W, która może jednocześnie ładować 2 telefony komórkowe; Wbudowany kabel o długości 5 CM może skutecznie zmniejszyć zużycie prądu, a wyjście USB-A oferuje prędkości ładowania 1 razy szybsze niż standardowe ładowarki przenośne.
 • 【Wygodna konstrukcja odporna na zarysowania】 Ergonomiczne proporcje, piękne zaokrąglone rogi, grawerowana laserowo obudowa, odporne na zużycie, zarysowania i odciski palców materiały naszego akumulatora sprawiają, że każde użycie jest nowym doświadczeniem. 5 wskaźników LED pokazuje poziom naładowania baterii, dzięki czemu stan pracy jest jasny na pierwszy rzut oka.
 • 【Bezpieczeństwo użytkowania】Ten wielofunkcyjny bank baterii słonecznych jest wyposażony w system bezpieczeństwa multiprotect obejmujący ochronę przed przeładowaniem, ochronę przed nadmiernym rozładowaniem, ochronę przed przepięciem, ochronę nadprądową, ochronę przed zwarciem oraz wbudowaną sondę czujnika temperatury NTC do inteligentnej kontroli temperatury; które zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania na kempingu, w podróży, na rowerze, wędkowaniu i innych zajęciach na świeżym powietrzu
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.