pompka elektryczna do roweru

iWotto Przenośna pompka elektryczna - cyfrowy wyświetlacz LCD z czujnikiem i latarką LED - kompresor do samochodów, motocykli, rowerów i piłek - bezprzewodowa pompka elektryczna - powerbank

203,97  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • 【iWotto Quick Inflator 】: Szybkie pompowanie, ulepszona pompa powietrza, większa prędkość i pojemność, aby pomóc w szybkim pompowaniu. 5V Wyjście zasilania. Przed pierwszym użyciem należy naładować akumulator, aby zapewnić prawidłowe użytkowanie.
 • 【Zestaw części elektrycznych】: Zestaw inflatora elektrycznego iWotto zawiera elektryczny amerykański inflator z dyszą powietrzną oraz wiaderko do przechowywania rurki i rurki. Uniwersalne złącze USB do podłączenia i wyświetlania z diodą LED. Wyświetlacz składa się z różnych przycisków uruchamiania/wyłączania oraz otworów do emisji ciepła. Adapter ustnika / Igła powietrzna / Kabel do ładowania / Ustnik z pierścieniem do pływania.
 • ✌️ 【Przenośny i wielofunkcyjny】: Ma wiele zastosowań, można go używać do pompowania opon samochodowych, rowerów i motocykli, piłek i innych przedmiotów (dmuchana plaża) itp. Prosta obsługa i poręczność pozwala nam używać tej pompki iWotto przy różnych okazjach."
 • ️ 【Wyświetlacz cyfrowy 】. : Długość wskaźnika zasilania jest wyświetlana w różnych formatach, aby wskazać pozostałą moc. Cztery paski (100 % baterii), trzy paski (75 % baterii), jeden pasek (minus 25 % baterii).
 • 【Oświetlenie LED 】: Aby włączyć lub wyłączyć lampkę, należy użyć przycisku zasilania. Dostępna jest funkcja SOS, a w ciemnym otoczeniu można ją długo naciskać. Służy do podłączenia dyszy.

AstroAI Samochodowa pompka powietrza, elektryczna sprężarka powietrza, cyfrowa, przenośna sprężarka powietrza, ekran LCD 12 V DC, do samochodu, roweru, motocykla, piłki itd. (żółta)

149,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • PROGRAMOWANA INFLACJA: Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić żądane ciśnienie, a cyfrowy nadmuchiwacz opon automatycznie wyłącza się po osiągnięciu ustawionego ciśnienia
 • 2 formy do podłączenia zaworu: Przykręcane i przypięte złącze zaworu. Zawór z adapterem śrubowym ma lepsze uszczelnienie niż wpinany na klips, ale końcówka zaciskowa jest bardziej praktyczna i łatwa w obsłudze. możesz wybrać swoją potrzebę
 • Zaawansowana dokładność: Ostateczna wartość pompowania będzie 0,5-1,5 PSI wyższa niż wartość wstępnie ustawiona, co doskonale rozwiązuje problem zmniejszonego ciśnienia po usunięciu złącza zaworu, dzięki czemu pompowanie jest dokładniejsze; 4 jednostki ciśnienia (PSI, kPa, BAR, KG/CM2), wyświetlacz LED, zintegrowane światło LED, przewód 10 stóp
 • Szeroki zakres zastosowań: Kompatybilny z zapalniczkami 12 V, 10 A; Pompuje każdy zawór samochodowy do samochodów, małych ciężarówek, SUV-ów, motocykli i rowerów, nie obsługuje opon LT, HT i samochodów ciężarowych. Dołączone akcesoria szybko pompują piłki, poduszki powietrzne, poduszki i materace
 • W zestawie akcesoria: 1 x bezpiecznik wymienny; 2 x stożki dyszy powietrznej, 1 x adapter do zaworu igłowego, 1 x przedłużacz zaworu, 1 x adapter do wentyli Schradera, 2 x mata gumowa. 3 lata gwarancji zapewniona przez AstroAI

CYCPLUS 140 PSI pompa do opon, elektryczna sprężarka powietrza z akumulatorem litowo-jonowym, do samochodów, motocykli, piłek, pierścieni pływackich i rowerów-A3

239,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • O nas: od 2014 roku specjalizujemy się w produktach rowerowych. Każdy w zespole CYCPLUS jest zapalonym rowerzystą – kochamy to. Jako specjaliści wiemy bardzo dobrze, co jest ważne dla rowerzystów. Pompka powietrza CYCPLUS jest kompaktowa, łatwa i wielofunkcyjna, nadaje się do codziennych potrzeb. Ciesz się jazdą na rowerze.
 • Wyjątkowa konstrukcja: Firma CYCPLUS posiada patent na tę konstrukcję. W tym produkcie użyteczność łączy się z pięknem. Pompowanie ręczne należy do przeszłości. Przenośna pompka elektryczna to idealny prezent dla rodziny lub przyjaciół.
 • Praktyczna pompka rowerowa – nasza pompka nadaje się do rowerów i motocykli, natomiast nie jest przeznaczona do ciężarówek, desek typu SUP, vanów, autobusów czy kamperów. Ta pompka ma wszechstronne zastosowanie. W zestawie z różnymi adapterami, które pasują do samochodów, opon rowerowych, piłek i opon do wózków inwalidzkich. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu pompka może również służyć do oświetlenia awaryjnego w ciemności.
 • Bezpieczeństwo jest najważniejsze: produkt posiada zabezpieczenie nadprądowe akumulatora, zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem, zabezpieczenie przed zwarciem, zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem i funkcję monitorowania temperatury. -
 • Wielofunkcyjna pompka do opon: pompka elektryczna może być używana do wszystkich rodzajów rowerów, takich jak rowery górskie, wyścigowe, BMX lub rowery elektryczne. Produkt znajduje również zastosowanie do widelców amortyzowanych, motocykli, samochodów, piłek lub kółek do pływania. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu pompka może również służyć do oświetlenia awaryjnego w ciemności.

FNNEMGE 6000mAh Akumulatorowa elektryczna pompa powietrza,kompresor powietrza DC12V 150PSI,przenośna pompa powietrza do opon z wyświetlaczem LED LCD,do opon samochodowych,motocykli i rowerów

199,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • 【BEZPRZEWODOWA INFLACJA I WIELOFUNKCYJNA】: bezprzewodowa pompa do opon FNNEMGE zapewnia zakresy ciśnienia od 0-150 PSI. Oprócz oryginalnych węży, nasze pompki do opon posiadają również 3 dodatkowe dysze.Szersze zastosowanie obejmuje różne potrzeby nadmuchiwanych produktów, takich jak opony samochodowe, sprzęt sportowy i sprzęt rozrywkowy, w tym małe i średnie samochody, rowery i motocykle, poduszki powietrzne, pontony i piłki.
 • 【Podwójne zasilanie 】: wbudowana bateria 3*2000 mAh, przenośna sprężarka powietrza może napompować 4 puste opony po pełnym naładowaniu. Akumulator ma również port USB i podświetlone wskazanie pozostałego naładowania akumulatora. Jeśli akumulator wyczerpie się podczas podróży, nie martw się. Zapewniamy również zasilacz samochodowy 12 V 3,5 metra, który może być używany jako alternatywne źródło zasilania.
 • 【CYFROWY WYŚWIETLACZ LCD I AUTOMATYCZNE WYŁĄCZANIE】 Ta bezprzewodowa pompa powietrza ma 4 opcjonalne jednostki, w tym PSI, BAR, KPA, KG/CM², możesz ustawić odpowiednią jednostkę, dostosowując trzy klawisze "M, +, -" zgodnie z różnymi potrzebami .Ekran LCD wyraźnie wyświetla aktualną wartość ciśnienia w oponach. Gdy inflacja osiągnie ustawioną wartość, pompa powietrza automatycznie zatrzyma inflację, zapewniając bezpieczne i niezawodne użytkowanie.
 • 【BANK ZASILANIA I ŚWIATŁO AWARYJNE】: Sprężarka powietrza jest wyposażona w potężną baterię litową wielokrotnego ładowania 3*2000 mAh i interfejs ładowania typu C, funkcja power banku umożliwia ładowanie smartfona w nagłych wypadkach. światło LED zapewnia wygodę pompowania i zmiany opon w ciemności.
 • 【KUP Z PEWNOŚCIĄ】: Łatwo przechowuj kompresor w samochodzie lub garażu i będzie gotowy do użycia w każdej chwili. Pakiet zawiera 1 * cyfrową sprężarkę powietrza, 1 * wąż powietrzny, 3 * adaptery dysz, 1 * 3,5-metrowe kable do adaptera samochodowego, 1 * kabel ładujący USB, 1 × instrukcję obsługi. Zapewniamy 12-miesięczną gwarancję na ten produkt. Masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.

WindGallop Mały przenośny pompka do sprężonego powietrza z manometrem Pompa do opon samochodowych Sprężarka do opon 12V DC Elektryczna pompa powietrza do opon samochodowych Rowerowe kulki do opon motocyklowych Inne pontony (Żółty)

98,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • 【ŁATWY W UŻYCIU】: Po prostu podłącz ten automatyczny pompka do opon do gniazdka elektrycznego 12 V w samochodzie i podłącz wąż do opony, którą chcesz napompować. Naciśnij przycisk zasilania, aby włączyć lub wyłączyć, i wyraźny cyfrowy wyświetlacz dla prądu PSI. Dostępny jest również przełącznik trybu do przełączania między różnymi jednostkami miary. (Bar, Kpa, Psi, Kg / cm²)
 • 【SZYBKIE NAPEŁNIANIE】: Nasza mała sprężarka powietrza wykorzystuje oryginalny, unikalny mechanizm turbodoładowania, który jest mocniejszy, mniej hałaśliwy i stabilniejszy.Pompuje oponę samochodową 195 / 65R15 od 0 do 35 psi w 5 minut.
 • 【BARDZO PRZYDATNE】: pompa powietrza jest dostarczana z 3 adapterami zaworów, nie tylko do samochodu, ale także idealna do roweru, motocykla, średniej wielkości SUV, sprzętu sportowego, takiego jak pierścienie pływackie, zabawki basenowe, koszykówka, piłka nożna, piłki sportowe i inne pontony .
 • 【DŁUGI ZASIĘG 11,7 stopy (3,48 m)】: Ta elektryczna pompka do opon jest wyposażona w przewód powietrza o długości 1,6 stopy (0,48 m) i przewód zasilający o długości 10,1 stopy (3 m), który zapewnia wygodny dostęp do każdej opony.
 • 【GWARANCJA I OBSŁUGA KLIENTA】: WindGallop zapewnia, że ​​zapewnimy nową wymianę lub pełny zwrot kosztów w ramach normalnego użytkowania.Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pompkami do pompek do opon samochodowych, skontaktuj się z nami.

WindGallop Przenośne Kompresory Powietrza Cyfrowy Pompka Do Opon Samochodowych Narzędzie Pneumatyczne Przenośna Sprężarka Powietrza Pompa Do Opon Samochodowych Automatyczna Elektryczna Pompa Powietrza 12V Napompowanie Opon z Miernikiem Ciśnienia w Oponach Adaptery Do Zaworów Oświetlenie LED

139,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • 【ŁATWY W UŻYCIU】: Po prostu podłącz ten automatyczny pompka do opon do gniazdka 12 V w samochodzie i podłącz wąż do opony, którą chcesz napompować. Jest czytelny cyfrowy wyświetlacz aktualnego PSI, a także przełącznik trybu do przełączania między różnymi jednostkami miary (bar, Kpa, psi, Kg / cm 2). Wyłączy się automatycznie po osiągnięciu ustawionej wartości ciśnienia. Zajmuje mniej czasu i wysiłku niż pompka nożna.
 • 【SZYBKIE NAPEŁNIANIE】: Nasz cyfrowy inflator do opon jest wykonany z oryginalnym, unikalnym ruchem turbodoładowanym, który jest mocniejszy, mniej hałaśliwy i bardziej stabilny. Napompowanie opony samochodowej 195 / 65R15 od 0 do 35 psi w 5 min. Przydaje się w samochodzie w przypadku niskiego ciśnienia w oponach na drodze. Idealnie nadaje się również na kemping, aby nadmuchać dmuchany materac, pływak lub zabawki dla dzieci.
 • 【WIELOFUNKCYJNA POMPA POWIETRZA】: Ta kompaktowa pompa samochodowa wykorzystuje najbardziej kreatywną i przemyślaną konstrukcję, wszystkie przewody są starannie składane, dzięki czemu można je przechowywać w bagażniku samochodu. Jest nie tylko do samochodu, ale także doskonale nadaje się do rowerów, motocykli, średniej wielkości SUV-ów, sprzętu sportowego, takiego jak pierścienie pływackie, zabawki basenowe, koszykówka, piłka nożna, piłki sportowe i inne pontony.
 • 【DŁUGOŚĆ 11,8 FT i ŚWIATŁO LED】: Ta elektryczna pompa powietrza ma przewód zasilający 3000 ± 100 mm (10,1 stopy) i wąż powietrzny 500 ± 20 mm (1,7 stopy), wystarczająco długi, aby wygodnie sięgać do każdej opony. Dzięki jasnemu oświetleniu LED można go bardzo wygodnie używać NOCĄ. Tryb ostrzegawczy i lampka trybu SOS mogą również przyciągać osoby znajdujące się w pobliżu do pomocy.
 • 【GWARANCJA I OBSŁUGA KLIENTA】: WindGallop zapewnia, że ​​zapewnimy nowy zamiennik lub pełny zwrot pieniędzy w ramach normalnego użytkowania. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pompkami do opon samochodowych, skontaktuj się z nami.

QiCYCLE Elektryczna pompka powietrza, 150 psi przenośna sprężarka powietrza z oświetleniem LED i wyświetlaczem LCD, bardzo precyzyjny cyfrowy pistolet do pompowania opon samochodowych, motocykli, rowerów, piłek

429,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • Wydajny silnik i szybka prędkość nadmuchiwania - Wbudowany super silnik o mocy 120 W, w połączeniu z cylindrem z materiału teflonowego, który jest bardziej odporny na wysokie temperatury i częste tarcie. Pompka QiCYCLE jest łatwa do nadmuchania do ciśnienia powietrza 150 psi. Przy prędkości pompowania 35 l/min pompowanie opony samochodowej trwa zaledwie 60 sekund w zakresie od 2,0 do 2,5 bar (opony 175/70 R14) i mniej niż 5 minut, aby napompować od 0 do 2,5 bara
 • ️【Duża pojemność baterii i bezpieczna płyta BMS】Wbudowany akumulator litowo-jonowy 3 x 2600 mAh 18650 o dużej pojemności, w połączeniu z tablicą BMS posiada funkcję podwójnego ładowania IC i ochronę Dual-MOSFET. Pompka QiCYCLE może pracować dłużej i nie musi zatrzymywać się na przerwie. W pełni naładowana pompka może pracować nieprzerwanie do 35 minut i pompować 5 pustych opon (175/70 R14). Ponadto posiada funkcję powerbanku w sytuacjach awaryjnych
 • 【Doskonałe odprowadzanie ciepła i wysokociśnieniowy wąż powietrzny】Wyposażony w wydajny wentylator i 336 otworów odprowadzających ciepło, pompka QiCYCLE utrzymuje bezpieczną temperaturę (
 • 5 wstępnie ustawionych trybów i złącze ładowania typu C - pompka QiCYCLE ma podświetlany wyświetlacz LCD HD i 5 wstępnie ustawionych trybów ciśnienia w oponach. Automatycznie zatrzyma się po osiągnięciu wstępnie ustawionego ciśnienia w oponach. Użytkownik może odczytać ciśnienie w oponach na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym. Złącze ładowania typu C ułatwia ładowanie
 • 【12-miesięczna gwarancja bez zmartwień 】 QiCYCLE oferuje 12-miesięczną gwarancję i 7 × 24 godziny obsługi klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt

CYCPLUS Pompka powietrza I50PSI sprężarka elektryczna, przenośna pompka do roweru, mini pompka do opon z cyfrowym wyświetlaczem LCD, LED, ładowalna bateria litowo-jonowa 12 V, do wszystkich rowerów jako latarka i powerbank

216,96  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • 【Pojemność 2000 mAh】 Pojemność baterii elektrycznej pompy powietrza wynosi 2000 mAh, 7,4 V, do dyspozycji są 4 parametry urządzenia: PSI, bar, kPA, kg / cm 2.
 • 【 jako latarka 】 Aby włączyć oświetlenie, można nacisnąć przycisk LED.
 • 【Otwór do przechowywania】Wąż powietrza można przechowywać w maszynie. Jest to wygodne i nie wymaga dodatkowego przechowywania.

Windgallop Przenośne Kompresory Powietrza Pompka do Opon do Opon Samochodowych Pompka do Opon DC 12v z Zaworami Manometrycznymi Adaptery Oświetlenie LED do Samochodów Rower Motocykl Koszykówka Nadmuchiwane (Srebro)

138,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • 【ŁATWY W UŻYCIU】: Po prostu podłącz ten automatyczny pompka do opon do gniazdka 12 V w samochodzie i podłącz wąż do opony, którą chcesz napompować. Podświetlany wyświetlacz LCD z cyfrowym manometrem ciśnienia w oponach z regulacją w 4 jednostkach (bar, Kpa, psi, Kg / cm²) ustaw żądaną wartość ciśnienia, naciśnij przycisk włącznika i poczekaj, aż się napełni. Wyłączy się automatycznie po osiągnięciu żądanej wartości ciśnienia.
 • 【SZYBKIE NAPEŁNIANIE】: Nasza sprężarka powietrza wykorzystuje oryginalny, unikalny ruch z turbodoładowaniem, który jest mocniejszy, mniej hałaśliwy i bardziej stabilny. Napompowanie opony samochodowej 195 / 65R15 od 0 do 35 psi w 5 min. Przydaje się w samochodzie w przypadku niskiego ciśnienia w oponach na drodze. Idealnie nadaje się również na kemping, aby nadmuchać dmuchany materac, pływak lub zabawki dla dzieci.
 • 【BARDZO PRZYDATNE】: Specjalny uchwyt do przechowywania z dwoma sznurkami, te kompaktowe pompy samochodowe wykorzystują najbardziej kreatywny i przemyślany projekt, naprawdę wygodny do codziennego użytku. Jest wyposażony w 4 dodatkowe adaptery do zaworów, nie tylko do samochodu, ale także idealny do roweru, motocykla, średniej wielkości SUV, sprzętu sportowego, takiego jak pierścienie pływackie, zabawki basenowe, koszykówka, piłka nożna, piłki sportowe i inne pontony.
 • 【DŁUGI ZASIĘG 11,8 FT i ŚWIATŁO LED】: Ta elektryczna pompka powietrza ma wąż powietrzny o długości 1,7 stopy i przewód zasilający o długości 10,1 stopy, wystarczający do wygodnego dosięgnięcia każdej opony. Dzięki jasnemu oświetleniu LED można go bardzo wygodnie używać NOCĄ. Tryb ostrzegawczy i lampka trybu SOS mogą również przyciągać osoby znajdujące się w pobliżu w celu uzyskania pomocy.
 • 【GWARANCJA I OBSŁUGA KLIENTA】: WindGallop zapewnia, że ​​zapewnimy nowy zamiennik lub pełny zwrot pieniędzy w ramach normalnego użytkowania. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pompkami do opon samochodowych, skontaktuj się z nami.

ZOVHYYA Sprężarka powietrza 150 psi, elektryczna pompka powietrza, 4500 mAh, mini pompka do opon, wejście USB typu C, pompka rowerowa z cyfrowym światłem LED, do samochodu, motocykla, piłki, pierścienia do pływania itp

199,99
169,99
 disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:28 pm

Características

 • [Szybkie pompowanie, monitorowanie ciśnienia w oponach] Maksymalne ciśnienie pompowania pompy wynosi 150 psi, dzięki czemu można napompować pustą oponę (rozmiar 185/70 R14) w ciągu 10 minut. Pompka posiada również funkcję rozpoznawania ciśnienia w oponach.
 • [Cyfrowy wstępnie ustawiony manometr] Pompa powietrza oferuje cztery dostępne jednostki ciśnienia: Psi, bar, KPA, kg/cm². Przed napompowaniem można wstępnie ustawić wartość ciśnienia na wyświetlaczu cyfrowym. Gdy inflator rozpoznaje, że ciśnienie niezbędne podczas pompowania zostało osiągnięte, zatrzymuje się automatycznie, aby uniknąć napompowania.
 • [Wielofunkcyjny] Zestaw zawiera 5 rodzajów akcesoriów do pomp powietrznych. Może napompować opony w samochodach, motocyklach, rowerach itd. Dzięki wymianie akcesoriów można również nadmuchać balony, piłki do koszykówki, kółka do pływania i inne przedmioty.
 • [Bezprzewodowy przenośny] Bezprzewodowa konstrukcja jest wygodna w transporcie i przechowywaniu, oszczędza miejsce i eliminuje problemy spowodowane długim kablem Każdy port USB może naładować pompkę, dzięki czemu nie musisz się martwić zgubieniem oryginalnego kabla do ładowania. Pompka może również automatycznie napompować opony dzięki automatycznie ustawionemu ciśnieniu powietrza, dzięki czemu nawet początkujący mogą z nich bez problemu obsługiwać bez problemu.
 • [Oświetlenie LED] Pompka powietrza jest wyposażona w jasne oświetlenie LED. Umożliwia to bezproblemowe użytkowanie również w ciemnym otoczeniu. Żarówka znajduje się na wylocie powietrza, dzięki czemu można ją nadmuchać podczas korzystania z oświetlenia LED.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.