podswietlany numer domu z czujnikiem zmierzchu

DEUBA® Podświetlany numer domu, lampa solarna, stal nierdzewna, czujnik zmierzchu, IP55, odporny na warunki atmosferyczne, na zewnątrz, cyfry i litery

53,08  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • Zielona technologia słoneczna – numer domu LED z panelem solarnym firmy Deuba tworzy świecące akcenty na ścianie Twojego domu. Bez burzy możesz po prostu użyć światła dziennego, aby wieczorem oświetlić tablicę rejestracyjną domu.
 • W zestawie naklejka – oprócz lampy z numerem domu ze stali nierdzewnej z tabliczką, otrzymasz dodatkowo 3 zestawy naklejek z cyframi (0 - 9) oraz 1 zestaw samoprzylepnych liter (a-h) w kolorze czarnym. Dzięki temu Twój numer jest gwarantowany.
 • Czujnik zmierzchu – czujnik reaguje automatycznie wieczorem i przełącza numer domku solarnego z akumulatorem w tryb świecenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać i wyłączać lampę. Tabliczka na drzwi może być dodatkowo obsługiwana za pomocą przełącznika.
 • Odporna na warunki atmosferyczne dzięki klasie ochrony IP55 – podświetlana lampa zewnętrzna z numerem domu jest wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne. Cztery jasne, białe lampy LED są dodatkowo chronione osłoną.
 • Eleganckie wzornictwo – tablica rejestracyjna do użytku na zewnątrz zachwyca nowoczesnym, ponadczasowym wzornictwem i zapewnia dobrą orientację nocą dzięki pośredniemu oświetleniu. Stwórz wspaniałe akcenty świetlne w Twoim domu.

Adviti PORFIR LED Podświetlany numer domu LED z czujnikiem zmierzchu wodoszczelny montowany na ścianie 950lm, IP65, 4000K, IK10

110,09  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • ✅ 【Podświetlany numer domu】 Lampa led PORFIR to mocna, w pełni automatyczna, wodoodporna lampa, która wyraźnie wskazuje numer domu. Lampę można zamocować na ścianie lub np betonowym ogrodzeniu dzięki czemu każde bez problemu trafi do naszego domu.
 • ✅ 【 Dostawa z zestawem cyfr 】 Lampa jest dostarczana z 3 zestawami cyfr 0-9 i 1 zestawem liter a-f. Cyfry i litery można łatwo wycisnąć i są gotowe do naklejenia na lampę.
 • ✅ 【 Automatyczne włączanie/wyłączanie 】 Podświetlany numer na dom jest wyposażony w zintegrowany czujnik zmierzchu, który automatycznie włącza światło po zapadnięciu zmroku (czułość można regulować). Dzięki czemu oszczędzasz energię elektryczną!
 • ✅ 【 Wodoszczelna 】 Stopień ochrony IP65 daje gwarancję, że lampa może być używana również w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Światło jest dobrze rozproszone, dzięki czemu wygląda naturalnie i jest przyjazne dla oczu.
 • ✅ 【 Prosta w montażu 】 Lampa jest zasilana normalnym przewodem 230 V. Wymiary lampy: 300 / 195 / 52 mm

Hopelit lampa solarna do użytku na zewnątrz z czujnikiem ruchu, numer domu, podświetlana, solarna z czujnikiem zmierzchu i IP44, numer domu, stal nierdzewna, 7 diod LED z przełącznikiem, numery,

147,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • 【Oszczędność energii i ochrona środowiska】Lampka na tablicę drzwiową jest zasilana energią słoneczną, oszczędność energii i ochrona środowiska, wbudowana bateria wielokrotnego ładowania, automatycznie realizuje funkcję magazynowania prądu w ciągu dnia i oświetla tabliczkę na drzwi w nocy
 • 【Czujnik ruchu】Solarna lampa na tabliczkę drzwiową jest wyposażona w czuły czujnik, zakres wykrywania ruchu 3-5 metrów, w nocy, gdy ktoś wejdzie na obszar, wbudowane 7 diod LED zmieni się z przytłumionego światła na jasne, wygodniejsze dla gości, aby zobaczyć numer drzwi
 • 【Wodoszczelna i nierdzewna】Główny korpus lampy solarnej jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wyposażony w wodoodporny system IP44, mocny, trwały, może lepiej wytrzymać wiatr i deszcz, nadaje się do ogrodów, wejść, dróg, itp.
 • 【Kompletne akcesoria】W zestawie znajdują się 3 arkusze z 0-9 cyframi i 1 arkusz z literami A, które spełnią Twoje potrzeby w zakresie różnych kombinacji numerów drzwi
 • 【Łatwa instalacja】Lampa solarna nie wymaga okablowania i można ją łatwo zamontować na ścianie za pomocą dołączonych śrub. Idealna wysokość montażu wynosi ok. 1,7 do 2 m, dzięki czemu jest lepiej widoczny dla publiczności, bez konieczności patrzenia w górę.

DEECOZY Podświetlany numer domu, oświetlenie LED, ze stali nierdzewnej, IP44, indywidualny czujnik zmierzchu, odporny na warunki atmosferyczne, tablica z numerem domu, tabliczka z numerem domu

79,43  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • Numer domu solarnego LED, rozjaśnia noc: Szukasz wysokiej jakości tablicy rejestracyjnej domu? Numery domów są produkowane z najwyższej jakości materiałów i grawerunek laserowy. Tabliczka jest zatem również odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Podświetlany numer domu ma jedyne w swoim rodzaju i eleganckie wzornictwo. Solarny numer domu rozjaśni drogę do domu!
 • Energooszczędne i inteligentne oświetlenie numer domu: w wąskiej obudowie kryje się najnowsza technologia LED! Wbudowana bateria 600 mAh może ładować się automatycznie w świetle słonecznym bez kabla i przyłącza prądu. Daje jasność ponad 200, ale zużywa ok. 83% mniej energii. Brak kosztów konserwacji, długotrwałe użytkowanie, bezprzewodowe i bezpieczne niskie ciśnienie. Tutaj często oszczędzamy. Wskazówka: czas pracy baterii zależy od intensywności światła i czasu.
 • Wodoszczelna i nierdzewna tabliczka z numerem domu: wyprodukowana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzywa ABS ta lampa solarna jest wytrzymała, odporna na wysokie temperatury i warunki atmosferyczne, gwarantuje długą żywotność; dzięki wodoodpornemu poziomowi IP44 i dwuwarstwowej wodoodpornej krawędzi może wytrzymać wszystkie rodzaje trudnych warunków atmosferycznych, w tym ekstremalne upały i mrożoną pogodę. Idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Nadaje się do ogrodu, bramy wejściowej, ścieżki, ulicy itd.
 • Podświetlany numer domu: łatwy montaż: po zapadnięciu zmierzchu światło włącza się automatycznie lub wyłącza ponownie. Dzięki temu nie ma potrzeby uciążliwego ręcznego włączania i wyłączania. Ponadto lampę z numerem domu można również włączać i wyłączać ręcznie. Przyciąga wzrok w każdym domu.
 • ŁATWA INSTALACJA SOLARNEGO NUMER DOMU: Dzięki bezprzewodowej technologii solarnej LED, czujnikowi zmierzchu i dołączonemu materiałowi montażowemu można łatwo umieścić swój numer domu tam, gdzie chcesz. Możesz dostosować się zarówno do miasta, jak i odróżnić się od sąsiadów.

COEKI Numer domu ze stali nierdzewnej, podświetlany energią słoneczną, 4 diody LED, numer domku solarnego z włącznikiem zmierzchowym, wodoszczelność IP65, na zewnątrz z numerami 0-9 i literami a-h

78,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • Numer domu solarnego LED, rozjaśnia noc: Szukasz wysokiej jakości tablicy rejestracyjnej domu? Numery domów są produkowane z najwyższej jakości materiałów i grawerunek laserowy. Tabliczka jest zatem również odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Nasza tablica z numerem domu ma jedyne w swoim rodzaju i eleganckie wzornictwo. Solarny numer domu rozjaśni drogę do domu!
 • Energooszczędne i inteligentne oświetlenie: w wąskiej obudowie kryje się najnowsza technologia LED! Wbudowana bateria 600 mAh może ładować się automatycznie w świetle słonecznym bez kabla i przyłącza prądu. Daje jasność ponad 200, ale zużywa ok. 83% mniej energii. Brak kosztów konserwacji, długotrwałe użytkowanie, bezprzewodowe i bezpieczne niskie ciśnienie. Tutaj często oszczędzamy. Wskazówka: czas pracy baterii zależy od intensywności światła i czasu.
 • Tłumienie: łatwy montaż: po zapadnięciu zmierzchu światło włącza się lub wyłącza automatycznie. Dzięki temu nie ma potrzeby uciążliwego ręcznego włączania i wyłączania. Ponadto lampę z numerem domu można również włączać i wyłączać ręcznie. Przyciąga wzrok w każdym domu.
 • Łatwy montaż: dzięki bezprzewodowej technologii solarnej LED, czujnikowi zmierzchu i dołączonemu materiałowi montażowemu można łatwo umieścić swój numer domu tam, gdzie chcesz. Możesz dostosować się zarówno do miasta, jak i wyróżniać się od sąsiadów.
 • Wodoszczelna i nierdzewna: wyprodukowana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzywa ABS lampa solarna jest wytrzymała, odporna na wysokie temperatury i warunki atmosferyczne, gwarantuje długą żywotność; dzięki wodoodpornemu poziomowi ochrony IP65 i dwuwarstwowej wodoodpornej krawędzi może wytrzymać wszystkie rodzaje trudnych warunków atmosferycznych, w tym ekstremalne upały i mroźne warunki atmosferyczne. Idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Nadaje się do ogrodu, bramy wejściowej, ścieżki, ulicy itd.

Hopelit Podświetlany numer domu, numer domu, lampa solarna z 2 diodami LED do użytku na zewnątrz, stal nierdzewna, numer domu z wodoszczelnością IP65, przełącznik zmierzchowy, cyfry 0-9 i litery a-h

95,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • 【Ładowanie solarne】Solarny numer domu ładuje się automatycznie przez światło słoneczne, zawiera 2 diody LED po całkowitym naładowaniu baterii, oświetlenie jest pełne światła i pomaga zaoszczędzić dużo energii elektrycznej
 • 【Czujnik zmierzchu】Po zmroku numer domku solarnego otwiera się automatycznie, dzięki czemu goście mogą zobaczyć numer domu w nocy na pierwszy rzut oka. Jeśli jest wystarczająco dużo światła dziennego, wyłącza się automatycznie i nie musisz wychodzić, aby włączyć go ręcznie
 • 【Wodoszczelna i nierdzewna】Solarna lampa z numerem domu ma system wodoszczelności IP65, dzięki czemu lampa LED jest w stanie uszczelnionym, co zapobiega deszczu i śniegu; zastosowany jednocześnie materiał ze stali nierdzewnej zapewnia, że lampa może być używana w różnych warunkach zewnętrznych
 • 【Łatwa instalacja】Łatwa instalacja, nie wymaga okablowania, wystarczy zamocować na stałym tle za pomocą dołączonych śrub ze stali nierdzewnej
 • 【Zastosowanie】Nadaje się do numerów domów rodzinnych, ogrodów, ścieżek, alejek, bram itp

Podświetlany numer domu słonecznego z czujnikiem ruchu na zewnątrz, stal nierdzewna, wodoszczelny przełącznik zmierzchu, 7 diod LED solarny z cyframi i literami

169,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • 【Numery domów zasilanych energią słoneczną】 Rozmiar: 15,2 x 18 x 4,4 cm; Materiał: ABS + PS + stal nierdzewna; Liczba diod LED: 7; Bateria: 3,7 V 1000 mA; Wodoszczelność: IP44; maksymalna jasność: 200 lm
 • 【Z przełącznikiem Dusk】 Automatycznie wyłącza światło po oświetleniu i rozpocznie ładowanie słoneczne. Gdy robi się czarny, włącza się automatycznie. Energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Wbudowana bateria 1000 mAh może być używana przez 8-12 godzin po pełnym naładowaniu.
 • 【Z czujnikiem ruchu】Zakres wykrywania czujnika ruchu: 3-5 metrów. Lampa zawsze świeci się w nocy i staje się jaśniejsza, gdy ktoś przechodzi, a jasność wróci do normy po 15 sekundach. Pozwala pieszym, aby wyraźnie zobaczyć swój numer domu.
 • 【Kompletne akcesoria】Zawiera 3 zestawy cyfr (0-9), 1 zestaw liter (a-f), które mogą spełniać większość numerów domów.
 • 【Łatwa instalacja】 Lampa solarna może być łatwo zamontowana na ścianie za pomocą dołączonych śrub, nie wymaga okablowania. Idealna wysokość montażu wynosi około 1,7-2 metrów.

Steinel XSolar LH-N Lampa solarna LED ze stali nierdzewnej, wyłącznik zmierzchowy, bateria 1100 mAh LiFe, z podświetlanym numerem domu

497,89  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • Niezależnie od podłączenia zasilania, elegancka lampa włącza się automatycznie o zmierzchu i wyłącza się ponownie rano
 • Inteligentne sterowanie mikroprocesorowe, które w połączeniu z wydajną baterią litowo-żelazową zapewnia światło przez 365 dni w roku
 • Dzięki panelowi słonecznemu ze szkła monokrystalicznego akumulatory można ładować w dowolnym momencie, nawet w pochmurne dni
 • Ta lampa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak plastik odporny na promieniowanie UV i stal nierdzewna, i jest bryzgoszczelna zgodnie z IP44
 • Niezależnie od podłączenia zasilania, elegancka lampa włącza się automatycznie o zmierzchu i wyłącza się ponownie rano

Ruikdly Numer domu ze stali nierdzewnej, numer domu solarnego, tabliczka podświetlana 4 diodami LED, lampa z numerem domu z włącznikiem zmierzchowym, wodoszczelność IP65, z numerami 0-9 i literami A-H

 out of stock
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • Numer drzwi solarnych LED - numer domu ze stali nierdzewnej jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zwiększa żywotność produktu. Dzięki temu tabliczka jest bardziej wytrzymała i wysokiej jakości niż inne lampy solarne z tworzywa sztucznego. Idealnie nadaje się do oświetlania numeru drzwi po zmroku.
 • Wodoszczelna i nierdzewna - ta lampa z numerem domu jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i ABS, aby wytrzymać trudne warunki atmosferyczne i zapewnić długą żywotność; z klasą wodoszczelności IP65 i podwójnym wodoszczelnym pierścieniem, aby zapewnić prawidłowe działanie w deszczu lub innych ekstremalnych warunkach pogodowych, a także jest pyłoszczelna. Idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz.
 • Energooszczędne i inteligentne oświetlenie - lampy sygnalizacyjne z numerem domu solarnego, które oświetlają drogę do domu! Lampa solarna włącza się automatycznie, gdy niebo się ściemnia; dzięki wbudowanemu akumulatorowi 600 mAh wystarcza na 8-12 godzin po pełnym naładowaniu. Nie wymaga kabla ani podłączenia do prądu, może być automatycznie ładowany w świetle słonecznym. Brak kosztów konserwacji, długotrwałe użytkowanie, bezprzewodowe i bezpieczne niskie napięcie. Wskazówka: żywotność baterii zależy od intensywności światła i pory dnia.
 • Czujnik zmierzchu - wbudowany czujnik zmierzchu ze specjalnym rezystorem fotograficznym, który stale analizuje aktualne natężenie światła w otoczeniu lampy. Po zapadnięciu zmierzchu lampa włącza się automatycznie, bez konieczności myślenia o jej aktywowaniu. Zapewnia większą jasność w każdym domu.
 • Łatwa instalacja - podświetlany numer domu nie wymaga okablowania i jest dostarczany z kompletnym materiałem montażowym, dzięki czemu można łatwo i elastycznie przymocować numery drzwi na ścianach, drzwiach, garażach, ogrodzeniach i wszędzie tam, gdzie chcesz. Pasuje do miasta i wyróżnia się spośród sąsiadów.

Steinel Lampa solarna XSolar SOL-O antracytowa, z wyłącznikiem zmierzchowym, podświetlany numer domu w nocy, łagodny start światła

447,78  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:47 pm

Características

 • Lampa solarna LED na zewnątrz automatycznie oświetla numer Twojego istniejącego domu, gdy robi się ciemno - bezprzewodowo i bezpłatnie
 • Wydajne akumulatory litowo-żelazowe i monokrystaliczny panel słoneczny zapewniają ciepłobiałe oświetlenie LED przez 365 dni w roku z rezerwą światła do 40 dni
 • Kinkiet LED z czujnikiem zachwyca nowoczesnym designem i inteligentną technologią, także do oświetlania ścieżek, tarasów, ogrodów i wejść do domów
 • Kinkiet LED na zewnątrz z trwałym systemem oświetlenia LED (żywotność LED 50 000 h) i wysokiej jakości materiałami (stopień ochrony IP44, odporność na uderzenia IK03)
 • Lampa solarna LED na zewnątrz automatycznie oświetla numer Twojego istniejącego domu, gdy robi się ciemno - bezprzewodowo i bezpłatnie
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.