plastry przeciwbolowe na kolano

Aohcae 48 sztuk plastrów łagodzących ból kolana, plastry łagodzące ból w bólu w okolicach kolan, pleców i karku

44,17  disponible
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • Najważniejsze cechy: ten plaster przeciwbólowy ma wszechstronne zastosowanie w łagodzeniu bólu w przypadku bólu mięśni, pleców, stawów, ramion, łokci i kolan. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia stabilne i wygodne dopasowanie podczas użytkowania przez cały dzień.
 • Brak skutków ubocznych: Nasze łatki na kolana Pain Relief zawierają starannie wyselekcjonowane naturalne składniki, które są bezpieczne, nie drażniące i hipoalergiczne. Pożegnaj się z niepożądanymi skutkami ubocznymi, ponieważ nasze plastry nie wywołują niepożądanych reakcji. Plaster poprawia również krążenie krwi i dodatkowo łagodzi zmęczenie.
 • Technologia samorozgrzewająca: plaster wellnee na kolana jest wyposażony w innowacyjną technologię samorozgrzewającą, która nieprzerwanie uwalnia kolana od bólu przez okres do 12 godzin. Nie martw się o ciągłe dolegliwości, które utrudniają Ci codzienne czynności. Nasze plastry są łatwe w użyciu i zapewniają natychmiastową ulgę w bólu, kiedy i wszędzie ich potrzebujesz.
 • Wszechstronne zastosowanie: plaster siatkowy jest łatwy w użyciu, oddychający i wszechstronny dla kierowców, osób dojeżdżających do pracy, sportowców i seniorów, może być stosowany na kolanach, dolnej części pleców i ramionach.
 • Naturalne zioła: plaster na ból kolana łączy w sobie zalety 100% naturalnych ekstraktów ziołowych z właściwościami samorozgrzewającymi, aby złagodzić ból i zmniejszyć sztywność stawów.

24 plastry przeciwbólowe kolana, plastry na piołun, łagodzące zakwasy, bóle kolan, pleców, artrozy, plastry rozgrzewające przeciw bólom naturalnym, roślinnym naklejkom przeciwbólowym

 out of stock
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • [Bezpieczny, naturalny składnik] Nasze plastry na kolana są wykonane z naturalnych składników roślinnych, które są bezpieczne.
 • [Łagodzi różne bóle] Plaster odciążający składa się z różnych składników wspomagających krążenie krwi i łagodzenia bólu. Plaster na ból kolana ma niezwykły wpływ na łagodzenie zakwasów mięśni, pleców, stawów, ramion, łokci i kolan.
 • [Łatwy w obsłudze] Plaster rozgrzewający jest łatwy w obsłudze. Wystarczy tylko oczyścić uszkodzoną skórę ciepłą wodą, zdjąć folię ochronną z naklejki przeciwbólowej, a następnie przykleić samoprzylepną folię plastra na uszkodzonym miejscu. Zaleca się nakładanie plastra łagodzącego ból przez 8-12 godzin. Plaster rozgrzewający można przyciąć do każdego rozmiaru, który pasuje do bolącego miejsca.
 • [Nie nadaje się do] Ten plaster na kolana jest zabroniony do stosowania przez kobiety w ciąży i dzieci, a osoby uczulone na ten plaster powinny stosować go z ostrożnością.
 • [Wskazówki] Ten produkt łagodzący ból jest codziennym przedmiotem gospodarstwa domowego i nie może zastąpić leków i urządzeń medycznych do leczenia.

WellKnee Plaster łagodzący ból Kolan na Kolano, Plaster łagodzący na Kolana, Piołun Długotrwałe Plaster łagodzący, łagodzą Bolesność Mięśni W kolanie, Szyi, Ramionach (30 szt.)

89,99  disponible
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • 【Długotrwała ulga w bólu】 WellKnee Plaster łagodzący oferuje 8 godzin ciągłego ciepła, aby złagodzić zmęczenie i ból, promując krążenie krwi, bardzo skuteczny w reumatoidalnym zapaleniu stawów, chorobie zwyrodnieniowej stawów, bólu kolana, zapaleniu pochewki ścięgna, naciągnięciach i skręceń, rwie kulszowej.
 • 【Naturalne składniki roślinne】 plastry łagodzące ból kolan jest bezpieczny i użyteczny, bez żadnych skutków ubocznych. Wykonany jest z czystych naturalnych ziołowych ekstraktów roślinnych, które są rodzajem chińskich tradycyjnych poprzednich roślin piołunu.
 • 【Ergonomiczna konstrukcja】 Rozmiar piołun długotrwałe plaster jest specjalnie zaprojektowany, aby ściśle przylegał do stawów, silna penetracja sprawia, że skóra jest bardzo wygodna, a klej klasy medycznej jest bardziej miękki dla ciała.
 • 【Wielofunkcyjny】 plastry przeciwbólowe jest odpowiedni dla kierowców, pracowników biurowych, sportowców i osób starszych, aby złagodzić ból w różnych częściach ciała, takich jak szyja, ramiona, kolana, kostki itp.
 • 【Łatwy w użyciu】 Oczyść skórę letnią wodą, usuń folię ochronną, delikatnie nałóż WellKnee Plaster łagodzący na bolesny obszar i masuj przez 1-3 minuty. Po prostu ciesz się natychmiastową ulgą w bólu!

30 Count Plastry Przeciwbólowe, Plastry na Kolana, Plastry Przeciwbólowe na Kolana, Plastry Przeciwbólowe na Stawy Kolanowe na Ból Pleców, ramię, Kolano i bolesność Mięśni

 out of stock
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • SZYBKO DZIAŁAJĄCY: Wygodna ulga w kolanie w kilka minut, zestaw łatek odciążających kolana może pomóc złagodzić zmęczenie, mięśnie, sztywne ramiona i promować krążenie krwi.
 • TRWAŁE I SKUTECZNE: Plastry przeciwbólowe do penetracji, bez bałaganu i ukierunkowanej ulgi Zastosuj termiczne plastry na kolana, aby poradzić sobie z określonymi obszarami dyskomfortu.
 • ŁATWY W UŻYCIU: Łatka przeciwbólowa Wystarczy oczyścić dotkniętą skórę ciepłą wodą, zdjąć folię ochronną i przykleić klej na potrzebnym obszarze, aby złagodzić dyskomfort.
 • WSKAZANIA: Tymczasowa ulga w bólu pleców, szyi, nadgarstków, kostek, bioder, barków, kolan i łokci. Na zmęczenie mięśni, ból mięśni, sztywność ramion, ból pleców, ból stawów itp.
 • WYGODNE I MOCNE: Plaster przeciwbólowy wykonany jest z miękkiej i wygodnej włókniny, która jest przyjazna dla skóry, mocny klej, niełatwy do odpadnięcia, wygodny i oddychający.

Plastry łagodzące ból, 26 sztuk, plastry rozgrzewające, naturalne naklejki z piołunu, na szyję, kolana, mięśnie, bóle stawów

37,99  disponible
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • Naturalne chińskie zioła - w 100% czysty naturalny ekstrakt z ziół; samoczynne nagrzewanie pomaga złagodzić ból i zmniejszyć sztywność stawów; lekki, oddychający i zaprojektowany specjalnie do kolan, nie odpada łatwo.
 • 【Brak skutków ubocznych】 Zaprojektowany z samorozgrzewającymi się plastrami przeciwbólowymi, bezpieczny, niedrażniący i hipoalergiczny. Smukła, wygodna, ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezpieczne dopasowanie; klej medyczny jest bardziej miękki dla skóry.
 • 【Główna funkcja】 Duchowe i ciepłe. Powolne uwalnianie, brak spalania. Plastry przeciwbólowe piołunu mogą szybko złagodzić różne związane z tym bóle i szybko złagodzić różne bóle stawów kolanowych; utrzymują ciepło, aktywują krążenie krwi, zmniejszają śluz, zmniejszają stany zapalne i łagodzą ból. Przez ponad 12 godzin działające analgezja, która zapewnia ciągłe ciepło i komfort,
 • 【Łatwa obsługa i wygoda noszenia】Wystarczy oczyścić dotkniętą skórę ciepłą wodą, zdjąć folię ochronną i przykleić folię samoprzylepną na uszkodzone miejsce. Zaleca się nakładanie plastra 5 razy w tygodniu przez 6-8 godzin. Plaster można przyciąć do każdego rozmiaru, który pasuje do bolącego miejsca.
 • 【Wielofunkcyjność】 Nasze plastry przeciwbólowe mogą złagodzić różne bóle, np. bóle kolana, bóle stawów, pleców, naciągnięcia, skręcenia, bóle ramion i karku. Może wniknąć głęboko w obszar urazów mięśni. Nadaje się dla kierowców, pracowników biurowych, sportowców i osób starszych.

Plastry łagodzące ból, 60 sztuk ziół plastry rozgrzewające, plastry łagodzące ból kolana, pleców, karku, rozluźnienie stawów mięśniowych, ciepło przeciwbólowe i dolegliwości

79,00  disponible
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • 【Wszystkie naturalne i antyalergiczne】-- Nasze łatki łagodzące ból są wykonane z tradycyjnych chińskich roślin, takich jak piołun, imbir, wszystkie naturalne zioła, są bezpieczne i nie drażniące. Klej z włókniny ma dobrą oddychalność i przepuszczalność wody
 • 【Szybko działająca formuła】-- Ten plaster na ból kolan jest szybko działający, długo utrzymujący się i głęboko wnikający, zapewnia tymczasową ulgę w łagodnym bólu mięśni i stawów związanym z zapaleniem stawów, łatwym bólem pleców, naprężeniami, skręceniami i stłuczeniami. Skuteczność do 8 godzin
 • 【Wszechstronne zastosowanie】-- plaster przeciwbólowy działa na kolana, kark, ramiona, kostki i inne części ciała. Idealne rozwiązanie dla osób w średnim wieku, osób starszych, rzemieślników i entuzjastów fitnessu. Po użyciu może wystąpić lekkie pieczenie lub zaczerwienienie, co jest normalne
 • 【Łatwe zastosowanie i komfort noszenia】-- wystarczy umyć dotkniętą skórę ciepłą wodą, a następnie zdjąć klej, przykleić i gotowe. Samoprzylepna tylna strona utrzymuje plaster bezpiecznie na swoim miejscu, dzięki czemu można się bez problemu poruszać. Wskazówka: Ten plaster przeciwbólowy jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego
 • Zakres dostawy: 60 sztuk plastrów przeciwbólowych, 30 sztuk to jeden kurs, należy nalegać na użycie dwóch kursów, aby uzyskać efekt leczenia. Oferujemy 365 dni gwarancji, jeśli jest jakiś problem, prosimy o kontakt z nami

Naklejka Przeciwbólowa, 24 Szt. Naklejki na Kolana Moxiterapia Imbirowe Plastry Przeciwbólowe Łagodząca Ulgę w Bólu łatka na Kolano Łaty Rozgrzewające Łaty na Kolana łagodzące Ból Bóle Mięśniowe Łagod

83,72  disponible
2 new from 83,72 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • 【Projekt samonagrzewający】 Nagrzewa się, po prostu wkładasz go w bolący obszar kolana, może wnikać głęboko w mięśnie prawej strony bólu. Cienka i lekka konstrukcja, wygodna i oddychająca, niełatwa do odpadnięcia, wygodna, odporna na zimno, ciepła i łagodząca ból. Ścieżki uśmierzające ból mogą szybko złagodzić różne bóle kolan, delikatnie samonagrzewające się, szybko działające, długotrwałe
 • 【Dotyczy osób】 Idealny dla siedzących pracowników biurowych, osób starszych z bólem talii, osób pracujących z długimi ramionami, obolałymi ramionami i szyjami. Nie ma ograniczeń dla mężczyzn, kobiet. Ma dobre działanie pielęgnacyjne, można go stosować bez obaw. Dostępne są 24 szt imbirowych łat na kolana, wystarczające do zaspokojenia twoich potrzeb. Oczyść i osusz dotknięty obszar, obierz papier ochronny, nałóż stronę klejącą na bolesny obszar
 • 【Korzystanie z całego ciała】 Nadaje się do szyi, ramion, pleców, nóg, ramion, talii itp. Łagodzi ból pleców, szyi, ramion i całego ciała, dzięki czemu czujesz się wyjątkowo zrelaksowany. Dobry produkt do domowych meridianów relaksujących i aktywujących kości. Lekki i kompaktowy, łatwy do przenoszenia, idealny do użytku domowego i podróżnego. Oddychająca i elastyczna tkanina o dobrej przyczepności sprawia, że ​​pozostaje na miejscu i dobrze przylega do kolana, nie przeszkadza w codziennych ruchac
 • 【Natychmiastowa ulga w bólu】 Te imbirowe plastry łagodzące ból dla mężczyzn i kobiet mogą łagodzić różne bóle, takie jak napięcie mięśni, ból szyi, ból stawu kolanowego, napięcie i skręcenie itp. łatka na ból kolana wykonana z tradycyjnego chińskiego piołunu, naturalnych i organicznych ekstraktów roślinnych ,bezpieczna i ukierunkowana
 • 【Łatwy w użyciu】 Po prostu oczyść dotkniętą skórę ciepłą wodą, odklej folię ochronną i przyklej folię samoprzylepną w miejscu, w którym odczuwasz ból. Po długim i męczącym dniu w pracy na pewno zadowoli Cię szybko działająca ulga w bólu i całkowity relaks. Nasze plastry łagodzące ból kolana skupiają się na rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju bólu kolana, poczujesz, że działa po nałożeniu na dotknięty obszar w ciągu kilku minut

80 sztuk / 10 paczek łatka przeciwbólowa medyczna-plaster przeciwbólowy pleców opieka zdrowotna dla odrętwienia ulga w bólu kolana, pleców, szyi, ramion, łokcia

 out of stock
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • Zestaw do bólu pleców i karku zawiera 10 opakowań plastrów na daleką podczerwień, po 8 sztuk w opakowaniu, które mogą skutecznie złagodzić ból.
 • Plaster przeciwbólowy jest wykonany z proszku nanoceramicznego dalekiej podczerwieni, gipsu medycznego i papieru silikonowego, który może być akceptowany przez apteki, kliniki i szpitale.
 • Absorbuj promieniowanie ludzkiego ciała i emituj promienie dalekiej podczerwieni, aby poprawić mikrokrążenie, zwiększyć aktywność mięśni i promować metabolizm.
 • Uśmierzanie bólu pleców Patc nadaje się do leczenia spondylozy szyjnej, zamrożonego barku, przerostu kości, przepukliny krążka lędźwiowego, reumatoidalnego zapalenia stawów, urazów spowodowanych upadkiem, bólu krzyża itp.
 • Plaster łagodzący zapalenie stawów jest specjalnie zaprojektowany, aby dopasować się do obszaru pleców i pośladków, może dobrze przylegać do ciała, nawet jeśli jest przymocowany pod ubraniem, nie jest łatwo go zauważyć.

Plastry łagodzące ból, 32 sztuki, plastry rozgrzewające, naturalne naklejki z piołunu, na szyję, kolana, mięśnie, bóle stawów (32 sztuki)

43,00  disponible
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • Naturalne chińskie zioła - w 100% czysty naturalny ekstrakt z ziół; samoczynne nagrzewanie pomaga złagodzić ból i zmniejszyć sztywność stawów; lekki, oddychający i zaprojektowany specjalnie do kolan, nie odpada łatwo.
 • 【Brak skutków ubocznych】 Zaprojektowany z samorozgrzewającymi się plastrami przeciwbólowymi, bezpieczny, niedrażniący i hipoalergiczny. Smukła, wygodna, ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezpieczne dopasowanie; klej medyczny jest bardziej miękki dla skóry.
 • 【Główna funkcja】 Duchowe i ciepłe. Powolne uwalnianie, brak spalania. Plastry przeciwbólowe piołunu mogą szybko złagodzić różne związane z tym bóle i szybko złagodzić różne bóle stawów kolanowych; utrzymują ciepło, aktywują krążenie krwi, zmniejszają śluz, zmniejszają stany zapalne i łagodzą ból. Przez ponad 12 godzin działające analgezja, która zapewnia ciągłe ciepło i komfort,
 • 【Łatwa obsługa i wygoda noszenia】Wystarczy oczyścić dotkniętą skórę ciepłą wodą, zdjąć folię ochronną i przykleić folię samoprzylepną na uszkodzone miejsce. Zaleca się nakładanie plastra 5 razy w tygodniu przez 6-8 godzin. Plaster można przyciąć do każdego rozmiaru, który pasuje do bolącego miejsca.
 • 【Wielofunkcyjność】 Nasze plastry przeciwbólowe mogą złagodzić różne bóle, np. bóle kolana, bóle stawów, pleców, naciągnięcia, skręcenia, bóle ramion i karku. Może wniknąć głęboko w obszar urazów mięśni. Nadaje się dla kierowców, pracowników biurowych, sportowców i osób starszych.

12 Sztuk Plastry Przeciwbólowe Rwa Kulszowa łatka Ekstrakt Roślinny Miękkie Oddychające Staw Kolanowy Ulga w Bólu łatka dla Kobiet Mężczyzn

20,98  disponible
2 new from 20,98 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 12 lutego, 2024 5:56 am

Características

 • Rwa kulszowa Relief: Pod działaniem małych cząsteczek może szybko dostać się do nerwu kulszowego, rozwiązać uszkodzenia i ścieranie oraz uzyskać efekt łagodzenia rwy kulszowej.
 • Ekstrakt ziołowy: Bezpieczne składniki, łagodne i niedrażniące, mogą być używane z pewnością. 12 sztuk łatki rwy kulszowej, spełnia twoje potrzeby użytkowania i wymiany.
 • Efekt celowania: Dokładna identyfikacja aktywnych cząsteczek, bezpośredni dostęp do dyskomfortu i przywrócenie lokalnej energii, głębokiej penetracji, sprawiają, że głowa kości udowej jest pełna energii.
 • Wiele odpowiednich scenariuszy: Lekki i niewielki rozmiar, łatwy do przechowywania i przenoszenia, można go łatwo włożyć do torby, idealny do domu, biura, podróży itp.
 • Włóknina: Plaster rwy kulszowej wykonany jest z włókniny, o wysokiej przepuszczalności powietrza i lepkości, miękkiej i przyjaznej dla skóry, wygodnej w użyciu, odpowiedniej dla mężczyzn i kobiet.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.