plastry na wrastajace paznokcie

Plastry Korekcyjne Wrastających Paznokci, Oddzielne Wrastające Paznokcie i Poprawiające Wrastające Paznokcie Zestaw Naklejek Korekcyjnych Wrastających Paznokci Pielęgnacja Stóp(10 arkuszy)

33,66  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • Trwałe: plastry korekcyjne na wrastające paznokcie Istnieje kilka tabel korekcji paznokci, które wystarczają, aby spełnić Twoje potrzeby wymiany, spłaszcz obie strony paznokci, warstwa kleju jest mocna i może znajdować się blisko stopy.
 • Łatwy do przenoszenia: lekki, mały rozmiar, łatwy do przechowywania i przenoszenia, łatwy do umieszczenia w kieszeni, bardzo odpowiedni do podróży, mały i praktyczny, łatwy do przenoszenia, może pomóc naprawić paznokcie u nóg.
 • Ulepsz paznokcie u nóg: popraw wrastające paznokcie, oddziel wrastające paznokcie i ulepsz odwrócone paznokcie, dobrą kombinację i wystarczającą ilość, aby pozbyć się dyskomfortu wrastających paznokci.
 • Łatwy w użyciu: wrastający paznokieć korekcyjny projekt naszywki z tyłu, ciasny krój, wygodny i łatwy w użyciu. Jednorazowy, bezpieczny i higieniczny, dobrze pielęgnuje i poprawia paznokcie.
 • Wysokiej jakości materiały: wysokiej jakości włókniny, miękkie i przyjazne dla skóry, przyjazne dla środowiska, elastyczne i wygodne w noszeniu, dobra przepuszczalność powietrza i elastyczność, mogą skutecznie regulować powierzchnię paznokcia, generować siłę ciągnącą w górę, powoli wyciągać osadzony gwóźdź .

GLEAVI 8 Prześcieradła Kleja Bezpłatnie Stóp Paznokci Stóp Paznokcie Plastry Wrastające Poprawki Korekty Poznanie Taśmy Do Leczenia Paznokci Narzędzia Do Leczenia Narzędzia Dla Mężczyzn

36,39  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • Silnie rozciągnij, aby naprawić wrastające paznokcie. Patrz korektor
 • Popraw kręcone paznokcie, rozciągnij paznokcie, uczyń paznokcie piękniejsze. Patch korektorowy
 • Można skutecznie przymocować do powierzchni paznokcia i wywoła ciągnięcie w górę, umożliwiając powoli wyciągnięcia osadzonej części paznokcia.
 • Wykonane z materiału premium dobre wykorzystanie.
 • Pozwól ci delikatnie odciągnąć niechcianą część wrastającą ze skóry, a jednocześnie przynieść dobry efekt czyszczenia paznokci.

FERYES Narzędzia do wrastających paznokci, podnośnik do paznokci i pilnik do paznokci u stóp, do leczenia wrastających paznokci, stal nierdzewna klasy chirurgicznej

35,99  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • Preferowane narzędzia do wrastających paznokci przez podiatrów: Zestaw do pielęgnacji wrastających paznokci FERYES to profesjonalne i higieniczne narzędzia do leczenia wrastających paznokci i łagodzenia bólu, zaprojektowane i wykonane we współpracy z ekspertami podiatrami.
 • 【Podnośnik i pilnik】Nasz specjalnie zaprojektowany zestaw narzędzi do wrastających paznokci oferuje pilnik do paznokci u stóp i podnośnik do paznokci do leczenia bolesnych wrastających paznokci. Każde narzędzie ma dwa końcówki, w inny sposób, aby dopasować się do konkretnego stanu.
 • 【Pilnik wrastających paznokci】 Ten specjalnie zaprojektowany pilnik łagodzi nacisk wrastających paznokci u stóp za pomocą jednego prostego końca i jednego zakrzywionego końca, aby sprostać różnym sytuacjom. Odłóż bolesne wrastające krawędzie. Zapobiegaj wrastającym paznokciom u stóp przed kopaniem w ciało.
 • 【Podnośnik wrastających paznokci】 Podnieś wrastającą część z dala od skóry. Nie tylko podnośnik, ale także niesamowity środek do czyszczenia paznokci. Podwójnie zakrzywione końce to lustra dla lewej i prawej stopy. Z małymi łyżeczkami na zakrzywionych końcówkach, które sprawiają, że dostanie się pod nawet najbliższym paznokciem palców, aby złapać nawet najmniejsze kawałki gruzu
 • 【Wysokiej jakości materiał】 Wykonany ze stali nierdzewnej klasy chirurgicznej, trwały i łatwy do czyszczenia, bez rdzewienia, w pełni autoklawowy. Stylowe wykończenie dla wyrafinowanego wyglądu, teksturowany korpus zapewnia pewny chwyt.

Miękki podnoszący wrastające paznokcie, plastry korygujące paznokcie u stóp, orteza na grube paznokcie u stóp, do korekcji paznokci, do codziennego użytku, 36 sztuk

29,19  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • Codzienna wymiana, wygodniejsza, bardziej czyszcząca i zdrowsza, nie wymaga kleju.
 • Obie strony paznokcia u stóp zostaną wyprostowane, dolna warstwa naszywki jest mocna, idealnie dopasowuje się do stopy.
 • Utrzymuj paznokcie w zdrowiu i łagodzi ból, zmień kąt wzrostu paznokci, co może dobrze zadbać o paznokcie.
 • Mały i wygodny, łatwy do przenoszenia. Oczyść paznokcie u stóp, następnie osusz paznokcie i dopasuj elastyczną naszywkę tak, aby pasowała do paznokci u stóp, w zależności od szerokości paznokci. Wklej we właściwym miejscu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
 • Proces korekcji jest bezbolesny i łagodny, wygodny w użyciu, spełnia Twoje wymagania.

Socobeta Naklejki do korekcji paznokci u stóp, łagodzą ból, dobra przyczepność, zestaw plastrów korygujących wrastające paznokcie, 5 arkuszy, bezpieczne w domu

22,99  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • Skuteczność: plaster korygujący przywiera do powierzchni paznokcia, wytwarza siłę w górę i pomaga paznokciom powrócić do normalnej krzywizny.
 • Dobra przyczepność: Naklejka korekcyjna do paznokci u stóp nie zużywa się ani nie rani paznokci, jest łatwa w użyciu, ma dobrą przyczepność i nie odpada.
 • Materiał włókniny: Plaster korekcyjny jest wykonany z włókniny, która jest bezpieczna w użyciu, oddychająca i elastyczna oraz przyjemna w noszeniu.
 • Liczba sztuk: 5 arkuszy plastrów korygujących wrastające paznokcie, łącznie 50 sztuk, są dostępne, wystarczająco dużo, aby zaspokoić potrzeby zastępcze.
 • Mały i przenośny: Prosta konstrukcja, niewielka waga i niewielki rozmiar, łatwy do przechowywania i przenoszenia, nadaje się do użytku domowego i profesjonalnego użytku.

Naklejki korekcyjne do paznokci u stóp, 50 sztuk, elastyczna łatka korygująca wrastające paznokcie, dla kobiet, mężczyzn, korektora, narzędzia do pedicure

18,32  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • ✔ Wysokiej jakości materiał: Nasze naklejki do korekcji paznokci u stóp są wykonane z wysokiej jakości włókniny, są miękkie i oddychające, o dobrej wydajności i łatwe w obsłudze. Dwustronna taśma klejąca do naklejenia, klej nie jest potrzebny.
 • ✔ Łatka do korekcji paznokci u stóp: Nasza łatka do korekcji paznokci u stóp wykorzystuje mechanizm dźwigniowy, aby zmienić kąt wzrostu paznokci, zapewnia dobrą pielęgnację paznokci, aby zachować zdrowy wzrost paznokci i uniknąć wrastających paznokci
 • ✔ Idealne dopasowanie: Samoprzylepny spód łatki jest mocny i dobrze pasuje do stóp. Mały, praktyczny i przenośny, można go używać do wygładzania paznokci u stóp, bez konieczności chodzenia po paznokciach, oszczędzaj czas i pieniądze.
 • ✔ Łatwy w obsłudze: Należy oczyścić wewnętrzną i zewnętrzną stronę paznokci, osuszyć paznokcie u stóp, dopasować plaster do szerokości paznokci u stóp i przykleić je do paznokcia. Możesz wyciąć żądany kształt nożyczkami.
 • ✔ Szerokie zastosowanie: Narzędzia do wrastających paznokci nadają się zarówno do użytku w salonie jak i w domu, zapewniają dobrą pielęgnację paznokci i zapewniają przyjemne wrażenia podczas noszenia, gdy są przymocowane do paznokci.

Plastry korygujące wrastające paznokcie, naklejki korygujące wrastające paznokcie, dla zdrowia paznokci u stóp, do liftingu paznokci, ulga w bólu dla grubych paznokci u stóp

30,89  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • Nie wymaga kleju, zestaw narzędzi do użycia, lepszy efekt korygowania wrastających paznokci.
 • Wykonany z wysokiej jakości materiału, praktyczny i przyjazny dla środowiska. Lekka i przenośna, łatwa do przechowywania i przenoszenia.
 • Narzędzie do strugania paznokci u stóp może zagłębić się w rowki paznokci, aby oczyścić brud i resztki paznokci; podnieś otaczające paznokcie, pomóż nałożyć korektor na wrastające paznokcie; zapobiegaj wrastającym paznokciom.
 • Naklejki na wrastające paznokcie u stóp są małe, proste w konstrukcji, łatwe w użyciu, jednorazowe, bezpieczne i higieniczne.
 • Trójwarstwowa struktura naklejki na wrastające paznokcie, warstwa zewnętrzna jest oddychająca, warstwa wewnętrzna ma bardzo elastyczny pas trakcyjny, mocny klej dolny, który dobrze dopasowuje się do stóp.

Narzędzie do Naklejek Wrośniętych Paznokci, Zestaw Naszywek na Wrastające Paznokcie, Naszywki na Wrastające Paznokcie, Korektor Wrastających Paznokci, Samoprzylepne Plastry na Paznokcie, Narzędzie do

53,77  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • Główna funkcja: Wrastająca łata na paznokieć może wytworzyć siłę odbicia w górę, aby wyciągnąć paznokieć, który rośnie w ciele i zmienić kierunek wzrostu, aby nie wrastał już w miąższ.
 • Przywraca ślady wzrostu: Użyj tego zestawu narzędzi do korekty wrastających paznokci, aby skutecznie poprawić wrastające paznokcie i nieprawidłowe paznokcie oraz przywrócić ich oryginalne ślady wzrostu.
 • Oddychająca naklejka: wrastająca naszywka na paznokieć wykonana jest z najwyższej jakości włókniny, oddychającej i wygodnej, można ją owinąć i naprawić, nie wpływa na codzienne noszenie skarpet i butów.
 • Praktyczne narzędzie: narzędzie do wrastania paznokci ma stożkowy pilnik na końcu, który precyzyjnie wnika w rowek paznokcia, aby zeskrobać brud i wypolerować resztki paznokcia, aby uniknąć uszkodzenia miąższu paznokcia.
 • Podwójne zakończenie: prosty koniec narzędzia ze stali nierdzewnej służy do piłowania zewnętrznej krawędzi paznokcia, a zakrzywiony koniec służy do piłowania wewnętrznej powierzchni, zaokrąglając rogi paznokcia. Opiłuj wrastający paznokieć, aby usunąć wrastającą krawędź.

60 sztuk łatek do naprawy paznokci u stóp, profesjonalne naklejki do korekcji paznokci u stóp, dla mężczyzn i kobiet

18,32  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • ✔ Skutecznie poprawić wrastające paznokcie: Po naklejeniu na powierzchnię paznokcia siła ciągnąca wytworzona przez elastyczny plaster odgrywa rolę w przywróceniu normalnego kształtu paznokci. Gdy paznokcie rosną do wewnątrz, naklejki na paznokcie pociągną do góry, dzięki czemu można je dobrze pielęgnować.
 • ✔ Materiał: naklejki korekcyjne na paznokcie u stóp są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się dobrą oddychalnością i elastycznością. Idealnie pasuje do naszych paznokci. Dzięki bardzo cienkiej konstrukcji poczujesz się komfortowo.
 • ✔ Profesjonalna pielęgnacja: naklejki korekcyjne do paznokci u stóp, aby zmienić kąt wzrostu paznokci, prostować boki palców. Warstwa klejąca plastra jest mocna i można ją łatwo przymocować do stóp.
 • ✔ Łatwa obsługa: mały i łatwy do przenoszenia. Oczyść wewnętrzną i zewnętrzną stronę paznokci u stóp, osuszyć paznokcie, dopasuj elastyczny plaster do szerokości paznokci u stóp i przyklej go wokół paznokci.
 • ✔ Nadaje się do użytku prywatnego i profesjonalnego: Naklejki korekcyjne do paznokci u stóp, są bardzo pomocne w ochronie paznokci u stóp i nadają się do użytku prywatnego i profesjonalnego.

FOMIYES Zestaw 60 naklejek do korekty wrastających paznokci u stóp, plastry korygujące wrastające paznokcie, bez użycia taśmy

41,18  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 4:16 pm

Características

 • Wrośnięte paznokcie mogą zmieniać wzrost paznokci, prostować każdą stronę paznokcia.
 • Można ją podarować jako prezent dla przyjaciół lub członków rodziny.
 • Pielęgnuj paznokcie i dbaj o ich zdrowie.
 • Nasze plastry do korekcji paznokci z najwyższej jakości materiału, elastyczne, bezpieczne i łatwe w obsłudze.
 • Zestaw zawiera wystarczającą ilość do użycia, dzięki czemu spełnią różne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.