plastry na wrastajace paznokcie

RoserRose 32 sztuki plastrów korekcyjnych do paznokci u stóp, wzmacniające paznokcie, do naprawy uszkodzonych paznokci i wyglądu przebarwionych paznokci

49,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • Piękne paznokcie w mgnieniu oka - nasze łatki korekcyjne do paznokci u stóp pomagają upiększyć wygląd paznokci i nadać im zdrowy wygląd.
 • Wysokiej jakości materiał - górna warstwa materiału ochronnego, wodoodporna ochrona, dobra oddychalność.
 • Łatwe zastosowanie - usuń folię ochronną z plastra, przyklej ją mocno z boku palca lub palca i złóż nadmiar kleju, aby całkowicie zakryć palec u nogi lub palce.
 • Idealne dopasowanie - używaj go przez 6-8 godzin (zalecane przed snem) i kontynuuj stosowanie przez 3-6 miesięcy, aby osiągnąć pożądany efekt.
 • Wspomaga zdrowy wzrost paznokci: Łatka do naprawy paznokci wspomaga zdrowy wzrost paznokci. Przyczynia się do zmniejszenia przebarwień i grubości paznokci, nawilża i złuszcza łamliwe paznokcie, zmiękcza i rozluźnia uszkodzone warstwy paznokci, zapewniając gładsze i zdrowsze paznokcie.

BSTCAR 50 x plastry na wrastające paznokcie u stóp, oddychające, samoprzylepne, elastyczne naklejki korekcyjne do wrastających paznokci u stóp, korekcja paznokci u stóp

17,59  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • Zabieg korekcji paznokci u stóp ---- Plaster korekcyjny wrastających paznokci u stóp może wywołać odbicie w górę poprzez przyklejenie do stóp, aby osadzenie paznokci w ciele powoli się wyciągało. Nadaje się do utwardzania wrastających paznokci, rowków na paznokcie, zanokcicy i tak dalej.
 • Profesjonalna pielęgnacja paznokci – naklejki korekcyjne do paznokci u stóp wykorzystują mechanikę dźwigni do zmiany kąta wzrostu paznokci i wyprostowania każdej strony paznokcia, co pomoże Twoim paznokciom powrócić do normalnego stanu zginania i sprawić, że będą rosły zdrowo. Nadaje się do użytku domowego i profesjonalnego.
 • Dobra lepkość ---- Narzędzie do korekcji wrastających paznokci u stóp ma dobrą przyczepność. Bardzo dobrze pasuje do paznokci. Przed użyciem należy wysuszyć paznokcie.
 • Łatwy w użyciu ---- Korektor wrastających paznokci, mały i lekki, jest bardzo łatwy do przenoszenia. Możesz dopasować elastyczną naszywkę do szerokości paznokci, aby upewnić się, że przykleja się do właściwej pozycji.
 • Miękkie i oddychające ---- Naklejki na wrastające paznokcie są wykonane z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, miękkiej, oddychającej i mają dobrą elastyczność. Jego super cienka konstrukcja idealnie pasuje do paznokci u stóp i sprawi, że poczujesz się bardzo komfortowo.

MEGAVOW 51 SZTUK Zestaw do Korekcji Wrastających Paznokci, Korektor Zanokcicy, Zakrzywiony Podnośnik Przenośne Paski Typu C, Paznokcia Pilnikiem i Podnośnikiem, Plaster na Wrastające Paznokcie

11,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • 【Otrzymasz】 Zestaw do leczenia endogennych paznokci u nóg zawiera 50 korektorów do paznokci u nóg i 1 podnośnik do paznokci u nóg, zapewniając kompletne rozwiązanie do leczenia endogennych paznokci u nóg. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz skorygować wiele paznokci u stóp, ten zestaw ma coś na każdą potrzebę.
 • 【Jakość materiałów】 Zestaw do paznokci endogennych jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, aby zapewnić długą żywotność. Materiały te są bezpieczne i łatwe do sterylizacji w celu długotrwałego użytkowania.
 • 【Łatwy w użyciu】 Nasz zestaw do korekcji paznokci jest łatwy w użyciu i prosty w obsłudze. Wystarczy oczyścić paznokcie za pomocą podnośnika do paznokci, włożyć pasek korekcyjny do rowka paznokcia, a następnie użyć nożyczek, aby odciąć nadmiar paska korekcyjnego.
 • 【Efektywna konstrukcja】 Paski do korekcji paznokci w kształcie litery C są specjalnie zaprojektowane, aby delikatnie i skutecznie korygować wrastające paznokcie. Zapewniają stopniowe prostowanie i łagodzą ból i dyskomfort spowodowany wrastającymi paznokciami oraz mogą dobrze dbać o paznokcie u stóp i utrzymywać je w zdrowiu i pięknie.
 • 【Szerokie zastosowanie】 To narzędzie do korekcji paznokci jest niezbędne w domu, aby dobrze dbać o paznokcie, poprawiać paznokcie, łatwe w aplikacji i utrzymywać paznokcie w czystości i pięknie. Można go podarować rodzicom, siostrom, krewnym i innym osobom. Nadaje się do domowych salonów pedicure, salonów paznokci i nie tylko.

Korektor wrastający paznokieć korekcja poprawki do pielęgnacji stóp pedicure naklejka do paznokci narzędzie do pielęgnacji paznokci(48)

8,39  disponible
2 new from 8,39 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • Proces korekcji jest bezbolesny i łagodny, wygodny w użyciu, spełnia Twoje wymagania.
 • Utrzymuj paznokcie w zdrowiu i łagodzi ból, zmień kąt wzrostu paznokci, co może dobrze zadbać o paznokcie.
 • Codzienna wymiana, wygodniejsza, bardziej czyszcząca i zdrowsza, nie wymaga kleju.
 • Mały i wygodny, łatwy do przenoszenia. Oczyść paznokcie u stóp, następnie osusz paznokcie i dopasuj elastyczną naszywkę tak, aby pasowała do paznokci u stóp, w zależności od szerokości paznokci. Wklej we właściwym miejscu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
 • Obie strony paznokcia u stóp zostaną wyprostowane, dolna warstwa naszywki jest mocna, idealnie dopasowuje się do stopy. Nie ma potrzeby kleju, wystarczy nakleić i użyć.

Plaster na wrastające paznokcie, bez kleju pilnik do korekcji paznokci u stóp, korektor wrastających paznokci, pedicure, 3

15,96  disponible
4 new from 15,96 zł
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • Sposób użycia: Oczyść swoje paznokcie przed użyciem, aby były czyste i suche. Podczas użytkowania należy go przykleić i mocno docisnąć, tak aby obie strony pasowały tylko do paznokci. Odłamki w środku zapewnią siłę skierowaną ku górze. Zaleca się codzienną zmianę i przechowywanie jej przez miesiąc.
 • Uniwersalne: Dostępne są różne rozmiary plastrów, pasujące do większości rozmiarów paznokci, odpowiednie dla umiarkowanych i poważnych problemów z paznokciami. Może złagodzić ból stóp spowodowany przez paronychię i wrastające paznokcie, zmienić kąt wzrostu paznokcia, dobrze zadbać o swoje paznokcie.
 • Dobre dopasowanie do stopy: Ten profesjonalny plaster przyjmuje mechanikę dźwigni do zmiany kąta wzrostu paznokcia, dolna warstwa kleju jest mocna i pasuje do twojej stopy i paznokci, zapewnia wspaniałą opiekę dla twoich paznokci, abyś był zdrowy.
 • Łagodzi ból: Kiedy paznokcie rosną do wewnątrz, może on dobrze zadbać o twoje paznokcie, utrzymać je w zdrowiu i złagodzić ból. Korekcja jest bezbolesna i delikatna przez kilka tygodni. Długotrwałe użytkowanie jest lepsze
 • Wysokiej jakości materiały: Naklejki korekcyjne do paznokci wykonane są z wysokiej jakości materiałów do praktycznego zastosowania, nie ranią paznokci

MEGAVOW 100 Sztuki Plaster na Wrastające Paznokcie, Korektor do Wrastających Paznokci u Stóp, Korekcja Poprawki do Pielęgnacji Stóp, Pielęgnacja Paznokci u Stóp Elastyczna Naszywka

11,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • 【Otrzymasz】 Zestaw do leczenia endogennych paznokci u stóp zawiera 100 sztuk korektorów do paznokci u stóp i oferuje kompletne rozwiązanie do leczenia endogennych paznokci u stóp. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz skorygować wiele paznokci u stóp, ten zestaw ma coś na każdą potrzebę.
 • 【Łatwy w użyciu】Przed użyciem oczyść paznokcie i utrzymuj je w czystości i suchości. Nałożyć zestawy plastrów korygujących do paznokci i docisnąć boki tak, aby ściśle przylegały do paznokci. Środkowy odłamek zapewnia siłę skierowaną ku górze, a naklejka na paznokcie jest mała, bezpieczna i higieniczna.
 • 【Oddychający plaster na wrastające paznokcie】 Plaster korygujący wrastające paznokcie jest wykonany z elastycznej tkaniny bawełnianej. wodoodporna ochrona, dobra oddychalność. Plaster korygujący pedicure ma ultracienką i karnację, wygodną i niewidoczną. Korekta jest bezbolesna i delikatna przez kilka tygodni, odpowiednia.
 • 【Dobra wydajność】 Plaster korekcyjny do paznokci u stóp Pedicure może poprawić wzrost paznokci wrastających do wewnątrz i może skutecznie złagodzić nacisk i ból w palcach stóp. dolna warstwa klejąca naklejki korekcyjnej do paznokci jest mocna i dobrze dopasowuje się do stopy.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Te naklejki do korekcji paznokci nadają się do użytku domowego i mogą dobrze dbać o paznokcie. Paznokcie pozostaną czyste i gładkie. Możesz je również wybrać jako praktyczny prezent dla rodziny lub przyjaciół.

MEGAVOW 100 Sztuki Korektor do Wrastających Paznokci u Stóp, Plaster na Wrastające Paznokcie, Korekcja Poprawki do Pielęgnacji Stóp, Pielęgnacja Paznokci u Stóp Elastyczna Naszywka

10,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • 【Otrzymasz】 Otrzymasz łącznie 100 sztuk plastrów do paznokci, 50 sztuk plastrów do paznokci w kolorze białym, 50 sztuk plastrów do paznokci w kolorze niebieskim do codziennego użytku.
 • 【Łatwy w użyciu】Przed użyciem oczyść paznokcie i utrzymuj je w czystości i suchości. Nałożyć zestawy plastrów korygujących do paznokci i docisnąć boki tak, aby ściśle przylegały do paznokci. Środkowy odłamek zapewnia siłę skierowaną ku górze, a naklejka na paznokcie jest mała, bezpieczna i higieniczna.
 • 【Oddychający plaster na paznokcie】 Plaster korygujący wrastające paznokcie jest wykonany z elastycznej tkaniny bawełnianej. wodoodporna ochrona, dobra oddychalność. Plaster korekcyjny do pedicure ma ultracienką i karnację, wygodną i niewidoczną. Korekta jest bezbolesna i delikatna przez kilka tygodni, odpowiednia.
 • 【Dobra wydajność】 Plaster korekcyjny do paznokci u stóp Pedicure może poprawić wzrost paznokci wrastających do wewnątrz i może skutecznie złagodzić nacisk i ból w palcach stóp. dolna warstwa klejąca naklejki korekcyjnej do paznokci jest mocna i dobrze dopasowuje się do stopy.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Te naklejki do korekcji paznokci nadają się do użytku domowego i mogą dobrze dbać o paznokcie. Paznokcie pozostaną czyste i gładkie. Możesz je również wybrać jako praktyczny prezent dla rodziny lub przyjaciół.

Plastry korygujące paznokcie u stóp, 40 sztuk, naklejki na paznokcie u stóp, elastyczne łatki

83,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • 【 Popraw wrastające paznokcie u stóp 】 Długotrwałe stosowanie naszej łatki do korekcji paznokci u stóp może poprawić kształt paznokci i przywrócić je do ich normalnego stanu. Skutecznie redukuje ból palców.
 • 【Miękki i wygodny materiał】Patch korekcyjna wrastających paznokci jest wykonana z elastycznej tkaniny bawełnianej. Jest bardzo przyjazna dla skóry, oddychająca i miękka w dotyku. Naszywka do korekcji pedicure ma ultracienki design i cerę, jest wygodna i niewidoczna, dzięki czemu Twoje palce będą idealnie pasowały.
 • 【Łatwa obsługa】Użycie naklejek na paznokcie stóp pedicure jest również bardzo proste. Wystarczy tylko umyć i osuszyć wewnętrzną i zewnętrzną stronę palców u nóg. Następnie należy ustawić elastyczną plaster na paznokcie w taki sposób, aby przykleić ją wokół paznokci. Umieść ją we właściwej pozycji, aby uzyskać najlepszy efekt.
 • 【Nie spadają łatwo】Naklejka do korekcji paznokci jest bardzo mała i łatwa do przenoszenia. Nie zajmuje zbyt dużo miejsca do przechowywania. Tylna strona naklejki do pedicure ma dwustronną taśmę klejącą, która jest mocna i nie spada. Dobrze dopasowuje się do palców, co ułatwia obsługę.
 • 【Regularnie się zmieniają】 Plaster do korekcji paznokci u stóp może poprawić wzrost wrastających paznokci do wewnątrz, skutecznie łagodzi nacisk i bóle palców u nóg. Lepkość naklejki zmienia się z upływem czasu. Aby utrzymać biżuterię w czystości, należy ją regularnie wymieniać na nową.

HOBKEY Naklejki na wrastające paznokcie u stóp, plastry korekcyjne do paznokci u stóp, elastyczne plastry do wrastających paznokci u stóp, 140 sztuk

60,36  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • Zestaw zawiera: zawiera 40 sztuk naklejek na paznokcie u stóp i 100 sztuk naklejek korekcyjnych na wrastające paznokcie, wystarczającą ilość, aby pomóc Ci uniknąć niedogodności spowodowanych wrastającymi paznokciami.
 • Narzędzia do korekcji wrastających paznokci u stóp: naklejki do korekcji wrastających paznokci u stóp łagodzą ból spowodowany wrastającymi paznokciami u stóp i powoli korygują kierunek wzrostu paznokci, dzięki czemu paznokieć rośnie na zewnątrz i staje się płaski.
 • Proste zastosowanie: Najpierw oczyść wewnętrzną i zewnętrzną stronę paznokcia u stóp, osusz wodę, następnie dopasuj plaster do paznokcia do rozmiaru paznokcia i nałóż go na palec, który wymaga korekty.
 • Wysokiej jakości materiał: plaster do paznokci wykonany jest z włókniny i materiału PCV, który jest oddychający i elastyczny, a samoprzylepna konstrukcja idealnie dopasowuje się do paznokcia u stóp, zapewniając komfort.

Korekcja wrastających paznokci, wrastające paznokcie Korekcja fizyczna Elastyczne plastry Zestaw narzędzi do pedicure Zestaw do korekcji (2#)

31,31  disponible
2 new from 31,31 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:29 pm

Características

 • Elastyczna naszywka wykonana jest z wysokiej jakości elastycznego włókna węglowego, można ją dowolnie przycinać, aby sprostać różnym wymaganiom spowodowanym różnym rozmiarem paznokcia.
 • Zapewnia fizyczną korektę rozciągania, po przyłożeniu do powierzchni paznokcia u nogi siła rozciągająca wytwarzana przez elastyczny plaster odgrywa rolę w przywracaniu paznokcia do jego normalnego kształtu.
 • Cały proces jest relaksujący i bezbolesny, jest o wiele wygodniejszy i skuteczniejszy niż korekcja paznokci u stóp, zapewnia bezpieczny i skuteczny zdrowy i stabilny wzrost paznokci.
 • Do leczenia wrastających paznokci o różnym stopniu używa się różnych zestawów, które można wybrać w zależności od własnych okoliczności, jest łatwy w użyciu, nie wymaga ekstrakcji paznokcia. Z łatwością pożegnaj się z wrastającymi paznokciami.
 • Ultracienkie dopasowanie nie musi martwić się o uczucie ciężkości i ma na celu korektę postawy paznokcia, można je nakładać w zrelaksowany i bezbolesny sposób oraz jest łatwe w użyciu.
/* */ Go up