plastry na wrastajace paznokcie

Zestaw narzędzi do korekcji wrastających paznokci u stóp, 152 szt., plastry korekcyjne, plastry korekcyjne, wygięte, do wrastających paznokci u stóp, paski

49,41  disponible
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • Praktyczne połączenie: w pakiecie znajduje się 152 sztuki zestawów narzędzi do wrastających paznokci, w tym 15 arkuszy / 60 sztuk zakrzywionych spinek do paznokci u stóp, 6 arkuszy / 60 sztuk szerokich naklejek korekcyjnych do paznokci, 30 pasków korekcyjnych do wrastających paznokci, 1 pilnik do paznokci u stóp i 1 sztuka podnośnika do paznokci u stóp, które mogą zaspokoić codzienne potrzeby pielęgnacji paznokci
 • 3 różne style: dostępne są 3 różne style naszych plastrów do wrastających paznokci, w tym cienkie naklejki korekcyjne paznokci u stóp, szerokie naklejki korekcyjne i paski korekcyjne do wrastających paznokci; możesz użyć stylu zgodnie z własnymi potrzebami
 • Zastosowanie: te naklejki do korekcji paznokci u stóp nie są trudne do noszenia; najpierw spiłuj i oczyść paznokcie za pomocą dołączonego pilnika do paznokci u stóp i podnośnika, a następnie przytnij wymaganą długość plastra i przyklej go na końcu do powierzchni paznokci; możesz przykleić korektor do paznokci u stóp po obu stronach paznokci
 • Dobra wydajność: nasze zakrzywione spinki do paznokci u stóp i paski są wygodne w noszeniu, co może lepiej chronić wzrost paznokci u stóp i zapewnić Ci duży komfort, przydatne i praktyczne
 • Łatwy do przenoszenia: nasze zestawy narzędzi do wrastających paznokci u stóp nie są duże i lekkie, można je schować w torebkach, plecakach i walizkach, nie zajmują dużo miejsca i mogą być przenośne, gdy wychodzisz na zewnątrz

Korektor wrastających paznokci u stóp, naklejka do pedicure, narzędzie do pielęgnacji paznokci u stóp, 48

7,72  disponible
2 new from 7,72 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • Proces korekcji jest bezbolesny i łagodny, wygodny w użyciu, spełnia Twoje wymagania.
 • Utrzymuj paznokcie w zdrowiu i łagodzi ból, zmień kąt wzrostu paznokci, co może dobrze zadbać o paznokcie.
 • Codzienna wymiana, wygodniejsza, bardziej czyszcząca i zdrowsza, nie wymaga kleju.
 • Mały i wygodny, łatwy do przenoszenia. Oczyść paznokcie u stóp, następnie osusz paznokcie i dopasuj elastyczną naszywkę tak, aby pasowała do paznokci u stóp, w zależności od szerokości paznokci. Wklej we właściwym miejscu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
 • Obie strony paznokcia u stóp zostaną wyprostowane, dolna warstwa naszywki jest mocna, idealnie dopasowuje się do stopy. Nie ma potrzeby kleju, wystarczy nakleić i użyć.

Korekcja paznokci u stóp, korekcja paznokci u stóp, korekcja wrastających paznokci, dla mężczyzn i kobiet, pielęgnacja paznokci u stóp (50 sztuk)

51,69  disponible
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • 【Materiał premium】 Naklejka do korekcji paznokci jest wykonana z wysokiej jakości włókniny, jest miękka i oddychająca, ma dobrą elastyczność i jest łatwa w użyciu.
 • 【Łagodzenie bólu】Dolna warstwa klejąca naklejki korekcyjnej do paznokci u stóp jest mocna i dobrze pasuje do stopy. Wyprostuj każdą stronę paznokcia u stóp, podczas gdy paznokcie rosną do wewnątrz, dbają o paznokcie i utrzymują je w zdrowiu oraz mogą złagodzić ból. Korekta jest bezbolesna i delikatna przez kilka tygodni. Długotrwałe stosowanie jest lepsze.
 • 【Idealne dopasowanie】Produkt jest dostępny w kolorze nagim i idealnie wpasowuje się w skórę. Wyprostuj każdą stronę paznokcia u stóp. Podstawa klejąca plastra jest mocna i dobrze przylega do stopy. Mały i wygodny, łatwy do przenoszenia, dzięki czemu można poprawić paznokcie u stóp. Nie musisz iść do sklepu z pedicure, oszczędzając czas i pieniądze.
 • 【Łatwa obsługa】Oczyść paznokieć, osusz paznokieć i dopasuj elastyczny plaster do szerokości paznokcia. Przyklej go we właściwym miejscu, aby uzyskać najlepszy efekt.
 • 【Ciepła wskazówka】Przed użyciem należy oczyścić paznokcie, aby były czyste i suche. Podczas użytkowania należy włożyć obie strony i mocno docisnąć, zaleca się codzienną zmianę i przechowywanie przez miesiąc.

Plastry korygujące paznokcie u stóp, 40 sztuk, naklejki na paznokcie u stóp, elastyczne łatki

28,29  disponible
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • 【 Popraw wrastające paznokcie u stóp 】 Długotrwałe stosowanie naszej łatki do korekcji paznokci u stóp może poprawić kształt paznokci i przywrócić je do ich normalnego stanu. Skutecznie redukuje ból palców.
 • 【Miękki i wygodny materiał】Patch korekcyjna wrastających paznokci jest wykonana z elastycznej tkaniny bawełnianej. Jest bardzo przyjazna dla skóry, oddychająca i miękka w dotyku. Naszywka do korekcji pedicure ma ultracienki design i cerę, jest wygodna i niewidoczna, dzięki czemu Twoje palce będą idealnie pasowały.
 • 【Łatwa obsługa】Użycie naklejek na paznokcie stóp pedicure jest również bardzo proste. Wystarczy tylko umyć i osuszyć wewnętrzną i zewnętrzną stronę palców u nóg. Następnie należy ustawić elastyczną plaster na paznokcie w taki sposób, aby przykleić ją wokół paznokci. Umieść ją we właściwej pozycji, aby uzyskać najlepszy efekt.
 • 【Nie spadają łatwo】Naklejka do korekcji paznokci jest bardzo mała i łatwa do przenoszenia. Nie zajmuje zbyt dużo miejsca do przechowywania. Tylna strona naklejki do pedicure ma dwustronną taśmę klejącą, która jest mocna i nie spada. Dobrze dopasowuje się do palców, co ułatwia obsługę.
 • 【Regularnie się zmieniają】 Plaster do korekcji paznokci u stóp może poprawić wzrost wrastających paznokci do wewnątrz, skutecznie łagodzi nacisk i bóle palców u nóg. Lepkość naklejki zmienia się z upływem czasu. Aby utrzymać biżuterię w czystości, należy ją regularnie wymieniać na nową.

BSTCAR 50 x plastry na wrastające paznokcie u stóp, oddychające, samoprzylepne, elastyczne naklejki korekcyjne do wrastających paznokci u stóp, korekcja paznokci u stóp

16,09  disponible
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • Zabieg korekcji paznokci u stóp ---- Plaster korekcyjny wrastających paznokci u stóp może wywołać odbicie w górę poprzez przyklejenie do stóp, aby osadzenie paznokci w ciele powoli się wyciągało. Nadaje się do utwardzania wrastających paznokci, rowków na paznokcie, zanokcicy i tak dalej.
 • Profesjonalna pielęgnacja paznokci – naklejki korekcyjne do paznokci u stóp wykorzystują mechanikę dźwigni do zmiany kąta wzrostu paznokci i wyprostowania każdej strony paznokcia, co pomoże Twoim paznokciom powrócić do normalnego stanu zginania i sprawić, że będą rosły zdrowo. Nadaje się do użytku domowego i profesjonalnego.
 • Dobra lepkość ---- Narzędzie do korekcji wrastających paznokci u stóp ma dobrą przyczepność. Bardzo dobrze pasuje do paznokci. Przed użyciem należy wysuszyć paznokcie.
 • Łatwy w użyciu ---- Korektor wrastających paznokci, mały i lekki, jest bardzo łatwy do przenoszenia. Możesz dopasować elastyczną naszywkę do szerokości paznokci, aby upewnić się, że przykleja się do właściwej pozycji.
 • Miękkie i oddychające ---- Naklejki na wrastające paznokcie są wykonane z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, miękkiej, oddychającej i mają dobrą elastyczność. Jego super cienka konstrukcja idealnie pasuje do paznokci u stóp i sprawi, że poczujesz się bardzo komfortowo.

Wrastające paski korektora paznokci, plastry korekcyjne Paronychia 10 sztuk łatwe w obsłudze elastyczne do użytku domowego do salonów pedicure(Ciężkie)

12,70  disponible
3 new from 12,70 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • Technika korekcji fizycznej: Po naklejeniu na powierzchnię paznokcia, napięcie generowane przez elastyczną łatkę przywróci paznokciowi normalny kształt, zapobiegając ponownemu wrastaniu paznokcia.
 • Szerokie zastosowanie: w tym 10 sztuk naklejek do korekcji paznokci w opakowaniu, odpowiednich do użytku domowego i profesjonalnego.
 • Doskonały materiał: wykonany z wysokiej jakości materiału żywicznego, idealnie dopasowany do paznokci u nóg, który jest wygodny w użyciu bez dyskomfortu.
 • Pasuje do różnych rozmiarów: elastyczna łatka może być swobodnie przycinana i łatwa do zginania, co nadaje się do różnych rozmiarów paznokci u nóg.
 • Bezbolesny: Łatwy w obsłudze, bez operacji, nie wymaga wyrywania paznokci, szybko leczy i redukuje niepotrzebne bóle, co ułatwia korektę paznokcia.

FRCOLOR 24 Sztuk Wrastające Paznokcie Paznokieć Odzyskać Korektor Wrastający Paznokieć Plastry Taśma Do Paznokci Pielęgnacja Naklejki Naklejki Do Paznokci Narzędzia Do Pedicure Wrastający

53,53  disponible
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • Taśma do podnoszenia wrastających paznokci - nadają się do usuwania wrastających paznokci, zanokcicy, bruzd paznokciowych itp. i mają szeroki zakres zastosowań.
 • Wrastająca taśma do paznokci-naklejka paznokcie jest wysoce elastyczna i może odpowiadać różnym rozmiarom paznokci.
 • Podkładka lecząca paznokcie u stóp-mogą zapobiegać wzrostowi paznokci w ciele i skutecznie usuwać brud z paznokci.
 • Narzędzia do pielęgnacji paznokci-wykonanie tego produktu jest doskonałe, a będziesz miał dobre doświadczenie w jego używaniu.
 • Wrastające - dobra oddychalność, która może być normalna bez uczucia dyskomfortu.

Plaster na wrastające paznokcie, 4 rozmiary bez kleju pilnik do korekcji paznokci u stóp, korektor wrastających paznokci, pedicure, 1

61,28  disponible
4 new from 61,28 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • Sposób użycia: Oczyść swoje paznokcie przed użyciem, aby były czyste i suche. Podczas użytkowania należy go przykleić i mocno docisnąć, tak aby obie strony pasowały tylko do paznokci. Odłamki w środku zapewnią siłę skierowaną ku górze. Zaleca się codzienną zmianę i przechowywanie jej przez miesiąc.
 • Uniwersalne: Dostępne są różne rozmiary plastrów, pasujące do większości rozmiarów paznokci, odpowiednie dla umiarkowanych i poważnych problemów z paznokciami. Może złagodzić ból stóp spowodowany przez paronychię i wrastające paznokcie, zmienić kąt wzrostu paznokcia, dobrze zadbać o swoje paznokcie.
 • Dobre dopasowanie do stopy: Ten profesjonalny plaster przyjmuje mechanikę dźwigni do zmiany kąta wzrostu paznokcia, dolna warstwa kleju jest mocna i pasuje do twojej stopy i paznokci, zapewnia wspaniałą opiekę dla twoich paznokci, abyś był zdrowy.
 • Łagodzi ból: Kiedy paznokcie rosną do wewnątrz, może on dobrze zadbać o twoje paznokcie, utrzymać je w zdrowiu i złagodzić ból. Korekcja jest bezbolesna i delikatna przez kilka tygodni. Długotrwałe użytkowanie jest lepsze
 • Wysokiej jakości materiały: Naklejki korekcyjne do paznokci wykonane są z wysokiej jakości materiałów do praktycznego zastosowania, nie ranią paznokci

10 sztuk wrastające paski korektora paznokci, bezbolesne plastry korektora Paronychia prostowanie elastyczna łatka na stopy(Light Force)

16,99  disponible
2 new from 16,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • 【Bezbolesny】 Wrastający pasek do korekcji paznokci jest łatwy w obsłudze, nie trzeba wyciągać gwoździa, co może zmniejszyć niepotrzebny ból. Z łatwością koryguje również paznokcie.
 • 【Najnowsza technologia】 Po przymocowaniu do powierzchni paznokcia napięcie generowane przez łatkę przywróci jej normalny kształt i zapobiegnie ponownemu wrastaniu.
 • 【Niezawodny materiał】Wrastające naklejki na paznokcie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które idealnie pasują do paznokci bez dyskomfortu podczas użytkowania.
 • 【Łatwy w użyciu】 Możesz przyciąć elastyczną łatkę do odpowiedniego rozmiaru w zależności od szerokości paznokcia. Łatwy do zginania i bardzo wygodny w użyciu.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Łatka korekcyjna wrastającego paznokcia jest bardzo odpowiednia do użytku domowego i profesjonalnego. I nadaje się do paznokci o różnych rozmiarach.

PLABBDPL Korekcja paznokci u stóp, 40 sztuk naklejek na wrastające paznokcie u stóp, korekcja paznokci u stóp, łatka korekcyjna Toenail, patch do pedicure

20,05  disponible
Amazon.pl
as of 25 sierpnia, 2023 10:37 pm

Características

 • Skuteczna korekcja paznokci u stóp: Długotrwałe stosowanie naszych plastrów korekcyjnych może poprawić kształt paznokci u stóp i przywrócić je do normalnego stanu. Skutecznie łagodzi ból palców.
 • Przyjazne dla skóry i oddychające: nasze naklejki do pedicure są wykonane z przyjaznej dla skóry, oddychającej bawełny stretch. Są miękkie w dotyku i przyjemne dla skóry.
 • Niewidoczny komfort noszenia: ultra-cienkie naklejki są zaprojektowane w kolorze przypominającym skórę i idealnie pasują do Twoich palców. Są wygodne i niewidoczne, dzięki czemu można je nosić przez cały dzień.
 • Proste zastosowanie: dokładnie umyć i osuszyć palce. Następnie nałóż elastyczne naklejki na paznokcie u stóp i umieść je prawidłowo, aby uzyskać najlepszy efekt.
 • Wszechstronne zastosowanie: nasze plastry korekcyjne są idealne do wrastających paznokci u stóp i zapewniają łatwe rozwiązanie problemów z pielęgnacją stóp. Teraz możesz wygodnie korygować paznokcie u stóp w domu.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.