pila lancuchowa na akumulator

Mini Piła Łańcuchowa z Akumulatorem 8000mAh, Mini Piła Łańcuchowa Seesii 6 cali Elektryczna z Automatyczną Olejarką i 2 Akumulatorami 4000mAh, Akumulatorowa piła ręczna do cięcia drewna, CH600+

554,07  disponible
2 new from 554,07 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • ✔Proszę mieć pewność, że kupisz.✔ Minipiła łańcuchowa z akumulatorem całkowicie rozwiązuje problem dymu z silnika i żywotności akumulatora dostępny na rynku. Dwuletnia nieograniczona gwarancja na terenie Niemiec.
 • 【MINI PIŁA ŁAŃCUCHOWA OSZCZĘDZA CZAS I WYSIŁEK】 Czy nadal martwisz się dekorowaniem swojego ogrodu? Dzięki akumulatorowej piłze łańcuchowej Seesii nie musisz spędzać miesięcy na usuwaniu gałęzi, jak w przypadku tradycyjnej piły. Cele w ogrodach, podwórkach i lasach można szybko ciąć w środowisku drwala. Jest wydajniejszy, lżejszy, trwalszy i może być używany zarówno przez osoby początkujące, kobiety, jak i seniorów.
 • 【WYSOKO WYDAJNE CIĘCIE】 Ta 6-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem jest wyposażona w zbiornik smarowania oleju. Łańcuch może być smarowany automatycznie, co zmniejsza opór tarcia łańcucha podczas pracy piłą elektryczną i pozwala uzyskać gładkie cięcie. Mocny silnik z czystej miedzi o mocy 800 W osiąga prędkość do 7 m/s. Cięcie kłody o średnicy 4 cali zajmuje około 5 sekund, podobnie jak cięcie masła.
 • 【WYJĄTKOWA ŻYWOTNOŚĆ AKUMULATORA】 Wiemy, że żywotność akumulatora piły akumulatorowej jest Twoją najważniejszą troską. Nasza pilarka wyposażona jest w dwa akumulatory 21V 2x4000 mAh, które pozwalają w sposób ciągły przeciąć ponad 100 kawałków drewna. Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przegrzaniem zapewnia znacznie dłuższą żywotność baterii. Wskaźnik stanu akumulatora znajduje się na akumulatorze, co pozwala łatwo sprawdzić stan ładowania.
 • 【WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO I MNIEJ HAŁAS】 Ta mini piła łańcuchowa z akumulatorem jest wyposażona w wyłącznik bezpieczeństwa i osłonę przeciwbryzgową. Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu, w celu uruchomienia piły należy jednocześnie nacisnąć blokadę bezpieczeństwa i spust. Osłona przeciwbryzgowa zapobiega rozpryskiwaniu się trocin podczas pracy. Hałas jest bardzo niski, więc nie musisz się martwić, że przeszkadzasz sąsiadom.

Mini piła łańcuchowa z akumulatorem, 15 cm i 10 cm, zestaw 2 w 1 z bezszczotkowym silnikiem i super wydajnością, elektryczna piła do cięcia gałęzi, drzew ogrodowych (2 baterie, 2 łańcuchy)

368,98  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • Wydajny silnik bezszczotkowy – mini piła łańcuchowa wykorzystuje głęboko hartowane, wysokiej jakości łańcuchy prowadzące, aby zapewnić płynne cięcie. Moc ulepszonego silnika bezszczotkowego jest o 70% wyższa niż w przypadku innych pilarek łańcuchowych. Dzięki dużej sile i unikalnej konstrukcji koła łańcuchowego cięcie pnia o średnicy 13 cm zajmuje tylko ok. 5 s. Elektryczna mini piła łańcuchowa sprawia, że prace ogrodowe są bardziej wydajne.
 • Super zestaw i podwójne bezpieczeństwo – piła łańcuchowa to konstrukcja DIY z prowadnicą 10 cm i 15 cm, 2 w 1, dzięki której można w każdej chwili dopasować rozmiar piły do wymagań pracy. Zmienny przełącznik prędkości umożliwia dostosowanie prędkości cięcia jak tylko chcesz. Podwójna konstrukcja pokrywy zabezpieczającej i zamka zabezpieczającego zapewnia bezpieczeństwo.
 • Łatwa kontrola – super piła łańcuchowa waży tylko 1,5 kg z akumulatorem, a długość wynosi tylko 33 cm. Można ją łatwo trzymać i pracować jedną ręką. Po długich godzinach pracy nie poczujesz zmęczenia. Kobiety i osoby starsze mogą ją również dobrze kontrolować i jej używać (użytkowanie przez dzieci jest zabronione). W porównaniu z tradycyjnymi, dużymi narzędziami do piły łańcuchowej jest to właściwy wybór.
 • Szerokie zastosowanie – akumulatorowa piła łańcuchowa jest idealna do przycinania ogrodów, krzewów, gałęzi i drewna. (Piła łańcuchowa jest również dostarczana z paskiem do noszenia i przenośnym zamknięciem, które nadaje się do zawieszenia, aby uniknąć niebezpieczeństwa podczas trzymania piły podczas wspinaczki). Mini piła łańcuchowa ma wszystko, czego potrzebujesz do cięcia w ogrodzie.
 • Doskonały wybór – zestaw zawiera: 1 x mini piła łańcuchowa, 2 x bateria, 2 x łańcuch, 2 x prowadnica, 1 x ładowarka, 1 x okulary ochronne, 1 x rękawiczki, 4 x akcesorium, 1 x instrukcja obsługi i 1 x zestaw narzędzi. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim).

Mini Piła Łańcuchowa z Akumulatorowym Silnikiem Bezszczotkowym 2x4000 mAh, Seesii 2 w 1 Akumulatorowa Podkaszarka do Wysięgników, 2 Łańcuchy, z Teleskopowym Uchwytem o Wysokości do 4,57 m

 out of stock
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • Łatwe przełączanie narzędzi 2 w 1: to 2 piły łańcuchowe w cenie jednej, przełączanie z piły teleskopowej na mini pilarkę akumulatorową i z powrotem. Drążek teleskopowy można podłączyć szybko i bez użycia narzędzi. Można więc wycinać problematyczne gałęzie z drzew, a następnie odłączyć prowadnicę i używać jej jak zwykłej piły łańcuchowej do cięcia gałęzi na ziemi.
 • Tyczka teleskopowa i kąt cięcia 180°: Tyczkę teleskopową można wydłużyć z 1,4 m do 2,74 m, co daje maksymalny zasięg do 4,57 m nad ziemią. Końcówka tyczki jest wyposażona w system regulacji 180°, który zapewnia wygodną pozycję cięcia podczas przycinania boków i żywopłotów o różnej wysokości. Dzięki temu przedłużaczowi drabinę można przechowywać w garażu, co jest bezpieczniejszym sposobem przycinania i przycinania drzew.
 • Dynamiczny silnik bezszczotkowy: Silnik posiada inteligentny system rozruchu, który zapewnia szybkie uruchomienie narzędzia przy minimalnym wysiłku. Wysoce wydajny silnik bezszczotkowy zapewnia szybkie przyspieszenie i wysoki moment obrotowy, co wydłuża żywotność urządzenia. W porównaniu z silnikiem ze szczotkami jest bardziej wydajny i trwały
 • Bezprzewodowa wolność: Nadszedł czas, aby pozbyć się splątanych kabli lub ciężkich pilarek gazowych, ponieważ dzięki mini pilarce łańcuchowej Seesii z akumulatorem masz bezprzewodową wolność, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami przycinania. Dwa akumulatory litowo-jonowe MAX 4.0AH zapewniają moc, na którą można liczyć: do 60 minut pracy na jednym ładowaniu i do 100 cięć drewna o wymiarach 6x6 cali.
 • Zbiornik oleju 30ML Automatyczne smarowanie i ultraszybka prędkość: Wyposażona w automatyczną olejarkę i 6-calową prowadnicę oraz wyrafinowany łańcuch, który obraca się z prędkością 16,4 stopy/s. Dzięki prędkości łańcucha 5 m/s, zaawansowanemu automatycznemu smarowaniu i zbiornikowi oleju o pojemności 30 ml, zawsze będziesz mieć pod ręką potężną piłę, działającą z maksymalną wydajnością w celu szybszego i bardziej kontrolowanego cięcia.

SHALL Mini przenośna piła łańcuchowa/piła łańcuchowa, 21 V, 1500 mAh, 2 akumulatory, 4 łańcuchy, czerwona

269,00  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • WYSOKIE SKUTECZNE CIĘCIE: Ta mini piła łańcuchowa 6 cali jest wyposażona w smarowanie zbiornika oleju. Łańcuch może być automatycznie smarowany, co zmniejsza opór tarcia łańcucha podczas używania piły elektrycznej i zapewnia płynne cięcie. Potężny silnik z czystej miedzi 800 W ma prędkość do 5 m/s.
 • Horsepower : 800.0 watts
 • Item weight : 6.31 pounds
 • Power source type : Zasilanie bateryjne

MegiaExist Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 4000 mAh, 15 cm, mini piła łańcuchowa, elektryczna mała z automatycznym olejarką i 2 akumulatorami 4000 mAh, 900 W, mini piła łańcuchowa, ręczna piła

300,00  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • ✅【Ulepszony system olejarni samochodowej 2023】 Automatyczne urządzenie smarujące akumulatorowej piły łańcuchowej pozwala zaoszczędzić dużo czasu i oleju smarowego, dzięki czemu eliminuje uciążliwe, ręczne stosowanie i pozwala na dalsze smarowanie łańcucha podczas cięcia piły łańcuchowej.
 • Wydajny bezszczotkowy silnik 900 W - nasza bezprzewodowa mini piła łańcuchowa o przekątnej 6 cali jest wyposażona w bezszczotkowy silnik o wysokiej wydajności 900 W i dłuższą żywotność niż inne mini piły łańcuchowe z silnikiem 750 W z czystej miedzi. Może to osiągnąć ponad 1000 cykli i zwiększyć moc wyjściową o 80%.
 • ✅【2 akumulatory o dużej pojemności】Ze wskaźnikiem mocy i szybką ładowarką CE, długi okres użytkowania! Przenośna, bezprzewodowa piła łańcuchowa do gałęzi z 2 bateriami 2000 mAh idealnie nadaje się do cięcia drewna, cięcia drzew i przycinania w ogrodzie. Jest często stosowany w ogrodach, parkach, gospodarstwach rolnych, lasach, na ranczach, sadach i szklarniach i jest idealnym prezentem dla nowych właścicieli domów, seniorów i kamperów.
 • 【Mini zestaw pilarek łańcuchowych】1 x bezprzewodowa mini piła łańcuchowa, 2 x akumulatory o dużej pojemności, 2 x łańcuchy + prowadnica łańcucha (para jest zainstalowana na pilarce), 1 x ładowarka CE, 1 x śrubokręt, 1 x rękawica, 1 x okulary, 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim), 1 x pudełko do przechowywania.
 • Kupuj bez obaw. Mini piły łańcuchowe są ognioodporne i przyjazne dla środowiska i posiadają szereg profesjonalnych certyfikatów, takich jak profesjonalny certyfikat CE.

Mini piła łańcuchowa akumulatorowa, 15 cm, elektryczna piła łańcuchowa, jednoręczna, elektryczna piła łańcuchowa, ręczna piła łańcuchowa do ogrodu, drewna i gałęzi, 2 akumulatory 2000 mAh

182,99  disponible
2 new from 182,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • 【Ulepszony silnik miedziany】Ta mini piła łańcuchowa zapewnia Twoim narzędziom dłuższy czas pracy, większy moment obrotowy i większą moc, co prowadzi do mniejszego zużycia. Przedłuża żywotność elektrycznej piły łańcuchowej.
 • 【Wydajna praca】Ta bezprzewodowa piła łańcuchowa trwa około 5 sekund, aby przeciąć protokół o średnicy 15 cm (specyficzna wartość różni się od rzeczywistego rozmiaru i twardości drewna).
 • 【2 baterie 2000 mAh】Ta elektryczna piła łańcuchowa jest wyposażona w dwie baterie (2000 mAh). Jeśli akumulator nie jest używany przez długi czas, należy pamiętać, aby przed użyciem w pełni naładować akumulator.
 • 【Lekka i przenośna】Ta jednoręczna piła łańcuchowa waży tylko 1,6 kg (w tym bateria). Ta bezprzewodowa piła łańcuchowa może być używana jedną ręką i nie męczy się nawet po długotrwałym użytkowaniu. Jest bardzo odpowiedni dla kobiet, osób starszych i mężczyzn.
 • 【Bezpieczna obsługa】 ① Przełącz zamek, aby zapobiec przypadkowej aktywacji w celu ochrony Twojej rodziny. ② Blachy prowadzące zapobiegają osadzaniu się osadów. ③ W zestawie z okularami ochronnymi, które chronią szkła przed zrębkami drewna

Akumulatorowa piła łańcuchowa Universalchain 18 marki Bosch (bez akumulatora, system 18 V, w kartonie)

508,00  disponible
3 new from 508,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • Urządzenia ogrodowe linii Universal marki Bosch – elastyczne i wydajne rozwiązanie o różnorodnych możliwościach zastosowania
 • Kompaktowa, akumulatorowa piła łańcuchowa UniversalChain 18 jest łatwa w użyciu dzięki niewielkiej wadze
 • Łatwiejsze cięcie dzięki nowemu hakowi ograniczającemu, który ułatwia precyzyjne podcinanie gałęzi
 • Łatwy w obsłudze system SDS umożliwia beznarzędziową wymianę i napinanie łańcucha
 • Zakres dostawy: UniversalChain 18, karton

Mini piła łańcuchowa z akumulatorem, akumulatorowa piła łańcuchowa 15 cm, mała piła łańcuchowa, jednoręczna piła łańcuchowa z 2 bateriami, ochrona przed pryskaniem i blokadą bezpieczeństwa,

249,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • 【Bezszczotkowy silnik miedziany】 Wysoka wydajność, większa stabilność wyjściowa niż piła łańcuchowa, która została zmodyfikowana przez szlifierkę kątową. Wysoka wytrzymałość, dzięki czemu nie jest łatwo się poparzyć.
 • Ostry i mocny łańcuch - wysokiej jakości łańcuch ze stopu, odporny na chrząszcze i trwały, szybkie i gładkie cięcie bez zakłóceń.
 • 【Przenośna konstrukcja】 Uchwyt z miękkiej gumy, odporny na poślizg i pochłanianie potu; Powiększ konstrukcję bafelki, aby zapobiec rozpryskiwaniu się wiórów podczas cięcia; konstrukcja otworu do sypiania ciepła, wydajna wentylacja i odprowadzanie ciepła.
 • Szerokie zastosowanie - ta elektryczna piła łańcuchowa ma wiele możliwości zastosowania, może być używana do cięcia lasów, cięcia drewna, przycinania gałęzi itd.
 • Zakres dostawy: 1 x piła łańcuchowa, 2 x akumulator, 3 x łańcuch (jeden na pilarce), 1 x ładowarka, 1 x śrubokręt, 1 x klucz płaski, 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim), 1 x plastikowe pudełko.

Aoresac mini piła łańcuchowa z akumulatorem, akumulatorowa piła łańcuchowa Aoresac z 2 bateriami i łańcuchami, przycisk bezpieczeństwa 800 W, jednoręczna piła łańcuchowa do ręcznej piły łańcuchowej do

449,00  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • Bezpieczna i praktyczna - mini akumulator do piły łańcuchowej ma inne praktyczne funkcje, które są wyposażone w ręczny system napinania łańcucha, światło LED zapewniające słabe oświetlenie, szybkie odprowadzanie ciepła, blokadę bezpieczeństwa zapobiegającą przypadkowemu uruchomieniu i zdejmowany akumulator ułatwiający pracę.
 • Lekka i elastyczna: Mini piła łańcuchowa jest łatwa w obsłudze i nie męczy się podczas dłuższego użytkowania. Przenośna konstrukcja umożliwia obsługę jedną ręką i może bez problemu obrabiać gałęzie o średnicy 15 cm w zaledwie 8 sekund.
 • Akumulator litowo-jonowy - dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 21 V/1,5 Ah ta mini piła łańcuchowa zapewnia długotrwałą i stabilną moc wyjściową oraz uwalnia Cię od ograniczeń spowodowanych kablami i przewodami. Jego podwójnie zabezpieczona przed wyciekiem technologia i sferoidyzacja powierzchni zwiększają jej trwałość i żywotność.
 • Regulowany kąt głowicy - głowicę elektrycznej piły łańcuchowej można regulować, aby sprostać trudno dostępnym kątom i narożnikom. Za pomocą jednego przycisku kąt głowicy można dopasować do środowiska cięcia, co sprawia, że obsługa jest łatwiejsza i bardziej wydajna.
 • Wielofunkcyjność - te piły łańcuchowe idealnie nadają się do zbierania drewna, przycinania sadów i cięcia bambusa, dzięki czemu są wszechstronnym narzędziem do różnych zadań na świeżym powietrzu.

Seesii Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh, Seesii mini piła łańcuchowa z automatycznym olejarką i 2 akumulatorami 4000 mAh, ręczna piła łańcuchowa, akumulator do nożyc ogrodowych, nożyce do

 out of stock
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 4:48 pm

Características

 • Proszę mieć pewność, że kupujesz. Mini piła łańcuchowa z akumulatorem całkowicie rozwiązuje problem dymu silnikowego i żywotności baterii na rynku. Dwuletnia nieograniczona gwarancja w Niemczech.
 • Lekka i wydajna - z prowadnicami 8 cali dla dłuższego obszaru cięcia, podczas gdy przenośna piła łańcuchowa SeeSii waży zaledwie 1,5 kg. Jest starannie zaprojektowany, aby zapobiec zbyt ciężkiej pracy piły. Po długiej pracy nigdy nie będziesz czuć się zmęczony. 20 cm może być używany do praktycznie każdego projektu, który ma miejsce w życiu typowego domu. Nadaje się do siekania drewna, przycinania gałęzi, usuwania uporczywych krzewów, prac ogrodowych i wielu innych.
 • Ulepszona piła łańcuchowa 20 cm - ta mini piła łańcuchowa jest dostarczana ze smarowaniem zbiornika oleju. Łańcuch można samosmarować, co zmniejsza opór tarcia łańcucha napędowego, gdy do gładkich cięć używana jest piła łańcuchowa bez drutu. Przy prędkości piły łańcuchowej wynoszącej 16,4 ft/s, cięcie pnia o średnicy 20 cm trwa zaledwie 10 sekund.
 • Niezwykły czas pracy akumulatora - wiemy, że czas pracy baterii piły akumulatorowej jest Twoim najważniejszym problemem. Nasza piła łańcuchowa jest wyposażona w dwa akumulatory 21 V 4000 mAh, dzięki którym można stale ciąć ponad 100 kawałków drewna. Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przegrzaniem zapewnia znacznie dłuższy czas pracy baterii. Wskaźnik stanu baterii znajduje się na baterii, aby łatwo sprawdzić stan naładowania.
 • Więcej bezpieczeństwa i mniej hałasu - ta mini piła łańcuchowa z akumulatorem jest wyposażona w wyłącznik blokady bezpieczeństwa i ochronę przed rozpryskiwaniem. Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu, należy jednocześnie nacisnąć blokadę bezpieczeństwa i spust, aby uruchomić piłę. Ochrona przed pryskaniem zapobiega rozpryskiwaniu się trocin podczas pracy. Hałas jest bardzo niski, więc nie musisz się martwić, że przeszkadzasz sąsiadom.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.