pila lancuchowa na akumulator

Bosch Akumulatorowa piła łańcuchowa Universalchain 18 (bez akumulatora, system 18 V, w kartonie)

417,80  disponible
7 new from 417,80 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

 • Urządzenia ogrodowe linii Universal marki Bosch – elastyczne i wydajne rozwiązanie o różnorodnych możliwościach zastosowania
 • Kompaktowa, akumulatorowa piła łańcuchowa UniversalChain 18 jest łatwa w użyciu dzięki niewielkiej wadze
 • Łatwiejsze cięcie dzięki nowemu hakowi ograniczającemu, który ułatwia precyzyjne podcinanie gałęzi
 • Łatwy w obsłudze system SDS umożliwia beznarzędziową wymianę i napinanie łańcucha
 • Zakres dostawy: UniversalChain 18, karton

Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 2 x 2000 mAh, bezszczotkowa akumulatorowa piła łańcuchowa 10,5 cm i 15 cm, 4 x zapasowa piła łańcuchowa, elektryczna ręczna piła łańcuchowa z zamkiem

350,99  disponible
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

 • 【Wydajne cięcie】Mini akumulatorowa piła łańcuchowa Smatdecis wykorzystuje bezszczotkowy silnik o mocy 750 W, w połączeniu z unikalną konstrukcją koła łańcuchowego z prędkością do 8 m/s. Można bez problemu ciąć pnie o średnicy 6 cali w zaledwie 5 sekund, a efekt cięcia jest tak gładki jak cięcie masła. Ta elektryczna ręczna piła łańcuchowa zapewnia do 75% lepszą wydajność, 3000 % dłuższa żywotność i o 86% mniejsze zużycie łańcucha niż tradycyjne mini piły łańcuchowe. 200% bardziej wydajne niż tradycyjne narzędzia ręczne, idealne do szybkiego wycinania celów w ogrodach, na podwórkach i lasach.
 • 【Wydajny i trwały akumulator】Nie martw się zbytnio o pojemność i żywotność akumulatora. Ta mini akumulatorowa ręczna piła łańcuchowa jest wyposażona w trwałe akumulatory 2 x 2000 mAh, dzięki którym można ciągle ciąć ponad 100 kawałków drewna. Może zapewnić stabilny prąd, aby dostosować się do różnych intensywności użytkowania, zapewniając płynne cięcie i bezproblemowe zaspokojenie codziennych potrzeb. Funkcje, które zapobiegają przeładowaniu i zabezpieczenie przed przegrzaniem znacznie wydłużają żywotność baterii.
 • Idealny wybór - nasz doskonały zestaw mini pilarek łańcuchowych 2 w 1 1, waży zaledwie 2,8 kg i jest wyposażony w ergonomiczny, antypoślizgowy gumowy uchwyt, który można obsługiwać jedną ręką. Początkujący, kobiety i osoby starsze bez problemu radzą sobie z długotrwałym stosowaniem. Rozmiar elektrycznej piły łańcuchowej można w każdej chwili dostosować do swoich potrzeb, co zapewnia maksymalną elastyczność i wydajność podczas cięcia projektów. Ponadto nasze piły łańcuchowe są zaprojektowane z myślą o cichej pracy, dzięki czemu nie musisz się martwić, że przeszkadzasz sąsiadom. Idealny prezent dla rodziny i przyjaciół.
 • 【Wielokrotna ochrona bezpieczeństwa】Aby korzystać z tej mini piły łańcuchowej jedną ręką, należy jednocześnie nacisnąć zamek bezpieczeństwa i przełącznik, aby skutecznie uniknąć błędów obsługi. Należy nosić dołączone okulary ochronne i antypoślizgowe rękawice ochronne, aby chronić oczy i dłonie przed obrażeniami podczas pracy. Ochrona przed pryskaniem i przedłużona ochrona dłoni na akumulatorowej piły łańcuchowej również przyczyniają się do Twojego bezpieczeństwa. Ponadto konstrukcja smyczy i przenośna klamra pierścieniowa akumulatorowej piły łańcuchowej współpracują ze sobą, dzięki czemu możesz zawiesić narzędzie, dzięki czemu masz wolne ręce podczas wspinaczki w bardziej złożonych warunkach pracy.
 • 【Wszystko dla Ciebie】Zestaw zawiera 1 x mini piłę łańcuchową, 2 x akumulator 2000 mAh, 4 x łańcuch (1 fabrycznie zainstalowany), 2 x płytka prowadząca (1 wstępnie zainstalowana), 1 x ładowarkę, 1 x okulary ochronne, 1 x rękawice antypoślizgowe, 1 x śrubokręt, 1 x klamra pierścieniowa, 1 x instrukcja obsługi w 5 językach i 1 x przenośne pudełko na narzędzia. 12 miesięcy 12 miesięcy na tę mini pilarkę łańcuchową jednoręczną, aby upewnić się, że nie musisz się martwić o jej użytkowanie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Nasz dział obsługi klienta i eksperci techniczni odpowiedzą na Twoje informacje w ciągu 24 godzin i obiecujemy zapewnić najbardziej satysfakcjonującą obsługę.

Mini Piła Łańcuchowa z Akumulatorem 8000mAh, Mini Piła Łańcuchowa Seesii 6 cali Elektryczna z Automatyczną Olejarką i 2 Akumulatorami 4000mAh, Akumulatorowa piła ręczna do cięcia drewna, CH600+

522,11  disponible
2 new from 522,11 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

 • ✔Proszę mieć pewność, że kupisz.✔ Minipiła łańcuchowa z akumulatorem całkowicie rozwiązuje problem dymu z silnika i żywotności akumulatora dostępny na rynku. Dwuletnia nieograniczona gwarancja na terenie Niemiec.
 • 【MINI PIŁA ŁAŃCUCHOWA OSZCZĘDZA CZAS I WYSIŁEK】 Czy nadal martwisz się dekorowaniem swojego ogrodu? Dzięki akumulatorowej piłze łańcuchowej Seesii nie musisz spędzać miesięcy na usuwaniu gałęzi, jak w przypadku tradycyjnej piły. Cele w ogrodach, podwórkach i lasach można szybko ciąć w środowisku drwala. Jest wydajniejszy, lżejszy, trwalszy i może być używany zarówno przez osoby początkujące, kobiety, jak i seniorów.
 • 【WYSOKO WYDAJNE CIĘCIE】 Ta 6-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem jest wyposażona w zbiornik smarowania oleju. Łańcuch może być smarowany automatycznie, co zmniejsza opór tarcia łańcucha podczas pracy piłą elektryczną i pozwala uzyskać gładkie cięcie. Mocny silnik z czystej miedzi o mocy 800 W osiąga prędkość do 7 m/s. Cięcie kłody o średnicy 4 cali zajmuje około 5 sekund, podobnie jak cięcie masła.
 • 【WYJĄTKOWA ŻYWOTNOŚĆ AKUMULATORA】 Wiemy, że żywotność akumulatora piły akumulatorowej jest Twoją najważniejszą troską. Nasza pilarka wyposażona jest w dwa akumulatory 21V 2x4000 mAh, które pozwalają w sposób ciągły przeciąć ponad 100 kawałków drewna. Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przegrzaniem zapewnia znacznie dłuższą żywotność baterii. Wskaźnik stanu akumulatora znajduje się na akumulatorze, co pozwala łatwo sprawdzić stan ładowania.
 • 【WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO I MNIEJ HAŁAS】 Ta mini piła łańcuchowa z akumulatorem jest wyposażona w wyłącznik bezpieczeństwa i osłonę przeciwbryzgową. Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu, w celu uruchomienia piły należy jednocześnie nacisnąć blokadę bezpieczeństwa i spust. Osłona przeciwbryzgowa zapobiega rozpryskiwaniu się trocin podczas pracy. Hałas jest bardzo niski, więc nie musisz się martwić, że przeszkadzasz sąsiadom.

WORX Nitro Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 5 cali, z drążkiem przedłużającym 125 cm, WG325E.1, jednoręczna piła łańcuchowa akumulator 20 V, PowerShare, silnik bezszczotkowy, długość miecza 12 cm,

849,99  disponible
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

 • Niezrównana wydajność: bezszczotkowy silnik akumulatorowej mini piły łańcuchowej zapewnia do 50% wyższą wydajność niż w poprzednim modelu, z dużą prędkością łańcucha 10 m/s, do 160 cięć na jedno ładowanie.
 • Łatwa konserwacja: inteligentne automatyczne smarowanie łańcucha automatycznie dopasowuje zużycie oleju do grubości ciętej gałęzi. Wystarczy poluzować gałkę do mini piły łańcuchowej bez użycia narzędzi z naprężeniami akumulatorowymi i wymianą.
 • Przenośna i bezpieczna: ta lekka piła do gałęzi jest wyposażona w potrójną ochronę bezpieczeństwa, miękki uchwyt i podwójny przełącznik zatrzaskowy dla dodatkowego bezpieczeństwa.
 • Ten sam akumulator, rozszerzalna energia: akumulator WORX PowerShare jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami WORX 20 V, 40 V i 80 V, outdoorowymi produktami Power i lifestyle.
 • Zakres dostawy: WORX Nitro mini piła łańcuchowa WG325E.1, 1 x akumulator WA3639 2,0 Ah, 1 x ładowarka WA3880, 1 x drążek przedłużający WA4301, 1 x pasek na ramię, 1 x łańcuch WA0142, 1 x miecz WA0151, 1 x osłona na brzeszczot piły

Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 18 000 mAh, akumulatorowa piła łańcuchowa o przekątnej 15,5 cm, praca ciągła do 90 min, 2 łańcuchy i 2 baterie, szybkie ładowanie 45 min, łańcuch ze stopu, piła

211,00  disponible
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

 • Zakup bez obaw: Ten produkt oferuje dwuletnią gwarancję i usługę wymiany piły łańcuchowej oraz roczną gwarancję jakości akumulatora. Nasz sklep oferuje profesjonalną obsługę klienta, która odpowiada w ciągu 24 godzin. W przypadku pytań dotyczących produktu można się z nami skontaktować w każdej chwili.
 • Wysoka wydajność podczas cięcia: wysokiej jakości łańcuch prowadzący, który został poddany głębokiemu utwardzaniu, osiąga prędkość cięcia do 10 m/s. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, twardością, elastycznością i odpornością na zużycie. Silnik z czystej miedzi o mocy 1200 W tnie pień drzewa o średnicy około 12 cm w zaledwie 8 sekund.
 • Nieograniczony czas pracy: dwa wymienne akumulatory 21 V 9000 mAh umożliwiają 45 minut pracy akumulatora piły łańcuchowej. Adapter do szybkiego ładowania w pełni ładuje akumulator w ciągu 45 minut, dzięki czemu piła łańcuchowa działa bezproblemowo. W domu zapewniona jest ciągła moc, podczas gdy na zewnątrz czas pracy wynosi 90 minut. (W porównaniu z innymi produktami, które pokazują wyolbrzymiony czas, oferujemy rzeczywiste godziny pracy przy piłowaniu drewna)
 • Wielokrotna ochrona bezpieczeństwa: ① Akumulatorowa piła uruchamia się tylko wtedy, gdy jednocześnie włączy się zamek bezpieczeństwa i przełącznik, aby uniknąć wypadków. ② Ruchoma ochrona przed kurzem / ochrona przed pryskaniem się trocin podczas pracy. ③ Zawarte w pakiecie antypoślizgowe rękawice chroniące przed przecięciem zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo.
 • Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 15 cm: z walizką do łatwego przechowywania i transportu, obsługiwana jedną ręką i bez zmęczenia przy dłuższym użytkowaniu, idealna do użytku na zewnątrz, w ogrodzie, w gospodarstwach rolnych i w sadach. Nadaje się do cięcia gałęzi lub pnączy, do przerzedzania krzewów oraz cięcia drewna, bambusa lub rur polietylenowych.

Mini piła łańcuchowa akumulatorowa 6 cali, elektryczna piła łańcuchowa z 2 akumulatorami 2,0 Ah i ładowarką, 2 łańcuchy, ręczna piła łańcuchowa do cięcia drzew, gałęzi, drewna

249,99  disponible
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

 • Wydajny silnik bezszczotkowy- Ta unowocześniona mini pilarka akumulatorowa wykorzystuje ulepszoną technologię wiórów, łańcuch z twardego stopu, aby zapewnić płynne cięcie. Cięcie kłód o średnicy około 6 cali zajmuje tylko około 8 sekund, zupełnie jak cięcie masła!
 • Poczwórna ochrona bezpieczeństwa- Ulepszona akumulatorowa pilarka łańcuchowa jest wyposażona w ① obrotową przegrodę ochronną 120°, ② blokadę bezpieczeństwa przełącznika, która chroni użytkownika podczas przycinania i przycinania gałęzi, ③ ergonomiczny antypoślizgowy gumowy uchwyt, ④ antypoślizgowe rękawice ochronne, ⑤ okulary ochronne itp. umożliwiające pracę bez obaw.
 • Akumulator o dużej pojemności 2 szt- Akumulator litowo-jonowy 2*2.0Ah o dużej pojemności oznacza, że nie musisz się martwić, że zabraknie Ci energii w środku pracy, nawet w dziczy. Ładowanie akumulatora trwa 2-2,5 godziny, a na pełnym naładowaniu można pracować przez 45 minut.
 • Obsługa jedną ręką- Ważąca zaledwie 1,19 kg mini pilarka łańcuchowa jest wystarczająco lekka, aby można ją było obsługiwać jedną ręką i nie powoduje zmęczenia nawet po długim użytkowaniu. Jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet oraz osób starszych i sprawi, że cięcie stanie się dziecinnie proste!
 • Potężne i praktyczne zastosowanie- Piła łańcuchowa jest idealna do przycinania drzew i jest szeroko stosowana na zewnątrz, w ogrodach, gospodarstwach rolnych i sadach, a jej niewielki rozmiar pozwala również na dotarcie do ciasnych przestrzeni, w których większe piły elektryczne nie mogą, co czyni ją idealnym prezentem dla rodziny i przyjaciół.

OUTIGO Mini piła łańcuchowa akumulatorowa, 6-calowa piła łańcuchowa, piła łańcuchowa 6000 mAh, 3 łańcuchy + 1 prowadnica łańcucha, bezprzewodowa piła łańcuchowa, piła łańcuchowa z 2 bateriami

234,82  disponible
2 new from 234,82 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

 • 【Wydajne cięcie】 Mocny silnik z czystej miedzi 800 W łączy w sobie ostrzenie ostrzy i łańcuchów jakości Oregon, z prędkością cięcia do 8 m/s. Cięcie pnia o średnicy 4 cali w około 5 sekund, piła łańcuchowa akumulatorowa Outigo szybko rozbija cele w ogrodach, podwórkach i lasach w środowisku drwala. Jest bardziej wydajny, lekki i trwalszy, dzięki czemu jest odpowiedni dla początkujących, kobiet i osób starszych.
 • 【Automatyczne smarowanie łańcucha】 Ta 6-calowa mini piła akumulatorowa jest wyposażona w automatyczny system smarowania łańcucha. Wystarczy wlać olej (ogólny olej silnikowy) do zbiornika oleju, a łańcuch z bąbelkami oleju można smarować automatycznie, naciskając ręcznie, zmniejszając opór tarcia łańcucha podczas korzystania z piły łańcuchowej, uzyskując płynne cięcie, a półprzezroczysty zbiornik oleju umożliwia szybką i łatwą kontrolę poziomu oleju.
 • 【5 głównych projektów bezpieczeństwa】①Blokada bezpieczeństwa, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia. (Blokada bezpieczeństwa i przycisk Start należy nacisnąć jednocześnie, aby uruchomić piłę łańcuchową.) ② Deflektor zapobiega lataniu gruzu. ③ Pochodzi z okularami, aby chronić je przed odłamkami drewna. ④ Nosić rękawice przeciwcięte, aby chronić ręce. ⑤ Wyposażony w antypoślizgowy teksturowany uchwyt i ergonomiczne dopasowanie.
 • 【Beznarzędziowe napięcie łańcucha】 - Jeśli łańcuch mini piły elektrycznej poluzuje się podczas użytkowania, po prostu poluzuj nakrętkę, która mocuje pręt prowadzący, łańcuch będzie automatycznie napinany ze względu na konstrukcję sprężynową, a następnie całkowicie dokręci nakrętkę. Ta konstrukcja zmniejsza konserwację i pozwala łatwo wymienić łańcuch i szybko go wznowić bez konieczności długich przerw.
 • [Przyjazne akcesoria] Przygotowaliśmy 2 baterie, 1 walizkę, 3 łańcuchy (jeden jest zainstalowany), 1 ostrze (zainstalowane), 1 instrukcję, 1 ładowarkę, 1 parę rękawiczek, 1 para okularów, 1 etui ochronne, 1 instrukcja obsługi i 1 śrubokręt. Możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w opakowaniu mini piły łańcuchowej.

Mini piła łańcuchowa iDOO bezprzewodowa, 6-calowa elektryczna piła łańcuchowa z 3 łańcuchami do pił łańcuchowych, 2 akumulatory, ogrodowa piła łańcuchowa z blokadą zabezpieczającą

359,98  disponible
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

 • 【Akumulator o dużej pojemności】 Minipiła łańcuchowa iDOO jest dostarczana z 2 wymiennymi akumulatorami litowymi 2000 mAh i szybką ładowarką. Można go używać naprzemiennie i ładować w dowolnym momencie, aby sprostać potrzebom dłuższej pracy. Ma 6 warstw funkcji zabezpieczających, w tym przed przeciążeniem, nadmierną temperaturą i przeładowaniem, i ma dłuższą żywotność.
 • 【Wydajne cięcie】 Elektryczna piła łańcuchowa jest wyposażona w ulepszony, wysokowydajny silnik z drutu miedzianego, który przecina kłody o średnicy około 4–6 cali w zaledwie 10 sekund i z łatwością przecina gałęzie, małe kłody i drewno. W pile łańcuchowej zastosowano łańcuch utwardzany w wysokiej temperaturze, dzięki czemu cięcie jest płynniejsze, wydajniejsze i cichsze.
 • 【Kompleksowa ochrona bezpieczeństwa】 Ręczna piła łańcuchowa jest wyposażona w blokadę bezpieczeństwa i przegrodę ochronną. Blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uruchomieniu i chroni Ciebie i Twoją rodzinę; górna przegroda ochronna obracana o 165° zapobiega rozsypywaniu się trocin podczas pracy; gogle i rękawice zapewniają wszechstronną ochronę.
 • 【Ultralekka i przenośna konstrukcja】 6-calowa minipiła łańcuchowa waży tylko 2,64 funta i można ją łatwo obsługiwać jedną ręką. Antypoślizgowa, gumowa rączka poprawia komfort trzymania w dłoni i jest mniej podatna na zmęczenie przy długotrwałym użytkowaniu. W zestawie znajduje się walizka transportowa z ABS, która chroni przed akcesoriami. Straciłem, aby pokój był czysty i schludny.
 • 【Zestawy mini pił łańcuchowych】 W tym zestawie możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz: w tym mini bezszczotkową piłę łańcuchową 1 szt., łańcuch 3 szt., rękawiczki*1 szt., gogle* 1 szt., baterię litową 20 V* 2 szt., szybką ładowarkę 1 szt., walizkę ABS 1 szt.

WADEO Mini piła łańcuchowa z akumulatorem i automatycznym olejem, piła łańcuchowa 6/4" z 2 akumulatorami, do wielokrotnego ładowania, 2 w 1, bezprzewodowa ręczna piła łańcuchowa do sekatorów ogrodowych, cięcia drewna (2 baterie, 4 łańcuchy)

385,97  disponible
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

 • Szybkie i bardzo wydajne cięcie: Ta pilarka łańcuchowa 6/4 cala jest wyposażona w system smarowania olejem, który zmniejsza opór tarcia łańcucha podczas korzystania z piły elektrycznej i pozwala uzyskać płynne cięcie. Mocny silnik z czystej miedzi osiąga prędkość do 7 m/s. Przecięcie pnia drzewa o średnicy 15 cm zajmuje około 5 sekund. Wydajność cięcia jest wyższa i szybsza.
 • 2 akumulatory o dużej pojemności: Nasza akumulatorowa pilarka łańcuchowa oferuje 2 sztuki akumulatorów litowo-jonowych 2000 mA i ładowarkę. Pilarka może być używana przez 50-60 minut po 2-3 godzinach ładowania. Poziom naładowania akumulatora jest wyświetlany na akumulatorze i w każdej chwili można sprawdzić pozostałą moc akumulatora.
 • Bezpieczeństwo i niezawodność: Ta elektryczna pilarka łańcuchowa ma blokadę bezpieczeństwa i przegrodę bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo. W zestawie znajdują się także rękawice i gogle chroniące dłonie.
 • Łatwa instalacja i obsługa: Nasza bezprzewodowa pilarka łańcuchowa jest łatwa w instalacji i obsłudze. Nie trzeba usuwać gałęzi miesiącami, jak w przypadku konwencjonalnej pilarki. Gałęzie lub drewno w ogrodach, na podwórkach i w lasach można ciąć szybko. Jest lżejsza, trwalsza i bardziej wydajna i może być używana zarówno przez początkujących, kobiety, jak i seniorów. Dołączony śrubokręt umożliwia łatwą regulację napięcia łańcucha.
 • 4-calowa i 6-calowa mini piła łańcuchowa: Nasza przenośna mini pilarka łańcuchowa może być używana jako 6- i 4-calowa pilarka łańcuchowa. Zestaw zawiera przenośną skrzynkę narzędziową, parę rękawic, dwie baterie, cztery łańcuchy, klucz, śrubokręt, ładowarkę, okulary ochronne, dwie płytki prowadzące i butelkę oleju.

Akumulatorowa piła łańcuchowa 15 cm, mini piła łańcuchowa z akumulatorową piłą łańcuchową, elektryczna, jednoręczna, ręczna piła łańcuchowa, 2 x akumulator 2000 mAh

168,57  disponible
Amazon.pl
as of 14 maja, 2024 8:30 am

Características

Part NumberSJ-05
ModelSJ-05
Colorszary
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.