pila lancuchowa na akumulator

Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 15 cm, akumulatorowa piła łańcuchowa, elektryczna jednoręczna, elektryczna piła łańcuchowa, 2 x akumulator 2000 mAh

361,29  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • 【Wydajne cięcie】 Zgodnie z próbą, cięcie pnia o średnicy 15 cm trwa około 5 sekund.
 • 【2 baterie 21 V】Wyjmowany i nadający się do ponownego ładowania akumulator litowy 2000 mAh. Piłę łańcuchową można używać przez około 40-50 minut, czas ładowania trwa zaledwie 1,5-2 godziny. Akumulatory z zabezpieczeniem przed samoczynnym przeładowaniem i wysoką temperaturą cechują się znacznie dłuższą żywotnością.
 • 【Przyjazne akcesoria】Zakres dostawy: 1 x mini piła łańcuchowa, 15 cm; 2 x akumulator litowy 21 V; 1 x adapter ładujący; 2 x wysokiej jakości łańcuch (jeden zainstalowany); 1 x para rękawiczek; 1 x śrubokręt; 1 x klucz płaski; 1 x pusta butelka na olej; 1 x pędzel do czyszczenia; 1 x okulary ochronne; 1 x śrubokręt.
 • 【Bezpieczna konstrukcja】 3 środki zapewniające bezpieczeństwo mini piły łańcuchowej: ① Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu należy jednocześnie nacisnąć blokadę bezpieczeństwa i przełącznik. ② Prowadnice zapobiegają rozpryskiwaniu brudu. ③ W zestawie okulary ochronne, które zabezpieczają przed wiórami drewna.
 • 【Jednoręczna piła łańcuchowa】Ta mini piła łańcuchowa posiada antypoślizgowy uchwyt. Ze względu na mały, smukły korpus ważący 0,7 kg, jest wygodna do trzymania i ma wygodny dostęp do wszystkich miejsc. Bardzo dobrze nadaje się dla kobiet i osób starszych, nie czuć zmęczenia po dłuższym użytkowaniu.

Mini Piła łańcuchowa z Akumulatorem, Pafieo 4 cale Elektryczna Piła łańcuchowa z Akumulatorem i ładowarką, bezprzewodowy Przenośna Ręczna Piła łańcuchowa do Ogrodnictwa, Rolnictwa, Cięcia Drewna, 2 Bateria, 2 łańcuchy

299,00  disponible
2 new from 299,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • Szybkie cięcie - nasza mini piła łańcuchowa jest wyposażona w silnik z czystej miedzi i wydajny akumulator 21 V. Wycięcie pnia o średnicy 15 cm trwa tylko około 10 sekund (konkretna wartość zależy od rzeczywistego rozmiaru i twardości drewna). Kup tę zasilaną akumulatorowo piłę łańcuchową i zwiększ wydajność prac ogrodowych.
 • 【Lekka i praktyczna】 Ta ładowalna piła łańcuchowa do drewna ma smukły korpus o wadze 0,7 kg, jest mała, wygodna w trzymaniu i ma łatwy dostęp do wszystkich miejsc. Może być używany jedną ręką, nie męczy się łatwo po dłuższym użytkowaniu. Bardzo dobrze nadaje się do pracy rodzinnej i czasowej, mogą również bez problemu sterować kobietami.
 • Wydajny system napędowy - ta bezprzewodowa ręczna piła łańcuchowa wykorzystuje wysokiej jakości łańcuch prowadzący, który został głęboko hartowany, aby zapewnić płynne cięcie. Piła latarkowa jest mała i łatwa do przenoszenia, a prędkość cięcia jest nieoczekiwana.
 • 【Ergonomiczny design】 Zintegrowana płyta czołowa szybko odprowadza ciepło i jest bardzo odporna na upadki i ścieranie. Dzięki antypoślizgowemu uchwytowi uchwyt jest bardzo wygodny. Przełącznik piły łańcuchowej może ustawić prędkość w zależności od grubości i ustawić wymaganą prędkość cięcia w zależności od warunków pracy.
 • 【Gwarancja jakości】 Jeśli istnieje problem z jakością otrzymanego produktu, skontaktuj się z nami natychmiast, bez konieczności zwrotu, wymienimy Cię bezpłatnie na nową piłę łańcuchową.

Mini piła łańcuchowa z akumulatorem, 6 cali i 4 cali, zestaw 2 w 1 z bezszczotkowym silnikiem i super wydajnością, elektryczna piła do cięcia gałęzi, drzew ogrodowych, 2 baterie, 2 łańcuchy)

 out of stock
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • Wydajny silnik bezszczotkowy - mini piła łańcuchowa wykorzystuje głęboko hartowane, wysokiej jakości łańcuchy prowadzące, aby zapewnić płynne cięcie. Moc nowo ulepszonego silnika bezszczotkowego jest o 70% wyższa niż w przypadku innych akumulatorowych pilarek łańcuchowych. Dzięki dużej sile i unikalnej konstrukcji koła łańcuchowego cięcie pnia o średnicy 5 cali trwa tylko około 5 sekund. Elektryczna mini piła łańcuchowa sprawia, że prace ogrodowe są bardziej wydajne.
 • Super zakładanie i podwójne bezpieczeństwo: piła łańcuchowa spalinowa ma konstrukcję 4 cali i 6 cali 2 w 1, dzięki której można w każdej chwili dopasować rozmiar piły do swoich potrzeb roboczych. Przełącznik prędkości umożliwia dostosowanie prędkości cięcia zgodnie z Twoją wolą. Podwójna ochrona osłony bezpieczeństwa i zamka bezpieczeństwa zapewniają bezpieczeństwo.
 • Łatwa obsługa - super piła łańcuchowa waży tylko 1,5 kg, z akumulatorem, a długość wynosi tylko 33 cm. Jedną ręką można go łatwo trzymać i pracować. Po długich godzinach pracy nie będziesz czuć się zmęczony. Kobiety i osoby starsze mogą być również dobrze kontrolowane i używane (dzieci są zabronione). W porównaniu z tradycyjnymi dużymi narzędziami do piły łańcuchowej jest to właściwy wybór.
 • Szerokie zastosowanie - akumulatorowa piła łańcuchowa jest idealna do przycinania ogrodów, krzewów, gałęzi i drewna. (Piła łańcuchowa jest również dostarczana z paskiem do noszenia i przenośnym zamknięciem, które nadaje się do zawieszenia, aby uniknąć ryzyka bezpieczeństwa podczas trzymania piły podczas wspinaczki). Mini piła łańcuchowa ma wszystko, co jest potrzebne do cięcia w ogrodzie.
 • 【Doskonały wybór】 Zestaw zawiera 1 mini piłę łańcuchową, 2 baterie, 2 łańcuchy, 2 prowadnice, 1 ładowarkę, 1 okulary ochronne, 1 rękawiczki, 4 akcesoria, 1 instrukcję obsługi i 1 zestaw narzędzi. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Akumulatorowa piła łańcuchowa Universalchain 18 marki Bosch (bez akumulatora, system 18 V, w kartonie)

702,45
456,73
 disponible
6 new from 456,73 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • Urządzenia ogrodowe linii Universal marki Bosch – elastyczne i wydajne rozwiązanie o różnorodnych możliwościach zastosowania
 • Kompaktowa, akumulatorowa piła łańcuchowa UniversalChain 18 jest łatwa w użyciu dzięki niewielkiej wadze
 • Łatwiejsze cięcie dzięki nowemu hakowi ograniczającemu, który ułatwia precyzyjne podcinanie gałęzi
 • Łatwy w obsłudze system SDS umożliwia beznarzędziową wymianę i napinanie łańcucha
 • Zakres dostawy: UniversalChain 18, karton

ValueMax Akumulatorowa piła łańcuchowa 20 V, 11 cm/4 cali, mała piła łańcuchowa z akumulatorem 2,0 Ah i ładowarką, w zestawie zamek bezpieczeństwa, jednoręczna, piła łańcuchowa, ręczna piła łańcuchowa do drzew, gałęzi

434,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • Wysoka wydajność i trwałość - prędkość obrotowa biegu jałowego wynosi 3000 obr./min, a wydajny silnik tnie drewno o długości 10 cm na ok. 6S (specyficzna sytuacja w zależności od rzeczywistego rozmiaru i twardości drewna). Maks. Pojemność cięcia: φ110 mm. Akumulatorowa piła łańcuchowa jest wyposażona w akumulator 2,0 Ah, który zapewnia znacznie dłuższy czas pracy baterii. Szybki czas ładowania: tylko 1,5 h. Piła łańcuchowa wykorzystuje wysokiej jakości łańcuch zapewniający płynne cięcie i lepszą odporność na zużycie.
 • 【Parametry】Akumulatorowa piła łańcuchowa waży tylko 1,37 kg. Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wadze można ją obsługiwać jedną ręką. Również kobiety i osoby starsze mogą z niego korzystać bez problemu. Dzięki niewielkim rozmiarom pasuje również do wąskich lub nieprzyjemnych pomieszczeń, do których nie mogą dotrzeć do większych pił, takich jak między gałęziami lub w stertach zarośli.
 • Bezpieczeństwo - wydajna wentylacja i odprowadzanie ciepła zapewniają normalną temperaturę silnika i zapobiegają przepaleniu silnika. Gdy temperatura jest zbyt wysoka, silnik aktywuje zabezpieczenie przed przegrzaniem i może kontynuować pracę po schłodzeniu silnika. Antypoślizgowy uchwyt jest bardzo wygodny i bezpieczny.
 • Łatwa instalacja i obsługa - akumulatorowa piła łańcuchowa została zainstalowana, wystarczy tylko ustawić wytrzymałość śruby i w pełni naładować akumulator przed użyciem. Konserwacja sprzętu wymaga tylko łatwego naoliwienia i czyszczenia.
 • 【Zawartość produktu】1 x piła łańcuchowa, 1 x łańcuch, 1 x pusta butelka na olej (do napełniania olejem konserwacyjnym), 1 x ładowarka, 1 x stacja ładująca, 1 x akumulator 2,0 Ah, 1 x prowadnica, 1 x śrubokręt, 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim).

Akumulatorowa mini piła łańcuchowa 4/6 cala, elektryczna piła łańcuchowa, akumulatorowa, 24 V, mini piła elektryczna z przyciskiem bezpieczeństwa, 2 baterie, 2 płytki prowadzące i 4 łańcuchy (czarna)

469,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • Ulepszona mini piła łańcuchowa - przenośna bezprzewodowa piła łańcuchowa jest wyposażona w ochronę przed odpryskami, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas ścinania i przycinania gałęzi. Oświetlenie LED zapewnia beztroską pracę w nocy i w ciemnych miejscach. Jeśli piła łańcuchowa nie jest używana, można aktywować przycisk bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo.
 • Ochrona przed przegrzaniem silnika - długotrwała ciągła praca może wywołać ochronę silnika przed przegrzaniem. Należy odczekać, aż temperatura silnika spadnie przed ponownym użyciem, aby chronić żywotność piły łańcuchowej. Gdy temperatura silnika osiągnie 110°C ± 5°C​wyłącznik silnika zostanie automatycznie odłączony i przestanie działać. Gdy temperatura spadnie do 59°C, praca silnika wraca do normy.
 • Bardzo efektywne cięcie - ta akumulatorowa piła łańcuchowa wykorzystuje wysokiej jakości łańcuch prowadzący, który został głęboko hartowany, aby zapewnić płynne cięcie. Cięcie drewna o średnicy 15 cm trwa zaledwie około 10 sekund. Specyficzna wartość zależy od rzeczywistego rozmiaru i twardości drewna.
 • Lekka elektryczna piła łańcuchowa - ta mini piła łańcuchowa waży tylko ok. 0,7 kg i ma całkowitą długość zaledwie ok. 33 cm. Elektryczna piła łańcuchowa z możliwością wielokrotnego ładowania, lekka i przenośna, długi czas pracy akumulatora, bez uszkodzenia kory. Mini piła łańcuchowa z ergonomicznym, antypoślizgowym uchwytem, odporna na zużycie i szybkie odprowadzanie ciepła.
 • Mini akumulatorowa ręczna piła łańcuchowa - mini piła łańcuchowa 10/15 cm, 2 baterie, ładowarka, prowadnica 10 cm i 2 x łańcuch 10 cm, prowadnica 15 cm i 2 x łańcuch 15 cm, para rękawiczek. Ta elektryczna piła bardzo dobrze nadaje się do cięcia drewna, cięcia drzew i prac ogrodniczych.

Hychika piła łańcuchowa 36 V, akumulatorowa piła łańcuchowa, silnik elektryczny 35,5 cm długości miecza, prędkość cięcia 16 m/s, bezszczotkowa piła łańcuchowa z akumulatorem 2 x 4000 mA

723,34  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • Bezszczotkowy silnik zewnętrzny - bezszczotkowa akumulatorowa piła łańcuchowa HYCHIKA ma bezszczotkowy silnik wirnika zewnętrznego i o wiele wyższy moment obrotowy i znacznie większą stabilność przy niższych wibracjach i cieple niż inne bezszczotkowe silnik wirnika. Prowadzi to do mniejszego zużycia, ale większy komfort podczas pracy i przedłuża żywotność narzędzia
 • ✅ 【2 baterie i 2-stopniowa regulacja】Ta piła łańcuchowa jest wyposażona w 2 baterie litowe 4000 mA i zapewnia po naładowaniu nieblaknącą wydajność bez utraty pamięci. 2 stopnie regulacji prędkości. Tryb niskiej prędkości: prędkość obrotowa – 6200 obr./min, prędkość łańcucha – 40 stóp/s. Tryb szybkiej prędkości: prędkość obrotowa – 8000 obr./min, prędkość łańcucha – 52,5 ft/s. Znacznie poprawia wydajność cięcia drewna
 • ✅ 【Automatyczne napełnianie oleju】Automatyczny system zasilania oleju może automatycznie napełniać pręty i olej łańcuchowy podczas pracy maszyny, zmniejszyć zużycie łańcucha i drążka prowadzącego oraz wydłużyć żywotność
 • Wygodna i bezpieczna konstrukcja - ergonomiczny design w połączeniu z antypoślizgowym i amortyzującym uchwytem do przewijania poduszki może pracować przez wiele godzin bez zmęczenia. Piła łańcuchowa gazowa jest wyposażona w wyłącznik bezpieczeństwa, który można szybko zatrzymać i pomaga użytkownikowi bezpieczniej używać
 • Co otrzymasz: 1 x akumulatorowa piła łańcuchowa HYCHIKA, 2 x akumulator 4000 mA, 1 x szybka ładowarka 2000 mA, 1 x smar 100 ml, 1 x łańcuch, 1 x szyna prowadząca, 1 x osłona szyny prowadzącej, 1 x dożywotnie wyposażenie

Mini piła łańcuchowa, akumulatorowa piła łańcuchowa 21 V, 4 cali, mini akumulator do piły łańcuchowej, ochrona przed pryskaniem i blokada bezpieczeństwa, elektryczna piła łańcuchowa z 2 akumulatorami i ładowarką, 3 łańcuchy zapasowe, jednoręczna elektryczna piła łańcuchowa RYUNQ

399,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • ✔ Wysoka wydajność: przenośna elektryczna piła łańcuchowa jest wyposażona w akumulator litowy 21 V 2000 mAh. Po pełnym naładowaniu elektryczna piła łańcuchowa może pracować nieprzerwanie przez 30-40 minut. Szybka ładowarka ładuje akumulator w pełni w ciągu zaledwie 1 godziny.
 • ✔ Wysokowydajne cięcie: mini pilarki spalinowe 21 V potrzebują około 10 sekund, aby wyciąć pień o średnicy 15 cm, bardzo odpowiednie do cięcia wiązki mniejszych gałęzi i gałęzi. Wskazówka: wartość różni się w zależności od wielkości i twardości drewna.
 • ✔ Kompletne akcesoria: 2 baterie + 3 łańcuchy zapasowe + 2 prowadnice, śrubokręt i klucz. Można ją wymienić, jeśli piła nie jest ostra.
 • ✔ Bezpieczna konstrukcja: piła łańcuchowa może być niebezpieczna, nie można jej zaprzeczyć. Dzięki temu nasza akumulatorowa piła łańcuchowa posiada 4 zabezpieczenia, aby zapewnić niezawodne bezpieczeństwo piły łańcuchowej: 1. Blokada bezpieczeństwa przed przypadkowym uruchomieniem. 2. Blacha przednia zapobiega rozpryskiwaniu brudu.
 • ✔ Wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania: po 10 minutach nieprzerwanego użytkowania wytwarza dużo ciepła i staje się gorące. Jest to normalne. Przed kontynuowaniem stosowania należy odpocząć na 3-5 minut. Nie nadaje się na deszczowe dni.

WEIWAN Mini piła łańcuchowa, 6 cali, piła łańcuchowa z akumulatorem, 900 W, bezszczotkowy silnik, przenośna, jednoręczna piła łańcuchowa z ładowarką 21 V, 2 akumulatory + 2 łańcuchy, mini piła łańcuchowa, do ogrodu, cięcia drewna

509,90  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • Silnik bezszczotkowy 900 W - wzmocniony, wydajny bezszczotkowy silnik jest bardziej energooszczędny. Dłuższa żywotność. Ta akumulatorowa piła łańcuchowa potrzebuje zaledwie 20 sekund, aby piłować pień o średnicy 15 cm. Jego wydajność jest 8-10 razy wyższa niż w przypadku pilarek ręcznych.
 • 2 baterie Long Life 21 V - przenośna elektryczna piła łańcuchowa jest wyposażona w 2 baterie litowe 21 V 2000 mAh. Szybkie ładowanie przez 2-3 godziny. Ciągła praca przez 30-40 minut bez przegrzania
 • 【Wygodna i wydajna】- Ta akumulatorowa piła łańcuchowa jest łatwa w obsłudze. Wystarczy włożyć akumulator i rozpocząć przycinanie. Bez skomplikowanego procesu mieszania paliwa w porównaniu z piłą łańcuchową.
 • 【Wzornictwo bezpieczeństwa】- 1. Profesjonalna piła łańcuchowa posiada blokadę bezpieczeństwa, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu (nadaje się dla osób lewo- i praworęcznych). 2. Płytka odpychająca zapobiega pryskaniu brudu. 3. Zabezpieczenie przed przegrzaniem 90°C (200°C)
 • 【Lekki i przenośny】- korpus + bateria Waga: 1200 g. Za pomocą mini piły łańcuchowej w torbie, można łatwo podbić drzewo. Ergonomiczne, antypoślizgowe gumowe uchwyty, można je łatwo obsługiwać również kobiety. Brak zmęczenia po dłuższym użytkowaniu.

1 x mini akumulator do piły łańcuchowej 26 V 2,0 Ah do większości mini pilarek łańcuchowych Makita, sekatorów ogrodowych i innych elektronarzędzi dostępnych na rynku

149,98  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:17 am

Características

 • 【Szczegóły baterii】 Standardowy typ baterii: napięcie: 26 V. Automatycznie dostosowuje się do układu napięcia. Pojemność: 2000 mA/2,0 Ah. Idealnie pasuje do wielu akumulatorowych pilarek łańcuchowych dostępnych na rynku. Może być używany jako bateria buforowa.
 • 【Zastosowane modele】 Zamiennik akumulatora Makita, idealne dopasowanie: profesjonalnie zaprojektowany do oryginalnych urządzeń i ładowarek. Nadaje się do napięcia 18 V/21 V/26 V.
 • 【Doskonała wydajność】 Ochrona przed rozładowaniem, nieprawidłowym napięciem, przeładowaniem, zwarciem, przegrzaniem wewnętrznym.
 • 【Gwarancja jakości】 Wszystkie nasze baterie są testowane przez producenta, aby spełnić i przewyższyć oryginalne specyfikacje produktu.
 • 【Wskazówki】Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić interfejs akumulatora, aby uniknąć nieużyteczności z powodu różnic w interfejsie. Jeśli chcesz, prosimy o kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.