piec rakietowy na pellet

BBQ-Toro Rakieta rakietowa #5 | system wtykowy Rocket Stove z masywnej stali o grubości 2 mm | piec do grillowania na świeżym powietrzu, na taras, do ogrodu, na kemping do garnka typu Dutch Oven, patelni grillowych | kuchenka kempingowa

165,61  disponible
2 new from 165,61 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • Jedyne w swoim rodzaju właściwości: płomień bezdymny bez iskier – piec rakietowy zapewnia skoncentrowane pozyskiwanie ciepła i dystrybucję ciepła i może być stosowany również w wietrznej pogodzie. W przeciwieństwie do otwartego ognia podczas grillowania nie traci się ciepła i dzięki temu można zminimalizować czas gotowania.
 • Przyjazny dla środowiska i zrównoważony | Najczystszy i najbardziej energooszczędny piec to piec rakietowy. Prawie wszystko można spalić. Drewno, węgiel grillowy, gałęzie, kawałki drzew, szyszki jodły oraz pellet – dzięki temu kuchnia na świeżym powietrzu sprawia radość. System wtykowy można złożyć, zajmuje mało miejsca i szybko ponownie złożyć.
 • Wszechstronne możliwości zastosowania – rakieta idealnie nadaje się do użytku na świeżym powietrzu, na tarasie, w ogrodzie, na podwórku lub na kempingu i umożliwia tradycyjne gotowanie np. przy użyciu garnka typu Dutch Oven, żeliwnego i żeliwnego garnka. Wysokość pieca rakietowego wynosi 31 cm.
 • Łatwa obsługa – piec rakietowy można palić od dołu i od góry, całkowicie według własnego uznania. Praktyczne poprzeczki zapewniają powierzchnię nośną o średnicy 30 cm i zapewniają optymalną przyczepność garnka Dutch Oven lub żeliwnej patelni. Piec rakietowy jest wyposażony w wygodne uchwyty w częściach bocznych.
 • Pomysł na prezent – idealny prezent dla fanów grillowania, przyjaciół Dutch Oven i entuzjastów, kempingów oraz przygód outdoorowych. Zaskocz swoich bliskich tym wysokiej jakości piecem kempingowym.

WMLBK Piec rakietowy, kempingowy, opalany drewnem, kuchnia zewnętrzna, ze stali nierdzewnej, przenośna kuchenka kempingowa, piec na drewno, piec rakietowy na kemping, wieczory przy grillu

369,99  disponible
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • Przenośny piec rakietowy: ta wysokiej jakości kuchenka rakietowa ze stali nierdzewnej jest idealna do użytku na zewnątrz, nadaje się na taras, do ogrodu, na podwórko lub na kemping. Nie potrzebujesz gazu ani energii elektrycznej, jako paliwa możesz użyć suchego drewna, gałązek, liści, węgla drzewnego lub szyszek jodłowych, aby szybko ugotować na świeżym powietrzu.
 • Wyprodukowano ze stali nierdzewnej: piec rakietowy wykonany jest z pogrubionych płyt ze stali nierdzewnej, które zapewniają dłuższą trwałość i odporność na rdzę przy dłuższym użytkowaniu. Izolacja górnych drzwiczek i komory spalania wyłożona jest ogniotrwałym metalem, aby zapewnić najwyższą trwałość. Średnica pieca wynosi ok. 26 cm. Wysokość pieca wynosi 25 cm.
 • Energooszczędna konstrukcja: do naszych kuchenek kempingowych można wykorzystać drewno, gałęzie, liście, węgiel drzewny lub paliwa stałe. Ww pełni izolowana, pionowa komora spalania wymusza mieszanie gazu z płomieniem, co znacznie zwiększa efektywność paliwa i jednocześnie zmniejsza emisję szkodliwych substancji. Nie wymaga stosowania gazu ani prądu, co pozwala zaoszczędzić pieniądze.
 • Wysokowydajne spalanie: kuchenka rakietowa zapewnia skoncentrowane wytwarzanie oraz dystrybucję ciepła i może być używana również przy wietrze. W przeciwieństwie do otwartego ognia na grillu, tu nie dochodzi do utraty ciepła, dzięki czemu można zminimalizować czas gotowania.
 • Szerokie spektrum zastosowań: idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz, na tarasie, w ogrodzie, na podwórku lub na kempingu, piec rakietowy jest łatwy w obsłudze i przenośny. Piec rakietowy może pomieścić patelnie, grille, patelnie z okrągłym dnem i wiele innych. Idealnie nadaje się na kemping, do gotowania na świeżym powietrzu, grillowania, przygotowania potraw w sytuacjach awaryjnych, na piknik i do innych aktywności na świeżym powietrzu lub w domu.

Arebos Piec rakietowy | Piekarnik rakietowy z żeliwną patelnią grillową, torbą i rękawiczkami | Holenderski grill w piekarniku | przenośny piec kempingowy piec na drewno | Srebrny grill kempingowy

549,00  disponible
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • [KOMINEK I KUCHNIA NA ZEWNĄTRZ W JEDNYM] Na świeżym powietrzu, na kempingu lub przy grillu. Gotowanie i ogrzewanie bez prądu lub gazu! W przeciwieństwie do otwartego ognia, nie ma strat ciepła, więc czas gotowania jest ograniczony do minimum.
 • [AKCESORIA W ZESTAWIE] Twoja mobilna kuchnia z ogniem, akcesoria w zestawie: z torbą transportową, żeliwną patelnią i rękawicami ochronnymi, jesteś doskonale wyposażony - dzięki czemu gotowanie na świeżym powietrzu to przyjemność!
 • [WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA] Kuchenka rakietowa spala prawie wszystko, od drewna i węgla drzewnego po gałęzie, ścinki drzew, szyszki sosnowe i pelety. Jest to najczystszy i najbardziej wydajny sposób zasilania piecyka. Dopływ powietrza można łatwo i wydajnie regulować za pomocą dwóch drzwiczek.
 • [BEZPIECZEŃSTWO] Jego rurowy kształt tworzy efekt komina. Lont wytwarza prawie bezdymny płomień, bez iskier i ma odporne na ciepło uchwyty do przenoszenia, które chronią przed oparzeniami.
 • [WYTRZYMAŁOŚĆ I STABILNOŚĆ] Używamy żeliwa i ceramiki, aby zapewnić, że piekarnik jest nie tylko stabilny, ale także doskonale przekazuje ciepło do naczyń kuchennych. Dzięki solidnej konstrukcji i skoncentrowanemu przewodzeniu ciepła w górę, piekarnik może być niezawodnie używany w każdych warunkach pogodowych.

Piec rakietowy BBQ na kemping i gotowanie na świeżym powietrzu stal nierdzewna

391,20  disponible
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • Szukasz prostej i skutecznej metody gotowania na kempingu lub w sytuacjach awaryjnych? Ten piec może być idealnym rozwiązaniem. Mocna stal nierdzewna, wysoka wydajność i wielokrotne ustawienie sprawiają, że gotowanie, kemping i podróż będą bardziej interesujące i łatwiejsze. Ciesz się szczęśliwym czasem z rodziną i przyjaciółmi dzięki temu doskonałemu piekarnikowi
 • Super wydajność: oddzielna komora spalania zapewnia kominkowi wystarczająco dużo miejsca do spalania różnych paliw. Wtórna konstrukcja wlotu powietrza zapewnia bardziej równomierny przepływ powietrza, co poprawia wydajność spalania i wytwarzanie ciepła, dzięki czemu można gotować posiłek z mniejszą ilością paliwa
 • Przyjazne dla środowiska i energooszczędne: nasze piece na biomasę wykorzystują węgiel drzewny i stałe paliwa z biomasy, bez gazu, propanu lub prądu, energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Idealnie nadaje się na kemping, podwórko, do gotowania na świeżym powietrzu i jako pomoc w sytuacjach awaryjnych
 • Doskonała przyczepność: Sześcioramienny żeliwny dach zapewnia przyczepność umieszczonych na nim naczyń i zapewnia miejsce na różne przybory kuchenne, takie jak okrągłe dno/patelnie, woki, patelnie, naczynia do grillowania, dzbanki do herbaty i piece holenderskie. 3 dolne nóżki zapewniają stabilność kuchenki i nie drży i nie przewraca się. Wstępny otwór w dnie umożliwia bezpieczne mocowanie produktu do podłoża za pomocą śrub.
 • Nadaje się do woków, patelni żeliwnych, garnków, czajników, holenderskich pieców i wielu innych. Można gotować, piec, mieszać, smażyć i wiele innych rzeczy w ogrodzie, na podwórku, na tarasie, kempingu, pikniku, podczas wędrówek, podróży z plecakiem, na imprezę, w podróży itp. Nadaje się do drewna, węgla drzewnego, biomasy stałej (biocząsteczki, drewno opałowe, węgiel drzewny, liście, kora, gałązki, łupiny orzechów, makulatury, tektury, krzewów, suchego obornika itp.)

Piec Opalany Drewnem Mini Składana Kuchenka Rakietowa Przenośne Naczynia do Gotowania na Świeżym Powietrzu do Biwakowania, Pieszych Wędrówek i Wędkowania

243,71  disponible
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • Materiały najwyższej jakości: ten piec na drewno jest wykonany ze stali nierdzewnej, lekki i trwały
 • Łatwy do przenoszenia: ten mini piec rakietowy jest mały i składany, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży
 • Łatwy w użyciu: mały piec, prosty w instalacji, może wykorzystywać węgiel drzewny, drewno opałowe, gałęzie i trociny paliwo
 • Szeroki zakres zastosowań: nadaje się do biwakowania, wędkowania i pieszych wędrówek. Można piec, smażyć i gotować
 • Doskonała obsługa: zapewniamy doskonałą obsługę naszych klientów. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy problem w ciągu 24 godzin

be4nature Brykiet drzewny 100% prasowany brykiet z drewna okrągły Brykiet Ekologiczny 2 x 12,5kg w worku jutowym idealny do kominka piec rakietowy grill wysoka wartość opałowa niska emisja dymu

106,70  disponible
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • NATURALNY PRODUKT: Brykiet kominkowy Floranica jest wykonany wyłącznie z przyjaznych dla środowiska naturalnych materiałów, bez chemicznych dodatków czy spoiw.
 • MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA: Nasz brykiet drzewny (średnica 6 cm, szerokość 5 cm) doskonale nadaje się do różnych urządzeń grzewczych, takich jak centralne ogrzewanie na drewno i rakietowe, piece kaflowe, kominki otwarte, domy wędzarnicze, misy ogniskowe i ogniska.
 • WYDAJNY: Z zawartością wody poniżej 10% nasze brykiet palą się długo i wytwarzają żywy, wysoki płomień. Spalają się czysto i pozostawiają niewiele resztek.
 • EKOLOGICZNE OPAKOWANIE: Drewno opałowe jest pakowane w estetyczne, ekologiczne worki z juty, które mogą być później ponownie wykorzystane (nie dotyczy wariantu o masie 20 kg).
 • PRODUKOWANY W POLSCE ZGODNIE Z NORMAMI UE: Brykiet drzewny jest produkowany z naturalnej mieszanki drewna sosnowego i modrzewiowego oraz czystych trocin, i jest wysyłany bezpośrednio z naszego miejsca produkcji.

Piec Opalany Drewnem Domowy Piec Rakietowy Piec Kuchenny ze Stali Wyżarzanej Nadaje się do Ogrzewania, Gotowania, Grillowani (Size : 52 * 50cm)

2.071,98  disponible
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • Materiał wysokiej jakości: w tym piecu zastosowano płyty stalowe wyżarzane w wysokiej temperaturze, aby zwiększyć trwałość płyt stalowych i przedłużyć ich żywotność
 • Kompletne akcesoria, nie musisz kupować nic więcej: Piec kempingowy jest wyposażony w 2 rury kominowe o długości 1 m i 1 kolanko przyłączeniowe rury, które można regulować pod względem wysokości i kierunku. Jest również wyposażony w płytę kuchenną, pokrywę kuchenną, szczypce do rozpalania i haki do rozpalania
 • Wielofunkcyjny piec: ten piec nie tylko zapewnia ciepło w zimie, ale może także gotować posiłki dla wielu osób. paliwo można wykorzystać drewno, węgiel drzewny, gałęzie, słomę, chwasty i inne paliwa z biomasy
 • Szeroki zakres zastosowań: nadaje się na pikniki, kemping, ogrzewanie domu. Można grillować, gotować i gotować
 • Doskonała obsługa: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego pieca, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy problem w ciągu 24 godzin

Piec rakietowy 2200 W Piec na drewno Piec obozowy Piec do gotowania Piec do gotowania Piec na węgiel Piec na drewno Piec na węgiel Grill Piec do grilla Wykonany z żeliwa, z okienkiem widokowym

2.325,56  disponible
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • ▶ Przenośny mini piecyk wykorzystuje naturalne źródła paliwa, takie jak węgiel, drewno opałowe, gałęzie, zrębki itp., o ile materiały mogą być spalane, wszystkie są odpowiednie. Wykonany jest z czystego żeliwa i ma wagę netto Medium: 14,5 kg.
 • ▶ Moc cieplna i wysoka sprawność: Piec jest w pełni spawany, szczelny, a prędkość spalania można precyzyjnie regulować. Dzięki konstrukcji z wtórnym spalaniem można w nocy napełniać piec drewnem i zamykać szyber, a on dobrze się pali w nocy. Bez względu na pogodę na zewnątrz można również gotować gulasz podczas ogrzewania i zachować warunki zakwaterowania odpowiednie do zamieszkania przez człowieka.
 • ▶ Okno ze szkła hartowanego: Ogień można łatwo monitorować przez okno ze szkła hartowanego na drzwiach paleniska pieca. Ponadto szkło ognioodporne tworzy atmosferę, która uatrakcyjnia trzaski i trzaski ogniska. Wszystkie części zawierają segmentowe rury i solidne metalowe nóżki, które można odłączyć i zainstalować w piecu, aby ułatwić przenoszenie za pomocą uchwytu.
 • ▶ Solidny piec z czystego żeliwa: Każda część pieca i jego akcesoria są zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu i wystarczająco mocne. I może wytrzymać każde trudne środowisko zewnętrzne. Powłoka odporna na wysoką temperaturę, odporna na zarysowania, łuszczenie czy pęcherze. Odporny na wysoką temperaturę do 1832 ° F, nie zmieni się ani nie odkształci.
 • ▶ Szerokie zastosowanie: piec namiotowy jest specjalnie zaprojektowany do świata zewnętrznego, niezależnie od tego, czy biwakujesz, ogrzewasz namioty, polujesz, wędkujesz, gotujesz, grillujesz, wodę kotłową itp. W połączeniu z rurą spalinową skrzynia ogniowa jest bardzo odpowiednia do instalacji w ognioodpornych schronach, willach, dziedzińcach, namiotach dzwonowych, jurtach, a nawet szopach!

Arebos Piekarnik rakietowy z żeliwną patelnią grillową, torbą i rękawiczkami | Holenderski grill w piekarniku | przenośny piec kempingowy piec na drewno | Piec rakietowy | Grill kempingowy Czarny

524,00  disponible
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • [KOMINEK I KUCHNIA NA ZEWNĄTRZ W JEDNYM] Na świeżym powietrzu, na kempingu lub przy grillu. Gotowanie i ogrzewanie bez prądu lub gazu! W przeciwieństwie do otwartego ognia, nie ma strat ciepła, więc czas gotowania jest ograniczony do minimum.
 • [AKCESORIA W ZESTAWIE] Twoja mobilna kuchnia z ogniem, akcesoria w zestawie: z torbą transportową, żeliwną patelnią i rękawicami ochronnymi, jesteś doskonale wyposażony - dzięki czemu gotowanie na świeżym powietrzu to przyjemność!
 • [WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA] Kuchenka rakietowa spala prawie wszystko, od drewna i węgla drzewnego po gałęzie, ścinki drzew, szyszki sosnowe i pelety. Jest to najczystszy i najbardziej wydajny sposób zasilania piecyka. Dopływ powietrza można łatwo i wydajnie regulować za pomocą dwóch drzwiczek.
 • [BEZPIECZEŃSTWO] Jego rurowy kształt tworzy efekt komina. Lont wytwarza prawie bezdymny płomień, bez iskier i ma odporne na ciepło uchwyty do przenoszenia, które chronią przed oparzeniami.
 • [WYTRZYMAŁOŚĆ I STABILNOŚĆ] Używamy żeliwa i ceramiki, aby zapewnić, że piekarnik jest nie tylko stabilny, ale także doskonale przekazuje ciepło do naczyń kuchennych. Dzięki solidnej konstrukcji i skoncentrowanemu przewodzeniu ciepła w górę, piekarnik może być niezawodnie używany w każdych warunkach pogodowych.

Uniprodo UNI_RS_002 piec rakietowy, 2 miejsca do gotowania, stal węglowa, 4 nóżki Rocket Stove Outdoor piec na drewno

579,00  disponible
Amazon.pl
as of 6 stycznia, 2024 11:53 pm

Características

 • Efektywne – gromadzi ciepło paleniska dla optymalnych rezultatów gotowania
 • Wytrzymały – materiał ze stali węglowej o grubości 1,5 mm do pieca oraz 2 mm na płytę i powłokę odporną na wysokie temperatury
 • Elastyczne – dwie płyty grzewcze do różnych potraw
 • Widoczny – dzięki otwartemu, bocznemu okienku płomień jest zawsze w zasięgu wzroku
 • Przenośna – kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe przenoszenie
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.